PDA

View Full Version : Изневерявам му :(



ExTaSy__BaBy <3
08-04-2008, 20:10
Здр,имам проблем..и също така искам да се изповядам..От 1 месец ходя с момче което страшно харесвам и давам всичко за него но той сега е в период в който неможе да излиза мн често (има си проблеми) и не сме се виждали от няколко дена..През тва време ми беше мн самотно и 1 фр ми предложи да излезем заедно..излязохме и нз как но се случи нещо между нас :oops: не беше секс,но имаше мн целувки и като цяло се държахме като двойка :oops: аз не изпитвам нищо към него и тва беше само момент на слабост но се чувствам страшно гузно и мисля че гаджето ми не заслужава да го лъжат така..Чудя се как се компенсирам по някакъв начин :?

cherinka
08-04-2008, 20:12
Не го приемай толкова навътре.
Понякога в началото на всяка връзка се случват подобни неща.

Andreev
08-04-2008, 20:12
:razz: :razz: :razz: момент на слабост :razz: :razz: :razz:
еми и той в момент на слабост ше ти тегли чертата :razz:

UnaBletoLoVeU
08-04-2008, 20:13
Кажи му, най-добрата компенсация е това, да знае какво си направила. И сама каза, че не заслужава да го лъжат...никой не заслужава!

MayKyTy
08-04-2008, 20:13
Пфф първо правиш някакви глупости после очакваш другите да ти кажат как да си понесеш отговорността .... аве яяяя :? :? :?

Erica
08-04-2008, 20:20
Хехех интересен подход...Хем много харесваш приятелят си,хем даваш всичко за него...и в същото време след като неможе да излиза...ти попадаш в обятията на друг... :-o И всичко това в началото на връзката.. :? ,а не беше ли точно началото на връзката,когато хората са обзети изцяло един от друг и когато би трябвало да са най-красивите моменти между двамата...?
Незнам не е голямо престъпление,това което си направила,но все пак наистина е много тъпа постъпка...,но не се самозалъгвай,че е било "момент на слабост"...

FiRe_LaDy
08-04-2008, 20:20
Кажи му, най-добрата компенсация е това, да знае какво си направила. И сама каза, че не заслужава да го лъжат...никой не заслужава!

Да,наистина не го лъжи!Рано или късно ще разбере ... по - добре от теб от колкото от страничен човек.Ако си пемълчиш и разбере може и да се осъмни доста в теб ... от личен опит ти казвам.Аз си признах и той самич ми каза,че ако не бях - нямаше да е вече с мен,но това,че съм си признала ... спаси връзката ни ... Както някой каза,че в началото на някой връзки се случвало ... мда!После ми се заздрави връзката много повече!

Love0nlyMyself
08-04-2008, 20:21
Andreev


момент на слабост
еми и той в момент на слабост ше ти тегли чертата


:smt023

Bubles
08-04-2008, 20:30
абе ти добре ли си?!? човека си има проблеми и без тва а ти и ши му изневеряваш?!? би трябвало да си до него и да го подкрепяш!! и тъй като явно искаш съвет кво да прайш посъветвай приятеля си заради моментната ти слабост да ти бие шута!!! :-x :-x

ExTaSy__BaBy <3
08-04-2008, 20:30
Еми истината е че незнам какво искам но със сигурност не искам да го изгубя..А и той ме обича прекалено мн за да ми бие шута..и без тва няма как да разбере за тва което е станало..мисля че трябва да оставя нещата така :(

tedy_hi91
08-04-2008, 20:31
Станалото станало.Умри но не се прецаквай!Прецакаш ли се не съжалявай. Ако смяташ ,че ще разбере му кажи ако ли не недей. Чесно да ти кажа малко яа хората дето прощават изневяра.Пък и чесно да ти кажа и аз изневерих и то не на едномесечна а на тримесечна връзка.Не казах нито на единия нито на другия. ега и двамата нищичко не подозират. :D ( Не съм студенокръвна кучка)

Andreev
08-04-2008, 20:31
що не помисли за т'ва по-рано :?

scoobydors
08-04-2008, 21:08
Аман от заблудени шматки......... :D :D :D

Whyniser
08-04-2008, 21:21
Здр,имам проблем..и също така искам да се изповядам..От 1 месец ходя с момче което страшно харесвам и давам всичко за него но той сега е в период в който неможе да излиза мн често (има си проблеми) и не сме се виждали от няколко дена..През тва време ми беше мн самотно и 1 фр ми предложи да излезем заедно..излязохме и нз как но се случи нещо между нас :oops: не беше секс,но имаше мн целувки и като цяло се държахме като двойка :oops: аз не изпитвам нищо към него и тва беше само момент на слабост но се чувствам страшно гузно и мисля че гаджето ми не заслужава да го лъжат така..Чудя се как се компенсирам по някакъв начин :?
Не се коси толкоз много.Етап в началото на връзката.

