PDA

View Full Version : Готини филми с танци!



Forest_girl
08-05-2008, 14:12
Здравейте! Напоследък много се кефя на хип-хоп танците ии понеже гледах някои филми и много ми се гледат още, ама не знам повече. Ако някой знае някой да го каже плс :-) :-) :-)
Иначе аз гледах: Step Up, Step Up 2, You get surved, Honey ииBring it On (и двата, те не са за хип хоп, ама са готини много).
Е благодаря ви :-) :-) :-)

_MuMu7y_
08-05-2008, 14:17
Bring it on са общо 4 филма не дваа

SiNiStEr
08-05-2008, 14:23
Stomp The Yard

Forest_girl
08-05-2008, 14:29
Bring it on са общо 4 филма не дваа
Така лиии :grin: :grin: :grin:
МЕрсии :-)
Иначе SiNiStEr и него го гледах, ама не го написах, щот забрайх как се казва :D
Мерси де :-)

SiNiStEr
08-05-2008, 14:31
How She Move / Нейните движения ?

Forest_girl
08-05-2008, 14:45
Йееей сега го тегля! Мерсиии :-) :-) :-)

SiNiStEr
08-05-2008, 14:46
Йееей сега го тегля! Мерсиии :-) :-) :-)
нп ;)

jujulinkaa
08-05-2008, 15:02
step up 1 и 2 :)

gluhar4e
08-06-2008, 15:17
запази последния танц(два са,ама втория не съм го гледала)

BornFromPain
08-06-2008, 15:42
Нищо чудно, че си нямаш никаква идея от хипхоп танци щом представата ти се гради на филми след 2005-а.
Гледай класиките и се образовай.

Beat Street
Breakin'
Breakin' 2 Electric Boogaloo

+ Flashdance

Усети атмосферата и чувството. Виж сцената с пича който вътри ДеЛаСал на патерици. И тогава ще разбереш това чувство наречено хипхоп танц, което липсва на всичките тия модерни лайна.

Forest_girl
08-06-2008, 15:52
Благодаря за филмите, ще ги гледам, ама не разбирам що оплюваш сичко по-ново!? Живей си в каменната ера, няма проблем, вярно е че в началото хип-хоп е бил брейк, ама сега не е точно така :P

gluhar4e
08-06-2008, 15:54
Благодаря за филмите, ще ги гледам, ама не разбирам що оплюваш сичко по-ново!? Живей си в каменната ера, няма проблем, вярно е че в началото хип-хоп е бил брейк, ама сега не е точно така :P остави го да си живее в неговия свят и не му се връзвай ;)

Forest_girl
08-06-2008, 16:00
Благодаря за филмите, ще ги гледам, ама не разбирам що оплюваш сичко по-ново!? Живей си в каменната ера, няма проблем, вярно е че в началото хип-хоп е бил брейк, ама сега не е точно така :P остави го да си живее в неговия свят и не му се връзвай ;)
Дам, май така е най-добре... ;-)

BornFromPain
08-06-2008, 16:02
Благодаря за филмите, ще ги гледам, ама не разбирам що оплюваш сичко по-ново!? Живей си в каменната ера, няма проблем, вярно е че в началото хип-хоп е бил брейк, ама сега не е точно така :P

Хипхопа винаги е бил и ще бъде DJ's, MC's, Graffiti и Breakdance.
Хипхопа винаги ще бъде до отношението.

П.С. Ако аз играя хек на хипхоп ритъм това няма да е хипхоп. Ще си остане хек. Ако танцувам модерен балет на хипхоп ритъм това пак няма да е хипхоп. Хипхопа е нещо което усещаш, е не някакво етикетче което може да се лепи на всяко (уж) новопоявило се лайно за да го направи по-популярно.

Forest_girl
08-06-2008, 16:07
Не няма да е винаги това и не е!
Виж, явно с теб имаме различно мнение ии различни неща ни кефят, ае да не се караме и да не превръщаме всяка тема в тва, коет напрайхме с предишната.
Ще гледам филмите, най-вероятно ще ми харесат, ноо не мога да отрека и по-новите неща, които също ми харесват! :)
Айде да спрем вече с тоя спор искаш ли?

