PDA

View Full Version : Please help!



monityY
08-04-2008, 15:10
Значи имам следния проблем накратко...Ходих до личния лекар и утре ме прати на изследвания...Обаче...се притеснявам,че като ми вземат кръв ще открият следи от някакви наркотични вещества..Взимах амфети преди 1 седмица...Дали още има следи от тях в кръвта ми?От кръвта не могат да разберът че пуша нали? ..Не съм хич наясно с тия неща и даже незнам какво може да стане ако личната ми лекарка (която добре познава баща ми) а и има адреса ми естествено,разбере че съм пушачка и съм взимала амфети...Наще даже незнаят че съм ходила днес при нея и че утре съм на изследвания..Но се страхувам,ако разберът нещо по така,какво може да стане.... Та има ли за какво да се притеснявам?Ако да..Тогава няма да ходя на тия изследвания..Моля ви,тези които са по на "ти" с тия работи да ме светнат..Плийс!

Forest_girl
08-04-2008, 15:46
Еми не знам мн, ама май може да разберат...

medy
08-04-2008, 16:30
za cigarite 100% nqma da razberat ot kravta..no za drugoto nzn :(

Forest_girl
08-04-2008, 16:58
za cigarite 100% nqma da razberat ot kravta..no za drugoto nzn :(
За цигарите няма, ама за др мисля, че се разбира.
Ама не съм сиг де :D

xpucuto
08-04-2008, 17:05
Ами за цигарите няма да те разберат, но за амфетите със сигурност, ако можеш отложи ги тези изследвания :(

monityY
08-04-2008, 18:48
Ами..Мога и изобщо да не ходя ако е за въпрос но...А и разбрах че даже от тревата дет съм пушила,след 6 месеца дори да ми направят изследване ще разберът че съм пафкала..А кфо остава за амфетите..Охх нз ся кфо ще правя..Лекарката разбере ли,кфо ли ше направи пфффф :?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
08-04-2008, 19:19
Най - малкото, ще бъде за твое добро и за здравето ти. Да ти дойде акъл в главата, а не да си вредиш.. Помисли за здравето си най - вече, иначе нямаше да си на изследвания, оправи се, докато е време;) (:

didivid
08-04-2008, 19:46
100% процента ще изследването на кръвта ще покаже, че си се дрогирала. Една съученичка така отиде на изследвания и когато родителите й разбраха я преместиха в друго дакслао, за да не е в същата компания!

4eere6ka_kiss
08-04-2008, 20:14
Тревата остава в кръвта 6 месеца. Амфетите по-дълго.100% ако си направиш изследванията ще разберат , няма начин. Отложи ги по-добре !

monityY
08-04-2008, 20:41
Ами окей..Мерси.. Така ся няма да знам какво ми има де..не че ми има кой знае кфо нещо ама..Карай да върви..Няма да ходя на изследвания,щот после лекарката сигурно ще пробва да се свърже с някой настойник..

batkodoki
08-04-2008, 20:53
Значи имам следния проблем накратко...Ходих до личния лекар и утре ме прати на изследвания...Обаче...се притеснявам,че като ми вземат кръв ще открият следи от някакви наркотични вещества..Взимах амфети преди 1 седмица...Дали още има следи от тях в кръвта ми?От кръвта не могат да разберът че пуша нали? ..Не съм хич наясно с тия неща и даже незнам какво може да стане ако личната ми лекарка (която добре познава баща ми) а и има адреса ми естествено,разбере че съм пушачка и съм взимала амфети...Наще даже незнаят че съм ходила днес при нея и че утре съм на изследвания..Но се страхувам,ако разберът нещо по така,какво може да стане.... Та има ли за какво да се притеснявам?Ако да..Тогава няма да ходя на тия изследвания..Моля ви,тези които са по на "ти" с тия работи да ме светнат..Плийс!

я стига глупости!

за да се "хванат" дрогите трябват специфични тестове, не стандартната кръвна картина искана от всеки ОПЛ!


отивай и прави изсл, но стига с тези боклуци иначе рано или кусно Те ще разберат и ще се получи глупава ситуация! :)

Brunoo
08-04-2008, 20:53
Еми,които се прави на интересен с амфети и други боклуци рано или късно си носи последствията,ако вашите не разберат го приеми като подарък,следващ такъв няма да получиш. Пристрасти се към кока-кола (като мен) гот е :D

monityY
08-04-2008, 20:59
Еми,които се прави на интересен с амфети и други боклуци рано или късно си носи последствията,ако вашите не разберат го приеми като подарък,следващ такъв няма да получиш. Пристрасти се към кока-кола (като мен) гот е :D

Ама кой е казал че съм пристрастена?Взимала съм 2 пъти амфетамини...И кой е казал че се правя на интересна?Като съм ги взимала сама.. и за това знаят не повече от 2-3 човека... :? Еми всички казвате,че ще разберът от нормално кръвно изследване..Сега някой пък казва че тряя специален тест..Аз се отачаях...Нз вече..

batkodoki
08-04-2008, 21:13
Еми,които се прави на интересен с амфети и други боклуци рано или късно си носи последствията,ако вашите не разберат го приеми като подарък,следващ такъв няма да получиш. Пристрасти се към кока-кола (като мен) гот е :D

Ама кой е казал че съм пристрастена?Взимала съм 2 пъти амфетамини...И кой е казал че се правя на интересна?Като съм ги взимала сама.. и за това знаят не повече от 2-3 човека... :? Еми всички казвате,че ще разберът от нормално кръвно изследване..Сега някой пък казва че тряя специален тест..Аз се отачаях...Нз вече..

е тия "всички" са дечурлига по на 12-17 годинки.

а пук тоя "някой" от 100 години си вади хляба с медицина!


вероятно имаш сериозен здравословен проблем и за това ОПЛ е назначил някакви изсл. които биха му помогнали да диагностицира проблема.
за наркотични в/ва се ползват специфични тестове, които едва ли са включени в талона който имаш.
за какво ще те изследват точно - просто виж в талона си и провери през интернет дали някя от маркираните позиции отговаря на критерия "тест за наркотични в/ва".
след като сама разбереш кое изследване какво индикира - не виждам смисъл от продължаване на дискусията!

бтв: нали сама виждаш колко неприятни емоции носят "един-два" пъти, и нали знаеш че можеш да си щастлива и без тях :)

monityY
08-04-2008, 21:31
Еми,които се прави на интересен с амфети и други боклуци рано или късно си носи последствията,ако вашите не разберат го приеми като подарък,следващ такъв няма да получиш. Пристрасти се към кока-кола (като мен) гот е :D

Ама кой е казал че съм пристрастена?Взимала съм 2 пъти амфетамини...И кой е казал че се правя на интересна?Като съм ги взимала сама.. и за това знаят не повече от 2-3 човека... :? Еми всички казвате,че ще разберът от нормално кръвно изследване..Сега някой пък казва че тряя специален тест..Аз се отачаях...Нз вече..

е тия "всички" са дечурлига по на 12-17 годинки.

а пук тоя "някой" от 100 години си вади хляба с медицина!


вероятно имаш сериозен здравословен проблем и за това ОПЛ е назначил някакви изсл. които биха му помогнали да диагностицира проблема.
за наркотични в/ва се ползват специфични тестове, които едва ли са включени в талона който имаш.
за какво ще те изследват точно - просто виж в талона си и провери през интернет дали някя от маркираните позиции отговаря на критерия "тест за наркотични в/ва".
след като сама разбереш кое изследване какво индикира - не виждам смисъл от продължаване на дискусията!