Seducti0n
08-04-2008, 21:24
Изневярата си е изневеря и не подлежи на компенсация...
Хубаво е поне, че осъзнаваш грешката си.
Какво точно ни питаш? :-o

Vikitooo
08-04-2008, 21:29
Е няма оправдание за изнeвяра. Станалото, станало. :)

MusicIsTheKey
08-04-2008, 21:29
Било началото на връзката, чудо голямо..!? Дали имате идея какво пишете?!

Вие луди ли сте? Изневярата си е изневяра!

Щом от сега започваш да му изневеряваш, не ми се мисли какво ще е по-натам. Момчето е в затруднено положение сега, а ти вместо да се опитваш да му помогнеш, се натискаш с други?

ExTaSy__BaBy <3
08-04-2008, 21:31
Ми питам как е най-добре да постъпя в тази ситуация : :? и не мисля че съм ''заблудена шматка'' и тн шото е нормално всеки да прави грешки и точно сега не ми е нужно някой да ме съди за тва

Seducti0n
08-04-2008, 21:36
Пускайки темата, трябва да си наясно с това, че не всички ще ти чуруликат или ще те галят с перце... (:
Всеки един на мястото на приятеля ти, би се почувствал разочарован и обиден...Защото си предпочела чуждите ласки...
Случват се и такива неща...
Усеща се, че си гузна пред себе си, но ако му кажеш можете да се разделите/именно, защото сте в началото на връзката си и може да прецени, че не му е необходимо повече време за да те опознае/.
Всичко опира до принципите ти...
Допускаме грешки, съжаляваме, плачем, самообвиняваме се, но това не връща времето назад...Станалото, станало...

MoHuTo
08-04-2008, 21:50
По-добре си признай, няма смисъл да го лъжеш или да криеш, рано или късно всичко излиза наяве :)

asasfdf
08-04-2008, 22:01
тежко е лятото да не можеш да виждаш гаджето си, а да имаш желания..ако е било само веднъж сиг просто си слабохарактерна :o

Junona
08-04-2008, 22:12
Не лъжи момчето !

plmn
08-04-2008, 22:26
Кажи му, той ще те зареже, ти си свободна да си го правиш с който искаш, а той ще има възможност да си намери момиче, което наистина държи на него.

Sofff
08-04-2008, 22:39
Ми станало е вече и да ти казваме че е грешка и да не го казваме тфа е . . Просто му кажи , но по начин по който няма чак толкова много да го заболи . . . според мен ако държиш на него би му казала . Дано се оправи всичко :)

asasfdf
08-04-2008, 22:42
не сме наясно с момчето, но за негово добро му кажи, за да няма грешна представа за теб..

gab3nc370
08-04-2008, 22:44
Ами виж сега, по добре е да си признаеш и да му обясниш защо се е случило.Той ще реши после дали може да ти прости ... Аз смятам че е простимо щтом е нямало чувства.Но за напред трябва много да внимаваш и да си му вярна защото втори път едва ли ще ти прости (ако и сега изобщо ти прости де ..) Няма да те обвинявам защо си го направила и защо не си била до него в трудния му период,а си потърсила друг това си е твоя работа.Но по добре си признаи сега защото тои така или иначе все някога ще разбере от някой по добре е ти да му го кажеш .. Надявам се да ти бях полезна айде успех от мен :)

Pep1no
08-04-2008, 22:51
ха явно толкова и го обичаш дано те разбере ква си момчето да не живее в лъжа...

gangstata
08-05-2008, 00:45
Ми след като момчето си има проблеми вкъщи,ти трябва да си до него и да го подкрепяш,а не да се шляеш с твоя "приятел"..
Като много го харесваш тоя първия с проблемите иди му кажи са кво си направила..

vesinka91
08-05-2008, 05:36
Mislq che shtom nezaslujava da go lyjat trqbva da si izkrena kym nego i da mu kajesh makar che ima shans tova da prekrati vryzkata vi...

