PDA

View Full Version : Hip Hop Dance



Mc_to
08-04-2008, 20:32
e hora sorry nqmam kirilica izvinqvam se predvaritelno....

imame oferta za hora ot 14 do 18 godini koito sa ot sofia
eto i nea nie sme West Dance Idols novo crew za hip hop tanci
nie sme 6 4oveka t1rsim si o6te hora za crewto
SI4KO e besplatno estestveno 6toto praim si4ko bez treniori
no ve4e sme izlizali na svena 14 p1ti i si4ko e perfekno
ako nqkoi iska se probva pri nas neka se svarje s men na
skype: hiphoprulez2

trenirame v 4itali6te vedelina kvartal boqna ... :P

HenykucT
08-04-2008, 21:19
Бившо брейк крю приемате ли ? 8-) Да ви видим, к'фи сте симпатяги ? :)

miminia
08-04-2008, 21:21
еххх стана ми любопитно
аз си се заниамвам вече бая сериозно
с хип хоп ... ама и ващоми се
стори интересно ама е
бая далеко =/

preichetoy
08-04-2008, 21:30
еххх стана ми любопитно
аз си се заниамвам вече бая сериозно
с хип хоп ... ама и ващоми се
стори интересно ама е
бая далеко =/

дъ сейм ситуешън

Mc_to
08-04-2008, 22:04
Бившо брейк крю приемате ли ? 8-) Да ви видим, к'фи сте симпатяги ? :)

da e i pri mene ima 2ma breikari ta 6e si pasnete tam1n

bboy_bunker
08-05-2008, 07:54
:)

BornFromPain
08-05-2008, 16:44
Модерен балет ама с момченца и на хипхоп бийтове. Колко прекрасно.
Само не знам защо на тая модерна/модна глупост й викате хипхоп танци?

Forest_girl
08-05-2008, 17:10
Модерен балет ама с момченца и на хипхоп бийтове. Колко прекрасно.
Само не знам защо на тая модерна/модна глупост й викате хипхоп танци?
Ти кога ги видя как танцуват, та тръгна да се заяждаш?!
Иначе по темата - бих дошла, мн ме кефят такива танци даже ще се записвам, ама досега не съм се занимавала с тва, така че не съм мн добра... Ама идеята ви е страхотна, пожелавам ви многоо успех! :-)

BornFromPain
08-05-2008, 17:16
Слушал съм много рок музика и това, че не съм слушал някоя групичка от 15 годишни не ми дава правото да говоря за рок музиката като цяло?

Помисли си пак.

DisturbinThePeace
08-05-2008, 17:25
човека над мен е прав ;)

няма такова нещо като "хип хоп танц" , хип хоп е едно общо понятие за брейкденс , графити , диджей-инг , и МС ;) по-скоро това което правите е стрийденс или нещо такова :) не ви упреквам , евала за идеята и успехи !

Forest_girl
08-05-2008, 18:10
Слушал съм много рок музика и това, че не съм слушал някоя групичка от 15 годишни не ми дава правото да говоря за рок музиката като цяло?

Помисли си пак.
Само дето ти не говориш за хип-хоп танците като цяло, а за групата, която правят, нали!? А тъй като не си ги виждал, не мисля че можеш да изказваш мнение за танцовите им умения!
Така че ти си помисли пак! :)

hiphopDancing
08-05-2008, 18:35
Модерен балет ама с момченца и на хипхоп бийтове. Колко прекрасно.
Само не знам защо на тая модерна/модна глупост й викате хипхоп танци?


Слушал съм много рок музика и това, че не съм слушал някоя групичка от 15 годишни не ми дава правото да говоря за рок музиката като цяло?

...

Само един въпрос, ти от къде си такъв експерт по хип-хоп танците и модерния балет? Тренирал ли си ги и двете по отделно, та разбираш толкова много? Питам просто, щото ми писна от "разбирачи" !!!

...

Иначе и аз бих искала да се запиша, ама още не съм много добра...Успех и от мене ;)

BornFromPain
08-05-2008, 19:13
Слушал съм много рок музика и това, че не съм слушал някоя групичка от 15 годишни не ми дава правото да говоря за рок музиката като цяло?

Помисли си пак.
Само дето ти не говориш за хип-хоп танците като цяло, а за групата, която правят, нали!? А тъй като не си ги виждал, не мисля че можеш да изказваш мнение за танцовите им умения!
Така че ти си помисли пак! :)

Ами мисля, че вече 2 пъти се опитвам да покажа, че говоря за този стил на танцуване като цяло. Опитай се да го проумееш.

BornFromPain
08-05-2008, 19:16
Модерен балет ама с момченца и на хипхоп бийтове. Колко прекрасно.
Само не знам защо на тая модерна/модна глупост й викате хипхоп танци?


Слушал съм много рок музика и това, че не съм слушал някоя групичка от 15 годишни не ми дава правото да говоря за рок музиката като цяло?

