PDA

View Full Version : Откраднати моменти...?



A.N.I.
08-05-2008, 07:37
Преди няколко дни прекратих отношенията си с един много скъп за мен човек. Тя беше всичко за мен, като се скарахме и аз и изпратих смс че много я мразя което всъщност не е вярно, но както и да е. Тя ми върна отговор в които обяснява някой работи,но сщо така и каза: "Моментите с теб са откраднати". и да си призная немога да разбера в какъв смисал го казва, ако някои знае бихте ли ми помогнали.

Благодаря ви предварително

vamp
08-05-2008, 07:43
Преди няколко дни прекратих отношенията си с един много скъп за мен човек. Тя беше всичко за мен, като се скарахме и аз и изпратих смс че много я мразя което всъщност не е вярно, но както и да е. Тя ми върна отговор в които обяснява някой работи,но сщо така и каза: "Моментите с теб са откраднати". и да си призная немога да разбера в какъв смисал го казва, ако някои знае бихте ли ми помогнали.

Благодаря ви предварително

Означава,че е тъпачка която не знае какво иска,бягай далеч от такива.Сега ако си точен пич и прати още някаква затапка и повече не се занимавай с нея,ще мине време и ще видиш как пак ще ти тича след задника.НЕ защото те обича обаче,а защото егото и е наранено и ще иска да си го върне...

trayana
08-05-2008, 07:46
Преди няколко дни прекратих отношенията си с един много скъп за мен човек. Тя беше всичко за мен, като се скарахме и аз и изпратих смс че много я мразя което всъщност не е вярно, но както и да е. Тя ми върна отговор в които обяснява някой работи,но сщо така и каза: "Моментите с теб са откраднати". и да си призная немога да разбера в какъв смисал го казва, ако някои знае бихте ли ми помогнали.

Благодаря ви предварително

Означава,че е тъпачка която не знае какво иска,бягай далеч от такива.Сега ако си точен пич и прати още някаква затапка и повече не се занимавай с нея,ще мине време и ще видиш как пак ще ти тича след задника.НЕ защото те обича обаче,а защото егото и е наранено и ще иска да си го върне...
+1

devil_feel_f
08-05-2008, 08:36
Според мен е искала да каже, че си е загубила времето с теб.Затапи я, както те посъветваха преди мен.

Love0nlyMyself
08-05-2008, 08:47
vamp kaza:


Означава,че е тъпачка която не знае какво иска,бягай далеч от такива.Сега ако си точен пич и прати още някаква затапка и повече не се занимавай с нея,ще мине време и ще видиш как пак ще ти тича след задника.НЕ защото те обича обаче,а защото егото и е наранено и ще иска да си го върне...



+1

A.N.I.
08-05-2008, 09:15
Благодаря ви за отговора.
Аз така или иначе не съм и писал нищо повече, но малко ме заболя ако това е имал а в предвид че времето с мен е било загубено, защото през тези 2 години и половина в които бях до нея аз съм и давал много работи, като почнеш от това че винаги съм бил до нея, да преминеш през това че и плащах лечение, та до това да и купувам какви ли не подараци и то само защото я намирах за специална и найстина я обичах, колкото и банално да звучи :( :( :(


И отново да ви благодаря за коментарите 10x на всички

tedy_hi91
08-05-2008, 11:24
Според мен е искала да каже, че си е загубила времето с теб.Затапи я, както те посъветваха преди мен.

Гадно е това, което ти е написала.И гадно, че си я обичал, а сте скъсала.Но щом така е станало значи така е трябвало.

Erica
08-05-2008, 11:36
Благодаря ви за отговора.
Аз така или иначе не съм и писал нищо повече, но малко ме заболя ако това е имал а в предвид че времето с мен е било загубено, защото през тези 2 години и половина в които бях до нея аз съм и давал много работи, като почнеш от това че винаги съм бил до нея, да преминеш през това че и плащах лечение, та до това да и купувам какви ли не подараци и то само защото я намирах за специална и найстина я обичах, колкото и банално да звучи :( :( :(


И отново да ви благодаря за коментарите 10x на всички

Аз пък не съм на мнение,че значи че си е загубила времето с теб...Незнам точно как се е стигнало до това словосъчетание ,но аз никога не бих го използвала,за да покажа на човека срещу мен...че съм си изгубила времето с него...

fenkatakrisi952
08-05-2008, 12:04
Според мен е искала да каже, че си е загубила времето с теб.Затапи я, както те посъветваха преди мен.

Гадно е това, което ти е написала.И гадно, че си я обичал, а сте скъсала.Но щом така е станало значи така е трябвало.

+1 -много вярно

MonSitY
08-05-2008, 12:04
амм и аз не мога да я разбера,но според мен е трябвало да те "краде" за да бъдеш с нея.бил си много зает.или пък както казаха по-горе свършило е времто ви и тя го казва по странен начин.не мисля че трябва да и отмъщаваш.не отивай под нейното ниво :)

balu4ka
08-06-2008, 06:05
Само ще ти кажа горе главата,явно не си е заслужавало,след вси4ките ти
"саможертви" за нея ! :? :?

