PDA

View Full Version : Много объркана ;(



BezNick
08-04-2008, 20:09
Здравейте! Много съм объркана и незная какво да правя... дано вие ме посаветвате нещо ... Най-добрата ми приятелка си хвана гаже и страшно много е хлътнала по него радвам се за тях двамата обаче проблемът е ,че преди време аз също бях много хлътнала по него и още ми е тръпка :( И незная какво да правя дали да и призная или да го крия в себе си защото не искам за нищо на света да развалям отношенията си с нея ... обаче като го видя и :smt007

h0t_lipS~anD_kisSes
08-04-2008, 20:13
Първо разбери дали и той те харесва. Ии ако имаш някакъв шанс с него просто си изпей всичко! ;)

cherinka
08-04-2008, 20:13
Според мен се самозалъгваш, че го харесваш до такава степен, че да си признаеш пред него и пред нея.
Избии си всякакви мисли от главата за това момче и си гледай живота.
Всичко ще ти отмине съвсем скоро...

Andreev
08-04-2008, 20:14
и ще предадеш най-добрата си приятелка за някой дет даже не си сигурна кво изпитваш

UnaBletoLoVeU
08-04-2008, 20:15
Първо разбери дали и той те харесва. Ии ако имаш някакъв шанс с него просто си изпей всичко! ;)

За да направиш това, треябва да си адски тъпа!

h0t_lipS~anD_kisSes
08-04-2008, 20:17
Първо разбери дали и той те харесва. Ии ако имаш някакъв шанс с него просто си изпей всичко! ;)

За да направиш това, треябва да си адски тъпа!

Ами представи си, че я харесва повече от приятелката си??
Само че ТРЯБВА ДА РАЗБЕРЕ ДАЛИ ИМА ШАНС С НЕГО!!! А четете малко!!! :-x

MayKyTy
08-04-2008, 20:17
Най-добрата ти приятелка викаш .... хм ?!? Ако наистина я смяташе за такава изобщо нямаше да си задаваш такива въпроси :x

cherinka
08-04-2008, 20:18
Най-добрата ти приятелка викаш .... хм ?!? Ако наистина я смяташе за такава изобщо нямаше да си задаваш такива въпроси :xи аз тва викам...

Love0nlyMyself
08-04-2008, 20:19
Andreev


и ще предадеш най-добрата си приятелка за някой дет даже не си сигурна кво изпитваш



+

Bubles
08-04-2008, 20:20
просто им завиждаш за щастието... :? нямаш никакви чувства само се залъгваш че можеш да си на неийно място... а даже и да не съм права замисли се каква приятелка си щом си позволяваш да си мислиш че можеш да и вземеш гаджето :? :?

UnaBletoLoVeU
08-04-2008, 20:20
Първо разбери дали и той те харесва. Ии ако имаш някакъв шанс с него просто си изпей всичко! ;)

За да направиш това, треябва да си адски тъпа!

Ами представи си, че я харесва повече от приятелката си??
Само че ТРЯБВА ДА РАЗБЕРЕ ДАЛИ ИМА ШАНС С НЕГО!!! А четете малко!!! :-x

Аз чета, ама защо момичето да разваля отношенията на приятелката й и гаджето й?! Бахти и приятелката ще е ...

TheNewReligion
08-04-2008, 20:26
Била съм в подобно положение , но ПОДОБНО , защото обстоятелствата не бяха точно такива . :-D Таа , ще те посъветвам да не рискуваш нищо , но ми е интересно едно нещо : като ти е най-добра приятелка би трябвало да я познаваш достатъчно и да знаеш как ще реагира , ако все пак решиш да и кажеш , че гаджето и не ти е безразлично ?

Erica
08-04-2008, 20:32
Здравейте! Много съм объркана и незная какво да правя... дано вие ме посаветвате нещо ... Най-добрата ми приятелка си хвана гаже и страшно много е хлътнала по него радвам се за тях двамата обаче проблемът е ,че преди време аз също бях много хлътнала по него и още ми е тръпка :( И незная какво да правя дали да и призная или да го крия в себе си защото не искам за нищо на света да развалям отношенията си с нея ... обаче като го видя и :smt007

По принцип си мисля,че щом сте най-добри приятелки...,тя е наясно че ти някога си била хлътнала по-него...така ли е?Ако греша и тя не знае,щом не си и казала преди,по-добре не и казвай и сега...А за да не мислиш толкова за него като го видиш,просто си спести срещите с него,или като цяло не излизай с тях,като са само двамата,за да не се концентрираш изцяло във него...И се опитай да осъзнаеш,че той е с нея...