PDA

View Full Version : Проблем с ДАТА.БГ



assaskam
08-04-2008, 22:19
така,баннаха ме в датата,щото дадох линк към prize.bg , и ме баннаха по айпи,та моля,някой да влезе в датата,и дакаже на админите да се свържат с мен,или поне за малко да ми махнат бана,защото не мога да се свържа с тях!!! моля напишете "Моят приятел,с Nickname DRNTR,който стебаннали,ме помили да попитам как може той да се свърже с вас,защото в сайта няма такава опция" то ми пише че треа да се свържа с админ ама не могащот съм баннат,има бати тъпанарите по тоя свят :-x :-x :-x ,моля ви щото не мога да вляза в форумите на дата..... :-x :-x :-x

LizZz
08-05-2008, 00:18
Адски шибана е тая дата, както и ТЪПИТЕ админи и модове!
Имам рег там, но НЯМА да вляза повече! Това съм се зарекъл от 1 година!
Само в търсачката!
Адските тъпанари са там!
Предлагам ти форума на hardwarebg.com - там са големи пичове всичките!

machoka
08-05-2008, 00:25
Ей сега ще ти докарам един от големите модератори там 8)

MusicIsTheKey
08-05-2008, 00:44
Тъпанари са тези, които се връзват на подобни игри. Имаш бан точно заради тази игра.



Ако при опит за влизане във форума получите съобщение:
Критична информация
Вие сте изгонен от този форум!
Моля свържете се с администраторите за повече информация.

Потърсете причината за изгонването Ви в темата http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=174995

Ако до 24 часа след поставянето на бана, причината за него не е описана в горната тема, можете да се обърне към MadWitch@data.bg или Gateto@data.bg

lizzard_92, защо е тази любов към модовете от дата? 8)

assaskam
08-08-2008, 10:01
ааа, може ли да си ме върнете в датата,пуснах линка,защото и преди това имаше 1 дето беше дал линка,обаче не го баннахте,а мене-веднага,знам че не можете да сте насекъде,ама...

xaxa
08-09-2008, 10:30
of mani naistina na data samo t1rsa4kata uvajavam drugoto e 4ista BUZA t1piq im forum i t1pite im ekstri deto 4esno kazano i pensionera 6a se po4udi dali da gi izpolzva

samo se izlagat!

hamilcar
08-09-2008, 14:25
Фен съм на data.bg както на търсачката така и на форума. В самия форум има хора, които са запознати с много неща. Има много полезна информация. Но трябва някой да седне и да прочете, а не да си бърка в ...