PDA

View Full Version : Коя е подходящата възраст?....



bogin4encetoO
08-04-2008, 11:30
Сигурно има още много такива теми..ама аз да питам..sry предварително....та коя е подходящата възраст да правиш секс?? .....ще кажете когато си готова..ноо..не съм мн съгласна..в смисъл тука чета някви момичета на по 12 години и вече са правили секс....не съм съгласна...та аз с1м на 14 години и се 1-ви път се целувах преди 1 месец..и се чуствах малка...
сори пак..ако някаде из форума има такава тема :) :) :)

rozova_lady
08-04-2008, 11:35
Еми като толкова много ти се прави-прави
защо питаш нас,за това не се дават съвети
въпреки че за твоята възраст не е много нормално
но това си е твоя работа,действай си, ти си знаеш
това си е твоето тяло и ти решаваш!

plmn
08-04-2008, 11:36
Ами как да не кажем "когато си готов/а", когато си е точно така.В този форум например има хора, които са правили секс на 13, други на 14, други на 16 или 17, а някои след 20.Първите може да са го направили от любопитство, не защото са се чувствали готови...Истината е точно такава - когато усетиш, че искаш да го правиш и най-важното има с кой, направи го.В никакъв случай недей, само и само да не останеш по-назад.Не слушай "приятелките" си ако ти казват, че е време и те отдавна са го правили.Реши сама за себе си.

P.S.

Въх кви глупости изписах.... :D Започвам да се изумявам от себе си.. :lol:

slabaka
08-04-2008, 11:39
ako se 4ustva6 gotova i go iska6 pak i se se razvila dostata4no napravi go

6iroka_usmivka
08-04-2008, 11:39
аааее слушайте ся внимателно... цял живот секс ще има да праите та чак да ви писне ще има и да ви духат и да духате и да сте щастливи че сте праили секс и нещастни от някоя спънка и прочие.... когато искате го правете ама поне мислете с главите си (тея на раменете) щото после има теми кфо да правя .... най-добре е да изчакате да съберете малко акъл и тогава - т.е. да станете поне на 17-18 и тогава ..... който не е съгласен да се сърди на родителите си че не са го пуснали да се чифтосва като е бил на две ......... :grin: :D

Bellatrix
08-04-2008, 11:40
Em to4no 15 osobeno ako gadjeto ti e na 17 :D 8)

plmn
08-04-2008, 11:40
аааее слушайте ся внимателно... цял живот секс ще има да праите та чак да ви писне ще има и да ви духат и да духате и да сте щастливи че сте праили секс и нещастни от някоя спънка и прочие.... когато искате го правете ама поне мислете с главите си (тея на раменете) щото после има теми кфо да правя .... най-добре е да изчакате да съберете малко акъл и тогава - т.е. да станете поне на 17-18 и тогава ..... който не е съгласен да се сърди на родителите си че не са го пуснали да се чифтосва като е бил на две ......... :grin: :D

Ей тва е.

rozova_lady
08-04-2008, 11:42
аааее слушайте ся внимателно... цял живот секс ще има да праите та чак да ви писне ще има и да ви духат и да духате и да сте щастливи че сте праили секс и нещастни от някоя спънка и прочие.... когато искате го правете ама поне мислете с главите си (тея на раменете) щото после има теми кфо да правя .... най-добре е да изчакате да съберете малко акъл и тогава - т.е. да станете поне на 17-18 и тогава ..... който не е съгласен да се сърди на родителите си че не са го пуснали да се чифтосва като е бил на две ......... :grin: :D
Напълно съм съгласна

bogin4encetoO
08-04-2008, 11:45
Еми като толкова много ти се прави-прави
защо питаш нас,за това не се дават съвети
въпреки че за твоята възраст не е много нормално
но това си е твоя работа,действай си, ти си знаеш
това си е твоето тяло и ти решаваш!



