PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ ЛИ Е ПОСТОЯННОТО БЯЛО ТЕЧЕНИЕ ПРИ ЖЕНИТЕ



venceslav
08-05-2008, 09:01
Интересуваме дали бялото течение при жените е опасно ако е постоянно, защотото накоро бях с едно момиче което ми каза че има бяло течение което никога не и спирало... и ми каза че не може да спре и има ужасна миризма! А и дали това е опасно за мен ако го правим без презарватив? Мерси предварително

jujulinkaa
08-05-2008, 09:15
кажи на приятелка ти да отиде при гинеколог , не е нормално да има постоянно и да неможе да спре!

kalpazanka
08-05-2008, 12:17
А да не говорим, че щом има миризма, значи има и заболяване!!!

cooool
08-05-2008, 15:54
6tom miri6e, nai veroqtno sa gabi4ki, ti moje i da ne gi useti6, ako go pravite bez, no 6te si prenositel i 6te zabolee vs dr momi4e koeto spi s teb. taka 4e kaji na priqtelkata si da otide na lekar, ne e stra6no, samo pari4ki 6te hvraknat, a na teb kade ti e akala an pravi6 seks BEZ PREZARVATIV?

darla
08-05-2008, 16:01
6tom miri6e, nai veroqtno sa gabi4ki, ti moje i da ne gi useti6, ako go pravite bez, no 6te si prenositel i 6te zabolee vs dr momi4e koeto spi s teb. taka 4e kaji na priqtelkata si da otide na lekar, ne e stra6no, samo pari4ki 6te hvraknat, a na teb kade ti e akala an pravi6 seks BEZ PREZARVATIV?
+1
bqloto te4enie vinagi e problem,o6te pove4e kogato e postoqnno i O6TE pove4e kogato miri6e
P.S.-Vaginalnoto te4enie ne e problem,dori i da e postoqnno-to e prozra4no,bez cvqt i miris,ne e gusto a e kato voda!

Giva
08-05-2008, 16:53
Трябват ви гинеколог и презерватив!

desley
08-08-2008, 15:22
шантава работа

Love0nlyMyself
08-08-2008, 18:39
бялото течение е винаги е неква инфекция да отиде веднага на гинеколог щото щом не и е спирало никога недай господ да е нещо сериозно за тва и кажи веднага да отиде на гинеколог

kalpazanka
08-08-2008, 19:26
Това са гъбички!! чела съм доста за тях и знам ,че я сърби много..сиг е доста неприяно..
Отде си сигурна?! Хламидиите да не би да не сърбят?! :D :D :D :D :D Може и глист да е!

Да заминава мацката на преглед, защото с хипотези няма да й помогнем!

Puky
08-08-2008, 22:33
Да проблем е.. и то може да доведе и до други сериозности. :? :?

TomorrowCanWait
08-10-2008, 17:56
Приятелката ти не ходи ли на гинколог????????? ... попринцип бялото течение е нормално нещо...амааа да отиде на гинеколог

fenkatakrisi952
08-11-2008, 05:36
1.Това течение е напълно нормално и постоянно.
2.нормално само ако не е жълтеникаво или зеленикаво (вземете се образовайте малко :D )

kalpazanka
08-11-2008, 07:17
1.Това течение е напълно нормално и постоянно.
2.нормално само ако не е жълтеникаво или зеленикаво (вземете се образовайте малко :D )
Нормално е дори да не е бяло, а прозрачно! И не е нормално да е постоянно, а в определени дни от цикъла, обикновено около деня на овулация/цервикална слуз/! Вземете се образовайте малко! :D

fuck_brainpants
08-11-2008, 10:00
Абе, не схавахте ли ? Момичета, имате ли бяло течение - не го чакайте да спре, ами бягайте при доктора !!!!! И аз бях така викам си "абе то ще спре" ся съм в остра форма докторката ми чак се учуди ! Казвай на туй момиче като стрела да бъде при гинеколога, че тва нещо е страшнаа работа !!!!!!!!! Цирквилалната слуз не е БЯЛО ТЕЧЕНИЕ ! Бахти тъпаците ! Момиче да не знае що е цирквилална слуз... е вече се отказвам !

