PDA

View Full Version : Мъжка Прическа



Gunnercho0
08-05-2008, 09:08
Здрасти на всички...
Може ли да ми предложите някои прически, че не ми се рови из нета... Искам помощ от момичетата :)

p0iSsOonN
08-05-2008, 09:17
Навсякъде - дълго около 2-3см, и си я правиш с гел или пяна да стърчи. :grin:

Gunnercho0
08-05-2008, 09:25
ок... мерси :) а може ли да ми покажеш такава снимка ?

p0iSsOonN
08-05-2008, 09:29
http://prikachi.com/files/276116z.jpg

Нещо такова. :)

Gunnercho0
08-05-2008, 09:41
Тази прическа ще я правя най-малко 30 мин, и мисля че трябва да имаш по-дълга косичка, поне 4-5 см... искам нещо по-просто... пък и днес мисля да ходя да се пострижа, да направя по-къса прическа...


http://a.abcnews.com/images/Sports/nm_beckham_070717_ms.jpg
http://evilbeetgossip.film.com/wp-content/uploads/2007/10/beckham3.jpg - мисля да направя такава... и с малко пяна, мисля че ще изглеждам добре :) ама косата ми няма да е руса :D


http://dallas.theoffside.com/files/2008/03/david_beckham_982280.jpg
и тази ми харесва много :)

p0iSsOonN
08-05-2008, 09:46
Ами както си решиш.. Ако ти отива къса коса - пробвай. На мен просто ми хареса онази прическа и за това нея сложих. :)

Gunnercho0
08-05-2008, 10:02
p0iSsOonN, кажи си скайп... да ти покажа каква прическа си направих сега... или да ти пиша на лична ? че не ми се показват снимки на всички :D

TehPro
08-05-2008, 10:04
Аз съм момче и мисля че с малко по дълга коса ще ми утива повече но гаджето не мисли така и затва сам с доста къса коса,но и така ме радва.Около 2,3 см както казаха по горе е супер и просто с гел си праиш косата на горе ;)

p0iSsOonN
08-05-2008, 10:09
Gunnercho0 пиши ми на л.с. :)

Gunnercho0
08-05-2008, 10:13
Е тая прическа сега си я направих :D
Ето две снимки:
Пишете ми на лична, ако искате да ги видите ;)

хм... на мен не ми харесва много, за това мисля да си направя по-къса, ама искам малко мнения от момичетата, а те си мълчат :?

p0iSsOonN
08-05-2008, 10:16
Ми така си добре.. :)

Gunnercho0
08-05-2008, 10:24
Ми промени ми малко решението... може да постоя така още 1 седмица, пък после ще му мисля, дали да я оставя така... или къса :smt006

Ама ще чакам и коментари от момите :-D

Nightalak
08-05-2008, 10:26
Не съм момиче , но тази прическа дето си си направил в момента така да се каже не ми прилича много на прическа а само няколко пъти си мазнал с гела , всъщност според мен гела стои грозно отдавна съм ползвал по добре вакса , много хубаво оформя косата да стърчи нагоре и има приятна миризма :) или пък я оформяш с леко мокри ръце и малко лак за коса ..

http://i37.tinypic.com/2qdq0cj.jpg

погледни най в дясно за това ти говоря .

eminemims
08-05-2008, 10:31
пич пусни я още малко по-дълга и ако искаш си направи бритонче,не право а някфо на една страна,според мен седи добре.
не и слагай мн гел а пробвай наистина с вакса и лак...

p0iSsOonN
08-05-2008, 10:34
Ми промени ми малко решението... може да постоя така още 1 седмица, пък после ще му мисля, дали да я оставя така... или къса :smt006

Ама ще чакам и коментари от момите :-D

Аз също съм мома. :(

Gunnercho0
08-05-2008, 10:43
Ми промени ми малко решението... може да постоя така още 1 седмица, пък после ще му мисля, дали да я оставя така... или къса :smt006

Ама ще чакам и коментари от момите :-D

Аз също съм мома. :(

Извинявай обарках те с TehPro... като му прочетох коментара си помислих, че си ти... извинявай :razz: :oops:


Моята прическа която показах преди малко я направих за 2 мин само с Biofresh Wax Styling Glanz и мокра коса... исках просто да пробвам нещо лудо :grin: :D ...

Иначе, може да си пусна по-дълга коса и да пробвам прически като на Фабрегас, Торес и Вия(неговата ми харесва най-много)... Мерси за идеите които ми дадохте :)

http://i37.tinypic.com/2qdq0cj.jpg
Вия е 2-рия отляво надясно
Фабрегас е 3-тия
Торес е 5-тия ... за тез които не ги знаят :)

p0iSsOonN
08-05-2008, 10:58
На Вия и Торес най ме кефят прическите.. :)

Gunnercho0
08-05-2008, 11:08
Мииии... на тях има кой да им прави прическите, пък мен ме мързи малко... :D :D :D

p0iSsOonN
08-05-2008, 11:20
Ами щом си от мързеливите, ще се наложи да се подстрижеш късо, въпреки, че мисля, че с дълга коса си по - добре. :)

TehPro
08-05-2008, 16:07
пич пусни я още малко по-дълга и ако искаш си направи бритонче,не право а някфо на една страна,според мен седи добре.
не и слагай мн гел а пробвай наистина с вакса и лак...

