PDA

View Full Version : Въпроси



bority1994
08-05-2008, 13:16
1.Преди време ми се появиха пъпки на раменете,но не като от комар,а нещо,приличащо на акне. :? Отидох на козметик и там ми предписаха разтвор от салицилов спирт и Гентамицин.Пъпките се пооправиха.Вие имали ли сте такива пъпки и как сте се "избавили"?
2.Този разтвор,който споменах по-горе,реших да го изпробвам и на лицето.Също имаше хубав ефект,но после кожата ми стана суха,а на носа даже започна да се бели.Предложете някой хубав крем за суха кожа,плийс... :oops:
3.Аз съм на почти 14 години и от около половин година използвам пудра на Л`Ореал(Л`Ореал Тру Матч Минералс).А преди това за много кратко време използвах и фон дьо тен.Въпросът ми е:пудрата фактор ли е за поява на акне?И също-появяват ли се бръчки от нея?

Cvetito53
08-05-2008, 15:47
Vajmojno e da e ot pudrata za6toto si o6te tvarde malka za takiva ne6ta!Tova e spored men!Ina4e az sam nqmala takav problem voab6te s akne! :-)

HePpitO
08-05-2008, 15:53
1.Преди време ми се появиха пъпки на раменете,но не като от комар,а нещо,приличащо на акне. :? Отидох на козметик и там ми предписаха разтвор от салицилов спирт и Гентамицин.Пъпките се пооправиха.Вие имали ли сте такива пъпки и как сте се "избавили"?
2.Този разтвор,който споменах по-горе,реших да го изпробвам и на лицето.Също имаше хубав ефект,но после кожата ми стана суха,а на носа даже започна да се бели.Предложете някой хубав крем за суха кожа,плийс... :oops:
3.Аз съм на почти 14 години и от около половин година използвам пудра на Л`Ореал(Л`Ореал Тру Матч Минералс).А преди това за много кратко време използвах и фон дьо тен.Въпросът ми е:пудрата фактор ли е за поява на акне?И също-появяват ли се бръчки от нея?
На 14 да ти се появят бръчки :shock: няма начин. Преди да сложиш пудра или фон дьо тен слагай крем, най-добре хидратиращ да е и в края на деня си почиствай лицето.

adizitk1
08-05-2008, 15:56
1.Преди време ми се появиха пъпки на раменете,но не като от комар,а нещо,приличащо на акне. :? Отидох на козметик и там ми предписаха разтвор от салицилов спирт и Гентамицин.Пъпките се пооправиха.Вие имали ли сте такива пъпки и как сте се "избавили"?
2.Този разтвор,който споменах по-горе,реших да го изпробвам и на лицето.Също имаше хубав ефект,но после кожата ми стана суха,а на носа даже започна да се бели.Предложете някой хубав крем за суха кожа,плийс... :oops:
3.Аз съм на почти 14 години и от около половин година използвам пудра на Л`Ореал(Л`Ореал Тру Матч Минералс).А преди това за много кратко време използвах и фон дьо тен.Въпросът ми е:пудрата фактор ли е за поява на акне?И също-появяват ли се бръчки от нея?
1.Нямам пъпки по раменете,но тези по лицето ги махам със салицилов спирт и хлорнитримицин,крем Здраве и редовно почистване.
2.На Ейвън са добри кремовете,поръчай си някой от тях.
3.Пудрата и всякаквите гримове запушват порите на кожата,така че,да,може!От както спрях да се гримирам,лицето ми се изчисти,торбичките почти изчезнаха и кожата ми стана по-гладка.

LaPeNcEto0o
08-05-2008, 16:11
Спри да се гримирваш.Вземи си нещо като комплект почистващо мляко,тоник,крем.Така ще освежиш лицето си, а ако толкова много настояваш за пудра и фон дьо тен на Виши е добър. :)
И точно когато имаш проблеми с кожата Ейвън-НЕ.Разбира се, ти си решаваш, но мисля, че ще ти е по лесно само с един. :)