PDA

View Full Version : Били ли сте свидетел на бой?



Vikitooo
08-05-2008, 08:08
Били ли сте свидетел на сбиване,боЙ ? Да не кажа жертва :shock:
Направихте ли нещо, или просто си стояхте отстрани и наблюдавахте гледката?


Как си стоя аз пред pc-то слушам някакви страшни крясъци вънка. Погледнах през прозореца и гледам младеж биее приятелката си. :shock: Гледката беше..отвратителна!!! Заболя ме за това момиче, хвана ме jaл. А тя беше една такава слабичка, младо момиче на по 17-18. :( Даже оня мръсник хвърли стъклено шише по нея, хвърляше и чантата. После тои избяга, а момичето горката, започна да си събира изпопадалите от чантата и работи, като едновременно плачеше. Бях сама в къщи, а и всичко стана за 2-3 мин, нямаше как да помогна..Но просто не разбирам какви са тия хора бе, жалки боклуци за мен :x

LadyDy
08-05-2008, 08:14
Тоя е някакъв извратеняк!! :-x

Иначе по темата: В нашия район редовно през нощта някои ще се сбият, но нямам намерение да поглеждам през прозореца....достатъчно е, че се чуват викове... :?

zero
08-05-2008, 08:27
А бе тоя е некаф ненормалник :shock:
момиче небих одарил просто нз, така съм
възпитан - да не нагрубявам и не удрям момичета :shock:
немога да си го представя даже ..
смятайте каква лапа имам и ако я нахлузя на момиче .. смятайте, че
няма да стане :shock:

Riot
08-05-2008, 08:37
Там, където живея боят е нещо толкова нормално, че на никой не му пука..
Мъж бие жена си, десет мъже бият един, двайсе мъже се бият помежду си и не можеш да разбереш кой кого бие, пет пикли се скубят с още няколко... а птичките пеят и децата си играят... :)
нормално
стилът "всеки за себе си" е доста интересен

zero
08-05-2008, 08:45
Там, където живея боят е нещо толкова нормално, че на никой не му пука..
Мъж бие жена си, десет мъже бият един, двайсе мъже се бият помежду си и не можеш да разбереш кой кого бие, пет пикли се скубят с още няколко... а птичките пеят и децата си играят... :)
нормално
стилът "всеки за себе си" е доста интересен
Оцелява само 1 и той е най-силния :lol:
Бтв: Слушаш ли риот ?

b0Nb0n
08-05-2008, 09:08
xa boi mi den bez da vidi6 boi e kato qdene bez hlqb

TinkyWinky
08-05-2008, 09:10
виждала съм, дори няколко пъти усмирявах, но...
иначе ако видя някви непознати на улицата нищо не правя... земат да подпухат и мене :shock: :lol:

WondeR TeddY
08-05-2008, 09:20
Ами да ставала съм свидетел на боища. :( Един път стоим си с едни приятели на една пейка в едно паркче и по едно време само гледаме на една спирка срещу нас един мъж на около 40 год. някъде като почна да налага жена си,да я псува и разни такива...тя горката какво да прави и почна да бяга щото тоз сигурно щеше да я пребие. :-x Ама той като хукна да я гони...и ние момичетата от компанията като викаме на момчетата "айде бе направете нещо" и те нали тръгнаха да го гонят и през тва време някой се обади в полицията и след малко дойдоха 2 патрулки и прибраха мъжа в едната,пък жената в другата...Беше голям екшън...ае мн кофти ситуация :x

YourFavoriteDrug
08-05-2008, 10:42
Mi az jiveq blizo do edna diskoteka i vecher...ot tam izlizat nekvi piqni na na po 17-18 godini i pochvat da vikat..da se biqt...puk inache kogato bqh malka v stariq mi kvartal imashe edno kafene...deto vecher se subiraha nekvi stari chichkovci ot susednite blokove...igraeha karti i se napivaha...ta vednuj az i edni fr igrahme neshto i tiq pochnaha da mqtat masi...stolove...da se biqt...daje ediniq padna na zemqta...nie estestveno izbqgahme...hvana ni strah ot tiq piqnite...na sutrinta vsi4ko be6e v stukla i 4asti ot stolove i masi...pomnq go shtoto za purvi put vijdah boi na jivo...vse pak bqh 2 klas...mn gadno mi se stori... :neutral:

SunShinePearl
08-05-2008, 10:52
2-пъти иначе живея на такова място че всеки ден може да стане бой но неможе да усмирявам цял град единия път ги разтървах но другия път бях по малка и ме беше страх.

