PDA

View Full Version : Възрастов проблем.



HelliosAi
08-05-2008, 08:29
Окс. Тук е обратното на проблем (на 22 съм а ходя с 14 годишна :( ).
При мен проблема е, че съм на 16 а тя на 24. Ок,смешно е, но тя не знае на колко съм а и изглеждам по-голям.
Разбираме се супер, излизаме и така.
Вчера се прегръштахме супер много време и тя спомена , че има приятел, но не се друпна настрани, като я гушнах още повече. Видях приятеля й няколко пъти, нищо особенно не е.
И тук е проблема, какво да правя? Тя уж си има, някакъв прител, но се държи много повече от приятелски с мен. Другия проблем е и възрастта.

vamp
08-05-2008, 08:37
Окс. Тук е обратното на проблем (на 22 съм а ходя с 14 годишна :( ).
При мен проблема е, че съм на 16 а тя на 24. Ок,смешно е, но тя не знае на колко съм а и изглеждам по-голям.
Разбираме се супер, излизаме и така.
Вчера се прегръштахме супер много време и тя спомена , че има приятел, но не се друпна настрани, като я гушнах още повече. Видях приятеля й няколко пъти, нищо особенно не е.
И тук е проблема, какво да правя? Тя уж си има, някакъв прител, но се държи много повече от приятелски с мен. Другия проблем е и възрастта.

Имаш работа с момиче с психически проблеми 8)

`SunFlower`
08-05-2008, 08:39
:shock:

trayana
08-05-2008, 08:39
Окс. Тук е обратното на проблем (на 22 съм а ходя с 14 годишна :( ).
При мен проблема е, че съм на 16 а тя на 24. Ок,смешно е, но тя не знае на колко съм а и изглеждам по-голям.
Разбираме се супер, излизаме и така.
Вчера се прегръштахме супер много време и тя спомена , че има приятел, но не се друпна настрани, като я гушнах още повече. Видях приятеля й няколко пъти, нищо особенно не е.
И тук е проблема, какво да правя? Тя уж си има, някакъв прител, но се държи много повече от приятелски с мен. Другия проблем е и възрастта.

Имаш работа с момиче с психически проблеми 8)
И аз мисля така!

BulgariaZaBulgarite
08-05-2008, 08:44
темата е ебавка

vamp
08-05-2008, 08:44
Окс. Тук е обратното на проблем (на 22 съм а ходя с 14 годишна :( ).
При мен проблема е, че съм на 16 а тя на 24. Ок,смешно е, но тя не знае на колко съм а и изглеждам по-голям.
Разбираме се супер, излизаме и така.
Вчера се прегръштахме супер много време и тя спомена , че има приятел, но не се друпна настрани, като я гушнах още повече. Видях приятеля й няколко пъти, нищо особенно не е.
И тук е проблема, какво да правя? Тя уж си има, някакъв прител, но се държи много повече от приятелски с мен. Другия проблем е и възрастта.

Имаш работа с момиче с психически проблеми 8)
И аз мисля така!

Или просто лъже момчето,но тази връзка ми звучи като да имам сериозна приятелка,да се "гушкам" с някоя на 12 и да и казвам,че си имам приятелка :D :D :D

mimenceiii
08-05-2008, 09:34
:D :D :D Мдаааа, сигурно докато те гушкаше те галеше по кратуната
зелена и ти викаше "Ох на кака сладурчето, ще се пазя за теб до сватбата" :D :D :D

fLame178
08-05-2008, 09:48
Добре,какво всички почнахте да се подигравате.... ебати хората....

И аз имам един познат,който обаче е на 17 /може вече и 18 да е навършил/,но още когато беше на твоята възраст приличаше на поне 20 и няколко годишен...мацките му се лепяха.... шанс.
Ми аз какво да те посъветвам....хм... емиии това,че има приятел а те прегръща теб,според мен има чувства към теб и явно връзката с приятеля и не върви...което значи,че е възможно скоро да скъсат... /по пътя на логиката/ А щом скъсат,познай към кого ще се обърне първоо.. :D Така,сега за възрастта-тя на колко си мисли че си? щото ако си и казал,че си на 23,24 ... ако и признаеш сега,просто забрави за нея. Може да прозвучи егоестично,ноооо... не и казвай на колко си.Ако имаш възможност-тръгни с нея...и ако усетиш,че нещата се задълбочават,по-добре да спреш.... :? Нз,не мога да измисля друго...

