PDA

View Full Version : Правилно ли ще е?



h0t_lipS~anD_kisSes
08-04-2008, 20:35
Направо щще започна. Влюбена съм до уши! Амаа ... :( той не ме харесва ии иска да си останем само приятели. За мен не е достатъчно, но какво ли мога да направя аз? :( Не мога да го накарам да се влюби в мен. За това остава само да се примиря с факта, че ще сме саямо приятели.
С него се виждаме само през учебната година. Ии то като се видиме в даскалото си кажеме само по едно"Здрасти" (Сега ще кажете, че е просто невъзможно да сме повече от приятели щом само се поздравяваме, ноо просто не ми се обяснява, чее сме се виждали няколко пътии и какво е ставало преди). Ии то поради простата причина че мен ме беше адски много срам да го заговоря. Само че вече събрах кураж ии реших, чее следващата (а може би е по-правилно предстоящата) учебна година няма да сме посто на Здравей Здрасти, аа като го видя ще го заговоря за нещо, като минавам покрай него ще му намигам ии с нещо ще се закачам.
Искам да ви попитам:правилно ли ще е ако направя всичко това, което съм замислила?(По скоро не съм замислила, а съм решила да се държа съвсем нормално, защото ТОВА СЪМ АЗ! Закачливо и палаво момиче. Попринцип се държа така със всички мои приятели.)
Таа ... правилно ли ще е ако направя всичко това, което съм замислила?

Erica
08-04-2008, 20:40
Влюбена съм до уши! Амаа ... :( той не ме харесва ии иска да си останем само приятели.

Това не ти ли е достатъчно?Разбирам,че той знае за чувствата ти...и си е казал гледната точка...Има ли смисъл да продължаваш...?Ако мислиш,че има действай,но бъди себе си,не се прави на това,което не си,само и само да го впечетлиш...

gree_girl
08-04-2008, 20:42
Ами в кръга на приятелските отношения става, но нищо по-сериозно. Защото момчето ясно ти е казало да го оставиш, нещо което е донесло болка на теб. Но по-добре се дръж приятелски към него и не му говори повече за любовта ти към него, защото може да го изгубеш и като приятел и като познат.

BezNick
08-04-2008, 20:42
Ами разбира се, нали знаеш от опит глава не боли пробваш ако стане хубаво ако не ... можеш дори да го поканиш на кафе защото колкото повече време прекарвате заедно толкова повече се опознавате и нищо чудно като те опознае като разбере що за човек си да се получат нещата ;) така че не губи вяра :)

h0t_lipS~anD_kisSes
08-04-2008, 20:47
Мм това което съм решила да правя, е това да СЪМ САМАТА СЕБЕ СИ. Ии мисля че не го правя, за да си го върна (е може би имам малка надежда, ноо както вече казаха, той ясно ми заяви, че иска да сме само приятели), а просто да станем много добри приятели, ако е възможно.

Mu7k0
08-04-2008, 20:53
Направо щще започна. Влюбена съм до уши! Амаа ... :( той не ме харесва ии иска да си останем само приятели. За мен не е достатъчно, но какво ли мога да направя аз? :( Не мога да го накарам да се влюби в мен. За това остава само да се примиря с факта, че ще сме саямо приятели.
С него се виждаме само през учебната година. Ии то като се видиме в даскалото си кажеме само по едно"Здрасти" (Сега ще кажете, че е просто невъзможно да сме повече от приятели щом само се поздравяваме, ноо просто не ми се обяснява, чее сме се виждали няколко пътии и какво е ставало преди). Ии то поради простата причина че мен ме беше адски много срам да го заговоря. Само че вече събрах кураж ии реших, чее следващата (а може би е по-правилно предстоящата) учебна година няма да сме посто на Здравей Здрасти, аа като го видя ще го заговоря за нещо, като минавам покрай него ще му намигам ии с нещо ще се закачам.
Искам да ви попитам:правилно ли ще е ако направя всичко това, което съм замислила?(По скоро не съм замислила, а съм решила да се държа съвсем нормално, защото ТОВА СЪМ АЗ! Закачливо и палаво момиче. Попринцип се държа така със всички мои приятели.)
Таа ... правилно ли ще е ако направя всичко това, което съм замислила? съжелявам 8-)

h0t_lipS~anD_kisSes
08-04-2008, 20:54
Направо щще започна. Влюбена съм до уши! Амаа ... :( той не ме харесва ии иска да си останем само приятели. За мен не е достатъчно, но какво ли мога да направя аз? :( Не мога да го накарам да се влюби в мен. За това остава само да се примиря с факта, че ще сме саямо приятели.
С него се виждаме само през учебната година. Ии то като се видиме в даскалото си кажеме само по едно"Здрасти" (Сега ще кажете, че е просто невъзможно да сме повече от приятели щом само се поздравяваме, ноо просто не ми се обяснява, чее сме се виждали няколко пътии и какво е ставало преди). Ии то поради простата причина че мен ме беше адски много срам да го заговоря. Само че вече събрах кураж ии реших, чее следващата (а може би е по-правилно предстоящата) учебна година няма да сме посто на Здравей Здрасти, аа като го видя ще го заговоря за нещо, като минавам покрай него ще му намигам ии с нещо ще се закачам.
Искам да ви попитам:правилно ли ще е ако направя всичко това, което съм замислила?(По скоро не съм замислила, а съм решила да се държа съвсем нормално, защото ТОВА СЪМ АЗ! Закачливо и палаво момиче. Попринцип се държа така със всички мои приятели.)
Таа ... правилно ли ще е ако направя всичко това, което съм замислила? съжелявам 8-)

За ко съжаляваш бре?

didity613
08-04-2008, 21:25
spored men si mny oburkana i te e strah kakfo 6te si pomisli za tebe kak 6te reigira kato mu namigne6 i t.n ..... davai go po svobodno i spokoino ..... ta toi ne e poslednoto mom4e na sveta :wink:

mishenceto92
08-04-2008, 21:33
Ами ако си сигурна в себе си продължавай с опитите, но не го притискай!Нищо няма да изгубиш.. :)

Vikitooo
08-04-2008, 21:37
Абе не ги разбирам тия момичета на, които вече им са отказали и пак си врат носа, и търсят начини! ЛичHо за мен това е под нивото ми, да се мазня на някои, да му се усвихвам, да се закачам...За какво? Да си останем приятели. Не му ща ни приятелството,нито нищо щом той ме неще! Не е едиHствен :)

Junona
08-04-2008, 22:25
Няма нищо лошо...Нали и с него си приятелка..

gangstata
08-05-2008, 00:48
Бе и да застанеш пред него и да започнеш да мигаш на парцали или да му говориш какво искаш,щом не те харесва-нищо няма да се получи

BaiToq
08-05-2008, 05:49
Ти САМОубеждаваш ли се,или какво? :-o