BornFromPain
08-06-2008, 16:07
Още нещо..


Напоследък много се кефя на хип-хоп танците

Ти може и да се кефиш "напоследък" само дето аз им се кефя и съм ги практикувал целия си съзнателен и стабилна част от несъзнателния си живот.
Това трябва да те накара да се замислиш дали да продължаваш да държиш на своите глупости или да се поинтерсуваш малко за какво става въпрос всъщност.

Forest_girl
08-06-2008, 16:18
Още нещо..


Напоследък много се кефя на хип-хоп танците

Ти може и да се кефиш "напоследък" само дето аз им се кефя и съм ги практикувал целия си съзнателен и стабилна част от несъзнателния си живот.
Това трябва да те накара да се замислиш дали да продължаваш да държиш на своите глупости или да се поинтерсуваш малко за какво става въпрос всъщност.
ТИ сам каза, че си тренирал брейк (не хип хоп) 2 години (целия ти съзнателен живот? Ти на колко си??) и си танцувал с приятели, така че не ти и приятелите ти решавате кое е хип хоп и кое не, нали така!
И повярвай ми, много съм се поинтересувала, ама като твойте твърдения слещам за 1 път!

BornFromPain
08-06-2008, 16:23
В зала съм танцувал 2. Поне още толкова в квартала. Сега вече танцувам само от време на време у нас(защото си съсипах едното рамо). Та идеята ми беше че им се кефя и се интересувам от тях може би почти 10 години(на 20 съм.) и най-вероятно имам много по-дълбока представа от момиче което се интересува от тях "напоследък".

И кой казва, че аз и приятелите ми определяме каквото и да било?

Изказвам ти обективно мнение със доводи, а ти можеш само да отговаряш с реплики които могат да се опростят до "Не си прав, не е така, объркал си се". Ето ти отново разлика в това кой колко е запознат.

P.S. Гледай който и да е Battle Of The Year за да видиш какво имитират тия мажоретки на които се кефиш.

Forest_girl
08-06-2008, 16:28
В зала съм танцувал 2. Поне още толкова в квартала. Сега вече танцувам само от време на време у нас(защото си съсипах едното рамо). Та идеята ми беше че им се кефя и се интересувам от тях може би почти 10 години(на 20 съм.) и най-вероятно имам много по-дълбока представа от момиче което се интересува от тях "напоследък".

И кой казва, че аз и приятелите ми определяме каквото и да било?

Изказвам ти обективно мнение със доводи, а ти можеш само да отговаряш с реплики които могат да се опростят до "Не си прав, не е така, объркал си се". Ето ти отново разлика в това кой колко е запознат.
Моля!? Аз ти копирах доказателство, че хип - хоп танците не са само брейк, на което ти отговори, че не вярваш на това, така че не моя, а твоя отговор е по-близо до "не си права"!

BornFromPain
08-06-2008, 16:33
Интернета и този някой не ги приемай толкова за чиста монета. Някой може в същото време да копира твоето мнение в някой друг форум и да си мисли, че по някакъв начин се е обосновал.

А и не си схванала основната идея на това което казвам - казвам че това което ти наричаш хипхоп танци нямат нищо общо с хипхопа и са жалка имитация на това което правят брейкърите от много години. Справка - Battle Of The Year.

Forest_girl
08-06-2008, 16:41
Инфото ми не е от някое мнение, обаче!
http://www.csdance.net/bg/
Виж сам! Иначе ще гледам филмите и ще ти кажа какво мисля :)

BornFromPain
08-06-2008, 16:47
Тоя сайт е на ония същите на които ми прати и клипчето. Изгледай филмите, изгледай няколко Battle Of The Year и съм сигурен, че ще си промениш мнението за тия момчета.

hiphopDancing
08-06-2008, 16:58
Еее сега , точно тия хора са на 7мо място в света по хип-хоп танци, разбират си от работата. 8) А и никой не отрича брейка като част от хип-хоп танците... Ама не само той е част от тях!