...

Само един въпрос, ти от къде си такъв експерт по хип-хоп танците и модерния балет? Тренирал ли си ги и двете по отделно, та разбираш толкова много? Питам просто, щото ми писна от "разбирачи" !!!

...

Иначе и аз бих искала да се запиша, ама още не съм много добра...Успех и от мене ;)

Ами да - брейк съм тренирал 2 години в зала и още 2 години съм танцувал в квартала с приятели на фазер и касетофон.
Модерен балет съм танцувал половин година, успоредно с брейка но ми се стори прекалено заучено и просто и за това спрях.
Тренирал съм като малък спортни танци.
И да мисля, че въз основа на това и отделно на наблюденията ми понеже тези неща ме интересуват мога да изкажа някакво мнение, което дори бих нарекъл компетентно.
Имаш ли да кажеш нещо?

hiphopDancing
08-05-2008, 19:37
Модерен балет ама с момченца и на хипхоп бийтове. Колко прекрасно.
Само не знам защо на тая модерна/модна глупост й викате хипхоп танци?


Слушал съм много рок музика и това, че не съм слушал някоя групичка от 15 годишни не ми дава правото да говоря за рок музиката като цяло?

...

Само един въпрос, ти от къде си такъв експерт по хип-хоп танците и модерния балет? Тренирал ли си ги и двете по отделно, та разбираш толкова много? Питам просто, щото ми писна от "разбирачи" !!!

...

Иначе и аз бих искала да се запиша, ама още не съм много добра...Успех и от мене ;)

Ами да - брейк съм тренирал 2 години в зала и още 2 години съм танцувал в квартала с приятели на фазер и касетофон.
Модерен балет съм танцувал половин година, успоредно с брейка но ми се стори прекалено заучено и просто и за това спрях.
Тренирал съм като малък спортни танци.
И да мисля, че въз основа на това и отделно на наблюденията ми понеже тези неща ме интересуват мога да изкажа някакво мнение, което дори бих нарекъл компетентно.
Имаш ли да кажеш нещо?

Да всъщност имам-щом си тренирал и двете...тогава защо срвняваш хип-хопа с модерния балет :?

Forest_girl
08-05-2008, 19:43
Слушал съм много рок музика и това, че не съм слушал някоя групичка от 15 годишни не ми дава правото да говоря за рок музиката като цяло?

Помисли си пак.
Само дето ти не говориш за хип-хоп танците като цяло, а за групата, която правят, нали!? А тъй като не си ги виждал, не мисля че можеш да изказваш мнение за танцовите им умения!
Така че ти си помисли пак! :)

Ами мисля, че вече 2 пъти се опитвам да покажа, че говоря за този стил на танцуване като цяло. Опитай се да го проумееш.
Ако говориш за стила, хубаво, ама ми се струва, че яко го извъртя, щот
"Модерен балет ама с момченца и на хипхоп бийтове. Колко прекрасно.
Само не знам защо на тая модерна/модна глупост й викате хипхоп танци?" ми се струва, че в поста ти става дума за хората в тази банда, въпреки, че не си ги виждал...
Не вярвам тва да ти е мнението за хип-хоп танците попринцип, щот тогава не знам защо си тренирал брейк! =) А и много грешиш, щото не са това, повярвай ми... :)

bboy_bunker
08-05-2008, 19:45
Хип-хоп танц = бибоинг или както го наричат - брейкденс

Онова, което вие наричате хип-хоп танц, е пълна измишльотина...

hiphopDancing
08-05-2008, 19:52
Ами всъщност грешиш хип-хопа включва няколко стила, не само брейка...

BornFromPain
08-05-2008, 22:00
Слушал съм много рок музика и това, че не съм слушал някоя групичка от 15 годишни не ми дава правото да говоря за рок музиката като цяло?

Помисли си пак.
Само дето ти не говориш за хип-хоп танците като цяло, а за групата, която правят, нали!? А тъй като не си ги виждал, не мисля че можеш да изказваш мнение за танцовите им умения!
Така че ти си помисли пак! :)

Ами мисля, че вече 2 пъти се опитвам да покажа, че говоря за този стил на танцуване като цяло. Опитай се да го проумееш.
Ако говориш за стила, хубаво, ама ми се струва, че яко го извъртя, щот
"Модерен балет ама с момченца и на хипхоп бийтове. Колко прекрасно.
Само не знам защо на тая модерна/модна глупост й викате хипхоп танци?" ми се струва, че в поста ти става дума за хората в тази банда, въпреки, че не си ги виждал...
Не вярвам тва да ти е мнението за хип-хоп танците попринцип, щот тогава не знам защо си тренирал брейк! =) А и много грешиш, щото не са това, повярвай ми... :)

Ти или поринцип си неествено надарена в тъпотията или доста се стараеш...
Говоря за тия смешни хипхоп танци като цяло, защото очевидно няма как и какво да говоря конкретно за за тия момченца.
Това ми е мнението за тоя жалък модерен балет който наричат хипхоп танци, защото той няма нищо общо с това, което за мен са хипхоп танците.

