PDA

View Full Version : Секс с .....



apologize2
08-04-2008, 12:30
Здравейте..
Моля не се смейте на това ,което ще напиша..
така значи на 15 години съм.не мисля че сам готова да поема риска да права секс..Затова пробвах с нещо друго ..със банан :) просто си бях сама цяла нощ и нещо ми стана скучно и си взех едно бананче и парво си го мушнах мн малко обаче после се вазбудих доста и то влезе малко повече от половината..а пък не ме болеше само при парвото влизане много малко..Та вапроса ми е мислите ли че сам се отворила?? и много ли е срамно да си го правил с банан :( :( :(

SpOrTs_GiRl
08-04-2008, 12:32
Здравейте..
Моля не се смейте на това ,което ще напиша..
така значи на 15 години съм.не мисля че сам готова да поема риска да права секс..Затова пробвах с нещо друго ..със банан :) просто си бях сама цяла нощ и нещо ми стана скучно и си взех едно бананче и парво си го мушнах мн малко обаче после се вазбудих доста и то влезе малко повече от половината..а пък не ме болеше само при парвото влизане много малко..Та вапроса ми е мислите ли че сам се отворила?? и много ли е срамно да си го правил с банан :( :( :(
Определено е много срамно да си го правил с банан!! :razz: :razz: :razz:

По темата .. Щом е влезнал повече от половината .. най-вероянто е да си се отворила, все пак това е банан, а не малкия пръст на лявата ръка ..
И все пак - девствена си до момента, в който не правиш секс с мъж, а не с банан.

LDto
08-04-2008, 12:33
няма нищо смешно добре де по закисках се но пък ти сама си си решила дали с мъж или бананче се пак ти сама си избираш :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ;-) :---)

mishaaaaa
08-04-2008, 12:34
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Е, как нас 16 годишните да не ни мислят за малки и глупави още, след като някои от наборите ни правят такива глупави и безразсъдни неща ... :-o :-o :-o

scoobydors
08-04-2008, 12:39
:lol: :lol: :lol: Незнам какво да ти кажа.......... :lol: :lol: :lol: Харесало ти значи?! :grin: :grin: :grin: Другия път опитай с патладжан, че е по широкичък..... :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mishaaaaa
08-04-2008, 12:42
Много ми е интересно едно нещо ..... къде отиде този банан след това?! :grin:

scoobydors
08-04-2008, 12:44
Много ми е интересно едно нещо ..... къде отиде този банан след това?! :grin:

Ти си велика............. :grin: И да, къде отиде банана? :D :-D
P.S. И още нещо.... ползва ли предпазни средста някакви? :D

6iroka_usmivka
08-04-2008, 12:45
:lol: :lol: :lol: Незнам какво да ти кажа.......... :lol: :lol: :lol: Харесало ти значи?! :grin: :grin: :grin: Другия път опитай с патладжан, че е по широкичък..... :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: или с цяла тиква примерно .......... УСПЕХ!!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

mishaaaaa
08-04-2008, 12:51
Аз си мисля, че след тиквата никакъв плод няма да я задоволи, затова да започваме с други по - обемни неща ...

silky92
08-04-2008, 12:53
:lol: :razz: :lol: :D Няма лошо в това ,че имаш желания и нужди ,но виж точно с банан просто е адски тъпо и смешно,и кво после ще казваш "отворих се с банан" :lol: Стегни се малко и си намери гадже :-P

mishaaaaa
08-04-2008, 12:56
Не само, че е смешно, но и доста нехигиенично, дори да го измила .... все пак тва е плод ...

djidjoleo
08-04-2008, 12:58
est 4e si se otvorila detstvenata cipa se namirA ns okolo 2-3 sm

6iroka_usmivka
08-04-2008, 12:59
би било интересно кво поколение може да се създаде...............с банан :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :D :D

Presley
08-04-2008, 13:01
Авторке,бЪэикаш ли се? :Д
Ако не се бъэикаш-къде отиде бананът наистина ?

mishaaaaa
08-04-2008, 13:04
apologize2 , айде кажи, че тръпнем от нетърпение ... Къде го ръгна тоя банан, къде освен във влагалището си ?!?!?!?!?! :grin:

