PDA

View Full Version : Ранички по входа



twink
08-04-2008, 20:56
такам пиша от името на гаджето ми.Значи тя има един проблем - бяхме на море и първите дни и беше дошло но тя си жлизаше в морето с превръзка , та няколко седмици след кат се прибрахме и излезнаха две ранички и я боли.Знам че трябва да иде да я види лекър но едва ли ще го направи-майка и е в друга страна , живее само с баба си и дядо си , а баща не я и познава.Някви идеи за крем или нещо друго знам че не сте гинеколози но все пак ако някоя е преминала през тва

scoobydors
08-04-2008, 21:13
Не виждам нищо нередно да се хванете за ръчички и да отидете на лекар :) За какво са личните лекари :)

twink
08-04-2008, 21:23
еми карам я ама тя не иска в смисъл изобщо неще да ходи при някой.

Ophelia
08-04-2008, 21:48
Най-добре я убеди незнам как но я заведи ако трябва на сила.Според мен едва ли е сериозно но все пак знае ли човек.

mirelinda
08-04-2008, 23:59
Има един крем - Клотромазол, на мен лично ми помага когато имам раздразнения :-P

Nadelina
08-05-2008, 06:28
Spored men ima nqkakva infekcia, da vlizash sys prevryzka v moreto, koeto e s hilqdi mrysotii pylno e napylno bezotgovorno. Prevryzkata se pylni s taq mrysna voda, ne moga da si predstavq koi normalen chovek bi go napravil. Nakarai q da otidete na lekar!!!

scoobydors
08-05-2008, 08:13
тя си влизаше в морето с превръзка

Звучи направо отвратително .... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

twink
08-07-2008, 12:55
такам - на доктор не иска да иде и няма да я хвана за косата и да отмъкна дотам ,искам някоя просто която знае еди кво си 4е и помага, просто аз друго не мога да направя.кажете ми някво изпитано лекарство за такиа червени пъпчици или ранички от инфекция ако някоя е имала подобен проблем ако не просто ще се откажа няма дрг начин...

Slun4evko
08-07-2008, 15:01
Егати приятеля дето си й! Как така ще се откажеш,това е твоето момиче все пак! А срам,не срам,хващай я под ръчичка и я вкарай при гинеколог/ама вземете направление от личния/,и пътьом й обясни,че ако е инфекция,има риск да стане стерилна,да развие рак и др темподобни гадости,ако не лекува това кофти възпаление. Освен това можеш любезно да й обясниш,че е недорасла хлапачка,и ако си мислите,че е заради морето-минали са няколко седмици,нали ?-дълбоко се лъжете.Идете и се прегледайте двамата за венерически болести и не правете секс докато не станете достатъчно зрели. Аман от лапетии!

twink
08-07-2008, 17:48
Егати приятеля дето си й! Как така ще се откажеш,това е твоето момиче все пак! А срам,не срам,хващай я под ръчичка и я вкарай при гинеколог/ама вземете направление от личния/,и пътьом й обясни,че ако е инфекция,има риск да стане стерилна,да развие рак и др темподобни гадости,ако не лекува това кофти възпаление. Освен това можеш любезно да й обясниш,че е недорасла хлапачка,и ако си мислите,че е заради морето-минали са няколко седмици,нали ?-дълбоко се лъжете.Идете и се прегледайте двамата за венерически болести и не правете секс докато не станете достатъчно зрели. Аман от лапетии!
Така е прав си - за почти всичко ,но за тва къв приятел съм и мн грешиш и е мн неуместно да го казваш щот си немаш ни най-малка идея за тва което аз съм направил за нея .За всичко останало съм абсолютно съгласен ама кво да я направя не мога да хвана и да я нося насила .Проблема е че не иска или незнам какво ... аз лесно ще ида .За венерически болести силно се съмнявам защото не сме правили секс и двамата така, че изключвам вероятността аз да съм я заразил или тя мен.На скоро и се появиха както тя ми казва две ранички по скоро пъпчици които я болят, когато ги раздразни - какво ли не направих за да я убедя.Колко за тва "на сила" никога няма да направя каквото и да е насила- тва все пак си е нейния живот и тя си решава въпреки че отговорността трябва да е поделена , но не ме слуша...

scoobydors
08-07-2008, 18:06
Ами незнам ама тя щом така се опъва и не иска да иде на лекар явно има тука нещо гнило... поне аз така мисля :? Мисля, че тя крие нещо (в случея явно е болест) :-o

twink
08-07-2008, 18:22
не просто си мисли че ще и мине ей така и не иска да разбира някой от техните- тъй като положението и е доста деликатно маика и мн далеч баща и не я познава дори и само баба и и дядо и , но с баба си не говори толкова мн .Абе странна работа сигурен съм че не е нищо но ако не го лекува ще стане...

TheNewReligion
08-08-2008, 01:41
Spored men ima nqkakva infekcia, da vlizash sys prevryzka v moreto, koeto e s hilqdi mrysotii pylno e napylno bezotgovorno. Prevryzkata se pylni s taq mrysna voda, ne moga da si predstavq koi normalen chovek bi go napravil. Nakarai q da otidete na lekar!!!
Така е . :? :? :? Направо се чудя на някои хора как може да постъпват толкова лекомислено !

no0k1e
08-08-2008, 23:59
Има един крем - Клотромазол, на мен лично ми помага когато имам раздразнения :-P


да не е КЛИТОМАЗ? :o

kalpazanka
08-09-2008, 06:20
Клотримазол- трети и най-правилен вариант :) :-D 8) Мацката да не се самолекува, защото няма как да сме сигурни, каква й е диагнозата!

Сещам се за една моя комшийка, която се оплакваше, че по цял месец е в менструация, а като отиде на гинеколог- показа превръзката/червена прясна кръв/, а при прегледа се установиха разранени кондиломи...Бях в шок! Мацката бе едва 9ти клас! :shock: