PDA

View Full Version : ОТЗИВИ БАН СПИСЪК!



KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-04-2008, 16:00
Сори че ви се меся у раотата ама раздел кофа не е ли свободен раздел без модераторски контрол... и искам да се оплача от Sh3_is_7h3_0n3 която ме нагруби и каза че съм ненормална! И след като най дружелюбно я попитах защо заключва темата на емо–бой , който даржа да отбележа НЕ познавам... тя ми се сопна и каза : И ти ли си просиш бан?

DjBaloon
08-04-2008, 16:04
Точно тази модераторка съм убеден че не те е обидил/а без причина 8)
(ако въобще те е обидила дори) 8-)
От одавна има важна тема в раздел Кофата,че се следят нещата 8)

Canis_Dirus
08-04-2008, 16:04
Модераторски произвол! Бан по IP, бан по ЕГН!

LadyCarameL
08-04-2008, 16:05
Абе аз съм забелязала,че потребители,чийто акаунти са уж баннати,си пишат съвсем покойно в темите..Как става това? :-o

LeVski_fen
08-04-2008, 16:38
Абе аз съм забелязала,че потребители,чийто акаунти са уж баннати,си пишат съвсем покойно в темите..Как става това? :-o
:shock: :shock: :shock:
Дай пример? :-o :-o

SeXyL[!]Nk@
08-04-2008, 17:23
Абе аз съм забелязала,че потребители,чийто акаунти са уж баннати,си пишат съвсем покойно в темите..Как става това? :-o
:shock: :shock: :shock:
Дай пример? :-o :-o

Ако е Бан по IP ,не могат да се регват с нов акуант,но ако не е по IP могат с нов. ;)

LadyCarameL
08-04-2008, 17:46
TheNh3 например?

SeXyL[!]Nk@
08-04-2008, 18:56
sh3_1s_7h3_0n3 е печена и надали би се заяждала без причина. :-o

machoka
08-04-2008, 19:19
Къде пише, че е без модераторски контрол?!

има си, и то сериозен ;)

Lucho
08-04-2008, 19:24
Къде пише, че е без модераторски контрол?!

има си, и то сериозен ;)

Има,откакто тая се натяга:


Nk@]sh3_1s_7h3_0n3 е печена и надали би се заяждала без причина. :-o

Ай съпри се,уе ! :x
Точно очаквано от ши ис дъ уан... :-o тя и без тоу се държи надуто....

Blab
08-04-2008, 19:28
Nk@]sh3_1s_7h3_0n3 е печена и надали би се заяждала без причина. :-o
г***лизка

ПП:Откровена съм, имам посттийн проблем с лицемерието, съжалявам.

machoka
08-04-2008, 19:38
sh3_1s_7h3_0n3 ли я мразите и е дразнеща?! :shock:

LadyCarameL
08-04-2008, 19:54
TheNh3 например?

първия ми акаунт беше само амоняк , а са е амонякът ;)
А те не са ли банирани и двата? 8-)

SeXyL[!]Nk@
08-04-2008, 20:20
Nk@]sh3_1s_7h3_0n3 е печена и надали би се заяждала без причина. :-o
г***лизка

ПП:Откровена съм, имам посттийн проблем с лицемерието, съжалявам.

Мен тв'a не ме грее,ама хич не ми пука,мисли си кв'oто си искаш.
8)

Seducti0n
08-04-2008, 21:16
Хейтъри, не закачайте жена ми!
Все някой друг ви е виновен на вас...!

desislava
08-04-2008, 21:51
Съгласен съм с machoka!

