PDA

View Full Version : Забрави го...



agapiseme
08-05-2008, 07:56
Тези думи ме съпътстват от много години.Харесам аз някое момче,мине не мине време и дружките почнат да ме съветват"Забрави го".За въпроса с "моженето" има голямо значение "искането".Какво значи да забравиш някого?Не,че не е ясно,но мисля,че макар болшинството от нас да не са мазохисти,истинският отговор на
- Забрави го.
е
"Не мога".
или
"Не искам".

vamp
08-05-2008, 08:00
Тези думи ме съпътстват от много години.Харесам аз някое момче,мине не мине време и дружките почнат да ме съветват"Забрави го".За въпроса с "моженето" има голямо значение "искането".Какво значи да забравиш някого?Не,че не е ясно,но мисля,че макар болшинството от нас да не са мазохисти,истинският отговор на
- Забрави го.
е
"Не мога".
или
"Не искам".

Сещала ли си се,че дружките ти ти завиждат,че ти ако обичаш момчето,те нямат никакви чувства към него,може дори да го мразят.Разбираш ли,че ти колкото и да го обичаш на тях не им дреме,съответно не могат да ти дадат съвет и не ти трябва техния съвет!!!Само ще ти прецакат връзката ,а ти ще отидеш да цивриш при тях...Те ще се покажат големи приятели,ще те тупак по рамото и ще ти казват "няма нищо копеле/мацка".

Гаджета са до време,приятелите до живот!
ЕТО ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ЛАПЕШКА ПРОСТОТИЯ!Нещо,което не е вярно и разваля много връзки!

fLame178
08-05-2008, 08:33
Тези думи ме съпътстват от много години.Харесам аз някое момче,мине не мине време и дружките почнат да ме съветват"Забрави го".За въпроса с "моженето" има голямо значение "искането".Какво значи да забравиш някого?Не,че не е ясно,но мисля,че макар болшинството от нас да не са мазохисти,истинският отговор на
- Забрави го.
е
"Не мога".
или
"Не искам".

Сещала ли си се,че дружките ти ти завиждат,че ти ако обичаш момчето,те нямат никакви чувства към него,може дори да го мразят.Разбираш ли,че ти колкото и да го обичаш на тях не им дреме,съответно не могат да ти дадат съвет и не ти трябва техния съвет!!!Само ще ти прецакат връзката ,а ти ще отидеш да цивриш при тях...Те ще се покажат големи приятели,ще те тупак по рамото и ще ти казват "няма нищо копеле/мацка".

Гаджета са до време,приятелите до живот!
ЕТО ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ЛАПЕШКА ПРОСТОТИЯ!Нещо,което не е вярно и разваля много връзки!


Много правилно...винаги съм ненавиждала такива "приятели/ки" ,които правят и говорят щяло и нещяло само и само за да накарат някого да остави човека,когото обича само защото те не го харесват или от пустата завист,че тя/той си е намерил/а по-хубав/а или изобщо някакъв/ва приятел/ка.... Аз винаги съм се опитвала да дам съвети,каквито биха помогнали за да се съберат... естествено ако има смисъл това да става.Когато момчето е някакъв к*рвар,естествено,че ще я посъветвам да не се занимава с него... :? И съм много щастлива,че приятелките ми ми вярват...защото винаги съм им давала съвети,с които да си разрешат проблемите....или ако не съм знаела какво да ги посъветвам,поне си мълча...не като някои други .... :?

EternalSilence
08-05-2008, 12:04
Лапешка простотия? Не е изобщо простотия... въпрос на хора и възгледи, първо, че всеки може да сгреши или да направи нещо, за което после да съжалява, просто защото не е помислил навреме... второ, че ако човекът ти е истински приятел, той няма да направи такова нещо нарочно, ще се радва за теб, колкото и да му е трудно и няма да ти се бърка в твоя си живот, освен ако не го поискаш от него! Разковничето е в това да намериш такива истински приятели.

П.П: ей, забравих да пиша по темата... Не можеш да забравиш някой, поне не в буквалния смисъл... А иначе би трябвало да значи да спреш да изпитваш чувства към този човек, предполагам, или поне не повече от уважение :) Общо взето баналната и до болка позната на всички история :)

Bubles
08-05-2008, 12:09
Тези думи ме съпътстват от много години.Харесам аз някое момче,мине не мине време и дружките почнат да ме съветват"Забрави го".За въпроса с "моженето" има голямо значение "искането".Какво значи да забравиш някого?Не,че не е ясно,но мисля,че макар болшинството от нас да не са мазохисти,истинският отговор на
- Забрави го.
е
"Не мога".
или
"Не искам".

Сещала ли си се,че дружките ти ти завиждат,че ти ако обичаш момчето,те нямат никакви чувства към него,може дори да го мразят.Разбираш ли,че ти колкото и да го обичаш на тях не им дреме,съответно не могат да ти дадат съвет и не ти трябва техния съвет!!!Само ще ти прецакат връзката ,а ти ще отидеш да цивриш при тях...Те ще се покажат големи приятели,ще те тупак по рамото и ще ти казват "няма нищо копеле/мацка".

Гаджета са до време,приятелите до живот!
ЕТО ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ЛАПЕШКА ПРОСТОТИЯ!Нещо,което не е вярно и разваля много връзки!


+1 :P

MonSitY
08-05-2008, 12:14
оххх много са ми познати тея думи Забрави го!
ама как да го забравя като не че не искам а не мога!!!!сърцето не дава и не дава!това е да си влюбен!!!емии всъщност истинския приятел ще те подкрепи и ще е с теб независимо от личното си мнение:)

BaiToq
08-05-2008, 19:09
Тези думи ме съпътстват от много години.Харесам аз някое момче,мине не мине време и дружките почнат да ме съветват"Забрави го".За въпроса с "моженето" има голямо значение "искането".Какво значи да забравиш някого?Не,че не е ясно,но мисля,че макар болшинството от нас да не са мазохисти,истинският отговор на
- Забрави го.
е
"Не мога".
или
"Не искам".
Прав си.
От любов боли.