НЕ съм казвала че ми се прави!!!....вие лудили сте???...Просто ми е инт. дали аз нещо не съм наред.... :-D :-D :-D ...в смисъл че момичетата по на 11-12 правят те не са ясно още къде се намират ама секс тръгнали да ми правят!...просто ми е адцки смешно!....и просто питам дали и вие сте на същото мнение!ТВа е не че искам :D :D :D

windstopper
08-04-2008, 11:46
нз аз си бях поставил за цел да стане преди да навърша 16 някак си ми хрумна :D е сега съм горд със себе си :grin: но ти си момиче тъй че не се притеснявай когато и да ти скимне винаги ще се намерят 3ма 4-ма а виж при нас колко е тегаво то не са планове то не са безкрайните излизания с тъпите и лигави приятелки :-o а и са казали хората за всеки влак си има пътник 8)

SpOrTs_GiRl
08-04-2008, 11:48
Ами как да не кажем "когато си готов/а", когато си е точно така.В този форум например има хора, които са правили секс на 13, други на 14, други на 16 или 17, а някои след 20.Първите може да са го направили от любопитство, не защото са се чувствали готови...Истината е точно такава - когато усетиш, че искаш да го правиш и най-важното има с кой, направи го.В никакъв случай недей, само и само да не останеш по-назад.Не слушай "приятелките" си ако ти казват, че е време и те отдавна са го правили.Реши сама за себе си.

P.S.

Въх кви глупости изписах.... :D Започвам да се изумявам от себе си.. :lol:

Съгласната съм с любимия ми аватар. :D

plmn
08-04-2008, 11:50
аз съм още девствен а съм на 10 :-#

Еее, може ли пък ти на 10 да си девствен...Навлизаш във възраст, в която вече секса не е същия...Изтървал си си хубавите годинки... :D

6iroka_usmivka
08-04-2008, 11:52
аз съм още девствен а съм на 10 :-#

Еее, може ли пък ти на 10 да си девствен...Навлизаш във възраст, в която вече секса не е същия...Изтървал си си хубавите годинки... :D

да е сладур как си можал такава фатална грешка да направиш е :lol: :lol: :lol: :grin:

scoobydors
08-04-2008, 11:52
:D Значи секс трябва да правиш точно на 15 Февруари когато си на 17 :lol: За предпочитане е между 19:34 - 21:57 :lol: Нито минутка по-късно - края ще е фатален !!!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

plmn
08-04-2008, 11:53
8-) :razz:

fan_3dg
08-04-2008, 11:55
I az mislq che vuzrasta e 16,17 naistina ti trqbva da si reshish no lichno az sum na tova mnenie :-D

spongkata
08-04-2008, 11:58
6iroka_usmivka написа:
аааее слушайте ся внимателно... цял живот секс ще има да праите та чак да ви писне ще има и да ви духат и да духате и да сте щастливи че сте праили секс и нещастни от някоя спънка и прочие.... когато искате го правете ама поне мислете с главите си (тея на раменете) щото после има теми кфо да правя .... най-добре е да изчакате да съберете малко акъл и тогава - т.е. да станете поне на 17-18 и тогава ..... който не е съгласен да се сърди на родителите си че не са го пуснали да се чифтосва като е бил на две .........

+1 :)

Just Another Spamer
08-04-2008, 12:30
Ами според мен всеки има различни разбирания за това.Аз съм на 13 и въобще не се и замислям да правя секс на моите години.Както беше написал някой тук...Цял живот имаме пред себе си.Аз лично мисля че ще изчакам поне още 2,3 а може би и 4 години.А за тези които го правят на 12...да има ги и познавам такива и да ви кажа никой не им се възхищава или им завижда, но както казах всеки има свои разбирания...Това е прекалено вайно нещо според мен и не трябва да се прибързва ако не си готов!

mishaaaaa
08-04-2008, 12:31
Не сте ли се замисляли, че когато започне менструалният цикъл на едно момиче, то тогава може да забременее, е разбира се, това не значи че всяко момиче е готово да прави секс след първия си цикъл. Да не говорим, че на мен ми дойде за първи път в 5-ти клас (е, какво, не смятам, че тогава съм била за секс).
При всяко момиче е индивидуално, някои се развиват по - късно (и физически, и психически), така че е въпрос, и на физическо, и на прихическо развитие ....
Малко се пооплетох, за което се извинявам, но аз така го разбирам. :)

6iroka_usmivka
08-04-2008, 12:34
точно тва си е мн важна стъпка тъй че мислете...