SeXyL[!]Nk@
08-05-2008, 11:31
Ставала съм,това не само тук,но на всякъде си е нещо нормално,колкот0 и да е неприятно.

Pliok0019
08-05-2008, 13:18
Не съм ставала свидетел на бой.

na1xn
08-05-2008, 16:23
5 mangala ma fkaraha w bolnica..

3vR
08-05-2008, 16:33
хахахахахахахахаха не си могла да помогнеш, що не излезе да й помогнеш да си прибере нещата а? :-o

сега аз да ви разкажа няколко историйки за побоища.

отиваме ний с бандата на пазара да бъзикаме някой и виждаме 1 клошарка и няква баба. заговаряме се ний с бабата и тя вика, че не била клошарка. отидохме се поразходим и се връщаме и гледаме бабата обира сичко дет намери и се сещате ко става нали. един приятел я почна пък ний острани :razz: са хилим, брат, баси кефа :razz: :razz: :razz: :razz:

друга историйка. вървя си аз и гледам някви лапета и един грамаден целят прозореца на няква бабичка и аз отивам и викам на тоз големия "брат, що целите ве, искате ли аз да почна ви целя" пък тоз(2 пъти колкот мен е забрайх да кажа) ми вика :o в носа напрао ма удари, че паднах и аз ставам и се хиля, ударих го и аз в тъпата кратуна и отзад онея лапета 5-6 лапета на около 14 години ми скачат и аз падам и ма ритат ти казвам после не знаех къде съм чак. на следващия ден извиках бандата и се сещате ко става нали :razz: 30 срещу 10 човека някъде, и след 2 дена виждам оня грамадния ми са извинява и аз ко да го прая, го остайх на мира :lol:

Yancheto
08-05-2008, 18:39
Да,ставала съм свидетел...Ужасно е,че почти винаги хората снимат с телефони,кефят се и не си правят труда да разтърват биещите се... :(

Freak.
08-05-2008, 18:53
Станах свидетел как пияни скинарски прасета пребиват 3 анархистчета, на не повече от 16 години. Ония бяха 20+.

Аз и един приятел им скочихме, ония се разбягаха, разбих носа на един, моя приятел пострада малко.

Ония малките се разпиляха веднага, после беж и ние...

cherinka
08-05-2008, 19:20
Да! Ставала съм свидетел.
И то даже не ме хвана жал за там присъстващите, нито за това после как ще се възтановяват и т.н, а просто ми стана гадно от психическата травма, която ми нанесоха! Звучи смешно, нали 8-)
Ама си е така.
Ей! Поболях се, значи!
Смисъл.. говоря за първия ми път.. то след това вече лека полека се свиква....
До тогава единствено по телевизията съм гледала побоища и разни такива, но никога на живо..
Тогава просто ме разтресоха всички ритници, тукати, метални пръчки и кво ли още не, с които се биеха.. И всичко стана точно за минута и половина, макс 2, и през това време седях и гледах като гръмната, щото ония пичове налазиха мн изведнъж и после ми трябваше цяла седмица, за да осъзная какво стана... толкова се тресях и треперех цялата все едно мен са ме били.. после районни, болници, туй-онуй, изнспектора мен ме пита кво е станало що е станало, а аз седя и го гледам като няква психично побъркана.. даже бях по-стресирана от двамата ми пребити приятеля. омг :shock:
И интересното е, че докато пиша всичко това и дори някой като ми зададе същия въпрос като твоя, и се сещам точно за тази случка. И като стигнах някъде до 30тия ред от поста ми и се сетих за това как баща ми пребиваше майка ми. :shock: Може би вече не го помня толкова много, защото беше адски отдавна.. но когато спомените започнат лека полека да ме навестяват от време на време и се сещам как майка ми цялата реве и лицето й цялото е окървавено, а баща ми разярен някакъв и се сещам също още ква психическа травма са ми нанесли тия двамата малоумници.. пък аз съм била на 4-5 годинки.. (те до 15 годишна възраст се биеха) и от тогава както се беше почнало, не спираха. И най-гадното е, че никога не са се опитвали да се скрият от мен, или да НЕ ми позволяват да ги гледам.. просто баща ми (олицетворение на ГОРДИЯ малоумен МЪЖ) с всичка сила налагаше майка ми, а аз бях там! Там, на един метър от майка ми и гледах как баща ми я пребиваше от бой... и НЕ можех да направя абсолютно нищо.... няква малка хлапетийка, майна, и съм го хванала за голямата му ръка (където по онова време беше 4 пъти колкото мен - ръката му) и се увисвам на нея, а той с цялата си наглост ме отритва и ме запраща на 10 метра от него и аз се търкалям, въргалям по пода, рев сълзи рев сълзи..
оф, и в крайна сметка не знам за какво го написах всичкото това.
Знаеш ли от кога не се бях сещала за това.. ся малко така ме върна в миналото и не ми стана особено приятно.. даже ми става жал с баща ми и ми пада все повече и повече в очите.. и за всичките тези години се опитва да компенсирва всичко лошо, което ми е причинил и съм видяла от него, но не се получава...... не може да върне времето назад и да поправи грешките си..