Love0nlyMyself
08-05-2008, 09:51
:-o

sexy_sladur4ety
08-05-2008, 10:07
:D :D :D Мдаааа, сигурно докато те гушкаше те галеше по кратуната
зелена и ти викаше "Ох на кака сладурчето, ще се пазя за теб до сватбата" :D :D :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: +1 8)
Разкарай я тая! Защо се занимаш с нея?Няма смисъл

beiho
08-05-2008, 13:35
Пич ти си "The maN" , мечтая да ходя с някаква по-голяма от мен , защото това е супер.Не знам как да се изразя.Ще изпъли всичките ми молби, понеже за нея ще съм безобиден. нЕ Я оставяй! ;)

Cookie_
08-05-2008, 13:38
не не не ... доказано е , че мъжете до 20 години искат да ходят с по - големи от тях а след с по - малки ... това е много шибано ... Простаци ...

AnzaRe
08-05-2008, 13:43
Аве вие какви сте такива в този форум е в 2/3 от форума само такива истории има баси. :x

ludo_momiche
08-05-2008, 13:44
1-во: На няколко места имаш грешки...в смисъл малко неграмотно написано
2-ро: Очевидно грешип нещо и с нея...защо не й кажеш на колко си просто и готово :? Хванал си какичка,пък сега се чуди какво да прави с нея... :D

Bubles
08-05-2008, 13:45
Окс. Тук е обратното на проблем (на 22 съм а ходя с 14 годишна :( ).
При мен проблема е, че съм на 16 а тя на 24. Ок,смешно е, но тя не знае на колко съм а и изглеждам по-голям.
Разбираме се супер, излизаме и така.
Вчера се прегръштахме супер много време и тя спомена , че има приятел, но не се друпна настрани, като я гушнах още повече. Видях приятеля й няколко пъти, нищо особенно не е.
И тук е проблема, какво да правя? Тя уж си има, някакъв прител, но се държи много повече от приятелски с мен. Другия проблем е и възрастта.

Имаш работа с момиче с психически проблеми 8)

+1

Junona
08-05-2008, 14:13
Стига нейните намерения да са малко по-сериозни, предполагам сичко ще е 0кей смис да не те е хванала за заиграФката и за ебаФката просто за разнообразие ... Ако ли не ... ами имах позната която беше с приятеля си 3 години и се хвана така с 1 др момче скъса с приятеля си и вече около 2 год и нещо са заедно с другото момче.. Пробвай се - нищо няма да изгубиш стига да не се окаже че си влюбен в безсърдечна курва.. каквито станаха доста момичета напоследък ... Дано се разберете ... колкото до годините - колкото по-рано й кажеш - толкова по-добре ... А пък и тя поне ти е казала че има приятел тоест топката е в твои ръце и ти решаваш как ще продължат да се развиват взаимноотношенията Ви!

natedog
08-05-2008, 22:48
Абе щом е на 24 все ще можеш да научиш нещо от нея :-D . В крайна сметка вашата връзка едва ли ще просъществува дълго, така че прави каквото сметнеш за добре 8) . Успехчета :)

unicorn_f
08-05-2008, 23:05
Окс. Тук е обратното на проблем (на 22 съм а ходя с 14 годишна :( ).
При мен проблема е, че съм на 16 а тя на 24. Ок,смешно е, но тя не знае на колко съм а и изглеждам по-голям.
Разбираме се супер, излизаме и така.
Вчера се прегръштахме супер много време и тя спомена , че има приятел, но не се друпна настрани, като я гушнах още повече. Видях приятеля й няколко пъти, нищо особенно не е.
И тук е проблема, какво да правя? Тя уж си има, някакъв прител, но се държи много повече от приятелски с мен. Другия проблем е и възрастта.

Имаш работа с момиче с психически проблеми 8)
И аз мисля така!

и май не само момичето е с психическите проблеми...

BaiToq
08-06-2008, 06:05
Първо я изчукай,
после пребий приятеля
и после кво му дойде 8-)

NightGuardian
08-06-2008, 07:31
Само те гушка ? Че то и мен каките само ме гушкат , а си имат приятели... :grin:

balu4ka
08-06-2008, 07:54
тцтц е за тва' не ти трябват мом4ета!никога ама никога не казват истината!Кжо о4акваш ти лъжи и мажи и после кво'?! :-o :? :?