Този пост го прочети нужния брой пъти за да проумееш какво повтарям вече за 10 път в тая тема. Защото няма да има 11 път.

BornFromPain
08-05-2008, 22:02
А не ще го напиша наново за малоумните, които не знаят за какво става въпрос.

ХИПХОП ТАНЦИТЕ за които говорят тези момчета нямат нищо общо нито с хипхопа нито с брейка. Това е МОДЕРЕН БАЛЕТ но за фон използват ХИПХОП музика.

Кое не можете да разберете от това просто скапано изречение!?

BornFromPain
08-05-2008, 22:03
Ами всъщност грешиш хип-хопа включва няколко стила, не само брейка...

А ти момиченцето с розичките и червените пантофки на аватарчето по каква причина се заблуди, че можеш да обясняваш какво е хипхоп и брейк на човек, на който пред ника му има bboy?

DisturbinThePeace
08-05-2008, 22:22
Ами всъщност грешиш хип-хопа включва няколко стила, не само брейка...

нямаш си ни най-малка представа за кфо' говориш ! прочети ми предния пост ;)

Forest_girl
08-06-2008, 09:03
А не ще го напиша наново за малоумните, които не знаят за какво става въпрос.

ХИПХОП ТАНЦИТЕ за които говорят тези момчета нямат нищо общо нито с хипхопа нито с брейка. Това е МОДЕРЕН БАЛЕТ но за фон използват ХИПХОП музика.

Кое не можете да разберете от това просто скапано изречение!?
Не знам кой е тъпия, ама...
Ето, че говориш за хип-хоп танците, за които ТЕ говорят, нали!? Сам го каза. И сега да те попитам ти кога видя техните танци и прецени дали имат или нямат нищо общо с хип - хопа или брейка??? Или кво ясновидец ли си вече?
Дано най-сетне схвана какво искам да ти кажа и да спреш да се правиш на интересен! Просто ми се струва, че е доста жалко да оплюваш хората без да си ги видал. Я си представи, че те са по-различни и танцуват истински хип-хоп танци. Просто няма как да знаеш, защото не си ги виждал, така че нямаше никакъв смисъл да се правиш на интересен по този начин.

hiphopDancing
08-06-2008, 12:01
Ами всъщност грешиш хип-хопа включва няколко стила, не само брейка...

А ти момиченцето с розичките и червените пантофки на аватарчето по каква причина се заблуди, че можеш да обясняваш какво е хипхоп и брейк на човек, на който пред ника му има bboy?

Ти тъп ли си или да? Какво общо имат розичките и червените пантофки, ей тва не разбрах... И аз мога да се кръстя всякак , интересувам се от хип-хопа и хип-хоп танците и няма да приемам всичко за чиста монета, от който и да е само защото има написано bboy някъде... А и стига си дрънкал глупости, никой не си представя подобие на модерен балет, като чуе хип-хоп танци... Не знам кво самучувствие имаш, та да се мислиш за най-знаещия, ама така нещо друго показваш... ;)

EJI4eTy
08-06-2008, 12:25
a kak tezi 6te igraqt bez trenior/ka horeograf :? evala za ideqta vse pak ... noo ...

BornFromPain
08-06-2008, 12:34
А не ще го напиша наново за малоумните, които не знаят за какво става въпрос.

ХИПХОП ТАНЦИТЕ за които говорят тези момчета нямат нищо общо нито с хипхопа нито с брейка. Това е МОДЕРЕН БАЛЕТ но за фон използват ХИПХОП музика.

Кое не можете да разберете от това просто скапано изречение!?
Не знам кой е тъпия, ама...
Ето, че говориш за хип-хоп танците, за които ТЕ говорят, нали!? Сам го каза. И сега да те попитам ти кога видя техните танци и прецени дали имат или нямат нищо общо с хип - хопа или брейка??? Или кво ясновидец ли си вече?
Дано най-сетне схвана какво искам да ти кажа и да спреш да се правиш на интересен! Просто ми се струва, че е доста жалко да оплюваш хората без да си ги видал. Я си представи, че те са по-различни и танцуват истински хип-хоп танци. Просто няма как да знаеш, защото не си ги виждал, така че нямаше никакъв смисъл да се правиш на интересен по този начин.

Не е нужно да съм ясновидец при положение, че всичко си го пише в темата. Единствения хипхоп танц е брейка. Щом те имали двама брейкъри от 20 човека значи определено не танцуват брейк а оная модерна тъпотия която храня сега.
Мога да мисля логично, а ти си малоумно малко детенце на което ми писна да разяснявам постовете си.

