PDA

View Full Version : Възможно ли е от Ескапел да ми закъснява?



I_hate_you_p
08-05-2008, 13:56
Vyjmojno li e ot escapelle da mi zakusnqva....?ve4e votra sedmica?

т.7
krem4et0

Nadelina
08-05-2008, 13:57
Da, vyzmojno e.

I_hate_you_p
08-05-2008, 13:58
Da, vyzmojno e.
Ms :-)

SpOrTs_GiRl
08-05-2008, 14:22
Да. Напълно нормално. Възможно е близо 6 месеца, след като си изпила хапчето, цикъла ти да е нередовен. Разбира се, това не се случва при всички момичета. : ) Но е напълно възможно.

cherinka
08-05-2008, 14:44
Vyjmojno li e ot escapelle da mi zakusnqva....?ve4e votra sedmica?
Напротив!
След като пиеш хапчето веднага до няколко дни трябва да ти дойде!


Възможно е близо 6 месеца, след като си изпила хапчето, цикъла ти да е нередовен.
Така е, но след като го е изпила незабавно трябва да й дойде...
....дори в упътването си го пише 8-)

Nadelina
08-05-2008, 15:02
Vyjmojno li e ot escapelle da mi zakusnqva....?ve4e votra sedmica?
Напротив!
След като пиеш хапчето веднага до няколко дни трябва да ти дойде!


Възможно е близо 6 месеца, след като си изпила хапчето, цикъла ти да е нередовен.
Така е, но след като го е изпила незабавно трябва да й дойде...
....дори в упътването си го пише 8-)
Ne, ne go pishe. Pishe, che moje da imash anomalii, da ti zakasnee ili da podrani, ne go citiram, zashtoto nqmam pred men upatvane, no ne si prava, che trqbva da ti doide vednaga sled kato go piesh.

cherinka
08-05-2008, 15:21
Vyjmojno li e ot escapelle da mi zakusnqva....?ve4e votra sedmica?
Напротив!
След като пиеш хапчето веднага до няколко дни трябва да ти дойде!


Възможно е близо 6 месеца, след като си изпила хапчето, цикъла ти да е нередовен.
Така е, но след като го е изпила незабавно трябва да й дойде...
....дори в упътването си го пише 8-)
Ne, ne go pishe. Pishe, che moje da imash anomalii, da ti zakasnee ili da podrani, ne go citiram, zashtoto nqmam pred men upatvane, no ne si prava, che trqbva da ti doide vednaga sled kato go piesh.
Пише си, цитирам:
"В случай, че менструацията ви закъснява с повече от 5 дни или е необичайно оскъдна или обилна, обърнете се към вашия лекар възможно най-скоро."


ааа сега видях, да.. и ти си права Наде, просто съм се объркала, понеже познатите ми, които са използвали Ескапеле ми бяха казала, че до няколко дни трябва да ти дойде,а сега тука гледам, че пише, че наистина е възможно и да закъснее и да не дойде в обичайното време, в което я очакваме. 8-)

Абе, деда знам, не може да знаем на авторката на темата кво й има. 8-)

DeVoi4eTo
08-05-2008, 15:44
аман от разбирачи... :x

SHEMKOV
08-05-2008, 15:49
Здравейте и от мен, момичета.
Искам само да Ви кажа да не го испозвате много тоя ескапел защото познавам момиче което испи 2 наведнъж получи кръвойзлив и сега не може да има деца :shock: и то само заради 2 хапченца.
Затова не пиите на своя глава, не конкретизирам хора просто Ви давам съвет ;) според мен първо отидете на лекар той знае най добре какво да Ви предпише.
Или за да не се стига до такива неща правете го с презерватив, не си заслужава за 2 лв да си развалите целият живот. (Просто съвет към всички )

bebok
08-05-2008, 17:49
Vyjmojno li e ot escapelle da mi zakusnqva....?ve4e votra sedmica?

т.7
krem4et0


namesva ti se samo v hormonite dali e normalno est 4e DAAAA

sLaDkA_GrEsHkA
08-05-2008, 20:28
koga she se nau4ite da 4etete listovkite predi da piete kvoto i da bilo ?! :-x

I_hate_you_p
08-05-2008, 22:46
mersiii mnnn....na vsi4ki :-) :-) :-) :-) polzvali sme prezervativ no se skusa...;]]]

nenasitnata
08-05-2008, 23:55
след като аз пих ескапел 2 месеца ми закъснява с по няколко дни. на третия не ми дойде и отидох на генеколог.оказа се че имам хормонално нарушение и ми изписа хапчета за да предизвика да ми дойде. сега се налага да пия противозачатъчни. така че по - добре иди да те види доктора да не стане по лошо ;)

raq1995
07-30-2010, 23:28
Юни месец пих хапчето и ми дойде на редовната дата.. попринцип е доста ефикасно и не вярвам да има усложнения. Сега обаче юли месец ми закъснява, така че е нормално да има нарушение до няколко дена! При теб щом е две седмици..съветвам те да отидеш на лекар!

amk933
07-30-2010, 23:54
Темата е стара.