SeXyL[!]Nk@
08-04-2008, 21:54
Хейтъри, не закачайте жена ми!
Все някой друг ви е виновен на вас...!
И коя е жена ти? :P :P

Seducti0n
08-04-2008, 21:55
Най-добрата. 8)

Mu7k0
08-04-2008, 22:38
тя ми заключва темите :lol: беше станала рано и ме фана :lol:

Spider4eto
08-05-2008, 06:38
Издребнявате все повече и повече 8-)

Lucho
08-05-2008, 10:10
И двете - И Секси Линка и шис дъ уан,и двете ме дразнят...
най-вече ПЪРВАТА :x

letssingit
08-05-2008, 12:00
И двете - И Секси Линка и шис дъ уан,и двете ме дразнят...
най-вече ПЪРВАТА ГАДИНА :x
Оххх и мен тая тъпа свиня Сексилинка много ме дразни... Хахах писа ми на лично да отида да и го кажа в очите ахаха. Да взема и аз ли да се включа в клуба анти сексилинка :razz:

SeXyL[!]Nk@
08-05-2008, 12:10
Айде ще ви чакам като сте толко смелчаги. :evil:

letssingit
08-05-2008, 12:13
Nk@]Айде ще ви чакам като сте толко смелчаги. :evil:
Тц тц, на лични много зъби и ръце трошиш, а тука на котенце се правиш. Хах, модератор няма да те направят тей че айде поспри се, а? :lol:

SeXyL[!]Nk@
08-05-2008, 12:15
Чао ви ,аз излизам да се забавлявам а вие си злобейте тук. :grin: Дано се изядете от злобата си. :lol: :lol: :lol: 8-)

Lucho
08-05-2008, 12:57
Споко,брат ! От всички тъпи чалгаджий/чикиджий 8-) / тая е най-тъпата...
добре дошъл си в клуба ! :)

Mementomori
08-05-2008, 13:17
Брей,момиченцето такива ли амбиции имало?!Модератор да става?Ле-леййй.Така като се заяждаш и "топиш" хората за глупости,(понякога има нужда да се осведомят модовете,ама за щяло и нещяло,малко прекалено..),мислиш,че се издигаш в очите им?!Брей....Защо всички трябва да те намразват,заради едните привилегии(не че е кой знае какво),недей толкова всячески да се опитваш да ги впечатлиш,защото единият ранг,положение или каквото и да е било,няма да променят мнението на останалите потребители и пак ще си останеш,образно казано,една виртуална погромаджийка!

Lucho
08-05-2008, 13:22
Правилно !
И линке,да ти кажа само,че модераторите много се дразнят от доносници.Нищо че все те хвалят и ти викат ОК,ок...но и те са хора,и те мразят доносниците...казвам ти го от личен опит,и приятели са ми го казвали...

sh3_1s_7h3_0n3
08-06-2008, 06:14
А защо не кажеш и каква беше темата на емо_бой, като се оплакваш? Жалко, че са изтрити и не мога да дам линк, но темата гласеше:

"...докато си правех миш-маш се окапах и изгубих сексуалното си желание. Какво да правя?"

а после авторката на тая тема ми праща злобни ЛС-та как съм можела да заключа такава тема, момчето имало сериозен проблем и било емо, сега кой знае какво щяло да стане. http://www.ue-varna.info/images/smilies/hmm.gif Какво да стане? Да си пререже вените ритуално он-лайн ли?!
Разбирам той да ми беше писал ЛС, че 'има проблем', а то някой си страничен. За капак, докато заключа едната тема, се навъдиха още 4-5 спам от същия автор.

А пуканка да не се прави на луда, защото видях, че от друг акаунт в друга тема пак много е знаела по мой адрес на следващата вечер, така че в момента сама си реже клона, на който седи.

Mooo6no
08-06-2008, 07:24
Ииии и вие сте за единия бан, бил той и по IP? В момента даже можете и с проксита от Китай да влизате тук. 8-) Олимпийските игри рулззз! :grin:

acdcfenka
08-06-2008, 13:22
По добре да няма въобще бан. :grin: И няма да има кавги повече никога вечееееее.