Saymon90
08-05-2008, 05:43
Хубаво е, че е било само 1 път. Недей да се чудиш какво да правиш с него, защото проблемът е в теб - ти си изневерила, значи трябва да осъзнаеш защо. Прецени искаш ли да останеш с приятеля си или не, но по-добре му кажи за "изневярата". Заслужава да знае и сам да прецени, дали иска да остане с теб и дали би рискувал отново.

BaiToq
08-05-2008, 05:46
Влез изненадващо в стаята му,
хвърли му се,наеби го и
после му кажи-Вчера ти изневерих.
Ще ти прости...

Да грешиш е човешко.
Да прощаваш-божествено. 8)

JJ-JokeJokey
08-05-2008, 06:27
Нищо лично... Мразя таквиз като тебе. Пак повтарям нищо лично :) Най - добрата ми приятелка и тя неможеше да си стои на задника и накрая така оплете конците, че нямам думи направо... За тва и вече не ми е приятелка както и да е. Моя съвет намери си някой който да обичаш и се опитай да не обичаш секи срещнат... :? :? :? :? :? :?

N0_feAR
08-05-2008, 06:32
по-добре си трай. Достатъчно гадно си постъпила, че и да го караш да страда точно в един от трудните му моменти в живота (нали имал проблеми)
пп:следващият път по кротко с изцепките тип "приятелска целувчица"

`SunFlower`
08-05-2008, 06:50
изневярата е гадно нещо...просто трябва да се сдържаш...кфо е тфа няколко дни не се виждаме и ХОП! отиваш да са натискаш с др...айде моля. просто не държиш реално на тоя човек... И аз имам проблем с вижднето с приятеля ми,11 дни бяхме разделени,сега може би в следвашите 15 6те се виждаме мн рядко,защото работи... еи? чакам си го и това е.

scoobydors
08-05-2008, 08:05
Кажи му, той ще те зареже, ти си свободна да си го правиш с който искаш, а той ще има възможност да си намери момиче, което наистина държи на него.

Казано на място ! :grin:

trayana
08-05-2008, 08:15
Хехех интересен подход...Хем много харесваш приятелят си,хем даваш всичко за него...и в същото време след като неможе да излиза...ти попадаш в обятията на друг... :-o И всичко това в началото на връзката.. :? ,а не беше ли точно началото на връзката,когато хората са обзети изцяло един от друг и когато би трябвало да са най-красивите моменти между двамата...?
Незнам не е голямо престъпление,това което си направила,но все пак наистина е много тъпа постъпка...,но не се самозалъгвай,че е било "момент на слабост"...
Съгласна съм с всичко освен с това,че не е голямо престъпление!Може да не е болко за умиране,но си постъпила като поредната курва(надявам се не си)!Мисля,че трябва да му кажеш,а той ще реши дали ИЗОБЩО има смисъл да е с теб!

devil_feel_f
08-05-2008, 08:28
Ти сама каза, че не заслужава да го лъжат => кажи му истината.Вярно, ще му стане гадно като разбере, но по-добре да знае, а не да го правиш на глупак.И ако след това ти прости - добре, а ако не - сама си си виновна.И както казаха преди мен - истината винаги се разбира.

mimenceiii
08-05-2008, 08:29
8-[ Е как така уж държиш на него и т.н. и без да се замислиш отиваш с някой
друг :-o Нещо не мога да схвана 8-[

sexy_sladur4ety
08-05-2008, 09:22
Пускайки темата, трябва да си наясно с това, че не всички ще ти чуруликат или ще те галят с перце... (:
Всеки един на мястото на приятеля ти, би се почувствал разочарован и обиден...Защото си предпочела чуждите ласки...
Случват се и такива неща...
Усеща се, че си гузна пред себе си, но ако му кажеш можете да се разделите/именно, защото сте в началото на връзката си и може да прецени, че не му е необходимо повече време за да те опознае/.
Всичко опира до принципите ти...
Допускаме грешки, съжаляваме, плачем, самообвиняваме се, но това не връща времето назад...Станалото, станало...
Мн точно казано :P

i'm so excited!
08-05-2008, 12:05
обясни му, извини му се , и му кажи че повече няма да се повтори. а ако той реши да ти прости 'слабостта' - добре, ако не - не, и ще е прав.