Impossible_Is_Nothing
08-04-2008, 13:07
После някои момчета се притесняват от това, че им е крив к*ра ... Не се притеснявайте момчета, вижте с банан им хареса на момичетата (едва ли са ви по-криви от банан) :D

П.П: Ще разберем ли какво стана с банана после :D :D :D :D

П.П2: Абе казвате да пробва после с патладжан ... дайте по-бавно .. не трябва да има толкоз бърза промяна ... да пробва с тиквичка ... после с патладжан ... а после с тиква ... пък ако иска по някое време може и с *у* ;)

silky92
08-04-2008, 13:27
Е как къде е отишъл банана сигурно си го е върнала при другите плодове или го е хапнала ,няма да хвърля храна я :razz: :lol: :lol: :D :D

mycka
08-04-2008, 14:44
сетих се за един филм "ЗЪБИ" нз далис те го гледали :D

apologize2
08-04-2008, 15:09
еми хварлих го ... и ви помолих да не се смеете просто вапроса ми беше дали мислите че сам се отворила а не с тея гадни базици.... :x :x :x

mycka
08-04-2008, 15:14
е добре де, добре... Кръв тече ли? (сетих за една песен :razz: ), както и да е... Та? Пък и имаше хора, които писаха, че си :?

Biskfitka
08-04-2008, 15:15
що не пробва с краставица...нищо другия път.... :D :D :D ужас....тцтццттцтцт :lol:

Ag
08-04-2008, 15:17
що не пробва с краставица...нищо другия път.... :D :D :D ужас....тцтццттцтцт :lol:
бебе...млъкни..малка си за тия неща...

Biskfitka
08-04-2008, 15:18
що не пробва с краставица...нищо другия път.... :D :D :D ужас....тцтццттцтцт :lol:
бебе...млъкни..малка си за тия неща...лелЮ уе :cry: и аз разбирам..... :D

Ag
08-04-2008, 15:21
що не пробва с краставица...нищо другия път.... :D :D :D ужас....тцтццттцтцт :lol:
бебе...млъкни..малка си за тия неща...лелЮ уе :cry: и аз разбирам..... :D
тц..неграмотница..ай стига сме спамели,че тва не е КОФАТА...

Biskfitka
08-04-2008, 15:23
що не пробва с краставица...нищо другия път.... :D :D :D ужас....тцтццттцтцт :lol:
бебе...млъкни..малка си за тия неща...лелЮ уе :cry: и аз разбирам..... :D
тц..неграмотница..ай стига сме спамели,че тва не е КОФАТА...да...аз отивам там....чаО :D

по темата...да питам само......изми ли банана поне :(

sladku_bebzi
08-04-2008, 15:23
Мъжете свършиха ли :-o

Ag
08-04-2008, 15:27
що не пробва с краставица...нищо другия път.... :D :D :D ужас....тцтццттцтцт :lol:
бебе...млъкни..малка си за тия неща...лелЮ уе :cry: и аз разбирам..... :D
тц..неграмотница..ай стига сме спамели,че тва не е КОФАТА...да...аз отивам там....чаО :D

по темата...да питам само......изми ли банана поне :(
глей ква си загубена..тя го хвърлила уе...

Seeker4eto
08-04-2008, 15:35
Като ти беше свободна цялата вечер и нямаше какво да правиш,защо не викна някое приятелче да ти помогне?

П.П.Със сигурност си се отворила
...и тва с банана е много оригинално 8-)

6iroka_usmivka
08-04-2008, 15:35
само да питам....духа ли му преди това? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Presley
08-04-2008, 15:44
сетих се за един филм "ЗЪБИ" нз далис те го гледали :D
Хапещата катеричка ,а ? :Д :Д

divacheee
08-04-2008, 15:49
сетих се за един филм "ЗЪБИ" нз далис те го гледали :D

Тоя филм е ГНУСЕН :D

По темата: Не трябваше с банан, тряаше да вземеш пример от една потребителка на сайта .. тя беше пробвала с дезодорант :lol: :lol: :lol:

darla
08-04-2008, 15:53
dali e sramno....ami vuv vseki slu4ai nedei da se hvali6 s tozi fakt...