Емъ и ти напрай момчету на ему :-P но да и аз мисля че по ше му утива с малко по дълга.Но и така си е добре де :P

LaPeNcEto0o
08-05-2008, 16:21
http://www.koodos.com/blog/wp-content/david_beckham1_300_400.jpg
1-2 мл по-дълга.Идеалната прическа за момче според мен.

eXciTeD
08-05-2008, 18:35
близко си до истината, ама не си се направил както трябва, не се подстригвай на номер според мен пази си косата, значи купи си гел на schwarzkopf Taft към 7 кинта е и може да ти стигне за страшно много време, защото се слага доста малко :P Къпеш се, бършеш се и си съхнеш нали, когато се усетиш, че косата ти е влажна, не мокра, влажна - взимаш на върха на пръста и разпределяш гел по косата, без да я вдигаш вообще, както си е слегната. Слагай малко и навсякъде! Взимаш един гребен и решеш назад. Оформяш добре, не да си зализан назад и т.н. Мен така с голо чело не ми харесва...Леко бритона го пускаш напред и от бритона назад правиш косата от предната страна на главата, бодлите да не стърчат право нагоре, а леко да падат към бритона постепенно. Едва ли ще ме разбереш, имам впредвид да има преход от стърчащата коса към падналия бритон. Бритона ти е къс, не няма да е като на емо стига глупости, просто го направи готино, с малко въображение. Като си подстригваш врата, кажи на фризъорката да не го дига високо, грозно е с гол врат...Бакембардите ако са ти дълги, може да сложиш малко гел и на тях и да ги оформиш готино, примерно леко с гребена по посока носа... ;} Начина ти го казах, въображението оставям на теб. НЕ СЕ подстригвай на номер...вкарай малко стил ;}

TehPro
08-05-2008, 20:56
хахаха брат кефиш ме!!! ти ми даде яка идея :lol: миси мноу :grin: , без да се хилите обаче така бех изтрещел ко по различно да напрая че бех тръгнал се праа кат ему прическата,ама ти ми даде добра идея и ше проам :) шса сниъм и шсложа снимка като стане така че да ме радва ;) миси пак :-P

ПС само не разбрах ако не на номер как? ко да кажа на фризиорчету? пиши ЛС ако искаш да не го напраим кат чат тука ;)

Gunnercho0
08-07-2008, 12:45
близко си до истината, ама не си се направил както трябва, не се подстригвай на номер според мен пази си косата, значи купи си гел на schwarzkopf Taft към 7 кинта е и може да ти стигне за страшно много време, защото се слага доста малко :P Къпеш се, бършеш се и си съхнеш нали, когато се усетиш, че косата ти е влажна, не мокра, влажна - взимаш на върха на пръста и разпределяш гел по косата, без да я вдигаш вообще, както си е слегната. Слагай малко и навсякъде! Взимаш един гребен и решеш назад. Оформяш добре, не да си зализан назад и т.н. Мен така с голо чело не ми харесва...Леко бритона го пускаш напред и от бритона назад правиш косата от предната страна на главата, бодлите да не стърчат право нагоре, а леко да падат към бритона постепенно. Едва ли ще ме разбереш, имам впредвид да има преход от стърчащата коса към падналия бритон. Бритона ти е къс, не няма да е като на емо стига глупости, просто го направи готино, с малко въображение. Като си подстригваш врата, кажи на фризъорката да не го дига високо, грозно е с гол врат...Бакембардите ако са ти дълги, може да сложиш малко гел и на тях и да ги оформиш готино, примерно леко с гребена по посока носа... ;} Начина ти го казах, въображението оставям на теб. НЕ СЕ подстригвай на номер...вкарай малко стил ;}

Мерси много, ще го пробвам :) ... имам Лак на Schwarzkopf Taft, но с това няма да стане. Ще си купя гела им... Благодаря ти :grin:

Gunnercho0
08-07-2008, 12:46
хахаха брат кефиш ме!!! ти ми даде яка идея :lol: миси мноу :grin: , без да се хилите обаче така бех изтрещел ко по различно да напрая че бех тръгнал се праа кат ему прическата,ама ти ми даде добра идея и ше проам :) шса сниъм и шсложа снимка като стане така че да ме радва ;) миси пак :-P

ПС само не разбрах ако не на номер как? ко да кажа на фризиорчету? пиши ЛС ако искаш да не го напраим кат чат тука ;)

Айде слагай снимка, ако си пробвал :-D

TehPro
08-07-2008, 15:33
Еее косата ми е прекалено къса..малко да порасне и проам ест и слагам снимка ;) Ноо сега съм около 3-ти номер,то не се забелязва каквото и да напрая.

eXciTeD
08-07-2008, 17:20
С лак няма да стане, не отделя косата както трябва :} Аз се подстригвам отстрани 4.ти номер, а горе и врата му казвам с ножици само да си я правя с гел, ще те разберат за какво говориш. Яд ме е, че нямам подходяща сникма да ви покажа, ето на тая може г/д да се види идеята ама тук косата ми не е както трябва отделена :)
http://prikachi.com/files/280166Z.jpg

kosachaaa
08-07-2008, 17:56
С лак няма да стане, не отделя косата както трябва :} Аз се подстригвам отстрани 4.ти номер, а горе и врата му казвам с ножици само да си я правя с гел, ще те разберат за какво говориш. Яд ме е, че нямам подходяща сникма да ви покажа, ето на тая може г/д да се види идеята ама тук косата ми не е както трябва отделена :)
http://prikachi.com/files/280166Z.jpg
Da e to i az tai dolu gore ama na tvoqta snimka ne si lichi mn mn
i taq pricheska se kazva Retro