Ама така е.. ето ви едно доказателство до къде може да стигне мъжкия егоцентризъм ........ оф даже не знам как да го опиша тва.. оф, дано ме разбирате, и едва ли някой ще го прочете, ама айде, лека вечер от мен. :-)

Izzy_
08-05-2008, 19:57
Ебати и мъжете са тези,които пребиват момичета/жени.А пък и тези момичета/жени са мн. зле.Как може да се оставят да ги пребие някъв прошляк?! :(
Иначе по темата:Да,била съм свидетел на такива случки.Когато мога- помагам,когато не- седя и гледам,тъпо е,ама като не мога нищо да направя... :(

TheNewReligion
08-05-2008, 20:43
Много пъти , но няма как да помогна . :(

BurningDesire
08-05-2008, 20:46
Като малка в училище съм се нагледала на детски бой колкото щеш - то всъщност тва си беше атракцията. Ама по-сериозен бой, на който съм била свидетел, беше няколко месеца в един бар. Не знам как започна, но явно от няколко пияни момчета на по 20-22 години, не повече. Естествено, че не се намесих, а избягах - момиче съм, пък и да не бях, те замъкнаха поне 15 човека в боя и стана ужасно. А по принцип не бих се намесила в такова нещо, освен ако не стане много сериозно - тогава ще се обадя на полицията, но в никакъв случай няма да опитвам да ги разтърва.

Lacrymo$a
08-05-2008, 23:47
не много често..но достатъчно :(

psychopath
08-06-2008, 03:00
даже съм участвал в бой 8-)

^ за тва ми го нема преднио зъб :D

GetNasty
08-06-2008, 11:15
да, веднъж съседката ми и мъжът и бяха слезли пред блока, и аз бях на терасата, когато видях как той почна да и бие адските юмруци, направо аз чувах как я плющи, а тя ревеше и ревеше...след тва той си тръгna, а тя хукна подире му да му се моли за нещо...

bekssa
08-06-2008, 11:42
ama za kakvi boi6ta stava vupros 6totoako e za nqkoi tam da se bie primerno mom4eta mn sum vijdala sig sum i vie 4e ste vijdali baq....am ako za muj koito bie priqtelkata si da!
Zna4i az sum ot pld i tam pred edno daskalo teta( elektrotehnikym) da de vse edno nie sedim na edni stulbi i gledame doly na ogradata sednalo edno momi4e i do neq priqtelq i ama ima davam nai-mn 20 i mom4eto kato i zabi nqkolko 6amara,ritna q nqkolko puti,kre6tq tam...i nai-interesnoto be6e,4e kogato toi si trugna tq trugna s nego :shock:

TellMeYourName
08-06-2008, 13:28
Да, и това става доста често

виждал съм всякакви стилове- 1 с/у 1, 2 с/у 1 , 3 с/у 1... мъж бие жена, жена бие мъж,а бе може да се каже, че всичко съм видял 8-)

Forest_girl
08-06-2008, 13:40
Лелеее, тия мъже които бият жените си, са адски злее! :-x :-x :-x
Ужасно е направо... като си го помисля ии...