BornFromPain
08-06-2008, 12:38
Ами всъщност грешиш хип-хопа включва няколко стила, не само брейка...

А ти момиченцето с розичките и червените пантофки на аватарчето по каква причина се заблуди, че можеш да обясняваш какво е хипхоп и брейк на човек, на който пред ника му има bboy?

Ти тъп ли си или да? Какво общо имат розичките и червените пантофки, ей тва не разбрах... И аз мога да се кръстя всякак , интересувам се от хип-хопа и хип-хоп танците и няма да приемам всичко за чиста монета, от който и да е само защото има написано bboy някъде... А и стига си дрънкал глупости, никой не си представя подобие на модерен балет, като чуе хип-хоп танци... Не знам кво самучувствие имаш, та да се мислиш за най-знаещия, ама така нещо друго показваш... ;)

Факта, че не си представяш подобие на модерен балет като чуеш хипхоп танци само означава, че не знаеш изобщо за какво става въпрос. Образовай се малко и тогава тръгвай да спориш.
Защото аз до колкото помня хипхопа беше графити, брейкденсинг, емсийнг и диджейнг.
И това, че разни лигльовци са решили да се клатушкат по 10 човека в ритъм на хипхоп парчета не значи че могат да го нарекат хипхоп танци.

И да за съжаление разбирам много повече от вас глупачета по тия теми защото всичките тия неща съм ги танцувал и съм ги и гледал и на живо и по записи. Смешно е да спориш като некомпетентността ти дразни толкова много.

Forest_girl
08-06-2008, 12:47
А не ще го напиша наново за малоумните, които не знаят за какво става въпрос.

ХИПХОП ТАНЦИТЕ за които говорят тези момчета нямат нищо общо нито с хипхопа нито с брейка. Това е МОДЕРЕН БАЛЕТ но за фон използват ХИПХОП музика.

Кое не можете да разберете от това просто скапано изречение!?
Не знам кой е тъпия, ама...
Ето, че говориш за хип-хоп танците, за които ТЕ говорят, нали!? Сам го каза. И сега да те попитам ти кога видя техните танци и прецени дали имат или нямат нищо общо с хип - хопа или брейка??? Или кво ясновидец ли си вече?
Дано най-сетне схвана какво искам да ти кажа и да спреш да се правиш на интересен! Просто ми се струва, че е доста жалко да оплюваш хората без да си ги видал. Я си представи, че те са по-различни и танцуват истински хип-хоп танци. Просто няма как да знаеш, защото не си ги виждал, така че нямаше никакъв смисъл да се правиш на интересен по този начин.

Не е нужно да съм ясновидец при положение, че всичко си го пише в темата. Единствения хипхоп танц е брейка. Щом те имали двама брейкъри от 20 човека значи определено не танцуват брейк а оная модерна тъпотия която храня сега.
Мога да мисля логично, а ти си малоумно малко детенце на което ми писна да разяснявам постовете си.
1 - Ае да внимаваш как ми говориш, бе кретен!
2 - Не ми се прави на голям многознайко, щот не знам кой е малоумното детенце...
Чети, ако можеш!

Old School са тези стилове, които са се изпълнявали през седемдесетте на Funk и Old School Hip-Hop музика. Breakdance-а е може би най-популярният сред танцовите Hip-Hop стилове. През 80-те много танцови Funk стилове, които първоначално се развиват отделно от Hip-Hop Танца, такива като poping и locking започват да се включват към Hip-Hop култура и започват да се танцуват заедно с Breakdance-а.

През 90-те Hip-Hop музиката се отдалечава все повече от Funk-а, и става по-бавна, по-тежка и много по-агресивна. Тази по-модерна музика е дала началото на редица нови разбирания за Hip-Hop Танца, частично повлияни от Old School стиловете, но повечето от тях вече фокусирани върху танцуване в изправено положение.

А има още стилове на хип-хопа:
Harlem Shake
C-Walk (Crip Walk)
Grinding, freaking и crunking
HYPHY
KRUMP
R&B LYRICS

Другия път се поинтересувай преди да ми се правиш на всезнайко!

hiphopDancing
08-06-2008, 13:09
BornFromPain, въобще не ми отговаряй така нагло, щото се видя колко знаеш и колко си се "образовал"!!! Ето Forest_girl ти го е написала!!! :-x

gluhar4e
08-06-2008, 14:13
a kak tezi 6te igraqt bez trenior/ka horeograf :? evala za ideqta vse pak ... noo ... е кво толкова :) ако имат желание и могат да танцуват и без хореограф ще се справят
а относно спора по-горе...BornFromPain не си прав...стилове в хип хоп танците колкото искаш
а колко далече са модерният балет и хип хоп танците...не е истина...за тва не ги сравнявай ;)

BornFromPain
08-06-2008, 14:28
А не ще го напиша наново за малоумните, които не знаят за какво става въпрос.

ХИПХОП ТАНЦИТЕ за които говорят тези момчета нямат нищо общо нито с хипхопа нито с брейка. Това е МОДЕРЕН БАЛЕТ но за фон използват ХИПХОП музика.

Кое не можете да разберете от това просто скапано изречение!?
Не знам кой е тъпия, ама...
Ето, че говориш за хип-хоп танците, за които ТЕ говорят, нали!? Сам го каза. И сега да те попитам ти кога видя техните танци и прецени дали имат или нямат нищо общо с хип - хопа или брейка??? Или кво ясновидец ли си вече?
Дано най-сетне схвана какво искам да ти кажа и да спреш да се правиш на интересен! Просто ми се струва, че е доста жалко да оплюваш хората без да си ги видал. Я си представи, че те са по-различни и танцуват истински хип-хоп танци. Просто няма как да знаеш, защото не си ги виждал, така че нямаше никакъв смисъл да се правиш на интересен по този начин.

Не е нужно да съм ясновидец при положение, че всичко си го пише в темата. Единствения хипхоп танц е брейка. Щом те имали двама брейкъри от 20 човека значи определено не танцуват брейк а оная модерна тъпотия която храня сега.
Мога да мисля логично, а ти си малоумно малко детенце на което ми писна да разяснявам постовете си.
1 - Ае да внимаваш как ми говориш, бе кретен!
2 - Не ми се прави на голям многознайко, щот не знам кой е малоумното детенце...
Чети, ако можеш!

Old School са тези стилове, които са се изпълнявали през седемдесетте на Funk и Old School Hip-Hop музика. Breakdance-а е може би най-популярният сред танцовите Hip-Hop стилове. През 80-те много танцови Funk стилове, които първоначално се развиват отделно от Hip-Hop Танца, такива като poping и locking започват да се включват към Hip-Hop култура и започват да се танцуват заедно с Breakdance-а.

През 90-те Hip-Hop музиката се отдалечава все повече от Funk-а, и става по-бавна, по-тежка и много по-агресивна. Тази по-модерна музика е дала началото на редица нови разбирания за Hip-Hop Танца, частично повлияни от Old School стиловете, но повечето от тях вече фокусирани върху танцуване в изправено положение.

А има още стилове на хип-хопа:
Harlem Shake
C-Walk (Crip Walk)
Grinding, freaking и crunking
HYPHY
KRUMP
R&B LYRICS

Другия път се поинтересувай преди да ми се правиш на всезнайко!

Защо да се интересувам от разни мненийца на разни интернет мишки които само се чудят какви определения да измислят за модерните си глупости.
И пак го казвам - това, че разни момченца се поклащат в синхрон на фона на хипхоп бийт не значи, че имат нещо общо с хипхоп-а.

Ето ти и доказателство. Първия резултат в Youtube като напишеш HipHop Dance.

http://uk.youtube.com/watch?v=HH0Su8xgtcA

Това ли е хипхоп танц бе? Няма отношение, няма индивидуалност - всички неща зад които стои хипхопа. Следователно е скапан модерен балет. Точка.

П.С. и понеже явно не знаете нито хипхоп танци, нито брейкденс, нито модерен балет какво са се поинтересувайте и тогава пишете и пействайте глупости от интернет, които се заблуждавате, че по някакъв начин потвърждават жалките ви (късо)гледни точки.

Forest_girl
08-06-2008, 14:48
А не ще го напиша наново за малоумните, които не знаят за какво става въпрос.

ХИПХОП ТАНЦИТЕ за които говорят тези момчета нямат нищо общо нито с хипхопа нито с брейка. Това е МОДЕРЕН БАЛЕТ но за фон използват ХИПХОП музика.

Кое не можете да разберете от това просто скапано изречение!?
Не знам кой е тъпия, ама...
Ето, че говориш за хип-хоп танците, за които ТЕ говорят, нали!? Сам го каза. И сега да те попитам ти кога видя техните танци и прецени дали имат или нямат нищо общо с хип - хопа или брейка??? Или кво ясновидец ли си вече?
Дано най-сетне схвана какво искам да ти кажа и да спреш да се правиш на интересен! Просто ми се струва, че е доста жалко да оплюваш хората без да си ги видал. Я си представи, че те са по-различни и танцуват истински хип-хоп танци. Просто няма как да знаеш, защото не си ги виждал, така че нямаше никакъв смисъл да се правиш на интересен по този начин.

Не е нужно да съм ясновидец при положение, че всичко си го пише в темата. Единствения хипхоп танц е брейка. Щом те имали двама брейкъри от 20 човека значи определено не танцуват брейк а оная модерна тъпотия която храня сега.
Мога да мисля логично, а ти си малоумно малко детенце на което ми писна да разяснявам постовете си.
1 - Ае да внимаваш как ми говориш, бе кретен!
2 - Не ми се прави на голям многознайко, щот не знам кой е малоумното детенце...
Чети, ако можеш!

