PDA

View Full Version : Привързъноста на приятелката ми...



NightGuardian
08-04-2008, 13:35
Здравейте!
Не съм си мисел , че ще пиша в раздел "Любов" , но ето , че се случи!
Проблема е следният приятелката ми е много хлътнала по мен , плаче за мен и казва ,че ме обича и неможе без мен.
А мен ме е страх , защото не изпитвам , толкова дълбоки чувства и няма да се задържа толкова много с нея...
Но много , ще страда , ако я оставя , защото аз не виждам бъдеще с нея :( , а аз не искам да страда! :oops:

Andreev
08-04-2008, 13:39
или, или няма средно положение

albb
08-04-2008, 14:06
Човек винаги страда когато се раздели с някого :( просто измисли "по-мек"начин да й кажеш,че искаш да се разделите ...

Junona
08-04-2008, 14:11
Че ще се разделяш с нея - ще се разделиш ... Моя съвет е да го направиш колкото се може по-бързо защото колкото по-късно - толкова по-зле в случая и ще я нараниш още по-дълбоко... :) м/у др. от колко време сте заедно, че е толкова влюбена и не може без теб .. ?

scoobydors
08-04-2008, 14:12
От колко време сте заедно и защо не виждаш бъдеще с момичето ? Какво му е? :)
А по темата : Деликатно и лично в очите :-P

t1n4e7o
08-04-2008, 14:14
Че ще се разделяш с нея - ще се разделиш ... Моя съвет е да го направиш колкото се може по-бързо защото колкото по-късно - толкова по-зле в случая и ще я нараниш още по-дълбоко... :) м/у др. от колко време сте заедно, че е толкова влюбена и не може без теб .. ?

+1

t1n4e7o
08-04-2008, 14:14
Че ще се разделяш с нея - ще се разделиш ... Моя съвет е да го направиш колкото се може по-бързо защото колкото по-късно - толкова по-зле в случая и ще я нараниш още по-дълбоко... :)

+1

t1n4e7o
08-04-2008, 14:14
Че ще се разделяш с нея - ще се разделиш ... Моя съвет е да го направиш колкото се може по-бързо защото колкото по-късно - толкова по-зле в случая и ще я нараниш още по-дълбоко... :)

+1

t1n4e7o
08-04-2008, 14:14
Че ще се разделяш с нея - ще се разделиш ... Моя съвет е да го направиш колкото се може по-бързо защото колкото по-късно - толкова по-зле в случая и ще я нараниш още по-дълбоко... :)

+1

t1n4e7o
08-04-2008, 14:14
Че ще се разделяш с нея - ще се разделиш ... Моя съвет е да го направиш колкото се може по-бързо защото колкото по-късно - толкова по-зле в случая и ще я нараниш още по-дълбоко... :)

+1

t1n4e7o
08-04-2008, 14:14
Че ще се разделяш с нея - ще се разделиш ... Моя съвет е да го направиш колкото се може по-бързо защото колкото по-късно - толкова по-зле в случая и ще я нараниш още по-дълбоко... :)

+1

t1n4e7o
08-04-2008, 14:14
Че ще се разделяш с нея - ще се разделиш ... Моя съвет е да го направиш колкото се може по-бързо защото колкото по-късно - толкова по-зле в случая и ще я нараниш още по-дълбоко... :)

+1

t1n4e7o
08-04-2008, 14:14
Че ще се разделяш с нея - ще се разделиш ... Моя съвет е да го направиш колкото се може по-бързо защото колкото по-късно - толкова по-зле в случая и ще я нараниш още по-дълбоко... :)

+1

NightGuardian
08-04-2008, 14:14
1 месец , но е доказала ...
Плакала е пред мен , защото един път се избъзиках ,че късаме и започна на плаче и каза повече , да не си правя такъв бъзик...

А именно защотото 1 месец и аз нямам силни чувства

t1n4e7o
08-04-2008, 14:16
Извинявам се че се получиха толкова много отговори, но компютъра нещо ми се бъгна и сега не мога да ги истрия.. Моля някой модератор да го направи... :(

Whyniser
08-04-2008, 14:18
Здравейте!
Не съм си мисел , че ще пиша в раздел "Любов" , но ето , че се случи!
Проблема е следният приятелката ми е много хлътнала по мен , плаче за мен и казва ,че ме обича и неможе без мен.
А мен ме е страх , защото не изпитвам , толкова дълбоки чувства и няма да се задържа толкова много с нея...
Но много , ще страда , ако я оставя , защото аз не виждам бъдеще с нея :( , а аз не искам да страда! :oops:
Така и така ще е наранена.По-мекичко и го представи,но не увъртай много.А и един се изказа.Няма или това или това,няма средно положение.Все пак ти я познаваш и би трябвало да знаеш колко зле ще го понесе.

BaBy_bS
08-04-2008, 14:23
а замислял ли си се да поизчакаш мъничко? Ами ако те връхлетят чувства?съгласна съм и с другите коментари по-горе,че колкото по-късно е,толкова повече ще я боли,но и моето мнение не е за отхвърляне.преди и аз бях така с приятеля си 1-2 месеца ... нищо .сега сме година и месец заедно и разбрах какво съм яла да загубя,ако го зарежа ...хубаво си помисли

NightGuardian
08-04-2008, 14:31
Не искам да я виждам нито да говоря нито нищо с нея...Ти ми говориш да ме върхлетят чувства... :-o

sulley
08-04-2008, 14:46
като няма 4увства,няма смисъл.освободи си душата пък каквото стане :)

woshata
08-04-2008, 15:34
ллелелллее.....като те знам..не доумявам как някоя изобщо ти е вързала..хахахах..кво пишеш че си няаш раота ли...омггг..лелелее не не не :razz: не я режи че щи е последната...100 % :razz:

NightGuardian
08-04-2008, 15:56
ллелелллее.....като те знам..не доумявам как някоя изобщо ти е вързала..хахахах..кво пишеш че си няаш раота ли...омггг..лелелее не не не :razz: не я режи че щи е последната...100 % :razz:

Знаеш ли колко като теб ми спят пред вратата?
Спокойно , не е последната! Леш тъп.. :-o

Love0nlyMyself
08-04-2008, 16:26
напраи така дръж се гадно с нея не и обръщай внимание и виж как тя ще поиска да скъсате но ако го напраиш напрао в очите прав си по бързо е ама ще и е по трудно

SunShinePearl
08-04-2008, 17:08
обясни и положението както на нас ако има акъл ще те разбере