Redo
08-06-2008, 15:24
Ставал съм свидетел на бой.Въпростната вечер просто неможах да отреагирам да плясна другия който в последствие се намеси в бой м/у 1 приятел и 1 паляк.
Има схватки в които просто не е редно да се месим.
Ако сме някъде с приятели в центъра или на дискотека или незнамсикъде и някой хаплю да се сопа зависи от състоянието ми,НО със сигурност няма да го търпя дълго....

westggirl
08-06-2008, 16:12
Много пъти съм била свидетел ... но още си спомням една случка ... бях в трамвая към 4 следобяд и някфи цигани .Майка дъщеря и мъжа ... Дъщеряим ми мязаше към 20 годишна държеше някъф алкохол в ръката си и се наливаше и нали най -спокойно си говорят там с майка и а мъжа беше напред доста ... и там нали нещо си роват из косите и тази жената като почна да я бие ... момичето се разрева дойде и мъжа и почнаха мн яко да я налагат ... аз бях застанала до един непознат мъж и едва ли не се бех сгушила в него че яко ме хвана шубето а те бяха на метър от мен ... бях се паникьосала ... а иначе един път и в у-ще имаше една случка къдет един ненормалник от класа ми се беше заял с едно момиче от другия клас и беше почнал да я бие ... главата и я е трябскал в радиотора ... а другите само са записвали клипчета ... мен още ме нямаше защото в повечето случаи закъснявам за първия час.. иначе кфи ли не др истории съм била свидел ... не е приятно :(

SK0RP10N
08-06-2008, 19:27
Na vlizane v turcia, vidiah, kak niakakav mangal bieshe momiche :razz:

BiTcH*Fr0m*HelL
08-06-2008, 20:15
ПФф :D :D аЗ жИвЕя във ВаРнА !!! ТуК в НаШиЯ кваРтАл (вл-в0) Ак0 нЕ си ВиЖдАл Б0й ЗнАчи Не ТрЯбвА дА сИ иЗлИЗаЛ 0Т вАс :lol: :lol: БиЛа СъМ сЕ СаМо ВеДнЪж с ЕдНа МъРшА . БеШв 3- пъти к0лк0т0 мене ама накрая избяга + т0ва я беши страх да ма удря мн щ0т0 0к0л0 нас имаше твърде мн м0и х0ра :lol:

EJI4eTy
08-06-2008, 20:52
БиЛа СъМ сЕ СаМо ВеДнЪж с ЕдНа МъРшА . БеШв 3- пъти к0лк0т0 мене ама накрая избяга + т0ва я беши страх да ма удря мн щ0т0 0к0л0 нас имаше твърде мн м0и х0ра :lol:


ami ako taq mur6a 3-puti po golqma ot teb te be6e hvanala na tqsno i okolo VAS da ima mn neini hora ... togava piklo kfo 6e prai6 ?!6te6e li da q ydrq6 mn ... i nqma6e li da izbqga6 ?! :-x

Forest_girl
08-07-2008, 07:30
БиЛа СъМ сЕ СаМо ВеДнЪж с ЕдНа МъРшА . БеШв 3- пъти к0лк0т0 мене ама накрая избяга + т0ва я беши страх да ма удря мн щ0т0 0к0л0 нас имаше твърде мн м0и х0ра :lol:


ami ako taq mur6a 3-puti po golqma ot teb te be6e hvanala na tqsno i okolo VAS da ima mn neini hora ... togava piklo kfo 6e prai6 ?!6te6e li da q ydrq6 mn ... i nqma6e li da izbqga6 ?! :-x
Точно така е! Много е лесно да се биеш, като около тебе са амо твои хора, нали!? Ако бяхте само 2те, както е честно, тогава ми се струва, че ти щеше да бягаш не тя!

DisciplineAndOrder
08-07-2008, 16:40
много често ставам свидетел на боеве,даже мен са ме били 8-)

st1ka
08-07-2008, 18:47
Не съм ставала свидетел, само на ритници и няколко шамара... Но нищо повече.

borovinkaa
08-07-2008, 20:47
Аз също съм ставала свидетел и са ме били.
Най - ярко си спомням една случка с едно бившо гадже.Беше 14 февруари и той дойде да ме вземе от училище, но по пътя се сдърпахме за нещо, защото и двамата сме големи инати и той с цялата си наглост ми удари шамар(действието се случва на главна улица, близо до полиция, и часовете бяха свършили и цялото училище беше там).Аз бях шокирана, и веднага пожелах да си тръгна, но той ме държеше и стискаше.Последваха още няколко удара от негова страна, като се има впредвид, че не бяха някакви си шамарчета, а цели юмруци.Минувачите и полицаите седяха и гледаха сеир.За мое щастие видях един познат, който ме закара вкъщи.
От тогава гледам, да си нямам работа с толкова агресивни момчета..