ExTaSy__BaBy <3
08-05-2008, 12:13
Тва с изневярата не е изцяло моя вина щото така наречените му ''проблеми'' са от различно естество (немога да споделям) просто той си е виновен че ме пренебрегва постоянно и не ми дава това което искам а и не съм сигурна дали и той не ми изневерява така че и да му кажа и да не му кажа няма да скъсаме..
thx на всички :)

Cookie_
08-05-2008, 12:15
според мен е по - добре да му кажеш ...

MonSitY
08-05-2008, 12:15
ее щом не заслужава-кажи му!!! компенсации ли?! парични предполагам :razz:

ExTaSy__BaBy <3
08-05-2008, 12:39
Еми да..другия път ще му взема по-малко пари за услугите.. :D

AnzaRe
08-05-2008, 12:42
Може да не ти прости никога повече.

sulley
08-05-2008, 12:45
ама,ти си много 4увствителна душа явно,за НЯКОЛКО дни не е можел да излиза,защото е имал ПРОБЛЕМ и ти веднага с друг.... за мен това не е любов,100 % трябва да му признаеш,не се измъквай,най-малко му дължиш това. :(

ExTaSy__BaBy <3
08-05-2008, 13:23
Не че немога да издържа няколко дена без..чувствам се сама постоянно :( сигурно дори няма да имам възможност да му кажа шото тела му е иключен от нз колко време вече и незнам и къде е..

SabrinaAa
08-05-2008, 16:22
spored men trqbva da my prizne6...az sa6to napravih takava gre6ka...i dalgo misleh da ne my kazvam za da ne go zaboli i za da ne se po4ystva predaden ot moq strana...no taka be6e nai-dobre...ako misli6 4e go obi4a6 naistina my prizna...nadqvam se da ti prosti za6toto povqrva mi ako go krie6 ot nego mnogo 6te ti teji i 6te te izma4va! YSPEH! :) :) :)

ScionOfStorm
08-05-2008, 18:46
А ако замине сам на море?

"Ами беше ми самотно и правихме секс с един приятел, защото ми звънна и в момент на слабост и така..."

Егати и неустойчивата връзка, ако може да се нарича "връзка" в истинския смисъл на думата това.

twink
08-05-2008, 18:53
по добре да не ти казвам мнението си за теб щото ще отнеса БАН !Било ти самотно пффффффффффффффф................. 60% а може би и повече са такива като теб ае да не ги наричам ... Харесвала си го ? Пф в първия момент когато го няма скачаш на някой друг и другото казваш "не беше секс" една целувка е достатъчна защото целъвките винаги значат нещо а в случая ти доказваш на тва момче е нито го заслужаваш, доказваш на себе си че не може да ти се вярва и още мн неща но няма да си хабя думите за това... Изобщо е грешка да пускаш такава тема - решението ти е да кажеш на момчето и да го оставиш намира щот може би той за разлика от теб да те харесва не че знам де но все пак.Само дано в момент на слабост да не те шамароса - тва е шега :D

Pliok0019
08-05-2008, 19:25
Спри навреме и забрави за другия.

Не е нищо фатално.

sLaDkA_GrEsHkA
08-05-2008, 19:44
az mislq che ako ot sega ( ot na4aloto na vruzkata vi ) si iskrena s nego toi shte go oceni

natedog
08-05-2008, 21:55
Аве доста е тъпо това, което си направила, но понякога се случва и вече се случило .. няма какво да направиш освен да пробваш да му се компенсираш (ако знае) ако не знае, не му казвай и да не се повтаря! Успехчета :)

unicorn_f
08-05-2008, 22:01
няма значение дали е било в момент на слабост егати простотията всичко даваш за него,а като го няма какво правиш.че то всеки път като си без него в някой друг момент на слабост може да правиш такива глупости..и кво пак ще пишеш тук за помощ...нестига че момчето си имало проблеми ами и ти го товариш още гледаш си кефа докато на гаджето ти му е гадно...ако ти не излизаш и той направи същото дали ще ти хареса...много се радвам че ти е гузно,защото на мен ми е жал за момчето!!!

