PDA

View Full Version : по - бърз растеж на косата



Cookie_
08-05-2008, 12:18
искам да ми порасне по - бързо косата ... кажете някакъв начин ... само не ХЕНИНОВА вода ... имам ... нещо друго ... мерси предварително ;)

indecent
08-05-2008, 12:26
има теми за по-бърз разтеж на косата , използвай търсачката

Sofff
08-05-2008, 12:39
хининова вода , може и някакви маски за коса с яйце , зехтин и т.н :)

Ag
08-05-2008, 12:40
Кви пари е Хининовата :)

indecent
08-05-2008, 12:42
Кви пари е Хининовата :)

моята е 1.80 лв ... не е скъпа и е 250 мл

Sofff
08-05-2008, 12:42
еми в аптеките има по 1-2-3 лева не са скъпи а има и маркови ама незнам за тях колко струват :)

Ag
08-05-2008, 12:46
Кви пари е Хининовата :)

моята е 1.80 лв ... не е скъпа и е 250 мл
Ии след като си взема се слага след като се изкъпеш върху цялата коса ,или само корените?Иии отмива ли се?
Благодаря :)

indecent
08-05-2008, 12:52
Кви пари е Хининовата :)

моята е 1.80 лв ... не е скъпа и е 250 мл
Ии след като си взема се слага след като се изкъпеш върху цялата коса ,или само корените?Иии отмива ли се?
Благодаря :)


само в корените ... аз не я отмивам

Ag
08-05-2008, 12:54
Мерси много :)

indecent
08-05-2008, 12:56
за нищо

Eeyore1
08-05-2008, 13:02
То разтежа на косата си е заложен в гена просто,но ако косата я потдържаш както трябва ще даде ефект.Примерно купи си кристали за коса не са мн евтини,но има ефект,мазни са и това кара косата да се подхранва,лесно се разресва и не се сплита.именно това е формулата за здрава и бързоразтящя коса ( по-лесното дишане на косъма )

Cookie_
08-05-2008, 13:08
а за хининовата вода ... на месец колко горе - доло расте

InnchetO
08-05-2008, 13:11
Ауу тема точно като за мен :grin:

моята коса е дългичка , но искам още към .. 10 сантиметра а не ми се чака година и повече .. много бавно ми расте косата .. :{ таа да кажете колко горе долу ти расте косата за месец ? :)

kalpazanka
08-05-2008, 14:53
То раСтежа на косата си е заложен в гена просто,но ако косата я поДдържаш както трябва ще даде ефект.Примерно купи си кристали за коса не са мн евтини,но има ефект,мазни са и това кара косата да се подхранва,лесно се разресва и не се сплита.именно това е формулата за здрава и бързораСтящя коса ( по-лесното дишане на косъма )
Кристалите за коса на Биофарма са 5 лв. и стигат за около 5 месеца/ зависи от дължината на косата, като на връхчетата трябва да се слага най-щедро, но да не се втрива в корените!/

beestmag1c
12-19-2010, 13:50
Може ли да попитам откъде може да се вземат тези кристали и има ли ефект ? :oops:

vagarious
12-19-2010, 14:12
То раСтежа на косата си е заложен в гена просто,но ако косата я поДдържаш както трябва ще даде ефект.Примерно купи си кристали за коса не са мн евтини,но има ефект,мазни са и това кара косата да се подхранва,лесно се разресва и не се сплита.именно това е формулата за здрава и бързораСтящя коса ( по-лесното дишане на косъма )
Кристалите за коса на Биофарма са 5 лв. и стигат за около 5 месеца/ зависи от дължината на косата, като на връхчетата трябва да се слага най-щедро, но да не се втрива в корените!/

Мда и мойте са на Биофарма за 5лв. и карам вече 2ри месец с тях.На всяко къпане ги слагам, не използвам преси, маши и т.н., правя си постоянно домашни маски и косицата ми расте доста сполучливо.
Попринцип и от хининовата вода много ми разстеше, но сега и без нея пак расте.Представям си, ако и нея слагам.. :)

Lian4ety
12-19-2010, 14:26
Кристалите ми за коса са на BioPharma казват се CRISTALLI LIQUIDI много съм доволна от тях косата ми става прекрасна просто .. Много мека, разресва се и после става пухкава и лъскава. Слагам си ги всеки път и четох някъде, че при честа употреба на преси, маши и т.н е препоръчително използването на кристали. Препоръчвам ви ги аз ги ползвам вече от 3-4 месеца и са ми на половина 30мл са :)

ThisIsMe
12-19-2010, 14:56
Кристалите за коса по принцип предпазват от изгаряне косъма и уж подхранват,но за сметка на това косата се омазнява по-бързо.
В последно време доста беше нашумяла маската с тривитаминол,която се предлага във ветеринарните аптеки ,понеже това е маска за коне и овце.Въпреки нейното предназначение,много момичета се хвалят от положителният ефект на тривитаминола.По принцип се използва за сгъстяване на козината при овцете,но много хора,използвали тази съставка са доволни и казват че ефекта е гъста,дълга и здрава коса.
Разбира се,ако го нямаш заложено в гена,каквато и маска да направиш генът си е ген и няма да стане,но всеки трябва да се грижи за косата си по най-добрия начин.Домашните маски са от голямо значение ,за да бъде косата здрава и красива.Те действат много благоприятно на косъма,като го подхранват и заздравяват.В интернет има много полезни маски ,които няма да ти навредят,а точно обратното. :)

francyzoi4ety
12-19-2010, 16:07
То разтежа на косата си е заложен в гена просто,но ако косата я потдържаш както трябва ще даде ефект.Примерно купи си кристали за коса не са мн евтини,но има ефект,мазни са и това кара косата да се подхранва,лесно се разресва и не се сплита.именно това е формулата за здрава и бързоразтящя коса ( по-лесното дишане на косъма )
+1 ;)

suNnykaty96
12-19-2010, 16:13
кристалите не помагат за растежа . аз ползвала съм хининова вода и ми порасна мннн :P ако се ползват редовно има мн ефект аз си мокрих косата по два пъти на ден :D
Е за един месец колко горе - долу ти порасна ? Аз си слагам през ден, на всяко къпане, мислите ли че ще има ефект или трябва всеки ден, че и по два пъти ?