SabrinaAa
08-11-2008, 22:07
obiknowenoto bialo techenie si e harakterno za wsiaka gena, no ako stawa wypros za techenie s razlichan konsistenciq, mirizma, gystota, syrbeg, bolka, dryg cviat i tn. samo oralnoto lechenie ne e dostatauchno
smenete ginekologa, ako ne dava kompelsno lecheni (waginalno i oralno) 8) 8) 8)

darla
08-12-2008, 18:31
1.Това течение е напълно нормално и постоянно.
2.нормално само ако не е жълтеникаво или зеленикаво (вземете се образовайте малко :D )
a za6to ne se obrazova6 ti?!?!?!
Normlno e t.nar. vaginalno te4enie koeto VINAGi e prozra4no,bez cvqt i miris,i ne e gusto-a e kato voda po4ti.VSI4KO drugo,VSI4KO,koeto ima cvqt-beql zelen livan kakuvto si izmislite,VINAGI ona4ava 4e ima PROBLEM!!!Ne e zaduljitelno da sa gubi4ki ili ne6to tolkova seriozno,no 100% ne6to ne e na red!Ne 4etete samo v internet,hodete na ginekolog da vi govori malko,UJASNI STE!!!!

batkodoki
08-12-2008, 22:53
1.Това течение е напълно нормално и постоянно.
2.нормално само ако не е жълтеникаво или зеленикаво (вземете се образовайте малко :D )
a za6to ne se obrazova6 ti?!?!?!
Normlno e t.nar. vaginalno te4enie koeto VINAGi e prozra4no,bez cvqt i miris,i ne e gusto-a e kato voda po4ti.VSI4KO drugo,VSI4KO,koeto ima cvqt-beql zelen livan kakuvto si izmislite,VINAGI ona4ava 4e ima PROBLEM!!!Ne e zaduljitelno da sa gubi4ki ili ne6to tolkova seriozno,no 100% ne6to ne e na red!Ne 4etete samo v internet,hodete na ginekolog da vi govori malko,UJASNI STE!!!!

омръзна ми от тази тема!!!


ВСЯКО "течение" е патология.

нормално женската вулва НЕ "ТЕЧЕ"

това, че днешните "гинеколожки" неглижират проблема рефлектира във факта че имаме 360 000 стерилни семейства, по вина на жената.....

Hrupanka
08-27-2008, 12:08
Ne e normalno... trqbva da se poseti ginekolog

spopi
12-28-2009, 10:37
Най-доброто да ходи при генеколог :wink:

ameli
12-28-2009, 14:17
Най-доброто да ходи при генеколог :wink:

Едва ли е дочакала отговора ти ... след 1 година :?

sssladuranka
01-02-2010, 20:17
6tom miri6e, nai veroqtno sa gabi4ki, ti moje i da ne gi useti6, ako go pravite bez, no 6te si prenositel i 6te zabolee vs dr momi4e koeto spi s teb. taka 4e kaji na priqtelkata si da otide na lekar, ne e stra6no, samo pari4ki 6te hvraknat, a na teb kade ti e akala an pravi6 seks BEZ PREZARVATIV?
+1
bqloto te4enie vinagi e problem,o6te pove4e kogato e postoqnno i O6TE pove4e kogato miri6e
P.S.-Vaginalnoto te4enie ne e problem,dori i da e postoqnno-to e prozra4no,bez cvqt i miris,ne e gusto a e kato voda!
++
1во не бъркайте вагинално с бяло
2ро това на приятелката ти, каквото и да, е щом има неприятна миризма е белег за инфекция

Vera_G
06-23-2016, 21:10
Здравейте!
Аз съм почти на 14г. и в продължение на 1г. имам бяло течение но не съм сигурна дали е това. Аз си го обяснявах все едно се напишквам в гащите.
И ако е бяло течение ми кажете трябва ли да се стряхувам от нещо и дали ще ми дойде цикълът.
Моля ви помогнете ми!

KaRiNa.Ni
06-24-2016, 08:19
Все едно се напишкваш в гащите хубаво обяснение даде.:D Може наистина да си се напишкала,като пиеш много вода така ти се пада. Какво означава дали ще ми дойде цикълът?! Имала ли си до сега цикъл? Често се случва на момичетата,които са нямали цикъл до сега да им се появява бяло течение,но ще се оправи когато ти дойде напълно,но никой не знае коя година и на коя дата ще ти дойде.

dwanewane
07-08-2016, 10:14
1.Това течение е напълно нормално и постоянно.
2.нормално само ако не е жълтеникаво или зеленикаво (вземете се образовайте малко :D )

NAPULNO SUGLASEN priqtelkata mi e sushto taka s takova bqlo techenie no se pazim prosto