PDA

View Full Version : Как се маха миризмата на повърня?



08-05-2008, 10:17
Вчера се напих като свиня, прибрах се и не можах да стигна до леглото, паднах на земята. Повърнах сигурно 3-4 пъти и после заспах 8-)
Като станах го изчистих, но сега половината къща мирише на повърня , особено моята стая (повърнах и спах в коридора пред нея).
К'во да правя с тая миризма? Смърди супер зле. Понеже повръщах и докъто се прибирах, имах повърня по дънките и по маратонките и по тениската, обаче чудо те не миришат толкова(обувките ми въобще не миришат), обаче килима мирише и за тях.
Предпочитам, да ме болеше главата, отколкото да ми смърдеше на повярня...! Махмурлука е доста по-добър афтерматх ефект от смрадтта.
П.С. Текила + водка + джин + дюнер - бааадддд
П.С.С. Ама много смърди ебаси...!

Riot
08-05-2008, 10:18
братле
и при мен се случи същото снощи
на килима
и на завивките
проблема е, че не знам как се пуска шибаната пералня
а на килима сложих прах за пране 8-)

08-05-2008, 10:22
братле
и при мен се случи същото снощи
на килима
и на завивките
проблема е, че не знам как се пуска шибаната пералня
а на килима сложих прах за пране 8-)
Пери на ръка.
Няма да ти казвам , как се прибирам в 5 сутринта , повръщам пред входа, повръщам във входа, лягам си повръщам в леглото няколко пъти, хвърлям си чаршафите на пода и заспивам на оповръщаната калъфка, после даже в косата имах повърня.
Иначе на ръка се перат за около 30-40минути. Тъйче, го го го.
Сеа ще пробвам с прах за пране.

iPurple
08-05-2008, 10:24
Купи си някъв силен ароматизатор.. или напръскай с някой парфюм, дезодорант или си купи от ония миришещите пръчици.. в краен случай изпери килима.

~egoistical
08-05-2008, 10:24
ми измий килима с нещо .. мини го с някъв парцал

а пода го измий с белина ама хубаво ...

08-05-2008, 10:31
ми измий килима с нещо .. мини го с някъв парцал

а пода го измий с белина ама хубаво ...
С праха за пране стана уж.
Сеа, ще излизам и като се върна дано не мирише, иначе ще пробвам и пода с белина да мина.

rakiQ
08-05-2008, 10:43
ми измий килима с нещо .. мини го с някъв парцал

а пода го измий с белина ама хубаво ...
С праха за пране стана уж.
Сеа, ще излизам и като се върна дано не мирише, иначе ще пробвам и пода с белина да мина. с белина пода сще стане а тва на килима... или с четка или с парцал но търкай здраво и след това го мини само със намокрен парцал там където е бил праха за пране за да не остава бяло по килима !

айде успех 8-)

TheNewReligion
08-05-2008, 11:29
Ама нещо не си интересен ... :-|

_showy_
08-05-2008, 11:32
Ъх.. Един беше повърнал в нас. Докато не изпрахме всичко и не сменихме тапетите, си миришеше яко. :?
Гадна история.

Rowdy
08-05-2008, 12:54
пъ не си лис е научил, че като се напрайш на тарамбука със 4 вида алкохол, не трябва да ядеш след тва?! Аз съмд райфал само под леглото, но успях да го почиста с веро некак си, а за миризмата .. не знам, нищо не ми казаха у нас като се прирбах следващатата вечер :D

ЕPu
08-05-2008, 13:01
Хахаах познато ми е тва..
Един познат след като се прибрал у тях и той ня мотика, повърнал само върху дрехите си и сещате се, че не е съумял да пусне пералнята.. На следващата сутрин ми звъни да ме пита как се включва, ама то пералнята му една бракма от Iвата световна още. :razz:

риот..ако е толкова наложително - пери на ръка. Не цялата завивка, само там дето е мръсно.
Иначе яко проветряване и течение му е майката след като изчистите.

cherinka
08-05-2008, 13:06
пъ не си лис е научил, че като се напрайш на тарамбука със 4 вида алкохол, не трябва да ядеш след тва?!
а така. 8-)


Иначе яко проветряване и течение му е майката след като изчистите.
След белината си вземи Cif с лимон.
Така миризмата от повърня и лимона ще се съчетаят и после едно ГОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯМо проветрение ти тряа и си Окау

TERRORMACHINE
08-05-2008, 14:06
ПРЪДНИ!

mravu4kata
08-05-2008, 15:22
Едни прятели имаха същия проблем.Отваряй прозорците и чакай да се измирише.Купи си ароматизатор или ароматни свещи.Не пръскай парфюм,че като се смесят двете смръдни и... 8-) Става голямо мазало... 8-) Но най-добре с проветрение. :)

TheGirlNextDoor
08-05-2008, 15:53
темите ти в този раздел са забележителни ...

08-05-2008, 17:35
темите ти в този раздел са забележителни ...
;(
Оправихме се , по рецептата на лунатико.
Иначе благодаря и на егойстик за съветите и на останалите.

Loshotia
08-05-2008, 17:38
Вас пак ваште не са ви виждали, ми аз пред баща ми...после беше доста зле около седмица вкъщи.