08-07-2008, 22:14
Там, където живея боят е нещо толкова нормално, че на никой не му пука..
Мъж бие жена си, десет мъже бият един, двайсе мъже се бият помежду си и не можеш да разбереш кой кого бие, пет пикли се скубят с още няколко... а птичките пеят и децата си играят... :)
хАХАХАХАХ Саме.
Един път, се прибираме с един приятел той пян и залян, аз все още дишащ и глеадаме едни се налагат.
Ония вика "ще се включа и аз". И един акто му изпраска едно круше. После трябваше да му помагам да се прибере. :lol: :lol:
Иначе, редовно като се прибирам се бият здраво.
Ушевите с една патрулка минават по главнат аулица, ама пак се дърпат и се пляскат.
В училище е яко като се сбият и аз разтървавам, хората който ги разтървават, да има повече зрелище...!

Deliverance
08-09-2008, 16:57
x

Inalcanzable
08-09-2008, 18:36
Била съм свидетел много пъти но един от тях беше между брат ми и един космат олигофрен/брат ми го натупа :D /Даже косматия глупак се разрева а беше с 1 година по голям :D

Dreammy
08-09-2008, 18:49
Аз също съм ставала свидетел и са ме били.
Най - ярко си спомням една случка с едно бившо гадже.Беше 14 февруари и той дойде да ме вземе от училище, но по пътя се сдърпахме за нещо, защото и двамата сме големи инати и той с цялата си наглост ми удари шамар(действието се случва на главна улица, близо до полиция, и часовете бяха свършили и цялото училище беше там).Аз бях шокирана, и веднага пожелах да си тръгна, но той ме държеше и стискаше.Последваха още няколко удара от негова страна, като се има впредвид, че не бяха някакви си шамарчета, а цели юмруци.Минувачите и полицаите седяха и гледаха сеир.За мое щастие видях един познат, който ме закара вкъщи.
От тогава гледам, да си нямам работа с толкова агресивни момчета..

:shock:

По-шокирана съм от факта,че никой друг не ти е помогнал... :shock: :?

Amateur
08-09-2008, 20:01
Ако младеж бие приятелката си никога не се замислям колко е голям и тн винаги се намесвам и слагам нещата в ред!А ако някви момчета се бият извън дискотека и тн не ме интересуват мн мн освен ако 3-ма не бият 1!

Vancho_Vanchoviq
08-09-2008, 20:13
да, тва да удариш момиче е супер тъпо изпълнение. А иначе станах свидетел преди време как едно момиче преби приятела си

zaraaa
08-09-2008, 20:20
Простак, Боклук, Извратеняк, Съдист, Жялък Кретен!!!!! :-x :-x :-x Мътните го взели!!!!! :-x :-x :-x
А по темата - не съм ставала свидетел на бой :)

k0kster
08-09-2008, 20:40
О да...един фр ме викна по ГСМ "ЕЛА ПРЕД НДК ВЕДНАГА,ВАНКАТА Е ЗАГАЗИЛ"....и не само бях свидетел,но и горд участник :-D

N0_feAR
08-09-2008, 20:49
оф бой бой колкото искаш. Ужасно е. Можете ли да си представите две 14 годишни момичета се сбиха в даскало защото "едната копирала другата" и тая по-агресивната кат хванала другата за пиргите и й набучила няколко пъти лицето в оградата на даскалото, а охраната и учителите просто гледаха. Накрая викнаха полицията и така се опрайха. А другото момиче ходише мн време с гигантейшън синина на окото.

amarok
08-09-2008, 23:36
Да бил съм свидетел много пъти :D

Pedigree
08-10-2008, 09:51
Била съм много пъти - мъж бие жена, жена пребива детето си, мъж срещу мъж, мъже срещу мъж, маааса момци, тупащи се яката, без да можеш да разбереш бомба ли е паднала, или някви се мелят от бой.

И в наши дни е нормално да си свидетел на такива неща, всеки ден се случват, а и нищо не можем да променим.

6emet4e
08-10-2008, 12:59
ставала съм свидетел мноого пъти...в повечето случай просто няма какво да направиш...

Freak.
08-10-2008, 13:34
Простак, Боклук, Извратеняк, Съдист...