Forest_girl
08-06-2008, 17:03
Тоя сайт е на ония същите на които ми прати и клипчето. Изгледай филмите, изгледай няколко Battle Of The Year и съм сигурен, че ще си промениш мнението за тия момчета.
Ще ги изгледам. Ще видим после кво ще мисля! :wink:

DisturbinThePeace
08-06-2008, 21:15
Forest_girl няма ли да престанеш ? не разбра ли , че хип хоп-а се състои само от 4 елемента и квото и да кажеш или да напишеш е напълно безмислено ;) тези танци които гледате по новите филми са УЛИЧНИ , няма значение кръмп , си уоук , попинг или нещо такова ;) и няма танц крънк , това е един от новите стилове в РАП музиката ;) стига с компетентните мнения :)
има 312312312132340239410294291472189346723846 такива теми и във всички се пише все едно и също :D

Forest_girl
08-07-2008, 08:01
Има 2 теми, които и двете не са за тва, ама BornFromPain
реши да се заяжда...
Иначе, аз си казах мнението вече, и не мисля, че вие сте мн по-компетентни, така че... :D

`Elizabeth`
08-08-2008, 07:13
Take the lead ;] с Бандерас :} 8)

.JuSt.SunShiNe.
08-09-2008, 10:44
Dirty Dancing - Мръсни Танци с Патрик Суейзи.Много готин филм, въпреки, че е малко стар.
Иначе Степ Ъп 1-2 са просто......нямам думи! :)

anelie
12-28-2008, 21:39
гледай също Мръсни танци 2 .. не е хип-хоп, но е хубав .. :P

5StaR
12-28-2008, 23:35
az puk moga da pravq toprock 8) 8) 8-)

baby_v_
12-30-2008, 07:38
The Cheetah Girls 1/2/3 ima tuk tame tanci.....ama filma e gotin gledai go ;) sa6to i make it happen

amnesia92
02-17-2009, 14:27
ае аз си мислех че мога да намеря и аз нямой интересен филм ама явно не вие само се карате.... :? ...а някой да знае от къде мога да си изтегля всичките часри на bring it on? мерци ;)

LittlePrincess
02-17-2009, 14:55
ае аз си мислех че мога да намеря и аз нямой интересен филм ама явно не вие само се карате.... :? ...а някой да знае от къде мога да си изтегля всичките часри на bring it on? мерци ;)

От замунда.

amnesia92
02-17-2009, 15:13
ае аз си мислех че мога да намеря и аз нямой интересен филм ама явно не вие само се карате.... :? ...а някой да знае от къде мога да си изтегля всичките часри на bring it on? мерци ;)

От замунда.

аз за6то не ги намирам там или поне само една част намирам :?

amnesia92
02-17-2009, 15:18
в същност намерих ги ...мерси

ChezZ
02-17-2009, 17:19
http://www.boxofficemojo.com/genres/chart/?id=dance.htm

alire
02-17-2009, 17:42
Някой чувал ли е за ''Make It Happen''? Новичък е и много готин....може би са взели малко от сценария на Step Up,но като цяло се е получило добре.

amnesia92
02-17-2009, 20:05
Някой чувал ли е за ''Make It Happen''? Новичък е и много готин....може би са взели малко от сценария на Step Up,но като цяло се е получило добре.
колко нов?сега ще погледна ако го има в замунда ще е яко да се гледа ако е подобен на step up.... ;)

amnesia92
02-17-2009, 20:09
всъщност намерих го...мерси много тва тря да е готино...то така по снимките които са сложени виждам че мацката от Hidden palms i Veronika Mars участва.....

