PDA

View Full Version : Какво мислите ?



sadsad
08-05-2008, 08:34
Значи....пускам темата, за да видя какво мислите за такива момичета.Имам една съученичка...януари тръгна с едно момче от съседното училище....през това време се целуваше и прегръщаше(абе да кажем ходеха)с един от моя клас.В същото време праеше разни неща(не секс)със най.добрия приятел на тоя с когото ходи от съседното училище....и "за чао" се целунала с най-добрия приятел на тоя от нашия клас.....на 15 е....и го е правила с пет момчета уж(така разбрах от нея..не съм сигурна).....
Какво ще кажете ? :?

Puky
08-05-2008, 08:41
Е па курва какво да кажем..

И защо ни питаш да не завиждаш нещо на нея? :-o :-o

sadsad
08-05-2008, 08:46
Е па курва какво да кажем..

И защо ни питаш да не завиждаш нещо на нея? :-o :-o
Пхахахъхъ луда ли си......
дразни ме....и е надутичка, мисли си, че всички я харесват, а не е така....

shady^baby
08-05-2008, 08:49
Е па курва какво да кажем..
+1 :-D

plmn
08-05-2008, 09:03
Всяко нормално момче би и "било шута".Защо ходят въобще?

nestle
08-05-2008, 09:07
Абеее се пак нали трябва и такива хора да има ;) ама иначе и аз неодобрявам това което прави...

Children
08-05-2008, 09:10
Ще се омотае с толкова много момчета.
Тя се подиграва с тях :?

mimenceiii
08-05-2008, 09:11
Курветина :-o :-o :-o

Xtuning
08-05-2008, 09:13
Е па курва какво да кажем..

И защо ни питаш да не завиждаш нещо на нея? :-o :-o
Пхахахъхъ луда ли си......
дразни ме....и е надутичка, мисли си, че всички я харесват, а не е така....

Права си . Момичетата не я харесват ,защото им взима момчетата ...надувка е щото знае ,че може да го направи ... и го прави , щото от малка се опитва да си ''ореди'' живота за вбъдеще ...

Дай ми списъка в който пише на колко години , с колко момчета треа да го е прайла ..

Letal
08-05-2008, 09:14
Pro Курва :)

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-05-2008, 09:15
Курветина :-o :-o :-o

Nadelina
08-05-2008, 09:16
Nikoe uvajavashto sebe si momiche ne bi pravilo podobni nepraveshti dobro vpechatlenie neshta.

WondeR TeddY
08-05-2008, 09:23
Хах ми курве... :?

Sunny_stz
08-05-2008, 10:23
Това беше описание на курва :))

Friend_witH_Benefit
08-05-2008, 10:24
Това е една леко безсмислена тема, защото ти искаш от нас да затвърдим твоето мнение по въпроса ... както го направиха повечето ... така ни представяш ситуацията че да си направим този извод ... и наистина звучиш като зависница ... едно момче по-горе написа нещо смислено ... пък и наистина нито ти нито аз нито който и да било не е негова работа да съди и да оценява и да прави "списък на колко години с колко момчета" ... както каза някой по-горе ... след като е надута и не ти е приятелка не разбирам какъв ти е проблема ... аз когато намирам постъпката на някого за грозна и неправилна, просто го изчиствам от обкръжението си ... а ти просто имаш нещо за което да завиждаш ... моя отговор може да не ти хареса тъй като не е повърхностен като на половината отговорили, ама и ти в акъла си точно като онова момиче, но не си имала възможността да постъпваш по този начин по който тя ....

sadsad
08-05-2008, 13:47
Е па курва какво да кажем..

И защо ни питаш да не завиждаш нещо на нея? :-o :-o
Пхахахъхъ луда ли си......
дразни ме....и е надутичка, мисли си, че всички я харесват, а не е така....

Права си . Момичетата не я харесват ,защото им взима момчетата ...надувка е щото знае ,че може да го направи ... и го прави , щото от малка се опитва да си ''ореди'' живота за вбъдеще ...

Дай ми списъка в който пише на колко години , с колко момчета треа да го е прайла ..


ами виж...аз не я харесвам, не защото ме е страх да не ми вземе момчето, а защото я познавам и знам каква е....да може и да за това да се надува, но си мисли, че всички я харесват, а всъщност не е така.Това за списъка, извинявай..на 15 е.....с 5 момчета.


Това е една леко безсмислена тема, защото ти искаш от нас да затвърдим твоето мнение по въпроса ... както го направиха повечето ... така ни представяш ситуацията че да си направим този извод ... и наистина звучиш като зависница ... едно момче по-горе написа нещо смислено ... пък и наистина нито ти нито аз нито който и да било не е негова работа да съди и да оценява и да прави "списък на колко години с колко момчета" ... както каза някой по-горе ... след като е надута и не ти е приятелка не разбирам какъв ти е проблема ... аз когато намирам постъпката на някого за грозна и неправилна, просто го изчиствам от обкръжението си ... а ти просто имаш нещо за което да завиждаш ... моя отговор може да не ти хареса тъй като не е повърхностен като на половината отговорили, ама и ти в акъла си точно като онова момиче, но не си имала възможността да постъпваш по този начин по който тя ....

