PDA

View Full Version : Моята дълга и тъжна история...



mn_sad
08-05-2008, 12:10
Мерси много на всички за мненията..ще се оправя някак

baby2009
08-05-2008, 12:21
mila opitai se da govori6 s baba ti i dqdo ti kaji im kak se 4uvstva6 ot postapkite ,za priqtelite az sam v sa6tata situacia no se spravqm i bez priqteli si moga . Namiri si mom4e s koeto da se raznoobrazqva6 da izliza6 da se zabavlqva6,netrqbva da se ot4aiva6 ot jivota sled vreme vsi4ki 6te razberat kakvo sa napravili i 6te sajelqvat,no togva 6te bade kasno,ti 6te porasne6 i 6te si jivee6 svoia jivot.
Pojelavam ti uspeh dano da se opravite
I da ti kaja dartite vra4ani sa taka i az sam ot vratza

MaRcHeLiTkAa
08-05-2008, 12:28
ее мила недей така :( моя баща беше заминал за чужбина да работи.не го бях виждала 5 години...майками всяка година ходи при него за по 4-6 месеца и аз оставах и оставам сама баба си и дядо си ...те все се карат,изкарват си го на мен..викат ми и изобщо се е случвало всяка вечер да рева по 2 часа и то когат сички заспат...но не трябва да го мислиш толкова.Колкото и да ти липсват ,дори да си без никой ти трябва да си силна и напук на всичко и всички да бадеш щтаслива.Най-добре не се мотай мн мн из къщи.Запиши се нещо спорт или там каквото и да е ...излизаи повече ...не се разправяй със дъртите .автоматично казвай да и се съгласявай докат не им стане скучно и те оставят :oops: бади силна,вярвай в себе си :-) успехчета

TikvenaElhichka
08-05-2008, 12:29
Милата, стана ми изключително за теб. Тъжно е, че отношенията между роднини се изкривяват така и стават напълно изродливи... Не бих могла да ти кажа да не ти пука, защото това са ти роднини, а ти си едва на 15 и няма как да не ти пука за околния свят и близките, независимо колко идиотски се държат ): .
Единственият ми съвет е да поговориш с родителите си, ако това е възможно. Те поне трябва да знаят как се чувстваш и колко ужасно би било за теб.
А ако ти трябва някой за утеха, имаш ЛС.

П.П. А колкото до ония изкуфелите(извинявай, че така ги наричам, ама...идва един момент в който възрастните хора вече нещо не им е наред), моля те не си съсипвай здравето заради тях...

mn_sad
08-05-2008, 12:32
Благодаря ви за мнениеята,толкова сте мили:(.А искам също да ви попитам дали ви се е случвало да не можете да кажете на някой че го обичате а всъщност тоя човек да ви е всичко..сега мама като замине ми е толкова тежко предпочитам да не я виждам сега защото ще се разплача много,аз каквато съм емоционална :(,искав да и кажа колко много я оби(ам но просто не мога ще избухна от сълзи,аз едвам я гледам като е до мен :cry: толкова време заедно и сега пак завинава..със тати съм свикнала от малка,винаги е пътувал.Но никой не може да замести майката :(.

MaRcHeLiTkAa
08-05-2008, 12:36
наслади се на времето което си с нея и не мисли за раздялата.изживей момента възможно най пълноценно :( после ще има достатачно време за сълзи и ако сега плачеш после ще съжеляваш че не си била до последно с нея :-)

baby2009
08-05-2008, 12:41
Благодаря ви за мнениеята,толкова сте мили:(.А искам също да ви попитам дали ви се е случвало да не можете да кажете на някой че го обичате а всъщност тоя човек да ви е всичко..сега мама като замине ми е толкова тежко предпочитам да не я виждам сега защото ще се разплача много,аз каквато съм емоционална :(,искав да и кажа колко много я оби(ам но просто не мога ще избухна от сълзи,аз едвам я гледам като е до мен :cry: толкова време заедно и сега пак завинава..със тати съм свикнала от малка,винаги е пътувал.Но никой не може да замести майката :(.


nameri si priqteli i 6te preodolee6 makata

Sunny_stz
08-05-2008, 12:53
Хей ,а защо не заминеш заедно с майка си???Сподели и че ти е много гадно че ще останеш с дъртите ,които се опиват да те мачкат...Поне тя да направи нещо по въпроса,да им каже,че ти си нейното дете,да не те закачат докъто живееш при тях!