Hysteric_Bitch
02-17-2009, 21:20
Disaster movie :D

puhen0to
02-17-2009, 23:04
Мръсни танци 2
center stage
Center Stage:Turn it up
Honey

amnesia92
02-18-2009, 08:38
ей хора намерих един филм казва се Yellow и пак е нещо свързано с танци ;) ако искате го погледнете...

babyto_inlove
03-27-2009, 09:54
'' Make it happen '' - Многу е хубав :-)

catw0man
06-15-2009, 15:43
Знам, че темата е малко старичка, но ако някой има интерес нека гледа: Кънки с остър връх (1ва и 2ра част). Не става въпрос за танци, но като сюжет е подобен на Степ ъп. Наистина много добри. :) :)

IrrieSkyline
06-15-2009, 21:47
Много мразя некомпетентни хора да спорят с хора с доводи и аргументи, и да си мислят че са много прави, и да продължават да дълбаят... :-o

kotence_91
06-21-2009, 11:10
Препоръчвам на привържениците на танците Bootmen (Огнени стъпки).
На мен лично много ми хареса ... Бяха го давали по някоя от телевизиите :grin:
Също не видях някой да е предложил "Honey" - и той е хубав филм, според мен :P

fucklif3
10-17-2009, 22:31
:smt026 How she moves :smt023

BloomF
10-19-2009, 17:15
Fired Up - Хем яка комедия, хем има танци.

BabyGirlRulzzz
08-21-2010, 03:37
А, относно филмите.
Make it happen
Flashdance
Stomp on the Yard
Style Wars
Breakin'
How she moves
You got served
Не са стари, ама щом си падаш има някой филми дето стават така, не всичко си е чистия хип хоп, ама стават.

BabyGirlRulzzz
08-21-2010, 03:44
Абе пича си е прав. BornFromPain говоря.
Ако си мислиш, че сегашните малоумници могат да се равняват с това, което беше рапът едно време - просто си много заблуден, човек. Сегашните са нищо повече от смешници в жабешки костюми, пеят за някви изродщини и само правят пари. Гледат като надрусани и те отвръщават с разпърпаната си физиономия. Повръща ми се докато ги гледам. Едно време се пееше за живота, колко е труден и гаден, за улицата , там където става втория ти дом след поредното изритване или побой от бащата, нали се сещате? Там където сега се друсате и си правите купончета. Но все още има някой, там скрит под тъмните и мокри стълби, в опит да оцелее, докато татко ви краде поредния си милион. Пееше се за любов, помните нали, онова чувство, странното и ужасното дето сега му се вика "чукане". Ние не живеем в пещерната ера защото харесваме старото. Ние сме наясно какво е истинското, а вие стоите заблудени от комерсиализма и капризите на някви клоуни.
Хип хопът бе най великото нещо, сега е просто сбирщина тъпаци, които крадат от преди и теглят инструменталите си от година Х, мислейки че всички са глупави и няма да забележат.
Аре, пийс!

gugenceto2
09-07-2011, 17:04
Мен ме кефи модрният хип-хоп.Ауу нещо много се зарибих по тея танци :D :D

beboncho92
11-06-2011, 16:20
dnes gledax honey 2 .. ! mnogo ee interesenn ii tancitee wuw filmma mnogooo mi xaresaxxa .. :X a ii samiq filmm ee mnogoo interesenn .. :smt007 :smt055 :-)

BatRambo
02-13-2012, 21:47
Още нещо..



Ти може и да се кефиш "напоследък" само дето аз им се кефя и съм ги практикувал целия си съзнателен и стабилна част от несъзнателния си живот.
Това трябва да те накара да се замислиш дали да продължаваш да държиш на своите глупости или да се поинтерсуваш малко за какво става въпрос всъщност.

Ае мой не говори глупости ве от колко време тренираш играя цял живот не де се излага в случея другото момче е право моляте не се излагаи :D

BatRambo
02-13-2012, 21:50
Филмът се казва FootLoose и е много готин няма да съжялите

ilovesinging98
02-14-2012, 14:49
Footlose <33333

BatRambo
02-14-2012, 15:58
Footlose <33333

Много е готин нали :)

mlakniwe2
02-14-2012, 16:03
http://www.imdb.com/title/tt0229694/

Малко известен филм, но на мен много ми харесва-няколко пъти съм го гледал-Заслужава си!