BWald0rf
08-05-2008, 22:12
Говори с него и му кажи.Направи го и за себе си и за него...Няма смисъл да го лъжеш,защото връзка,изградена на лъжа ще се съсипе бързо .. Ще трябва доста да се потрудиш за да си спечелиш доверието му пак,но пък ти си си виновна в крайна сметка! ;)

VilleBaby
08-05-2008, 22:23
момчето си има проблеми и не може да излезе няколко дни а ти тичаш при друг , защото ти било "самотно" :shock: а ако се наложи да не се виждате по-дълго?? кво стаа тогава :shock: тцтццтц

didi_baby
08-06-2008, 05:38
Още сте в самото начало,но според мен ако искаш да си с него не се зарибявай с други

jghgh
08-06-2008, 06:00
:razz: :razz: :razz: момент на слабост :razz: :razz: :razz:
еми и той в момент на слабост ше ти тегли чертата :razz:


импулс бе, мойто момче... impulse ; D

въпреки че аз съм против постъпката ти, за кво да те храня? ти си знаеш, че не си постъпила правилно, но ако искаш дазапазиш връзката си по-добре не му казвай, защото 100% ще се разбеснее и ще те зареже (1 месец, а ти вече ходиш се мляскаш с други)
Успех и повече не се отклонявай от пътя ;]

hgfh
08-06-2008, 07:48
хм ... няколко дни не е излизал и ти вече не си можела да се сдържиш ... аз разбирам че хората все пак грещам ама то твойто е кърволяк !!!!

ExTaSy__BaBy <3
08-06-2008, 11:08
мНе мисля че мойто е кЪрволяк шото изобщо незнаеш как стоят нещата помежду ни и просто не си си напраила труда да прочетеш за кво става дума..а за въпросното момче все още незнае за тва но не е звънял 5 дена преди да пусна темата..представете си колко ме обича и колко е загрижен за мен..немога да тъпря да ме пренебрегват по тоя начин :( Иначе мерси на всички за отделеното време :)

unicorn_f
08-06-2008, 11:43
мНе мисля че мойто е кЪрволяк шото изобщо незнаеш как стоят нещата помежду ни и просто не си си напраила труда да прочетеш за кво става дума..а за въпросното момче все още незнае за тва но не е звънял 5 дена преди да пусна темата..представете си колко ме обича и колко е загрижен за мен..немога да тъпря да ме пренебрегват по тоя начин :( Иначе мерси на всички за отделеното време :)

нали каза че момчето си има проблеми...колкото и да те обича ако проблемите са сериозни може да няма време или просто да е по-важно за него първо да се справи с проблемите,освен това когато проблемите му изчезнат ще излиза и пак ще сте заедно

sasha_90
08-06-2008, 11:48
Човека си има проблеми,а ти излизаш с друг и му изневеряваш?!А накрая търсиш компенсации?!Ти си му изневерила и това е факт,нормално е да си гузна.За компенсации няма място.Кажи му какво си направила и не очаквай прошка.Защото може да не я получиш.

OpenedSky
08-06-2008, 21:48
Леле... да оставим нещата така ?!?! :shock: :shock: Are you crazy ... Когато разбере , а аз съм сиг че това рано или късно ще се случи , той няма да ти се съди за постъпката ти , а за тов а че си го пазила в тайна през цялтото време... Изчакай да се пооспокоят нещата около него и му принай ...

Gold_Angel
08-07-2008, 09:43
признай му... ще те разбере сигурно,а ако премълчиш може да стане по- лошо(все някога ще рабере... ) :(

UNrealPoWeR
08-07-2008, 09:45
признай му... ще те разбере сигурно,а ако премълчиш може да стане по- лошо(все някога ще рабере... ) :(

съгласен (никога не лъжи)

п.с. до Аторката на темата: ТИ СИ КУЧКА...