Не искам да прозвуча, като завистница.Аз си знам, няма за какво да и завиждам.Не ми е приятелка, не защото е такава, а защото е путка.Не не съм в акъла си така, имам приятел от година и половина почти и да съм имала възможност не съм изневерила, защото го обичам.А и извинявай, и да нямах париятел може би няма да правя това, което тя....

Не искам да си мислите, че пиша темата, защото завиждам.Ако исках да приличам на нея отдавна щях да стана курва.

SuNsEt
08-05-2008, 16:29
Ще кажа,че с такива боклуци като нея по-добре да си нямаш работа.Само могат да те повлекът надолу със себе си!

exclusive__16
08-05-2008, 16:31
Е па курва какво да кажем..
+1 :-D


+1 :D :D :D :D :D 8-)

SpOrTs_GiRl
08-05-2008, 17:23
Е какво да мислим.... курва, к'во друго .. Поредната. Нищо ново.

just_a_girl_z
08-05-2008, 23:30
1-во търси внимание от мъжете, явно и липсва внимание в къщи от баща й.
2-ро на това му се вика разпоретина.
не мога да я мисля ако всички тия момчета разберат едно за друго :D

Hilary_
08-06-2008, 08:07
лелееее много ме кефат такива момичета като теб....и аз мисля същото тя е курва и курва ще си остане....много ги мразя...провалят живота си и не им пука..не оценяват себе си и пропадат...и на сичкото отгоре за да си избиват комплексите си мислят че са най но всъщност са нищооо!!! :-| по далече от тях и повече момичета като мен и теб... :wink:

sadsad
08-07-2008, 07:58
лелееее много ме кефат такива момичета като теб....и аз мисля същото тя е курва и курва ще си остане....много ги мразя...провалят живота си и не им пука..не оценяват себе си и пропадат...и на сичкото отгоре за да си избиват комплексите си мислят че са най но всъщност са нищооо!!! :-| по далече от тях и повече момичета като мен и теб... :wink:
Когато и казах разни неща на нея и тя ми вика...."Яд те е, че съм по-различна"....ами всъщност такива като нея са навсякъде, но...както и да е.....

just_a_girl_z
08-07-2008, 11:34
лелееее много ме кефат такива момичета като теб....и аз мисля същото тя е курва и курва ще си остане....много ги мразя...провалят живота си и не им пука..не оценяват себе си и пропадат...и на сичкото отгоре за да си избиват комплексите си мислят че са най но всъщност са нищооо!!! :-| по далече от тях и повече момичета като мен и теб... :wink:
Когато и казах разни неща на нея и тя ми вика...."Яд те е, че съм по-различна"....ами всъщност такива като нея са навсякъде, но...както и да е.....


всъщност на теб какво ти пука какви ги върши тя. важното е да виждаш къде греши и да си вадиш поуки за себе си. човек се учи от грешките си, а умния от грешките на другите. хубаво е че ти прави впечатлиние. браво! :) :) :) :) :) :)

Xrisenceto
08-07-2008, 11:51
PROPADNAL KURVOLQK :-x

sadsad
08-08-2008, 13:10
лелееее много ме кефат такива момичета като теб....и аз мисля същото тя е курва и курва ще си остане....много ги мразя...провалят живота си и не им пука..не оценяват себе си и пропадат...и на сичкото отгоре за да си избиват комплексите си мислят че са най но всъщност са нищооо!!! :-| по далече от тях и повече момичета като мен и теб... :wink:
Когато и казах разни неща на нея и тя ми вика...."Яд те е, че съм по-различна"....ами всъщност такива като нея са навсякъде, но...както и да е.....


всъщност на теб какво ти пука какви ги върши тя. важното е да виждаш къде греши и да си вадиш поуки за себе си. човек се учи от грешките си, а умния от грешките на другите. хубаво е че ти прави впечатлиние. браво! :) :) :) :) :) :)
Дам, но има такива, които се опитват да приличат на нея по някакъв начин.Хаха.....

rozova_lady
08-08-2008, 13:17
Ми кво да кажа не го чувам това за първи път аз имах една приятелка
която и до ден днешен си ходи с нейния приятел вече 3 години,
той я изпраща на работа а друг я прибира,излиза с мъжете заради парите и какви ли не още курвенски номера...направо се побърквам от смях като видя такива нещаснички които си мислят че света се върти около тях.

Slain
08-08-2008, 13:19
Разпоретина, какво искаш да кажем? :smt066

didi06
08-11-2008, 12:48
maleeee ama taqqq golema ku4ka we da ne kaja 4e i kurva 8-) 8-)

ELFIQ
08-11-2008, 13:13
Е какво да мислим.... курва, к'во друго .. Поредната. Нищо ново.

Най-кофти е че броя им се увеличава :-x

NightGuardian
08-11-2008, 13:43
5 на 15 , 20 на 16. :razz:

reni7o0o
08-11-2008, 13:53
Е па курва какво да кажем..

+1 :D :D :D :lol: :lol: :lol:

sadsad
08-21-2008, 08:33
Добре хайде..има нещо такова, че ме дразни, заради момче...да много ревнувам момчето ми от нея, но не ме дразни само за това...още преди да се запозная с гаджето ми я пазнавах и я знаех каква е !

glezan4e
08-21-2008, 09:09
Абеее се пак нали трябва и такива хора да има ;) ама иначе и аз неодобрявам това което прави...
+1 =;