PDA

View Full Version : Косми по корема и гърба



adizitk1
08-04-2008, 12:48
Вие имате ли такъв проблем?Аз вече нз какво да ги праа тия косъмчета-ако ги махам,те ще стават все по-черни и гадни,а ако ги изруся,те ще пораснат повече!Кажете ми какво да правя? :-# Майка ми ми казва,че съм си нормално окосмена,но аз знам,че не е така и искам да ги нямааааа,или поне да не се виждат! :-x Вие сте! :)

p0iSsOonN
08-04-2008, 12:57
Ми и аз съм така, и за това ще чакам с тебе мнения.. :)

SeXyL[!]Nk@
08-04-2008, 12:58
Фото епилация е решението. ;)

adizitk1
08-04-2008, 13:09
Nk@]Фото епилация е решението. ;)
Знам,че може с фото и лазерна епилация,но не е ли мн скъпо? :(

SeXyL[!]Nk@
08-04-2008, 13:11
Nk@]Фото епилация е решението. ;)
Знам,че може с фото и лазерна епилация,но не е ли мн скъпо? :(

Еми в една тема в раздел ''Здравни проблеми и болести'',пишеше за фотоепилация за дупето ( :lol: ) ...била към 800лв.Пък за гърбът незнам колко е.....

Presley
08-04-2008, 13:13
Аэ нямам тоэи проблем,но имам 2 приятелки,които го имат.Вместо да се тормоэиш и да се чудиш как да ги прикриеш,прави си кола маска на теэи места.Няма да стане по-эле.Поне при моите хора положението е добро,а процедират така. ;]

WondeR TeddY
08-04-2008, 13:14
И аз имах такива косъмчета,не бяха кой знай колко,но ги имаше и ме дразнеха и един ден реших да отида на козметик и ги махнах :grin: .После като почнаха пак да излизат ги махах е епилатора и сега само с него ги махам :) И не стават по-черни косъмчетата споко :wink:

~egoistical
08-04-2008, 13:24
е тв агорното мнение е решението!

Karin_Vall_Gabbriel
08-04-2008, 20:24
ami za sajalenie i az imam tozi problem :( ,no gi maham s epilatora na korema,a na krasta ne moga da gi mahna,tai kato imam operaciq tam i me e strah. taka,4e ti prepora4vam epilator :)

LaPeNcEto0o
08-04-2008, 20:24
Според мен най добре е да не ги пипаш.Хвани малко тен и няма да се забелязват.Пък и като са такива малки си е нормално.Вижда ми се голяма простотия да вземеш да си махаш косъмчетата по гърба с епилатор.

i_hate_you_but_i_love_you
08-04-2008, 21:09
аз на корема си ги махам с епилатор, обаче на гърба не смея.. след 10 дни като отида на море се надявам, че ще станат руси :)

evi_vd
08-04-2008, 22:00
аз на корема си ги махам с епилатор, обаче на гърба не смея.. след 10 дни като отида на море се надявам, че ще станат руси :)
+1

adizitk1
08-05-2008, 16:06
Мс мн на вс! :) Все пак реших да ги махам с коло маска. :)

Nadelina
08-05-2008, 16:09
Според мен най добре е да не ги пипаш.Хвани малко тен и няма да се забелязват.Пък и като са такива малки си е нормално.Вижда ми се голяма простотия да вземеш да си махаш косъмчетата по гърба с епилатор.
Ako imash kosmite, koito az imam po korema i po gyrba, shte gi mahash i horo shte igraesh. Az gi maham s epilatora.

LaPeNcEto0o
08-05-2008, 16:14
Според мен най добре е да не ги пипаш.Хвани малко тен и няма да се забелязват.Пък и като са такива малки си е нормално.Вижда ми се голяма простотия да вземеш да си махаш косъмчетата по гърба с епилатор.
Ako imash kosmite, koito az imam po korema i po gyrba, shte gi mahash i horo shte igraesh. Az gi maham s epilatora.
Нещо като мъжки косми ли имаш в предвид?

Nadelina
08-06-2008, 12:25
Според мен най добре е да не ги пипаш.Хвани малко тен и няма да се забелязват.Пък и като са такива малки си е нормално.Вижда ми се голяма простотия да вземеш да си махаш косъмчетата по гърба с епилатор.
Ako imash kosmite, koito az imam po korema i po gyrba, shte gi mahash i horo shte igraesh. Az gi maham s epilatora.
Нещо като мъжки косми ли имаш в предвид?
Imam predvid, che kosmite mi po rycete, krakata, gyrba, korema okolo pypa mi bqha golemi okolo 1 sm.

adizitk1
08-06-2008, 12:57
Според мен най добре е да не ги пипаш.Хвани малко тен и няма да се забелязват.Пък и като са такива малки си е нормално.Вижда ми се голяма простотия да вземеш да си махаш косъмчетата по гърба с епилатор.
Ako imash kosmite, koito az imam po korema i po gyrba, shte gi mahash i horo shte igraesh. Az gi maham s epilatora.
Нещо като мъжки косми ли имаш в предвид?
Imam predvid, che kosmite mi po rycete, krakata, gyrba, korema okolo pypa mi bqha golemi okolo 1 sm.
точно,като мойте и черни :cry:

Nadelina
08-06-2008, 13:00
Според мен най добре е да не ги пипаш.Хвани малко тен и няма да се забелязват.Пък и като са такива малки си е нормално.Вижда ми се голяма простотия да вземеш да си махаш косъмчетата по гърба с епилатор.
Ako imash kosmite, koito az imam po korema i po gyrba, shte gi mahash i horo shte igraesh. Az gi maham s epilatora.
Нещо като мъжки косми ли имаш в предвид?
Imam predvid, che kosmite mi po rycete, krakata, gyrba, korema okolo pypa mi bqha golemi okolo 1 sm.
точно,като мойте и черни :cry:
Emi az za tova gi chistq. Ne iskam da si spomnqm kak kato malka v uchilishte mi se podigravaha, che sym gorila ;( Beshe napravo ujasno chuvstvo, ne se podlagaite na nego, hora, chistete si kosmite!

adizitk1
08-06-2008, 13:28
Според мен най добре е да не ги пипаш.Хвани малко тен и няма да се забелязват.Пък и като са такива малки си е нормално.Вижда ми се голяма простотия да вземеш да си махаш косъмчетата по гърба с епилатор.
Ako imash kosmite, koito az imam po korema i po gyrba, shte gi mahash i horo shte igraesh. Az gi maham s epilatora.
Нещо като мъжки косми ли имаш в предвид?
Imam predvid, che kosmite mi po rycete, krakata, gyrba, korema okolo pypa mi bqha golemi okolo 1 sm.
точно,като мойте и черни :cry:
Emi az za tova gi chistq. Ne iskam da si spomnqm kak kato malka v uchilishte mi se podigravaha, che sym gorila ;( Beshe napravo ujasno chuvstvo, ne se podlagaite na nego, hora, chistete si kosmite!ама ние имаме наистина мн общо :D точно така и на мен ми се подиграват и за това и аз искам да ги махам :grin:

ELFIQ
08-06-2008, 13:37
и аз имам , (то има ли някой който да няма :-o ) , както и да е и аз мн искам да си ги махна и мисля че коло маската е добър вариянт ( с епилатора не издържам на болката-боли бе мамка му :o )