hgfh
08-07-2008, 12:07
значи ся аз излизам виновната че ти неможеш да се сдържиш ?!! така ли ? ... немога да резбера как стоят нещата ?!! много просто стоят! момчето има проблеми и ти тръгна да му изневеряваш щото те сърби путката .. ами за мен това е кърволяк...не искам да те обвинявам то си е твоя работа прави квото щеш ама пък да се изкараш че неможеш да се сдържиш .. мале малее.. :-x

glor4eto_
08-07-2008, 12:38
какво да ви кажа не съм съгласна с вас аз също преди доста време сгафих и си признах и пак бих си признала не за друго ами защото ме е научил да му казвам всичко НО мисля че е малко егоистично за да не ти тежи на съвеста да му кажеш да го заболи него и да се чуди къде е сбъркал.незнам така смятам аз

steli4ka_in_love
08-07-2008, 12:39
:-o Мммм типичен случай на хормонални трусове при младите в лчтно време.Лекува се само с късане на паразитите.Нормално е да си самотен когато гаджето ти го нчма но само седмица си е претъпно.Ще се случва да го няма за по-често и тогава какво правим?Според мен държиш повече на себе си от колкото на него,защото ако го ьаресваше поне щеше да си до него,а не да се натискаш с друг зад него.Ако има толкова проблеми изчакай те да преминат и му признай как си сгафила.не му обяснявай защо и как,а ако найстина съжаляваш просто се извини.Всеки прави грешки,но не всеки може да прощава :-o

ThunderGoddess
08-07-2008, 14:15
Няма да чета петте страници, четох едната само. Значи изневярата си е изнвяра, независимо дали е в началото, средата или края на връзката. Аз смятам, че ти не го обичаш истински, защото човек, който обича истински, не се втурва на втория ден да се мляска с някой друг. Въпреки всичко, ако възнамеряваш да оставаш с него, най-малкото, което му дължиш е да му кажеш истината и подоробно обясняние защо си го направила, какви са ти били подбудите и едно огромно извнинение мъ дължиш. Пък нали те обича УЖ много и нямало да ти бие шута - какво ти пречи да му кажеш. И без това вероятно ще разбере някога от трети лица или ще ти проличи, че си гузна, к'во си мислиш, че ще остане скрито ли? Лъжеш се.

ExTaSy__BaBy <3
08-07-2008, 15:14
Не съм нито кучка нито курва..просто се е случило веднъж и можеби ще ми е за урок :-o Немога винаги да предвиждам кво ше стане-все пак веднъж се живее и щом като съм имала нужда от него а той отново се е зъбаркал в няква каша и не е могъл да отдели 2 минути дори да ми звънне да ме пита дали съм добре мн ясно че ще търся утеха при друг..Имам вина но не е само моя..ако той се държеше с мен като с някой който обича изобщо нямаше да помисля за друг :?

BuJlDozeRa
08-07-2008, 15:45
:razz: :razz: :razz: момент на слабост :razz: :razz: :razz:
еми и той в момент на слабост ше ти тегли чертата :razz: хахахахахахаха ТАКА ЕЕЕЕ !! изцяло съм на тва мнение :D

Mademoiselle
08-07-2008, 15:51
mislq,4e si se darjala super kurvenski i naistina trqbva da se sramuva6 ot postapkata si.Edva li bi moglo da e pri4ina faktat,4e ne si se vidqla s 4oveka,na kogoto kazva6,4e darji6.Az li4no bih si priznala,aka pone 6te si oblek4a savestta,6te mu obe6taq,4e pove4e nikoga nqma da se slu4i pak i 6te go izpalnq ;)

trayana
08-07-2008, 17:12
Не съм нито кучка нито курва..просто се е случило веднъж и можеби ще ми е за урок :-o Немога винаги да предвиждам кво ше стане-все пак веднъж се живее и щом като съм имала нужда от него а той отново се е зъбаркал в няква каша и не е могъл да отдели 2 минути дори да ми звънне да ме пита дали съм добре мн ясно че ще търся утеха при друг..Имам вина но не е само моя..ако той се държеше с мен като с някой който обича изобщо нямаше да помисля за друг :?
Абе ти редовна ли си?Дай като се живее веднъж да си направи оргия и после да се извиняваме на хората,които ''обичаме''!Те може за цели няколко дни да не са ни се обадили!Те са виновни,че ние изневеряваме! :-x И видиш ли ти не знаеш как си му изневерила...милата може би имаш психично разтройство! :shock:

TehPro
08-07-2008, 17:42
Еми истината е че незнам какво искам но със сигурност не искам да го изгубя..А и той ме обича прекалено мн за да ми бие шута..и без тва няма как да разбере за тва което е станало..мисля че трябва да оставя нещата така :(

Ще оставиш нещата така?! Той ако те обича толкова много ще му е гадно известно време и ще се примири и ще ти прости...не трябва да криеш такова нещо от него но му кажи след време,сега ако му кажеш според мене си вънка.. :? след време му кажи че си направила това и предполагам ще ти прости.МОЕ МНЕНИЕ..да не кажеш после "заради теб ме заряза".. лично аз бих постъпил така.