Letal
08-04-2008, 16:00
С какво ни замениха нас момчетата... банани :-k хъъъ.... е сега вече знам какъв искам да стана като порасна - не батко.. БАНАН :lol: :lol: :lol:

FeelMyPain
08-04-2008, 16:09
Не е срамно, точно обратното.Коя друга може да се похвали, че я е отворила банан?Смеят ти се щото ти завиждат. :wink:

ivana0895
08-04-2008, 16:42
После някои момчета се притесняват от това, че им е крив к*ра ... Не се притеснявайте момчета, вижте с банан им хареса на момичетата (едва ли са ви по-криви от банан) :D

П.П: Ще разберем ли какво стана с банана после :D :D :D :D

П.П2: Абе казвате да пробва после с патладжан ... дайте по-бавно .. не трябва да има толкоз бърза промяна ... да пробва с тиквичка ... после с патладжан ... а после с тиква ... пък ако иска по някое време може и с *у* ;) pod " *y* " iska6 da kaje6 prezidenta By6 nali ?
:P :D
a po temata : ttctctctctttcttc , sled tikvata probvai s dinq ot oneq prod1lgovatite :D :-D :D :-D :-D :D :-D :D

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-04-2008, 16:44
:lol: :lol: :lol: Незнам какво да ти кажа.......... :lol: :lol: :lol: Харесало ти значи?! :grin: :grin: :grin: Другия път опитай с патладжан, че е по широкичък..... :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: или с цяла тиква примерно .......... УСПЕХ!!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

Умници.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

WaKo
08-04-2008, 17:40
Ама всичко какви сте остроумни... Като съм сигурен, че тука поне 2/3 от тия, които най-много се "смеят" са си завирали разни боклуци по шундите като ги е сърбяло, ама сега им паднало да се хилят тука.

Biskfitka
08-04-2008, 21:30
що не пробва с краставица...нищо другия път.... :D :D :D ужас....тцтццттцтцт :lol:
бебе...млъкни..малка си за тия неща...лелЮ уе :cry: и аз разбирам..... :D
тц..неграмотница..ай стига сме спамели,че тва не е КОФАТА...да...аз отивам там....чаО :D

по темата...да питам само......изми ли банана поне :(
глей ква си загубена..тя го хвърлила уе...не бе мила лЕлЮ .....преди да си го вкарва в п**ката изми ли го 8-)

psychopath
08-04-2008, 21:53
нищо ти нема

ръчкай тамо 8-)

InnchetO
08-04-2008, 22:03
абе моме ,, що не пробваш с некоя табуретка ? :-o :D лекичко тка с краченцето и опалаа :D :D :D

MoHuTo
08-04-2008, 22:08
:razz: :razz: :razz:

CMEX
08-04-2008, 22:15
Яжте банани сите !

psychopath
08-04-2008, 22:45
преди малко правих секс с лявата си ръка :oops:

soul1199
08-05-2008, 10:47
Много ми е интересно едно нещо ..... къде отиде този банан след това?! :grin:

Ти си велика............. :grin: И да, къде отиде банана? :D :-D
P.S. И още нещо.... ползва ли предпазни средста някакви? :D :razz: :razz: edna s dizdorant,taq pa s banan predstavete si ytre s kvo 6e e e?moje bi s krastavica :razz:

DEviL_BG
08-05-2008, 10:57
Ама всичко какви сте остроумни... Като съм сигурен, че тука поне 2/3 от тия, които най-много се "смеят" са си завирали разни боклуци по шундите като ги е сърбяло, ама сега им паднало да се хилят тука.
+1

Giva
08-05-2008, 11:01
mishaaaaa
Не само, че е смешно, но и доста нехигиенично, дори да го измила .... все пак тва е плод ...
+1

6iroka_usmivka
08-05-2008, 11:01
Ама всичко какви сте остроумни... Като съм сигурен, че тука поне 2/3 от тия, които най-много се "смеят" са си завирали разни боклуци по шундите като ги е сърбяло, ама сега им паднало да се хилят тука.
+1

+1 :smt041

dmgto
08-05-2008, 11:20
С какво ни замениха нас момчетата... банани :-k хъъъ.... е сега вече знам какъв искам да стана като порасна - не батко.. БАНАН :lol: :lol: :lol:


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

CfEtii
08-05-2008, 16:40
Aбе вие се извратихте тотално бе..

