PDA

View Full Version : Дали само ме баламосва ?



nikoll111
08-04-2008, 21:09
Така ... преди да запо4не лятната ваканция излизах с едно мом4е 2 месеца .... и наистина много го харесвах, но така се полу4и, 4е ми се наложи да замина и да се върна 4ак за на4алото на у4ебната година. В на4алото се 4ухме само 1 път и после заминах извън бг ... после като се върнах разбрах, 4е отново е с бившата си :-x :-x :-x Аз също запо4нах да излизам с едно мом4е и така ... само дето той запо4на да ми пи6е и да ми повтаря колко много му липсвам колко мн ме харесва и некви такива лигни :oops: :oops: :oops: нзм за6то, но аз постоянно го режа, въпреки 4е още го харесвам ... преди няколко дни си писахме за последно и той каза, 4е приятелката му го е зарязала, защото била разбрала, 4е той още ме харесва и 4естно казано тогава имах такава усмивка :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ло6ото е ,4е после аз го отрязах пак и му казах, 4е аз съм си добре тук, 4е мн хар приятелят ми ... което е така ... просто нзм ... в крайна сметка като се върна искам пак да съм с него, но от къде да знам, 4е той не ме баламосва само, за да има резервен план, ако с онова моми4е не се полу4и пак ... :oops: :oops: смисъл той е от типа мом4е, което нокога не е само и не мога да съм сиг 4е наистина ме харесва ... и 4е наистина му липсвам ... :? :?


Нзм ... плс кажете ми да му се довера или просто да си мъл4а и да из4акам да видя какво 6те стане

Whyniser
08-04-2008, 21:13
Така ... преди да запо4не лятната ваканция излизах с едно мом4е 2 месеца .... и наистина много го харесвах, но така се полу4и, 4е ми се наложи да замина и да се върна 4ак за на4алото на у4ебната година. В на4алото се 4ухме само 1 път и после заминах извън бг ... после като се върнах разбрах, 4е отново е с бившата си :-x :-x :-x Аз също запо4нах да излизам с едно мом4е и така ... само дето той запо4на да ми пи6е и да ми повтаря колко много му липсвам колко мн ме харесва и некви такива лигни :oops: :oops: :oops: нзм за6то, но аз постоянно го режа, въпреки 4е още го харесвам ... преди няколко дни си писахме за последно и той каза, 4е приятелката му го е зарязала, защото била разбрала, 4е той още ме харесва и 4естно казано тогава имах такава усмивка :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ло6ото е ,4е после аз го отрязах пак и му казах, 4е аз съм си добре тук, 4е мн хар приятелят ми ... което е така ... просто нзм ... в крайна сметка като се върна искам пак да съм с него, но от къде да знам, 4е той не ме баламосва само, за да има резервен план, ако с онова моми4е не се полу4и пак ... :oops: :oops: смисъл той е от типа мом4е, което нокога не е само и не мога да съм сиг 4е наистина ме харесва ... и 4е наистина му липсвам ... :? :?
Успокой се малко.Вземи си полегни няколко часа и поспи.После стани и започни да размишляваш.Този какво притежава и бившия.Като толкова искаш да си с него защо толкоз много го ревнуваш.


Нзм ... плс кажете ми да му се довера или просто да си мъл4а и да из4акам да видя какво 6те стане
Еми поговори с момчето щом толкова го харесваш.Ако и той си признае,че те харесва,но го е срам и за това те отблъсквал не е нужно да го късаш.И се опитай да не ревнуваш толкоз много.

Bubles
08-04-2008, 21:17
май те баламосва :( щом казваш че е от тея дет винаги трябва да имат някоя явно не държи кой знае колко на приятелките си и едва ли може толкова бързо да се промени :-o

Seducti0n
08-04-2008, 21:18
Май-май баламосването не е едностранно... :-o

Vikitooo
08-04-2008, 21:41
Май-май баламосването не е едностранно... :-o


Хаха много точно казано!
В случея ти не правиш ли същото бе моме? 8-)

BaiToq
08-05-2008, 05:55
Щом ти нмз,ние откъде
да нмз???
:razz:

DoomShadow
08-05-2008, 06:00
dai mu shans! :grin:

N0_feAR
08-05-2008, 06:37
продължавай в същия дух...режи режи. Стой си със сегашния, тоз не ми изглежда стока. Имам чувството, че те е потърсил щот оная мацка го е резнала

`SunFlower`
08-05-2008, 06:43
вие двамката май си играете на нервички, а :Д ами виж сега...поговори с него,изяснете се и всичко ще стане така ,както е било писано да стане:)

devil_feel_f
08-05-2008, 06:52
По-добре изчакай да видиш какво ще стане или когато можете, поговорете си, но не в чата, а на 4 очи.

balu4ka
08-06-2008, 06:32
Този моме,не ми се струва цвете!Сама казваш ..той винаги трябва да е с някоя само и само да не е сам,може във вашата "връзка"се крият такива подли неща от негова страна!!Режи да не т дреме!!Поне ти бъди щастлива !Нека той да страда!Продължи с другото мом4е,туко виж то е "мем4то на ме4тите ти" :P 8-)

SabrinaAa
08-06-2008, 21:19
Em ako moje6e da se vqrva na mom4etat i ako znaeha kakvo iskat 6te6e da e mngo dobre...ama pove4eto govorqt i iskat edno a pravqt drygo !!!!!!!!! :? :? :? :?

Sofff
08-06-2008, 21:28
Според мен щом веднъж ти е показал , че мн не му пука за теб , не трябва втори път да му се доверяваш , а и като е от тия , които не остават сами дълго докато решиш кфо да правиш вече ще е с друга , гадно е , но си е така . Не се занимавай с него , няма смисъл , поне аз така мисля . :)

sasha_90
08-07-2008, 13:54
Стой си с гаджето си и не се занимавай с другия.

trayana
08-07-2008, 13:57
Май-май баламосването не е едностранно... :-o


Хаха много точно казано!
В случея ти не правиш ли същото бе моме? 8-)
И аз това си помислих!

yuyuto
08-07-2008, 19:21
Е, ако си пада толкова по теб, защо по дяволите тръгва с друга? :shock: Абе има нещо гнило, не му се доверявай на 100%...

BuJlDozeRa
08-08-2008, 09:18
Май-май баламосването не е едностранно... :-o


Хаха много точно казано!
В случея ти не правиш ли същото бе моме? 8-) Хахахахаха +100 :lol:

SabrinaAa
08-08-2008, 13:14
dai mu shans! :grin:
dai mu shans! :grin:
dai mu shans! :grin:
dai mu shans! :grin:
dai mu shans! :grin:
dai mu shans! :grin:
dai mu shans! :grin:
dai mu shans! :grin:
dai mu shans! :grin:
dai mu shans! :grin: