PDA

View Full Version : Pomognete mi s savet Vluben sam do u6i i mi e nujna pomo6t



danakis
08-04-2008, 14:44
Pomognete mi molq vi:( Zagubih momi4eto koeto obi4am i adski me boli ne az ne samo q obi4am obojavam q tq zana4i vsi4ko za men absolutno vsi4ko:( Kak da si q varna kakvo da napravq:( Pomognete mi :( daite mi savet mn iskam da q vpe4atlq s ne6to nqkoe podara4e ne6to romanti4no mn milo koeto 6te q nakara da bade mn 6tasliva i radostna:( ako znaete nqkoe libovno stih4e pismo ili kakvoto i da e kajete mi:( nqkoe romanti4no podara4e ili nz :( Iskam da si q varna obojavam q i bih napravil vsi4ko za neq:( tq e prekrasna:(

Andreev
08-04-2008, 14:50
нещо уточнение 'що си я изгубил

t1n4e7o
08-04-2008, 14:53
нещо уточнение 'що си я изгубил


Да.. Може и да си направил нещо затова да сте скъсали.. Искаш помощ, а нищо др не казваш... :?

danakis
08-04-2008, 15:00
ami nz kakvo da ti kaja prosto tq mi kaza 4e roditelite i nqma da me priemat za6toto tq e na polovina romka a tehnite darjat na tova da bade s rom. a i za6toto az u4a i nqma da se vijdame 4esto:( nz prosto iskam savet kakav romanti4en podarak jest da napravq za da q napravq 6tastliva da se zaradva i ako znaete nqkoe lubovno pismo ili tih4e kajete mi go mn pls:( davaite savetiiiiiiii

zavinagi_lubov
08-04-2008, 15:11
Искам да те помоля следващия път,когато пускаш тема,давай малко повече информация,за да можем да ти помогнем... :)

danakis
08-04-2008, 15:16
e dobre de kakvo iskate o6te da znaete:)

danakis
08-04-2008, 15:35
molq vi pomognete mi:(

Love0nlyMyself
08-04-2008, 16:29
погови с родителите и впечетли тях така че да и разрешат да бъде с теб нема зн колко често ще се виждате нали ще се виждате се пак нз друго кво да предложа :? късмет се пак :-)

craig_david_the_best
08-04-2008, 17:11
Първо ти трябва да се убедиш,че тя наистина те обича,защото оправдания от типа "няма да се виждаме често" не ми звучат като на влюбен човек. :? А пък ако това е така,то и проблемът с родителите ще си намери решение,защото ако тя наистина желае да го преодолеете,бихте могли да седнете заедно и да го обмислите.Та нали тя най-добре познава родителите си и може да каже кое би ги "умилостивило".
Не изключвам и факта,че тя харесва някое друго момче(пак заради тъпото оправдание),а пък има и хора които са готови на всичко само и само да се видят с любимия си и родителите изобщо не се явяват като пречка(само някоя ограда за прескачане).

Ти си направи изводите!Успех! :)