Hit2Fit
08-08-2008, 11:15
По добре да няма въобще бан. :grin: И няма да има кавги повече никога вечееееее.
Nali yj beshe ban-nata
kak taka se v1zrodi otnovo :x

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-08-2008, 11:43
Абе ши ис дъ уан ти па що реши компа от който пиша е само мой и само аз пиша от него... тук сядат поне 10 човека на ден така че не можеш да знаеш дали съм била аз.... :booooomb:

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-08-2008, 11:55
Изпратено :: Съобщение
От: ПуКанКа
До: sh3_1s_7h3_0n3
Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 1:11 am
Заглавие: :О
защо заключи на момчето темата бе?!?!?! то разчиташе на помощта ни ти предаде доверието му към сайта !!!!
__________________________________________

Входящи :: Съобщение
От: sh3_1s_7h3_0n3
До: ПуКанКа
Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 1:13 am
Заглавие: Re: :О
Бан ли си просиш и ти?!
___________________________________________

ъъъ не ти ли е забранено да се правиш на голямата работа със това че си мод ?! Не искам бан ами просто да използвам птраото си на мнение!!!! което ти нарушаваш ... незнам какво ти пречи темата но явно емо бой мму е важно ....
___________________________________________

Входящи :: Съобщение
От: sh3_1s_7h3_0n3
До: ПуКанКа
Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 1:21 am
Заглавие: Re: :О
и кое му е важно?! че се е опръскал от мишмаша и сега не му ставал малкия приятел!? Ти нормална ли си?!
_________________________________________________
Изпратено :: Съобщение
От: ПуКанКа
До: sh3_1s_7h3_0n3
Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 1:23 am
Заглавие: Re: :О
Еми да кво ти пречи темата емпотата и без тва са нестабилни сега заради едната глупост наеш ли колко може да страда момчето.... разбирам да ти пречи темата да ама кво и е??! нито се повтаря....нито нищо...

__________________________________________________ __________________________________________________ ______________________
Повече не ми написа нищо!


Та ето и темата от емо бой
Автор Съобщение
emooo_boy
Новак



Регистриран на: 03 Авг 2008
Мнения: 22

Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 12:31 am Заглавие: Защооооо

--------------------------------------------------------------------------------

някой да помогне...това е един изключително екзистенциален въпрос....на всеки може да се случи....


днес си правих миш-маш...когато беше готов го хапнах преди да изстине...оттогава не съм имал сексуално желание...дори към съседката...помогнете ми със съвет...какво да правя


Незнам какво и пречеше темата ... има толкова много безсмислени теми... агресията проявена от ши ис дъ уан предизвика агресия и у емо бой който се опита да противодейства на тази несправедливост.... и какво получи?!?!?! БАН.... това е всичко.... кой е заядливият? :(

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-08-2008, 12:03
Извинявайте чепостнах толкова отговори но ми се прецака нета и е станал гаф... и
ПС не е толкова тъпа темата ... може да си е мислил че миш маша съдържа нещо като алкохола например.... в сми вещество от което не може да го вдигне.... от де да знае момчето! :x

sh3_1s_7h3_0n3
08-08-2008, 12:22
той може да си е мислeл, че в миш-маша се съдържа алкохол?! http://ue-varna.info/images/smilies/hmm.gif

Lucho
08-08-2008, 12:42
Да бе,деба...не е трябвало да я заключваш...
Само като прочетох "Сексуално желание към съседката" и още нещо..тая тема е за секс :razz:

acdcfenka
08-08-2008, 14:38
По добре да няма въобще бан. :grin: И няма да има кавги повече никога вечееееее.
Nali yj beshe ban-nata
kak taka se v1zrodi otnovo :x

Падна ми банна, вероятно. Той е за една седмица сигурно. Бате Мачока, вероятно така е преценил.

Spider4eto
08-08-2008, 15:59
Аве Пуканка не си ли се замисляла, че темата може да е ебавка...

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-08-2008, 19:43
Темата може и да е ебавка но теми като "от кура ми тече бяло нормално ли е?" си седят отворени ...
и
той може да си е мислeл, че в миш-маша се съдържа алкохол?!
Не, може да си е мислил че както алкохола съдържа вещества които пречат на "самолета да лети" така и в миш маша може да се съдържат някакви вещества със сходен състав.... :x

sh3_1s_7h3_0n3
08-08-2008, 19:59
Ти май прекаляваш с мисленето, а?!