бтв: нали сама виждаш колко неприятни емоции носят "един-два" пъти, и нали знаеш че можеш да си щастлива и без тях :)

Незнам за какво ще ме изследват..За всичко сигурно нз..То е направление и има само 2 печата от лекарката..Не видях на него да пише за какво точно ме изследват...Не мисля че имам сериозен здравословен проблем..Просто ми се гади и вие свят от време на време и се консултирах с лекар,без знанието на наще...И тя ми премери кръвното-оказа се доста високо и ме прати да ми вземат кръв..Друго незнам.. :?

batkodoki
08-04-2008, 21:44
Еми,които се прави на интересен с амфети и други боклуци рано или късно си носи последствията,ако вашите не разберат го приеми като подарък,следващ такъв няма да получиш. Пристрасти се към кока-кола (като мен) гот е :D

Ама кой е казал че съм пристрастена?Взимала съм 2 пъти амфетамини...И кой е казал че се правя на интересна?Като съм ги взимала сама.. и за това знаят не повече от 2-3 човека... :? Еми всички казвате,че ще разберът от нормално кръвно изследване..Сега някой пък казва че тряя специален тест..Аз се отачаях...Нз вече..

е тия "всички" са дечурлига по на 12-17 годинки.

а пук тоя "някой" от 100 години си вади хляба с медицина!


вероятно имаш сериозен здравословен проблем и за това ОПЛ е назначил някакви изсл. които биха му помогнали да диагностицира проблема.
за наркотични в/ва се ползват специфични тестове, които едва ли са включени в талона който имаш.
за какво ще те изследват точно - просто виж в талона си и провери през интернет дали някя от маркираните позиции отговаря на критерия "тест за наркотични в/ва".
след като сама разбереш кое изследване какво индикира - не виждам смисъл от продължаване на дискусията!

бтв: нали сама виждаш колко неприятни емоции носят "един-два" пъти, и нали знаеш че можеш да си щастлива и без тях :)

Незнам за какво ще ме изследват..За всичко сигурно нз..То е направление и има само 2 печата от лекарката..Не видях на него да пише за какво точно ме изследват...Не мисля че имам сериозен здравословен проблем..Просто ми се гади и вие свят от време на време и се консултирах с лекар,без знанието на наще...И тя ми премери кръвното-оказа се доста високо и ме прати да ми вземат кръв..Друго незнам.. :?



еее ....ако правиш високо кръвно и пулсът ти е системно над 100 в покой - имаш сериозен проблем с амфетамините Момиче, и да споделяш за два само приема е абсурдно!

така можеш да мамиш родителите си и съчустващите ти тук от добронамероност дечурлига....

за мен темата е приключена!

monityY
08-04-2008, 21:48
2 пъти съм взимала..За какво да ви лъжа,като не ви познавам?Високото кръвно си е от стрес и от притеснения..Не мисля че има нещо общо..Но,както и да е..Темата е приключена..Няма да ходя..

LadyDy
08-05-2008, 08:23
Разбира се естествено.

TehPro
08-05-2008, 18:11
Ами до колкото съм наясно за изследване за дрога се изисква да се добави друго вещество в кръвта за да се разбере дали е зиман наркотик или не..не съм сигорен но поне така си мисля.А за цигари няма шанс да разберат.А и не секи който зима наркотици е за да се прави на интересен..някой просто опитват..но ти предлагам да ги спреш,дори и цигарите..мое мнение,аз не бих опитал,цигара съм но нямам намерение да пуша и т.н.

LadyDy
08-05-2008, 19:21
Еми,които се прави на интересен с амфети и други боклуци рано или късно си носи последствията,ако вашите не разберат го приеми като подарък,следващ такъв няма да получиш. Пристрасти се към кока-кола (като мен) гот е :D

Ама кой е казал че съм пристрастена?Взимала съм 2 пъти амфетамини...И кой е казал че се правя на интересна?Като съм ги взимала сама.. и за това знаят не повече от 2-3 човека... :? Еми всички казвате,че ще разберът от нормално кръвно изследване..Сега някой пък казва че тряя специален тест..Аз се отачаях...Нз вече..

Щом не искаш допълнителни притеснения, да си мислила преди да правиш нещо подобно. Съжалявам! :)