Old School са тези стилове, които са се изпълнявали през седемдесетте на Funk и Old School Hip-Hop музика. Breakdance-а е може би най-популярният сред танцовите Hip-Hop стилове. През 80-те много танцови Funk стилове, които първоначално се развиват отделно от Hip-Hop Танца, такива като poping и locking започват да се включват към Hip-Hop култура и започват да се танцуват заедно с Breakdance-а.

През 90-те Hip-Hop музиката се отдалечава все повече от Funk-а, и става по-бавна, по-тежка и много по-агресивна. Тази по-модерна музика е дала началото на редица нови разбирания за Hip-Hop Танца, частично повлияни от Old School стиловете, но повечето от тях вече фокусирани върху танцуване в изправено положение.

А има още стилове на хип-хопа:
Harlem Shake
C-Walk (Crip Walk)
Grinding, freaking и crunking
HYPHY
KRUMP
R&B LYRICS

Другия път се поинтересувай преди да ми се правиш на всезнайко!

Защо да се интересувам от разни мненийца на разни интернет мишки които само се чудят какви определения да измислят за модерните си глупости.
И пак го казвам - това, че разни момченца се поклащат в синхрон на фона на хипхоп бийт не значи, че имат нещо общо с хипхоп-а.

Ето ти и доказателство. Първия резултат в Youtube като напишеш HipHop Dance.

http://uk.youtube.com/watch?v=HH0Su8xgtcA

Това ли е хипхоп танц бе? Няма отношение, няма индивидуалност - всички неща зад които стои хипхопа. Следователно е скапан модерен балет. Точка.

П.С. и понеже явно не знаете нито хипхоп танци, нито брейкденс, нито модерен балет какво са се поинтересувайте и тогава пишете и пействайте глупости от интернет, които се заблуждавате, че по някакъв начин потвърждават жалките ви (късо)гледни точки.
http://uk.youtube.com/watch?v=lzo5OELB5HM
Виж тва, после ми се прави на интересен! Или и това не е хип хоп? :razz:
Иии тва, че отричаш съществуването на други стилове в хип-хопа освен брейк, не означава че ги няма, а че ти си доста тъпичък и с "(късо)гледни точки".

BornFromPain
08-06-2008, 14:54
Това ли е хипхоп танц бе? Няма отношение, няма индивидуалност - всички неща зад които стои хипхопа. Следователно е скапан модерен балет. Точка.

Направо го копирам от предния ми пост защото важи също и за това смешно клипче дето ми прати. Тия мажоретки съм ги гледал вече и пак твърдя, че нямат нищо общо с хипхопа.
Изгледай тия филмчета дето съм ти написал в другата тема - прочети ми поста и се замисли малко.
До тогава може да си траеш защото на теб може да ти е интересно да ти се повтаря едно и събщо ама на мен ми дотъпява.

Forest_girl
08-06-2008, 15:04
Това ли е хипхоп танц бе? Няма отношение, няма индивидуалност - всички неща зад които стои хипхопа. Следователно е скапан модерен балет. Точка.

Направо го копирам от предния ми пост защото важи също и за това смешно клипче дето ми прати. Тия мажоретки съм ги гледал вече и пак твърдя, че нямат нищо общо с хипхопа.
Изгледай тия филмчета дето съм ти написал в другата тема - прочети ми поста и се замисли малко.
До тогава може да си траеш защото на теб може да ти е интересно да ти се повтаря едно и събщо ама на мен ми дотъпява.
Ем, като ти дотъпява - айде млък!
Като не ти харесват не гледай, ама не е нужно да наричаш брейка хип хоп! Живей си както искаш, мисли си квото искаш, не ми пука и ми писна да споря с теб! Щом те са мажоретки нз :razz: :razz: :razz:

Mc_to
08-06-2008, 20:31
olele tuk stana golqm spor xax em hora v hip hop dance ima mn raznovidnosti v hip hopa kato po4nem c walk bolod walk taka natatak breik rnb i tn forest girl e mn prava nqma ni6to ob6to s modernia balet
a do vaprosa 4e sme bez treniror daje e po predizvikatelno sam da izmisli6 dvijeniata i da gi predstai6 na drte :) forest girl ela pri nas ako jelae6 mi pi6i na LS ili skype

bboy_bunker
08-06-2008, 20:48
Абе дечица.. някакви малки пикли ми говорят за хип-хоп културата...
Вие изобщо си нямате понятие от това, по-добре не се излагайте..
Яд ме е, че сте с промити мозъци и можете да виждате само под носа си.

Нека ви кажа как стоят нещата, за да може следващия път като спорите да излезнете големи разбирачи и поне да казвате истински неща...



Хип-хопът е култура, състояща в себе си 4 елемента: bboyng, grafitti, MCing, DJing.