Дразниш с празнословието си. Ако имаш някакъв проблем, оплачи се на администратора. Аз се чувствам безсилна пред 'елементарността' ти. да не кажа нещо по-силно

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-08-2008, 20:06
Ъъъъ моля без злобни мнения мила ... разбирам че не всички сме умни и НЕелементарни като теб но не е хубаво да ни комплексираш така :)
Е защо да му се оплаквам на админа.... сигурно сте си гаджета ще му направиш една свирка и ще стане на твоето....

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
08-08-2008, 20:19
Тц тц.. хората да си свършат работата и вие да се оплаквате, че сметка да търсите за глупости..... Така и така са обявили официално, че се затяга контрола, не се учудвайте. Само се чудите как да изкарате негативизма върху другите... :?

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-08-2008, 20:30
искам да поздравя моята приятелка модераторката She is the one (hug)(hug)(hug) с една много готина песничка...

Поисках й ръката от Мачока,
в хола топъл беше той студен,
"та значи ще се жениш с братока??"
отвърнах плахо, казах "Да" смутен
-Какво работиш, жилище, заплата?
-Модератор аз съм, във форума,
да се оженя за нея, туй ми е мечтата,
у нас живея, аз съм социопат
Не може, каза Мачока, тя е още малка,
след 5 години, нека порасте,
тогава хвърлих коза, казах жалко,
защото лизах нейното ...те (sun)
ПФАГАХАХАХХАХХАХАХАХХАХАХ ХАХАХХАХАХАХАХХАХАХХАХАХХ АХХАХХХХАХХАААААААААА
ооООоо ам ати си имала друго гадже...

o0ps
08-08-2008, 20:33
искам да поздравя моята приятелка модераторката She is the one (hug)(hug)(hug) с една много готина песничка...

Поисках й ръката от Мачока,
в хола топъл беше той студен,
"та значи ще се жениш с братока??"
отвърнах плахо, казах "Да" смутен
-Какво работиш, жилище, заплата?
-Модератор аз съм, във форума,
да се оженя за нея, туй ми е мечтата,
у нас живея, аз съм социопат
Не може, каза Мачока, тя е още малка,
след 5 години, нека порасте,
тогава хвърлих коза, казах жалко,
защото лизах нейното ...те (sun)
ПФАГАХАХАХХАХХАХАХАХХАХАХ ХАХАХХАХАХАХАХХАХАХХАХАХХ АХХАХХХХАХХАААААААААА
ооООоо ам ати си имала друго гадже...
Пуканке, е ако не си го написала пък ти... :-D

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-08-2008, 20:35
Не съм копеле.... не съм... мачока да ми гледа Ай-ПитУ и ще види че не съм аз... :D :D :D :D ама е баси простака тоя :lol: :lol:

machoka
08-08-2008, 22:28
Пуканке - въобще не мисля повече да ви чета простотиите в тази тема. Колежката е постъпила много добре като е затвориля онази малоумна тема. Крайно време е да разберете, че този форум НЕ Е за ебавки. Авторът, емо бой, получи напълно заслужен бан, а ти ще го последваш ако видя още едно заяждане с член на екипа. Чувствай се официално предупредена, и този път колкото и да ми ревеш на скайп няма да ти махна бана ако ще цяла София да влиза от твоя компютър..
Следният профил беше изтрит:

искам да поздравя моята приятелка модераторката She is the one (hug)(hug)(hug) с една много готина песничка...

Поисках й ръката от Мачока,
в хола топъл беше той студен,
"та значи ще се жениш с братока??"
отвърнах плахо, казах "Да" смутен
-Какво работиш, жилище, заплата?
-Модератор аз съм, във форума,
да се оженя за нея, туй ми е мечтата,
у нас живея, аз съм социопат
Не може, каза Мачока, тя е още малка,
след 5 години, нека порасте,
тогава хвърлих коза, казах жалко,
защото лизах нейното ...те (sun)

Дискусията приключи тук.