ПС. Подкрепям ЗАБАТА преди мен ;) напълно! Макар че в 1 друга тема каза че ме мрази по незнайна причинааа.. :razz: :-) :razz:

yuyuto
08-07-2008, 18:28
Ами като начало не прави така повече, дори и да не сте се виждали отдавна, нали казваш, че държиш на него и би дала всичко за него, така че да се въздържиш от изневяра също е вид даване, ако така може да се нарече... А че той рано или късно ще разбере, тва е ясно, все някой ще му прошушне нещо... Въпроса е, че ако го чуе от теб и ти му кажеш, че съжеляваш и си държиш на него и че това няма да се повтори, той ще ти се разсърди, но може би ще ти прости дори да му е трудно... Но ако го научи от нечия чужда уста, може никога да не ти прости... Ти сама реши...

ExTaSy__BaBy <3
08-07-2008, 20:14
''курва с психично разтройство'' ебаси хората сте we :lol: леле човек за не ви сподели нещо..тцтцтц :shock: мн добре знам че тва което съм напраила НЕ Е РЕДНО и не мисля че е нужно всеки да ми го повтаря по 1000 пъти..100% съм сигурна че и той изневерява ма кво?Хората за престъпление ги мъмрят по-малко отколкото за изневяра :shock: И тва момче го изкарахте ангелче ебаси :-x Значи някой човек ей толко да не се поинтересува от вас,да не знаете къде е ,с кого е 1-2 седмици и няа ли да се зачудите ''Тоя вобще с мене ли е още'' и аз са едва ли не тряа да потъна в земята от срам ма не е така..наистина е правилно да му кажа но просто няма да стане :? И без тва няма да разбере по-добре да изгладим нещата и да започнем наново защото и 2-мата сме виновни че не върви..

NeLLy_BaBy
08-07-2008, 20:27
Щом приятеля ти няма възможността да излезе, а ти при най-малката възможност се прояваваш по този начин помисли какво изпитваш към него. Ако държиш да се получи наистина нещо м/у вас не повтаряй тази грешка повече, защото може да ти излезе солено.

unicorn_f
08-07-2008, 20:42
''курва с психично разтройство'' ебаси хората сте we :lol: леле човек за не ви сподели нещо..тцтцтц :shock: мн добре знам че тва което съм напраила НЕ Е РЕДНО и не мисля че е нужно всеки да ми го повтаря по 1000 пъти..100% съм сигурна че и той изневерява ма кво?Хората за престъпление ги мъмрят по-малко отколкото за изневяра :shock: И тва момче го изкарахте ангелче ебаси :-x Значи някой човек ей толко да не се поинтересува от вас,да не знаете къде е ,с кого е 1-2 седмици и няа ли да се зачудите ''Тоя вобще с мене ли е още'' и аз са едва ли не тряа да потъна в земята от срам ма не е така..наистина е правилно да му кажа но просто няма да стане :? И без тва няма да разбере по-добре да изгладим нещата и да започнем наново защото и 2-мата сме виновни че не върви..

ами ти така изкара нещата че няма друго кво да си помислим...каза че ти си му изневерила,за негови изневери не си казала..

moonlight77
08-08-2008, 10:41
Kak moje za nqkolko dena da si se ot4aqla tolkova??? :shock: Razbiram ako bqha 2,3 sedmici,ama samo za nqkolko dena da stiga6 do iznevqra...Vse pak nikoe mom4e ne moje vuv vseki moment da e do teb,trqq im malko li4en jivot :D

TehPro
08-08-2008, 11:12
Ам честно казано,ако бях на негово място не бих ти простил.Но ако ми го спестиш и ми кажеш след доста дълго време тогава вече ще си кажа "ам минало е..няма значение вече".А може и напълно да му го спостиш ако мислиш че така за него и за теб ще е по добре.Ии гледай да не види тоя форум защото тогава ще стане оооще по неприятно. :? :?

Amateur
08-08-2008, 12:31
Признаи му и се моли да ти прости!И да си вземеш поука от грешката да не я повтаряш!