PDA

View Full Version : ходих на гинеколог за бяло течение но...



mysterious93
08-04-2008, 12:35
та отидох и ми предписа някви прахчета които трябвало да ги разредя в половин литър вода всяка вечер(вместо да ползвам интимни гелове и други) и някакъв мехлем да се мажа..обаче забравих да питам кога да си ги взема..щото тя взе проба и я занесох в лабораторията за излседване и каза петък да отида за резултата(оная от лабораторията пък каза сряда..все тая)и се чудя да изчакам ли 2 дена за да видя кви са резултатите да не вземе да ми предпише нещо друго или да ги купувам???

adizitk1
08-04-2008, 12:38
По-добре изчакай,за 2 дни нщ няма да ти стане. :)

mysterious93
08-04-2008, 12:47
хм....ми и аз така си мисля да изчакам обаче ако иска да види за тези 2 дена с тези лекарства дали има ефект?и като й кажа че не съм ги купувала?щото тя едва ли щеше да ми предпише нещо преди да види излседванията освен ако не искаше да види как върви?и аз не знам..но пък не искам да хвърлям пари на вятъра..а майка е на работа днес вечерта и утре сутринта..и най вероятно ще разбере утре следобяда че съм ходила(тя беше против това да отида за бялото течение)за да видя тя кво мисли по въпроса :-o уф нз..други мнения?

Presley
08-04-2008, 13:21
Нямаш ли телефон на гинеколожката ?

mysterious93
08-04-2008, 13:43
не..забравих да го запиша..а и си мислих ч еповече няма да ми с еналага да ходя :-o аз утре може да намина през личната ми лекарка ама тя дали ще знае дали трябва или не? :-o

p0iSsOonN
08-04-2008, 13:53
Предполагам, че ще знае. :)

Presley
08-04-2008, 14:26
Според мен,щом ти ги е предписала медикаментите,эначи трябва да си ги вэемеш и да эапочнеш да ги пиеш и да се мажеш.Ако е трябвало да иэчака реэолтатите от иэследванията,эа евентуална диагноэа,нямаше предварително да предпише лекарства. ;]

Boot
08-04-2008, 15:47
Разходи се до гинеколожката ;)

Следващия път просто записвай телефона и питай внимателно как, кога и колко ;)