BatRambo
02-14-2012, 16:07
М да е лично мене ме кефи :) нз за другите Ако сте гледали Step up. step up 2 i step up 3D А ако не сте гледайте ги много внимателно и ще видите всичките им грешки :D:D през една минута са с различни дрехи :D

BatRambo
02-14-2012, 16:10
Аии моляви кажете някои филм със спорт ама да е готин не някой глъпав филм с романтика едно др ::D разбрах те ме нали :)

joli1996
03-01-2012, 00:50
искам да питам дали случайно някой се сеща за един филм от типа на Step up, в който се разказваше до колкото си спомням за едно момиче което беше доста добра хип хоп танцьорка и отиде в една школа по балет,но не помня защо и се влюби в един пич и общо взето накрая участваха в накакво състезание с танц между балет и хип хоп и спечелиха :D зн,че е доста критично описанието което написах, но за това общо взето се сетих :D надявам се някой да го е гледал и да знае как се казва, защото от доста време вече се опитвам да се сетя.Мс предварително :)

BrainlessROCKBABY
03-01-2012, 07:52
нз ;д
сещам се за Footloose, който излезе наскоро и пак е за танци

velinaaa
06-20-2012, 20:59
искам да питам дали случайно някой се сеща за един филм от типа на Step up, в който се разказваше до колкото си спомням за едно момиче което беше доста добра хип хоп танцьорка и отиде в една школа по балет,но не помня защо и се влюби в един пич и общо взето накрая участваха в накакво състезание с танц между балет и хип хоп и спечелиха :D зн,че е доста критично описанието което написах, но за това общо взето се сетих :D надявам се някой да го е гледал и да знае как се казва, защото от доста време вече се опитвам да се сетя.Мс предварително :)

Филмът се казва Street Dance.

strawberry88
06-24-2012, 07:32
step up 1,2,3
dirty dancing
dirty dancing 2:havana nights
dance with me
center stage
center stage:turn it up
Това са ми любимите.Някой знае ли от къде мога да изтегля Street Dance?
:)

atanas2000
03-20-2013, 17:13
molq vi nov sam i neznam kak da pisha tuk no mnogo obicham tanci molq vi mi kajete nqkoi fil no ne step up 1,2,3,4 gledah gi do predi malko
\

BBoyPavel
10-30-2013, 20:37
Еее сега , точно тия хора са на 7мо място в света по хип-хоп танци, разбират си от работата. 8) А и никой не отрича брейка като част от хип-хоп танците... Ама не само той е част от тях!

Виж ти не си разбрала правилно , всъщност това е култура "URBAN" към тази култура се числят : MC-ing(Рапиране) , B-Boing(Брейк Танци) , Beat Box , Graffiti и от скоро навлезлият "New Style"(Който е част от хип - хоп танците) . Хип - Хоп танците всъщност са отделна култура която с времето е започнала да се съединява с URBAN културата и така последните години са започнали едни такива спорове като във тази тема :P

Аз съм Брейкър (B-Boy) и се занимавам с това от достатъчно време за да ти го разясня това както виждаш ...

И забравих да кажа , че точно хип-хопа е създаден по брейк танците(а не обратното - Брейка да е бил част от хип хоп танците) . Хип-Хоп танците се появиха последните 15 години ... А Брейка се е танцувал и се танцува още от раждането си точно на първата хип-хоп музика която сега наричаме "Old School" ...
П.С Не ме разбирай погрешно :)

BBoyPavel
10-30-2013, 20:43
Благодаря за филмите, ще ги гледам, ама не разбирам що оплюваш сичко по-ново!? Живей си в каменната ера, няма проблем, вярно е че в началото хип-хоп е бил брейк, ама сега не е точно така :P
Всички сегашни филми с улични танци са пълни бози - Това са филми направелни по някоя романтична история със танцов примес ...

heartsdesire
10-31-2013, 21:57
Footloose
Honey
Honey 2
Step Up: 1, 2, 3, 4
Make It Happen
Pitch Perfect
Bring It On: In It To Win It
Coyote Ugly
Burlesque (Препоръчвам!)
Ballet Shoes