Тва сЪдиста да не е някакъв вид съдия в BDSM-а :D

АХАХАХХАХА, КОЙ БИЛ ТУК ;p

Viche
08-12-2008, 13:25
на седмица по няколко пъти гледам :D пък зависи от обстоятелствата може и да участвам...

fenkatakrisi952
08-12-2008, 14:06
:D Са си спомних как миналото лято като си запах през балкона,двама шоф.на мархрутки се збиха за улицата.Ама такъв бой и в даскалото не съм виждала :D
Даже каквито дяха дебели,ми приличаше боя на сумо :-D :razz:

Fickle
08-12-2008, 14:08
Да.. между момичета и се намесих единия път.. другия не смеех щото бяха 20 на 1 и аз 1...
много се дразня напоследък от тия ''бойните момичета'' просто на някой им е толковааа скучен живота че решават да се заяждат днес с тва момиче като си мислят че то като е само нищо не може дс им направи... та аз бях с 2 френдки и тия сигурно 10 момичета без нищо седнаха на една пейка до нас и почнаха да се заяждат при което аз някво озадачено зяпам.. ставаме ние и си тръгваме по пътя а тия ни следват.. момичета които нито съм срещала... нито имам представа кои са... и едната се закачаше с другото момиче с мен.. взе и чантата от ръката и я хвърли някъде.. аз отидох взех я дадох я на фр ми и си продължих... и тая ме хвана за косата и се опита да ме удари ма и залепих един сладолед в лицето :D не че се целех там :D и един шамар ми удари аз почнах да я обиждам щотооо.. тя 300 кила а аз 40 ...мм само я блъснах настрани за да мина и да си продължа...но след това разбрах кои са били момичетата и си изпатиха.. sorry не бих ги оставила да им се размине ...
омг дори не знам защо го написах тфа като нее и бой :D но се сетих и ми стана смешно:}

ScaRLett*
08-27-2008, 15:17
Всъщност-Да,и историята е много забавна :D Един път в едно заведение,както си стоим гледам една пияна жена се нахвърли с юмруци на мъжа до себе си.Смешничко си беше,никога досега не съм виждала жена да бие мъж 8-) 8-)

DieselBlood
08-27-2008, 19:05
така по темата:Мога да напсувам момиче,но не и да го ударя.сега кат бях 2-3 клас-да.Ама аз септември ставам 9-ти-не мога да си позволя.А този или е бил дрогиран или пиян.не мога да преценя

Letal
08-27-2008, 19:11
А бе тоя е некаф ненормалник :shock:
момиче небих одарил просто нз, така съм
възпитан - да не нагрубявам и не удрям момичета :shock:
немога да си го представя даже ..
смятайте каква лапа имам и ако я нахлузя на момиче .. смятайте, че
няма да стане :shock:
+333 Бахти тоя е някф смотн ламер в такава ситуация бих защитил момичето случвало ми се е веднъж и пак бих го напарвил, не ми го побира умът от къде ги въдят тея... :x

yozito
08-27-2008, 20:04
Ами и аз съм била свидетелка на подобни случаи, и то в нашата къща на село. :shock: Беше миналото лято и на двора седяхме аз,баща ми и сестра ми.
После дойдоха 2ма наши комшии,аз им сервирах по едно кафе и влезнахме вътре със сестра ми.Те седяха на двора и си говореха там.След около 20 мин.започнаха да се чуват викове и аз излезнах да видя:гледам комшиите ни са се сбили и баща ми се опитва да ги разтърве. :shock: Аз се стреснах и не знаех какво да направя.Единия взе лопата и започна да удря другия по главата с нея.Баща ми хвана лопата и я хвърли извън оградата, а тоя нахалник взе брадвата и тати веднага тръгна да хваща и нея и добре,че стигна на време.Аз се обадих на полицията и чак тогава се спряха. :? Просто беше....абе не мога да го опиша.... :?

jeni92_abc
08-28-2008, 14:52
да,преди време 2 мои съучнички се сбиха в класната стая :o

plmn
08-28-2008, 22:26
Бил съм свидетел, но не взех участие.

