PDA

View Full Version : обезкосмяване на краката



KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-04-2008, 22:20
искам да ви питам кои крем на вийт от тези депилаторите е як и има ли разлика въобще? Защото в магазина имаше 89274863646273 вида и така и не си взех накрая... аз искам за интимните части ... кой е подходящ или въобще с какво може да се обезкомя долу което да е що годе трайно...

lifelesscorpse
08-04-2008, 23:01
вместо да си хабиш парите за депилатоари за същите пари си вземи кола маска и си ок поне за 1 седмица(освен ако преди не си си ги махала с друго де).вместо да си играеш през 2-3 дена вземи колата и ще ги видиш пак доста по-късно. ;)

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-05-2008, 07:07
каква кола маска ?

sweatkiss
08-05-2008, 07:13
Еми аз ползвам кола маска на веет и на стреп... :)

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-05-2008, 07:20
добре да не стана досадна но между кола маска и лентички за обезоксмявбане има ли разлика? аз имам лентички едни розови и кат ги използвах нямаше ефект .... може би не ги ползвам правилно...

lifelesscorpse
08-05-2008, 11:35
има едни на dove студена кола маска на лентички.тях ги ползвам от доста време и имат добър ефект,но на taky са още по-добри. ;) пробвай ако искаш тези на dove те са за 5 и нещо,но наистина вършат работа ;) .а тези на вийт са боклуци :? .иначе разлика между кола маската и лентичките няма,просто защото на самите лентички има кола маска и не ти се налага да слагаш първо колата и после лентичките :-D иначе топлата за някои хора е по-добра,но за мен лично студената е по-добре,защото не ми стават целите крака в червени точки,а мн мн по-малко отколкото от
топлата,но все пак съм с чувствителна кожа,така че не ме слушай ;) .айде успех.

indecent
08-05-2008, 12:17
искам да ви питам кои крем на вийт от тези депилаторите е як и има ли разлика въобще? Защото в магазина имаше 89274863646273 вида и така и не си взех накрая... аз искам за интимните части ... кой е подходящ или въобще с какво може да се обезкомя долу което да е що годе трайно...


между обезкосмяване на краката и интимните части има огромна разлика

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-05-2008, 18:12
хаха сори за тва... питам и за двете неща ;)

sLaDkA_GrEsHkA
08-05-2008, 20:00
taka i taka otgovarqte preporuchaite studena kola maska i kajete orientirovu4na cena

Me4TaI_za_Me4ti
08-05-2008, 20:21
И аз искам да се обезкосмя на интимните части с кола маска, но няма да ида в някой салон, прекалено срамежлива съм :( След 5 дни отивам на море, ако ползвам крем или се избръсна няма да има никакъв ефект... моля ви препоръчайте ми кола маска за интимните части и как се прави... в смисъл... мажа се, слагам лентичката дърпам по посока на растежа на космите ли? и коя марка да използвам :( и боли ли много :o :(

sweet_baby_cool
08-05-2008, 21:02
Strep moje bi kato marka i da boli pone parvona4alno ama e za sekundi posle kojata ti iztrupva sorry za latinicata

Lana
08-05-2008, 22:41
Ммм и добре де д/г колко струват тия кола маски?
Смисъл те май в аптеките ги има?Не съм си търсиладо сега и не знам ,но... :P

Nanotek
08-05-2008, 23:08
Най-добре е с Бг депилатоар... :D
Хем евтино, хем маха :)

lifelesscorpse
08-06-2008, 13:27
мн се извинявам написала съм грешно марката в предните коментари :neutral: не е dove,а дева :lol:
странното е,че днес обиколих 10 аптеки :shock: (сега ги смятах) и не намерих никъде. :? мн ме е яд,защото само от тях съм доволна :( .може би са ги спряли по аптеките,защото са евтини и другите почти не се продават.преди инаше във всяка аптека. :? :x

Nanotek
08-06-2008, 13:46
Аз пЪк сега използвам Mild и сЪм много доволен,защото пЪрво,че не е скЪпо и второ,че след време уредяват космите колкото и налУдничаво да звУчи.До сега сЪм използвал сУпер много депилатоари и то от доста време ама от този Mild за сега сЪм най-доволен,тЪй като виждам,че самият растеж на косЪма ми се забави нз :-D :D :D

Isabelle
08-06-2008, 17:22
мн се извинявам написала съм грешно марката в предните коментари :neutral: не е dove,а дева :lol:
странното е,че днес обиколих 10 аптеки :shock: (сега ги смятах) и не намерих никъде. :? мн ме е яд,защото само от тях съм доволна :( .може би са ги спряли по аптеките,защото са евтини и другите почти не се продават.преди инаше във всяка аптека. :? :x
Вчера си взех на дева от сва ако има там където живееш провери, защото и аз бях обиколила доста места и само там имаше и в Метро също има

gabiloveth
08-07-2008, 00:04
Аз ползвам епилатор.Всеки ме пита дали има разлика между епилаторите :D Хора,какъвто и да е епилатора,той маха космите с корена :D имат много малка разлика,но с всичките боли 8-) така че ... Който издържа на болка да си вземе епилатор.Аз от скоро ползвам(3 години вече) ,но майка ми ползва от 7 и да ви кажа космите и са много уредели,пък и са почти незабележими(русички) ,пък да не ви говоря,че си ползва епилатора почти веднъж на 4 седмици :grin: скоро и аз ще съм така :D Вярно че трябва да изчакаш да порастат,но ще се прежалиш 2/3 дена :D