Друг елемент, които не е официално приет като част от хип-хоп културата, e beatbox.

Ето ви и видео:

http://www.youtube.com/watch?v=AG9LYy7NQVo


Някъде да виждате онези "танци", които наричате хип-хоп ?


А тук ? - http://www.youtube.com/watch?v=1Qyfvc0UHtU&feature=related

Mc_to
08-06-2008, 21:04
Абе дечица.. някакви малки пикли ми говорят за хип-хоп културата...
Вие изобщо си нямате понятие от това, по-добре не се излагайте..
Яд ме е, че сте с промити мозъци и можете да виждате само под носа си.

Нека ви кажа как стоят нещата, за да може следващия път като спорите да излезнете големи разбирачи и поне да казвате истински неща...



Хип-хопът е култура, състояща в себе си 4 елемента: bboyng, grafitti, MCing, DJing.

Друг елемент, които не е официално приет като част от хип-хоп културата, e beatbox.

Ето ви и видео:

http://www.youtube.com/watch?v=AG9LYy7NQVo


Някъде да виждате онези "танци", които наричате хип-хоп ?


А тук ? - http://www.youtube.com/watch?v=1Qyfvc0UHtU&feature=related

moa ti kaja 4e 2 godini se zanimavam s tova i sig znam nz ti dali si nav1tre no moga ti skria 6apkata na dance battel

DisturbinThePeace
08-06-2008, 21:08
^ ше ми скъсаш дробааааааааааааа :D :D :D :D :D

bboy_bunker
08-06-2008, 21:09
За 2 години едва ли и основите си схванал...

А за батъла - силно се съмнявам...

Forest_girl
08-07-2008, 06:59
Оф, да той за 2 години не е схванал нищо, а пък ти си големия професор, нали!
Аз ви написах , че хип-хопа не е само брейк!!!
Ако не вярвате вижте сами http://www.csdance.net/bg/
Иии викайте, че са тъпи тия и че нищо не могат, ама са на 7 място в света!!! Айде вие отворковци и многознайковци стигнете дотам после ми говорете! Аз ви доказах, мойто твърдение, айде сега и вие докъжете вашето :-x , щото е много лесно само да си говорим...

b0Nb0n
08-07-2008, 10:13
*k@Li* i forest_girl napisahte dosta gluposti
А има още стилове на хип-хопа:
Harlem Shake
C-Walk (Crip Walk)
Grinding, freaking и crunking
HYPHY
KRUMP
R&B LYRICS
a ei tva naprao me razbi neznam ot kade go ze ama e dosta zabavno
mc-to se zanimaval 2 godini s tva lelele 4ove4e i 22 godini da se zanimava6 nema da ima6 napredak
a i forest_girl koi e kazal 4e nqkoi e typ i ni6to ne moje 4oveka ti kaza 4e tva koeto go tancuvat ne e hip hop tanci za6toto tanca na hip hopa e bboying
iska6 dokazatelstvo 4e sym 6ti go dam be
http://www.youtube.com/watch?v=KmdfrNB0ae4
Well my ladies and gentlemen

This is a rapsession and my name is "KRS-One!"

And when I talk about "Hip-Hop Music!", I know



[Kris]

One: Breaking or breakdancing

Rally b-boying, freestyle or streetdancin'

Two: MC'ing or rap

Divine speech what I'm doing right now no act

Three: Grafitti art or burning bombin'

Taggin', writin', now you're learning! uh!

Four : DJ'ing, we ain't playing!

{*scratch* You know what I'm saying!

Five : Beatboxing

Give me a {*beatboxin* Yes and we rockin'!

Six: Street fashion, lookin' fly

Catchin' the eye while them cats walk on by

Seven: Street language, our verbal communication

Our codes throughout the nation

Eight: Street knowledge, common sense

The wisdom of the elders from way back whence

Nine : Street entrepreneur realism

No job, just get up call 'em and get 'em



Here's how I'm tellin' it, all 9 Elements

We stand in love, no we're never failing it

Intelligent? No doubt

Hip-Hop? We're not selling it out, we're just lettin' it out

If you're checkin' us out this hour, we teatchin' hip-hop

Holy integrated people have it, I'm the present power!



[Chorus]

Rap is something you do!

3x Hip-Hop is something you live! *scratched*

Rap is something you do!

Hip-Hop is something you live! *scratched*



[Kris]

Skaters, BMX-bike riders rock

Don't you ever stop! You are hip-hop

You doing the same things we did on our block in the suburbs

You know you be packing that black block

Selling that crackrock and ecstacy

Gettin' pissydrunk, fallin' out next to me

But like I told those in the ghettoes

Here's the facts! True hip-hop is so much more than that

Some much more than rap, so much more than beats

Hip-hop is all about victory over the streets

What you see on TV is a lie

That's not something you wanna live or pattern your life by

But, huh that's too much preachin' ain't it?

