PDA

View Full Version : Как си представяте живота ни след 20 години?



venitywe
08-04-2008, 18:26
Какви ще бъдат хората според вас, как ще се промени България, ще я има ли въобще на картата? Къде ще живеят хората, какви ще бъдат домовете им, ще има ли престъпност... Ей такива работи :)

Blab
08-04-2008, 18:29
вЪобще*

Saymon90
08-04-2008, 18:33
Къде ще живеят хората, какви ще бъдат домовете им,
По дърветата 8-)

Иначе, предполагам, че няма да е кой знае колко различно. Малко по-лъскави сгради, коли и телефони. Малко по-поамериканчен народ :) Знам ли ...

vuvs
08-04-2008, 18:59
Къде ще живеят хората, какви ще бъдат домовете им,
По дърветата 8-)

Иначе, предполагам, че няма да е кой знае колко различно. Малко по-лъскави сгради, коли и телефони. Малко по-поамериканчен народ :) Знам ли ...

и аз мисля така вс ще си е както сега :)

vanPersieFan11
08-04-2008, 19:04
до след 20 год не знам,но много се говореше за това,че нацията ни може да изчезне след 50 години тъй като българките не искали да раждат-лошо...

yuyuto
08-04-2008, 20:06
Не знам дали България ще продължи да съществува след 20 години, но аз определено не виждам моето бъдеще в България... Тук няма шансове да се развиеш, да живееш спокойно... Още 4-5 години в БГ и после излизам навън да следвам, после да работя, да се установя и може би на дърти години, когато вече ми се ще да видя покой, ще се върна тук, макар че ми се ще да живея в Любляна след като чукна 60 годишнина, много спокоен, чист и подреден град, точно за една старица... :D Всеки случай това са само предположения... Ще видим за вбъдеще...

sexy_baby_originale
08-04-2008, 20:59
Абе,да Ви кажа хората няма да се променят.Ще си бъдат все същите,но за сметка на това живота ще стане по динамичен.Света си го представям след 20 години по-мръсен и разбира се технологиине ще напреднат,до тогава може и да измислят начин да спасят бавно умиращтата ни планета!

UnaBletoLoVeU
08-04-2008, 21:34
...живея в Любляна след като чукна 60 годишнина, много спокоен, чист и подреден град, точно за една старица... :D

От книгата "Вероника решава да умре" намразих тоя град. И ако някой го спомене и все едно нашепва "смъъъърт...смъъъъърт"

psychopath
08-05-2008, 02:59
всички ще са на кафево 8)

windstopper
08-05-2008, 03:08
лол аз утре другата година не се виждам ти след 20 :lol:
толкова неща от плановете дето сам си намислил могат и ще се прецакат затфа спрях да мисля за утре и се отдадох на мига 8-)

insomnia2008
08-05-2008, 14:32
аз след 20 години се виждам постоянно живеещ в Германия със собствен дом с жена и деца! на висока длъжност в някоя щутгартска фирма...И да не мисля за тъпите проблеми в България :P

yuyuto
08-05-2008, 21:14
Не знам дали България ще продължи да съществува след 20 години, но аз определено не виждам моето бъдеще в България... Тук няма шансове да се развиеш, да живееш спокойно... Още 4-5 години в БГ и после излизам навън да следвам, после да работя, да се установя и може би на дърти години, когато вече ми се ще да видя покой, ще се върна тук, макар че ми се ще да живея в Любляна след като чукна 60 годишнина, много спокоен, чист и подреден град, точно за една старица... :D Всеки случай това са само предположения... Ще видим за вбъдеще...


американската мечта я няма мило дете :)


в запада никой не те чака с трудов договор в едната ръка и ключове за хубав апартамент в другата :)
Че аз вече си имам осигорено работно място... :-D Пращам им скици вече 3 години, взела съм всички изпити върху дизайн и рисуване с отличен, остава ми само математиката, а тя е на ниво 12 клас, така че имам малко време... Не се безпокой, бате... :P

yuyuto
08-05-2008, 21:21
...живея в Любляна след като чукна 60 годишнина, много спокоен, чист и подреден град, точно за една старица... :D

От книгата "Вероника решава да умре" намразих тоя град. И ако някой го спомене и все едно нашепва "смъъъърт...смъъъъърт"
Може би да, но преди 1 месец бях там (и на много други места, такам на екскурзийка) и това е най-чистият, най-подреденият и най-спокойният гред, който някога съм виждала... Точното място за човек, който е уморен от живота... Всеки случай за мен лично е далеч от представата за смърт, напротив... :-|

Alco
08-05-2008, 21:21
оставам в България и борбата продължава. :) :)

yuyuto
08-06-2008, 18:52
Не знам дали България ще продължи да съществува след 20 години, но аз определено не виждам моето бъдеще в България... Тук няма шансове да се развиеш, да живееш спокойно... Още 4-5 години в БГ и после излизам навън да следвам, после да работя, да се установя и може би на дърти години, когато вече ми се ще да видя покой, ще се върна тук, макар че ми се ще да живея в Любляна след като чукна 60 годишнина, много спокоен, чист и подреден град, точно за една старица... :D Всеки случай това са само предположения... Ще видим за вбъдеще...


американската мечта я няма мило дете :)


в запада никой не те чака с трудов договор в едната ръка и ключове за хубав апартамент в другата :)
Че аз вече си имам осигорено работно място... :-D Пращам им скици вече 3 години, взела съм всички изпити върху дизайн и рисуване с отличен, остава ми само математиката, а тя е на ниво 12 клас, така че имам малко време... Не се безпокой, бате... :P

и кво са остава само ключовете от апартамента палат да ти дадът и естествено едно Мазерати или Ферари ;?
Е хе хе хе, батеее, де да беше така... Всеки случай сигурна съм, че ще замина и че ще работя за тях, нали затова инвестират в новото поколение в момента... Всичко останало ще трябва да си го преборя... :P

Sashakiss
08-06-2008, 20:15
Сред 20 години, безделниците, чиято главна функция е да обещават, ще се сетят че евентуално, може би България трябва да се оправи.