PDA

View Full Version : "Падналият"



lsd43
08-04-2008, 18:23
Понякога се чудя как се стигна до тук,денят беше слънчев и
прекрасен ,окрасен от онази еуфория,сякаш ще се случи нещо важно,а
беше просто един понеделник,нищо повече.Аз знаех ,че това е последният ми понеделник,вече го бях решил,бях избрал начинът,сградата и малкият текст,който да утеши роднините ми,Господи само ако знаех какво ще се случи след този шибан понеделник!
Най-интересното е колко бавно човек умира,мислех с и,че ще е по бързо,но докато падах от онзи блок ,сякаш времето спираш ,а спомените нахлуваха в главата ми,като едвам ме оставяха да поема последната си глътка въздух,тогава видях само пода ,чух звук,сякаш някой изпусна човал с нещо,ужасяваща болка мина през мен за миг.И изведнъж аз станах и не вярвах ,че може да съм оцелял след падане от 20 метра,когато погледнах към пода бях ужасен,та аз видях едно безжизнено тяло потънало в локва кръв,най-ужасното беше ,че тялото беше моето собствено!Чух писъци на хора ,които казваха : "Исусе,мъртво е ,момчето е мъртво ! Викнете линейка ,бързо,господи вижте колко м,ного кръв!"...в този момент аз осъзнах,че съм мъртъв.

Е какво ще кажете как е като за начало на фентъзи история? :D

vanPersieFan11
08-04-2008, 18:58
Страхотно е не знам дали става за фентъзи история,но ако решиш да направиш цял разказ с това начало мисля,че ще стане страхотно.Имаш талант,без съмнение :)

stefity
08-04-2008, 23:52
Хах... :) Началото, наистина е доста потресаващо, и ако искаш да го продължиш това разказче, ще трябва да се потрудиш доста в измислянето на някоя история която наистина може да накара героят ти да се самоубие, а това, че започваш още в началото с може би, краят на разказа до някъде заинтригува читалят и го кара да продължи да чете нататък, за да разбере каква е развръзката и кулминацията и как се е стигнало до тук :) Пфф...пак много се разприказвах 8-) 8-) 8-) Все пак, като за начало е добро :)