TechnoSphere
08-06-2008, 06:53
Аз пък го тълкувам по друг начин... само аз ли имам различен светоглед?!

След като си й казал, че я мразиш какво очакваш да чуеш от нея... искаш да ти се влачи в краката?
Щом я мразиш значи все едно си я лъгал, че я обичаш... преструвал си се, тя ти е повярвала и си откраднал моментите й един вид... тя е мислила, че я обичаш и за това ги е прекарвала с теб...
лъгал си => откраднал си

май мн влязах във филма :lol:

Escarina
08-06-2008, 07:21
На мен ми звучи, все едно иска да каже, че много трудно и едва ли не насила са получени тези моменти. Може и да греша.

Giva
08-06-2008, 07:38
Благодаря ви за отговора.
Аз така или иначе не съм и писал нищо повече, но малко ме заболя ако това е имал а в предвид че времето с мен е било загубено, защото през тези 2 години и половина в които бях до нея аз съм и давал много работи, като почнеш от това че винаги съм бил до нея, да преминеш през това че и плащах лечение, та до това да и купувам какви ли не подараци и то само защото я намирах за специална и найстина я обичах, колкото и банално да звучи :( :( :(


И отново да ви благодаря за коментарите 10x на всички

Според мен е казала това в момент на ярост...надали мисли така.2 години и половина са много време и както виждам си се раздавал доста и няма причина за да не оцени жестовете ти.Ако са били ''откраднати моменти'' както наистина казва нямаше да бъде с теб толкова време

EternalSilence
08-06-2008, 10:09
За откраднатата целувка са нужни двама... Съгласен съм, че го е писала в момент на ярост :)

MartyParty
08-06-2008, 12:02
За откраднатата целувка са нужни двама... Съгласен съм, че го е писала в момент на ярост :)
Е не...Ако момчето,което обичам ми каже ,че ме мрази, ще спра всякакви комуникации с него и даже няма да си правя труда да му отговарям.По-скоро ти си този,който е сгафил. :?

sulley
08-06-2008, 15:54
и аз съм съгласна,4е ти е била ядосана и не е вложила много смисъл в думите си,а ако е вложила може би е искала да намекне,4е не й е приятно с теб и времето й не е споделено,а откраднато,но както и да е,дано се оправите. :)

sasha_90
08-06-2008, 15:57
Означава,че не е държала достатъчно на теб или го е казала,за да те ядоса.

dreaml1nd_
08-06-2008, 16:18
аз не съм много сигурна какво е искала да каже... :-o ти си и казал "мразя те" след две години и отгоре...ти си наранен, ами тя? И все пак...ако го е казала с лош смисъл 100% не е била истинска :) тебе ако ти каже някой токова скъп "мразя те" как ще реагираш...

и все пак има още 1 вариянт за откраднатите моменти...чувала съм да го използват и в добър смисъл ... не съм сигурна какво може да значи :o нещо като, че са специални...откраднати само за вас .. знам ли я ..

а пък ако те е използвала ... направо си кажи край и се усмихвай, че се е случило, не плачи, че е свършило :):):)

didi_baby
08-06-2008, 16:28
И тя не знае какво иска,не ти трябва такава

sexy_dizzy
08-06-2008, 19:27
Мисля, че просто ти е отвърнала по този начин в знак на ярост...но мисля, че още има чувства към теб!

UNrealPoWeR
08-06-2008, 19:29
Може л ида сте такива ЦЕПЕЛИНИ ???

h0t_lipS~anD_kisSes
08-06-2008, 20:22
Аз пък го тълкувам по друг начин... само аз ли имам различен светоглед?!

След като си й казал, че я мразиш какво очакваш да чуеш от нея... искаш да ти се влачи в краката?
Щом я мразиш значи все едно си я лъгал, че я обичаш... преструвал си се, тя ти е повярвала и си откраднал моментите й един вид... тя е мислила, че я обичаш и за това ги е прекарвала с теб...
лъгал си => откраднал си

май мн влязах във филма :lol:

Мм защо ли и аз си мисля нещо от този род? ...

vonkyy
08-06-2008, 20:44
Със това ОТКРАДНАТИ МОМЕНТИ си мисля, че има в предвит,че до сега всичко хубаво между вас е изчезнало след като си и казал, че я мразиш..
Но може и да е това,което останалите споменаха, че се чувства предадена и излъгана, може наистина да мисли, че не си я обичал.
И едва ли тя не е мислела в момент на ярост, а ти не си мислел !?
Според мен едно момиче като чуе, че го мразят .. няма значение какво ще ти напише, ти вече си я наранил.. Незнам как са нещата между вас,но това е моето мнение. :)

SabrinaAa
08-06-2008, 21:03
Spred men go e napisala za6toto si i kazal 4e q "mrazi6" neie momi4etata ne obi4ame da se 4ytsvame precakani!!! :? :? :?