BePoHuKa
08-29-2008, 02:57
Ми да!Веднъж един мой фр цял ден се моташе кат муха без глава и не се свърташе на едно място и аз кат го питах ко му има и той ми вика ,че вечерта след даскало {бяхме 2-ра смяна}щял да се бие с някъф от друго училище и вечерта кат свършиха часовете оня излетя напрао и аз кат излязах на двора имаше една тълпа от хора и напрайли един кръг и моя човек се бие с някъф друг..налагаха се с юмруци и кат ги разтърваха ми казаха,че оня другия дошъл с бухалка :-D .Бяха окървавени ама нищо съществено май не счупиха :D Дойде някфа патрулка по едно време и хората се разотиваха,но след няколко дни имаше продължение.Оня от другото даскало мераклия за още дошъл с 5-6 човека,а моя фр извикал още 10 "горили" и кат станаха на кълбета..беше "красиво" :D :D :D ..после онея побягнаха кат луди ама двама от 10-те бяха лекоатлети и ги догониха .Повалиха единия на земята,наритаха го едно хубаво и така..А мои фр са ми разправяла такива истории..увисва ми ченето напрао..и с ножове се нападат,с бухалки..сичко! :o :? :shock: :shock: :shock: :shock: Като животни са днешната младеж.. :shock: :shock: :lol: :lol:

mulgore
08-29-2008, 06:16
Да,не веднъж път.

Ама се сещам за едни две идиотки,които се биеха за момче.
И после разбира се се включиха някакви момчета..

Бийте се,ама заради момчета..

Tedi4ka
08-29-2008, 08:06
ами да била съм снощи на един мои приятел беше супер гадно :(

GReddy_91
08-29-2008, 23:25
Оня аз бих слезнал и бих му разказал играта!
Та по темата да бил съм жертва на бой и то много пъти избягвам да се бия ,но някой просто си го търсят и се правят на мъже и съответно си го намират.Гледам ако някой се бие да ги разтърва сбия ли се с някой бия на места дето ще го осакатя.Поне за сметка на това го правя рядко

krisiiiiito
08-30-2008, 08:53
да - бой м/у момче и момиче .. м/у две момчета и най-лошото м/у момичета :D

hgfh
08-30-2008, 17:37
мисля че не помня да съм гледала някъкав як бои

nefchi_bs
08-30-2008, 18:18
Да ставала съм...Но в моя квартал така се покриват работите,че може да набият някои и да се разбере след година две :shock: Иначе съм виждала 2-3 пъти,но беше вечерта а и как си представяте 2 момичета да усмиряват 20тина здрави батковци...

BeBeToOo_
08-30-2008, 22:35
toq e mnoo zle.. :x

tapaka
08-31-2008, 10:31
bil sam svidetel na mn poboi6ta i sa6to sam u4astval v mn samo v moq klas ima dve macki det sa na noj i se biqt s ranicite :D ama tva e yjasno da ydarish momi4e mn e tapo i ddz nikoga ne bih go naprail ina4e s mom4eta mn 4esto se spre4kvam i se stiga do boi v kvartala kadeto jiveq se sly4vat kvi li ne raboti ama to se svikva i ne mi pravi vpe4atlenie ama kat se sbiqt prosto nemoga da se ydarja i se zalepvam za prozoreca i gledam mn sam lubopiten... :D

rnbbaby666
09-06-2008, 11:10
ми аз съм била свидетелка на убийство ... :shock: супер гадното беше ..не пожелавам на никой да вижда как убиват човек .. :(

ValzZi
09-06-2008, 11:13
аз-да но не беше кой знае какво...а иначе за твоя случей аз лично не съм виждала такова нещо и ако вида..сигурно ще се побъркам и ще зема бухалката...и бам по тиквата :D

rnbbaby666
09-06-2008, 20:45
аз-да но не беше кой знае какво...а иначе за твоя случей аз лично не съм виждала такова нещо и ако вида..сигурно ще се побъркам и ще зема бухалката...и бам по тиквата :D

аз бях шокирана ..и от каде да намера бухалка до църквата Св.Неделя ??? и ако бях намерила щяха мен да ме бам-бам с пистолетите ..

kuklichka_bg
09-06-2008, 21:15
i az sam bila svideetelka i to dosta patii Na jivo e dosta po .... ot kolkoto na filmm 8-)

Love0nlyMyself
09-07-2008, 07:31
ами била съм ама детски бой в даскалото между съученици единия си го заслужаваше пък и ако некой беше скочил да ги разтурвава сички ще го нападнат :shock: 8-)

skatemore
09-07-2008, 08:39
много обичам да си седа и да гледам побойща , красиво е

ifgennu
09-07-2008, 09:56
Da,xax ot Pazardjik sym, trqbwa li da kazwam , che sym bil swidetel na boi?Towa tyk e ejednewieto i prosto nqmam turpenie da zawursha i izchezna ot tozi grad..