LDto
08-04-2008, 12:40
аааее слушайте ся внимателно... цял живот секс ще има да праите та чак да ви писне ще има и да ви духат и да духате и да сте щастливи че сте праили секс и нещастни от някоя спънка и прочие.... когато искате го правете ама поне мислете с главите си (тея на раменете) щото после има теми кфо да правя .... най-добре е да изчакате да съберете малко акъл и тогава - т.е. да станете поне на 17-18 и тогава ..... който не е съгласен да се сърди на родителите си че не са го пуснали да се чифтосва като е бил на две ......... :grin: :D



и аз мисля така :P :P :P :-P :-P :-P :wink: :wink: :wink: ;-) ;-) ;-)

NightGuardian
08-04-2008, 13:24
Много е просто!

За момчетата : Колкото по-рано толкова по-добре! :grin:

За момичетата : Колкото по-късно толкова по-добре! :lol:

BurningDesire
08-04-2008, 13:38
Според мен - 16+

Impossible_Is_Nothing
08-04-2008, 13:58
Най-подходящата възраст е, когато и двамата партньори са сигурни, че са готови ... Все пак не забравяйте, че може да са на по 20 и пак да са тъпи кат галоши и да не знаят кво правят ...

windstopper
08-04-2008, 14:02
Много е просто!

За момчетата : Колкото по-рано толкова по-добре! :grin:

За момичетата : Колкото по-късно толкова по-добре! :lol:
You're the man :grin: !!!

Presley
08-04-2008, 14:02
"Когато си готов"-эвучи добре,но эабеляэвам,че доста 12-13-годишни момичета твърдят,че са готови.Така че тва отпада.
По-скоро,когато си достатъчно обраэован в тая област,демек имаш нужната сексуална култура,а не да се иэебеш и после да пускаш теми иэ форумите "Бременна ли съм???" и подобни. ;]
А,и нещо друго-момиче или момче да прави секс на 13-14-това е смешно и дори жалко.Това са деца.

krem4et0
08-04-2008, 14:08
От физиологична гледна точка между 18 и 21 е най-добре да започне половия живот на 1 човек, независимо дали е мъж или жена.

Impossible_Is_Nothing
08-04-2008, 14:13
"Когато си готов"-эвучи добре,но эабеляэвам,че доста 12-13-годишни момичета твърдят,че са готови.Така че тва отпада.
По-скоро,когато си достатъчно обраэован в тая област,демек имаш нужната сексуална култура,а не да се иэебеш и после да пускаш теми иэ форумите "Бременна ли съм???" и подобни. ;]
А,и нещо друго-момиче или момче да прави секс на 13-14-това е смешно и дори жалко.Това са деца.

Мисля, че "когато си готов" и "имаш нужната сексуална култура" са свръзани, или поне при мен е така : :oops:

Presley
08-04-2008, 14:17
"Когато си готов"-эвучи добре,но эабеляэвам,че доста 12-13-годишни момичета твърдят,че са готови.Така че тва отпада.
По-скоро,когато си достатъчно обраэован в тая област,демек имаш нужната сексуална култура,а не да се иэебеш и после да пускаш теми иэ форумите "Бременна ли съм???" и подобни. ;]
А,и нещо друго-момиче или момче да прави секс на 13-14-това е смешно и дори жалко.Това са деца.

Мисля, че "когато си готов" и "имаш нужната сексуална култура" са свръзани, или поне при мен е така : :oops:
Да,така е.
Но повечето като кажат "Готов\а съм", имат предвид "Ебе ми се,та две не виждам"-эа тва говорех. :Д Эатова го иэключих.

