PDA

View Full Version : Любов?



agapiseme
08-04-2008, 19:21
Смятате ли,че един човек ви обича,ако твърди,че е така,но не може да изрече "заветните" думички?

tedy_hi91
08-04-2008, 19:27
Щом е възможно някой да ти каже " Обичам те! ", а да не е така значи може да не го казва а да го изпитва . :) :) :)

h0t_lipS~anD_kisSes
08-04-2008, 19:27
Смятате ли,че един човек ви обича,ако твърди,че е така,но не може да изрече "заветните" думички?

За мен не е проблем, стига да може да го докаже!;)

BaiToq
08-04-2008, 19:28
Всичко е възможно на този свят.

Bubles
08-04-2008, 19:28
да вярвам му ако го показва :grin: :grin:

hahavteen
08-04-2008, 19:32
Аз пък имам нужда И да ми го казват....

MartyParty
08-04-2008, 19:36
Зависи от момчето и от чувствата ми към него.Ако не го обичам и да ми го казва и да ми го показва...ако ще ухото да си отреже от любов,не ме интересува особено.
Ако и аз изпитвам силни чувства към него,работата е сериозна.На 100% искам да ми го показва по всякакви начини.Искам и да ми го казва,но не през 5 минути-тогава вече ми омръзва и не го чувствам толкова силно.

asasfdf
08-04-2008, 19:38
много ми е трудно да кажа "обичам те" и избълвам куп други сладки неща с надежда да го отбягвам..нз защо е така, но ако чувстваш, че те обича даже да не ти го казва, значи е така..

h0t_lipS~anD_kisSes
08-04-2008, 19:45
В моя случай искам да ми го каже, когато види, чее не съм в настроение ии започвам да се съмнявам, че ме обича (рядко се случва да се съмнявам в това). Иначе може и да не ми го казва. Мисл че за мен е по-важно да може да го докаже. Какъв е смисалът да ти пълни главата с глупостите, че те обича, ако не може по никакъв начин да ти го докаже!!! :?

Chikiponita
08-04-2008, 19:51
Смятате ли,че един човек ви обича,ако твърди,че е така,но не може да изрече "заветните" думички?
О, моля те! Дори тези, които ги изричат, не знаят какво чувстват и искат.

cherinka
08-04-2008, 19:55
Смятате ли,че един човек ви обича,ако твърди,че е така,но не може да изрече "заветните" думички?
Е, как може да твърдиш едно нещо без да го изречеш?
Аз може да твърдя, че обичам свинското, но няма как да не кажа "Аз обичам свинско"..

Иначе на тема "Обичам те" от срещуположния пол - просто да не ме занимават.
Може само да си мисля, че вярвам, но истината ще е съвсем друга. :)

scoobydors
08-04-2008, 20:01
Най- голямата грешка, която правят съвременните хора :) Не притискай партньора си да ти каже ОБИЧАМ ТЕ ! И му напомняй, че това че ти му го казваш не означава, че той е задължен да ти го каже :) В повечето случеи някои го казват само и само за да угодят на половинката си :D С две думи не са искрени ..... :?
Така, че най-добре изчакайте и когато е готов той ще го каже и тогава ще е от сърце ! :-) :-) :-)

beautiful~kiss
08-04-2008, 20:16
Ако го показва,но както си му е реда и всичко между нас да върви,както трябва може би не би било проблем.Но,понякога и аз имам нужда да го чуя и си мисля,че не е лошо въпреки всичко,ако другата полвинка го чуства да го казва от време на време,освен показването :)

Love0nlyMyself
08-04-2008, 20:18
ако поне се старае да го докаже :)

krem4et0
08-05-2008, 08:18
Смятате ли,че един човек ви обича,ако твърди,че е така,но не може да изрече "заветните" думички?
2 години съм живяла с надеждата мъжът, който обичам да каже тез 2 думи. Всичко друго казваше, че съм жената на живота му, че съм най-скъпия му човек, но се беше заклел, че никога няма да каже "обичам те"......е не устоя на клетвата си. Но аз така исках да чуя така заветните слова. Да, действията са по-важни, но все пак......Малко темата ми е болна и няма да изпадам в подробности.

kalpazanka
08-05-2008, 08:26
Най- голямата грешка, която правят съвременните хора :) Не притискай партньора си да ти каже ОБИЧАМ ТЕ ! И му напомняй, че това че ти му го казваш не означава, че той е задължен да ти го каже :) В повечето случеи някои го казват само и само за да угодят на половинката си :D С две думи не са искрени ..... :?
Така, че най-добре изчакайте и когато е готов той ще го каже и тогава ще е от сърце ! :-) :-) :-)
Именно!

devil_feel_f
08-05-2008, 08:50
Любовта не се казва, а се доказва!Така че ако ти е доказал, че те обича, не е необходимо да ти го казва.

trayana
08-05-2008, 09:00
В моя случай искам да ми го каже, когато види, чее не съм в настроение ии започвам да се съмнявам, че ме обича (рядко се случва да се съмнявам в това). Иначе може и да не ми го казва. Мисл че за мен е по-важно да може да го докаже. Какъв е смисалът да ти пълни главата с глупостите, че те обича, ако не може по никакъв начин да ти го докаже!!! :?
+11111111111111111111111111111

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-05-2008, 13:33
и аз имам нужда да ми го казват въпреки че много много рядко го казвам на приятеля си ... и тои знае че го обичам просто не му го казвам толкова често :)