You don't want the ?education?, you wanna be dead on the pavement

Well, so be it, some of ya'll ain't gonna see it

Others wanna enslave your mind! Kris wanna free it!



[Chorus]

Rap is something you do!

5x Hip-Hop is something you live! *scratched*



"Oh yea" *scratched* --- From "P is dead"



"I have spent my whole life livin'", "talk to the fullest", "no doubt"



[Kris]

You know that's why these rappers can't hang

Cause the essence of hip-hop is not a material thang

They so careless, hip-hop is in a {? we give

Rap we do, hip-hop we live

How many times I gotta say it? How the radio ain't gonna play it

And you hip-hoppers sit back and okay it

Think about it! (think about it)

The present course of action, we have got to reroute it!



[Chorus: repeat 3X]

Hip-Hop is something you live!
nadqvam se 4e znae6 angliiski

Forest_girl
08-07-2008, 10:25
Твойто доказателство е една песен...
ОК, не отричам това което искаш кажеш! :)
Амаа то е вярно също и без хип-хопа да е само брейк, нали така!

Иии чесно казано вече не ми спори с вас...
Мислете квото искате, ама ви казах - хората които "не танцуват хип хоп" и от чийто сайт е това което пратих, са на 7 място в света, ама нямя значение...

DisturbinThePeace
08-07-2008, 10:40
какво искаш повече за доказване ???? бункера ти даде клипове за 4те елемента в хип хоп-а , а другото момче ти показа модерните елеметни в хип хоп-а , където не съществува такова нещо като "ТАНЦ" , разбери го ! защо спориш за нещо , което ми доказваш с някакъв сайт на The Centеr или по-точно Dem Idols които са 7 в света , евала за което , но това са улични танци , нали се кефиш на Step Up , там ти е казано , че всичко е от УЛИЦАТА ама ти пак спориш , престани ! Хип хоп се състои официално само от 4 елемента , не можеш да го промениш !

b0Nb0n
08-07-2008, 10:44
Твойто доказателство е една песен...
Амаа то е вярно също и без хип-хопа да е само брейк, нали така!
Мислете квото искате, ама ви казах - хората които "не танцуват хип хоп" и от чийто сайт е това което пратих, са на 7 място в света, ама нямя значение...
dobre 6tom e pesen 6ti gi napi6a elementite i nqma da e pesen davam ti go rimuvano 6tot e po lesno i po interesno a i pesenta e klasika

1. Break dancing
2. Rapping
3. Graffiti art
4. DJing
5. Beatboxing
6. Street fashion
7. Street Language
8. Street Knowledge
9. Street Entrepreneurialism
da hip hopa ne samo braik
i da tiq hora ne tancuvat hip hop za6toto hip hopa e kultura se edno da keje6 az tancuvam bulgarskata kultura
i tiq deto sa na 7 mqsto v sveta ne tancuvat dori i break moje da ima edno dve dvijenie no tva ne go prai break i az ne sporq az ti obesnqvam
kapi6 ?

BornFromPain
08-07-2008, 10:53
Твойто доказателство е една песен...
ОК, не отричам това което искаш кажеш! :)
Амаа то е вярно също и без хип-хопа да е само брейк, нали така!

Иии чесно казано вече не ми спори с вас...
Мислете квото искате, ама ви казах - хората които "не танцуват хип хоп" и от чийто сайт е това което пратих, са на 7 място в света, ама нямя значение...

А ако аз стана първи по сране със хипхоп на фона и си направя сайт, ще започнеш ли да го цитираш така като библия?
Щото тия момчета може да си единственото, което си видяла до сега и да си се влюбила ама не бързай да се раздаваш толкова. Първо виж повечко неща и не води тъпи спорове защото тука 100 човека ти обясняват едно и също а ти си цитираш тия смешници.

Като са хипхопъри да отидат на Battle Of The Year да видим дали даже ще ги допуснат. Камо ли да стигат до някъде.

bboy_bunker
08-07-2008, 12:14
Оф, да той за 2 години не е схванал нищо, а пък ти си големия професор, нали!
Аз ви написах , че хип-хопа не е само брейк!!!
Ако не вярвате вижте сами http://www.csdance.net/bg/
Иии викайте, че са тъпи тия и че нищо не могат, ама са на 7 място в света!!! Айде вие отворковци и многознайковци стигнете дотам после ми говорете! Аз ви доказах, мойто твърдение, айде сега и вие докъжете вашето :-x , щото е много лесно само да си говорим...

Голям професор съм, да. Тия Counter-Strike dance въобще не ми ги давай за пример.. :lol:

На 7-мо място викаш? И ние да стигнем дотам? Ами добре... ето ти видео от Battle of the year, за да ти затворя устата:

http://www.youtube.com/watch?v=lQ_PT7HWBLI

smlie
08-08-2008, 16:39
streetdance..yeah de da bqh ot sf :(