WaKo
08-04-2008, 14:21
Винаги съм си го мислел и продължавам да си го мисля, че за момичетата 16+ е идеалната възраст. Най-много до 18, защото после почват да ги избиват комплекси, че не са го правили и т.н. Така че според мен 16-18 години е най-доброто време. Тогава вече сте узрели и умствено и физически, за да се насладите на секса, както трябва, а и не се налага да ви се обясняват елементарни неща за контрацепция

bogin4encetoO
08-04-2008, 14:35
Хех най-накрая да видя разумно мислищи хора :-D :-D ....

pifiella
08-04-2008, 16:54
za dne6noto vreme 10+ako izdarvi6 dotogava zna4i si geroi :grin:

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-04-2008, 17:42
Лично за мен е нормално м/у 17-18 ... :) Ама това си е мое мнение...Повечето сега го правят на твоите и моите години /аз също съм на 14/ за да са модерни... :?

plmn
08-04-2008, 17:54
Лично за мен е нормално м/у 17-18 ... :) Ама това си е мое мнение...Повечето сега го правят на твоите и моите години /аз също съм на 14/ за да са модерни... :?

Точно.

Barbolinna
08-04-2008, 19:09
Според мен - 16+

+1 :)

plmn
08-04-2008, 19:14
ми 12+ за мен макар че аз бях на 9.... но беше много красива и искрена вразка :-)

:lol: :lol: :razz:

sweet_baby_cool
08-04-2008, 19:18
Да има такива теми и моето мнение е, че няма подходяща възраст. Както ти каза 12 годишните го правят, но това не значи, че и ти трябва.
Няма точно определена възраст :) за започване на полов живот :)


п.с.. Не се безпокой няма да умреш девствена, живота преебава всички

i_hate_you_but_i_love_you
08-04-2008, 19:20
15-16 8-)

exclusive__16
08-05-2008, 06:46
аааее слушайте ся внимателно... цял живот секс ще има да праите та чак да ви писне ще има и да ви духат и да духате и да сте щастливи че сте праили секс и нещастни от някоя спънка и прочие.... когато искате го правете ама поне мислете с главите си (тея на раменете) щото после има теми кфо да правя .... най-добре е да изчакате да съберете малко акъл и тогава - т.е. да станете поне на 17-18 и тогава ..... който не е съгласен да се сърди на родителите си че не са го пуснали да се чифтосва като е бил на две ......... :grin: :D
+1 :D :D :D 8-)

exclusive__16
08-05-2008, 15:31
azz biH kazaLa 16 normalno ;););):)

fenkatakrisi952
08-05-2008, 15:35
За предпочитане е когато тялото ти е готово (не на 12 :? )
А като заговорихме за 12 годишното момиче,реших,че ще ви е интересно-имах една съученичка,която се беше ебала на 8 г. с някакъв 19 годишен :D

plmn
08-05-2008, 15:36
За предпочитане е когато тялото ти е готово (не на 12 :? )
А като заговорихме за 12 годишното момиче,реших,че ще ви е интересно-имах една съученичка,която се беше ебала на 8 г. с някакъв 19 годишен :D

пИдУфил.

craig_david_the_best
08-06-2008, 09:48
аз съм още девствен а съм на 10 :-#

Еее, може ли пък ти на 10 да си девствен...Навлизаш във възраст, в която вече секса не е същия...Изтървал си си хубавите годинки... :D

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

craig_david_the_best
08-06-2008, 09:52
ми 12+ за мен макар че аз бях на 9.... но беше много красива и искрена вразка :-)

:lol: :lol: :razz:

Бях в трети клас.... а връзката ни беше толкова красива и искрена.....

:razz: :razz: :razz: :razz: 8-)

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-06-2008, 09:54
аз съм още девствен а съм на 10 :-#

Еее, може ли пък ти на 10 да си девствен...Навлизаш във възраст, в която вече секса не е същия...Изтървал си си хубавите годинки... :D

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz:

bibi90
08-06-2008, 13:31
На 17,18 години

InFaTuAtEd
08-17-2008, 04:04
Тогава,когато мислиш.че си готов :P

BulgariaZaBulgarite
08-17-2008, 06:09
На 17,18 години

terminatorа
08-17-2008, 06:25
когато ти дойде времето, не бързай :)