Nanotek
08-05-2008, 16:44
Хях злеее злеее...чак пЪ с банан не не... на кЪде вЪрви светЪт...Другия пЪт пробвай с някой по-екзотичен плод като например Ананас или нещо подобно :grin: :D :D :D :-D :razz:

mir4eto93
08-05-2008, 17:02
Банан а?! С върха или с дръжката... :razz:

woshata
08-05-2008, 17:04
:lol: :lol: :lol: :lol:
умрях.... дам както казаха ако е текло кръв май е станала раотата честито 8-)
са отивай за тест за бременност... предполагам не си му налундзила и презерватив :razz:

Claustrophobia
08-05-2008, 17:24
Леле...е това не го бях чувала :D

From_Hell
08-05-2008, 17:27
Да много е смешно и глупаво , но все пак недейте така.Верно посмях се , защото и аз съм на 15 , а не съм пробвала с нищо и нямам намерение да го правя.Но да според мен си се отворила.Следващият път не си взимай банан ,а мъж :)

6iroka_usmivka
08-05-2008, 19:42
найте ли ко би било яко?
с кактус :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: успех в начинанието :razz: :razz: :razz:

N_a_G_a
08-05-2008, 19:48
Много ми е интересно едно нещо ..... къде отиде този банан след това?! :grin:

Ти си велика............. :grin: И да, къде отиде банана? :D :-D
P.S. И още нещо.... ползва ли предпазни средста някакви? :D
Направи ли си тест за БРЕМЕНОСТ .... :D нз кво ще родиш :-#

SpOrTs_GiRl
08-05-2008, 19:49
Много ми е интересно едно нещо ..... къде отиде този банан след това?! :grin:

Ти си велика............. :grin: И да, къде отиде банана? :D :-D
P.S. И още нещо.... ползва ли предпазни средста някакви? :D
Направи ли си тест за БРЕМЕНОСТ .... :D нз кво ще родиш :-#
Бананово дръвче :lol:

sLaDkA_GrEsHkA
08-05-2008, 20:23
bananite sa krivi i meki :shock: ti si luda.... da beshe zela edna krastavica... ili dezodorant... :lol:

Biskfitka
08-05-2008, 21:34
bananite sa krivi i meki :shock: ti si luda.... da beshe zela edna krastavica... ili dezodorant... :lol:по добре наденица .....или кренвирш :D

cSSiE
08-05-2008, 21:38
Здравейте..
Моля не се смейте на това ,което ще напиша..
така значи на 15 години съм.не мисля че сам готова да поема риска да права секс..Затова пробвах с нещо друго ..със банан :) просто си бях сама цяла нощ и нещо ми стана скучно и си взех едно бананче и парво си го мушнах мн малко обаче после се вазбудих доста и то влезе малко повече от половината..а пък не ме болеше само при парвото влизане много малко..Та вапроса ми е мислите ли че сам се отворила?? и много ли е срамно да си го правил с банан :( :( :(
хахаххахахххаххахххх хахаххахахаххххахахаххах хахаха :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol:

Xtuning
08-05-2008, 21:42
Верно !! Кво напрай с банана после :shock:

Sofff
08-05-2008, 21:48
омг ;дд няма ли момчета за тая работа :D

westggirl
08-05-2008, 23:19
изредихте всички плодове мезета простотии и кфо ли не ... ебати не се знае вие кфи неща сте си завири ... момичето ви пита нещо а вие вс толко сте се комплексирали ... ОК нестандарто е сиг тфа коет е напрала ама за кфо всички хахо хихи ебати ...
по темата:спред мен ципата ти се е скъсала но не е кой знае кфо следващия път умната ;) и само недей с дезодорант че има мн кухи лейки и им остават капачките там къдет не им е мястото ;)