Rofl4e
09-08-2008, 21:44
Ами зависи каде е боя.. (: ако е някаде в даскало.. се намесвам ако съм в някои нощен бар и са пияни и са по на 30г кфо да се намесвам най мн мен да набият.. просто ги подминавам.. ! Апък и аз съм се била и ест не съм стояла и да съм гледала.. :lol:

Spunky
09-09-2008, 12:29
Аз като видя че ше става меле ги нахъсвам от терасата. 8-)
Иначе ако съм близо или в същия бар/дискотека гледам да съм по-настрани.

N0_feAR
09-09-2008, 14:45
много обичам да си седа и да гледам побойща , красиво е
ти имам логиката :?

mArMaLaDkA
09-09-2008, 14:49
Колкото и жалко да звучи,боевете в училищата вече се приемат като нещо нормално,те просто са ежедневие,и няма как никой да не е ставал свидетел.Иначе съм виждала и по-хард бой -между баща ми и някакъв.Тогава бях малка и нямам много спомени.

Vancho_Vanchoviq
09-09-2008, 16:01
Колкото и жалко да звучи,боевете в училищата вече се приемат като нещо нормално,те просто са ежедневие,и няма как никой да не е ставал свидетел.Иначе съм виждала и по-хард бой -между баща ми и някакъв.Тогава бях малка и нямам много спомени.

е не поставяй всички училища под общ знаменател... в моето примерно за 3 години откакто уча там се е стигало до нещо по сериозно 2-3 пъти най- много. Иначе бих казал, че по дискотеките боят си е ежедневие. ;)

tonitoo
10-29-2008, 17:50
Да,ставала съм свидетел и то не един път....Един път пребиха приятеля ми... :( Имало и други случки ама сега не ми се разказва....

Jaffs
10-30-2008, 17:28
Ставала съм доста пъти свидетел, предимно мъже са се били и не съм се намесвала. Един път го направих и изядох един случаен. Мен са ме удряли, но никога не са ме били наистина сериозно. :)

tianiira
11-02-2008, 19:38
da vijdala sam daje u4astvah v edin mejdu momi4eta be6e mnogo gotino iska mi se da se povtori :o :o :o :o :o :o :o :o

Erica1
11-03-2008, 22:04
Да.

Valkyrie
11-03-2008, 22:14
Днес не съм ставала свидетел на бой. Ебати тъпия и празен ден.

perkele1914
11-04-2008, 08:49
вчера в даскало биха един мангал :>
днес дано се появи пак

HardcoreSyndrome
11-04-2008, 11:19
Да! :?

olii
11-05-2008, 15:03
Да, много често.

shmurkam
11-07-2008, 21:06
хахахахахахахахаха не си могла да помогнеш, що не излезе да й помогнеш да си прибере нещата а? :-o

сега аз да ви разкажа няколко историйки за побоища.

отиваме ний с бандата на пазара да бъзикаме някой и виждаме 1 клошарка и няква баба. заговаряме се ний с бабата и тя вика, че не била клошарка. отидохме се поразходим и се връщаме и гледаме бабата обира сичко дет намери и се сещате ко става нали. един приятел я почна пък ний острани :razz: са хилим, брат, баси кефа :razz: :razz: :razz: :razz:

друга историйка. вървя си аз и гледам някви лапета и един грамаден целят прозореца на няква бабичка и аз отивам и викам на тоз големия "брат, що целите ве, искате ли аз да почна ви целя" пък тоз(2 пъти колкот мен е забрайх да кажа) ми вика :o в носа напрао ма удари, че паднах и аз ставам и се хиля, ударих го и аз в тъпата кратуна и отзад онея лапета 5-6 лапета на около 14 години ми скачат и аз падам и ма ритат ти казвам после не знаех къде съм чак. на следващия ден извиках бандата и се сещате ко става нали :razz: 30 срещу 10 човека някъде, и след 2 дена виждам оня грамадния ми са извинява и аз ко да го прая, го остайх на мира :lol:
Ама честно-аз си мислих,че и 10 нямаш. Жестоко съм учудена,че си над 14...Леле...! :?
А по темата...
Ами живея в Бургас,в Славейков и често ходя до Изгрев,аз от целия град по-свински комплекси не знам. Само пияни пубери някви наркомани. Олеле,ако ме сложат на детектор на лъжата и ме питат за главните канали за дрога... :D Мн интересно на пет крачки от полицията съм и ставам свидетел на какви ли не свинщини... :?