PDA

View Full Version : дилема..help



lost_in_candyland
08-04-2008, 18:28
..Сега ще съм 11 клас..Мислех като завърша да кандидадствам архитектура или вътрешен дизайн тук в България, но много искам и да се пробвам в UK. Ако искам да пробвам и тук и навън трябва да ходя на 3 вида уроци- по математика, рисуване и английски. Затова реших да избера само едното. Или тук(математика и рисуване)... или в чужбина(английски). Но не мога да реша. Според вас какво да направя? Къде е по добре?

MetalL
08-04-2008, 18:56
..Сега ще съм 11 клас..Мислех като завърша да кандидадствам архитектура или вътрешен дизайн тук в България, но много искам и да се пробвам в UK. Ако искам да пробвам и тук и навън трябва да ходя на 3 вида уроци- по математика, рисуване и английски. Затова реших да избера само едното. Или тук(математика и рисуване)... или в чужбина(английски). Но не мога да реша. Според вас какво да направя? Къде е по добре?гледай да се махаш оттука клкото се може по бързо xD според мен чужбина е мн по добре..ниво на обучение...абе всичко е в пъти подобре оттука..не се чуди(според мен)..но трябва да помислиш над абсолютно всичко и то напълно срз...а и като завършиш там ще имаш по голям шанс за добър университет отколкото след като завършиш тука..."Ти къде завърши?" "Ами..Пловдив,България(напри мер)" или "Лондон(с гордост :D ) " според теб след кое училище ще имаш по-голям шанс да влезнеш в Кембридж... :) надявам се да съм помогнал,и най вече да съм те бутнал към правилния избор :)

hahavteen
08-04-2008, 21:03
Аз мисля че в чужбина ще ти е по-добре. В Англия е адски скъпо но щом там си решила.. Трябва да помислиш мн сериозно какво искаш. Доста е трудно да се докажеш в чужбина, ще си далече от роднини и прятели... Сериозен избор е и трябва мн да помислиш.