PDA

View Full Version : Топче в ръката



4eere6ka_kiss
08-04-2008, 19:18
Абе имам някакво кръгло топче от вътрешната страна на ръката над лакътя и нз какво е ? Боли ме доста като го пипам ...Май е съсирена кръв ама нз Вие как мислите м ? :(

batkodoki
08-04-2008, 19:32
Абе имам някакво кръгло топче от вътрешната страна на ръката над лакътя и нз какво е ? Боли ме доста като го пипам ...Май е съсирена кръв ама нз Вие как мислите м ? :(

"съсирена кръв" със сигурност не е!

трябва да те види ХИРУРГ! - той ще прецени дали се налага лечение и какво да бъде то.

Peteto633
08-04-2008, 20:20
otidi na lekar nai-dobre ina4e moje da e ot preumorqvane ako si vdigala ne6to tejko (edna fdr ka e imala takova) no po-skoro e ot susirek na kruv koeto e mn seriozno i pri vsik4i slu4ei varvi na lekar! :-o

Likantrop
08-04-2008, 21:22
може да е масно топче , то не е страшно може да се получи ако не се храниш здравословно :) ако ми пратиш снимка мога да ти кажа какво мисля .. не съм доктор но някои неща си личът :)

Riot
08-05-2008, 22:25
израстък 8-)

3vR
08-06-2008, 07:30
и аз имах такова каквото го обясняваш на китката и беше от претоварване, щот се опитвах да седя на 1 ръка :lol: при мен ми мина за около месец и полвина, ама не съм го разтривал и нищо не съм му правил, най-добре иди на лекар, ако не ти се чака толкова :)

bekssa
08-06-2008, 09:46
a tyk mai moga da pomogna...i az imah takova ne6to samo 4e na prusta ot vutre6nata strana kum dlanta.em otidoh na lekar pratiha me pri hiryrg otidoh i mi kaza 4e e nqkfo gagliino obrazyvanie ili ne6to takofa (ne e hi4 stra6no) yrediha mi operaciq s mestna ypoika be6e za 15 min bqh gotova imah 2 6eva i hodeh s prevruzka okolo 15 dni nqma ni6to stra6no ako ti pre4i idi da go mahne6 az ne sujalqvam! :-D

Shaolin
08-08-2008, 21:49
Натоварване на ръката натискаи с голяма сила горните краищта на пръстите и кадето те болят пръстите там е повреден канала с ци. Натискаи ги постоянно когато се сетиш ако го правиш правилно минава за 1 ден ако е грешно ци отива в краката или бъбреците защото там са точките за тях. По добре отиди на акопунктура.

Likantrop
08-11-2008, 08:52
Натоварване на ръката натискаи с голяма сила горните краищта на пръстите и кадето те болят пръстите там е повреден канала с ци. Натискаи ги постоянно когато се сетиш ако го правиш правилно минава за 1 ден ако е грешно ци отива в краката или бъбреците защото там са точките за тях. По добре отиди на акопунктура. ей а какво е ци ? интересно ми стана :)

insanerrr
08-23-2008, 12:22
Преди имах такова топче на китката,ходих на лекар оказа се киста някаква.Мазах я с "Контрактубекс" известно време 3 пати на ден с обилно разтриване и мина за около месец.
Сега даже имам дупка на мястото.Е шегувам се :Д.