PDA

View Full Version : Electro Music Style



windstopper
08-04-2008, 13:05
ем търсих търсих ама никаде не намерих тема за тоя така да се нарече стил :)
тъ има ли почитатели на електрото ? за тия дето не знаят в повечето случаи електрото е ремикс на много или малко известни парчета в повечето случай хаус (предполагам че на тези които слушат хаус ,техно, транс, и днб ще им хареса )
да дам 1 поздрав royksopp - what else is therе (trentemoller remix) има я в датата :P
ето ви и други парчета 8)
John Dahlback - Blink
Public Enemy vs. Benny Bennassi - Bring the noise
DJ Antoine - By Balflear
Hakimakli -Dollaly
Outwork ft. Mr Gee - Elektro (сички я знаете надявам се)
DJ Falk - House of God

b0Nb0n
08-04-2008, 18:39
a electroto ne e li pod stil na housa ?

Loshotia
08-04-2008, 19:03
a electroto ne e li pod stil na housa ?

И аз това се питам

windstopper
08-04-2008, 21:14
еми да тфа ви обяснявам не е! и няма такова нещо като "под стил" аз лично не намирам нищо общо между повечето хаус и електро парчета изобщо неможе да има сравнение хауса е с много по бърз ритъм кфо искате да ми кажете че денса , днб, транс ,техно и електро са подразделения на хауса ? пълни глупости въпростните подразделения са Трайбъл Хаус ,US Тек, Прогресив, Минимал хаус и тн тцтцтц :?

windstopper
08-04-2008, 22:29
така е и на мене оригинала много ми харесва, клипа също е на ниво но и електрото не е за испускане :-D

b0Nb0n
08-04-2008, 22:37
еми да тфа ви обяснявам не е! и няма такова нещо като "под стил" аз лично не намирам нищо общо между повечето хаус и електро парчета изобщо неможе да има сравнение хауса е с много по бърз ритъм кфо искате да ми кажете че денса , днб, транс ,техно и електро са подразделения на хауса ? пълни глупости въпростните подразделения са Трайбъл Хаус ,US Тек, Прогресив, Минимал хаус и тн тцтцтц :?
neznam za men si prili4at ni6to 4e house ne slu6am i electro sy6to no vse pak mi se struva 4e e kam housa a minimala si e otdelno minimal hous nqma takova ne6to pone spored men

windstopper
08-05-2008, 01:04
така е всеки си слуша кфото си иска и кфото му харесва аз просто отбелязвам :-D някак си електрото по ми въздейства а и според мен е по стойностно
ако може някой да поустне някои яки парчета независимо дали са хаус или електро щото старите ми писнаха а за цели сетове нямам време и не съм толкова зарибен 8-)

Nefarian
08-06-2008, 18:31
Хардкорското електро кърти!

windstopper
08-07-2008, 00:38
Хардкорското електро кърти!
я тайпни некое добро парче :P