PDA

View Full Version : Съвет...



krasnaya
08-05-2008, 14:23
Здравейте. Пускам тази тема с цел да намеря съвет. С приятелят ми вече сме заедно почти година и половина, обичаме се и не мислим за раздяла. Проблема е там, че имам чувството как нещата не са както преди... Няма я тази искра, когато се вгледаме в очите си. Забързаното ни ежедневие така ни завърта, че едва успяваме и да се виждаме. Да не говоря за всички останали проблеми... Едва ли не обичаме по навик, каквото и да означава това.
От него нямам оплаквания- никакви. Знам, че той е готов на всичко за мен, не един път ми го е доказвал, знам, че за него аз съм Единствената и не би погледнал друга... просто искам онази тръпка между нас да се върне, искам да ми показва емоциите си и да ми казва от какво има нужда, а не постоянно да мисли за това как да угоди на мен. Не искам да подтиска себе си заради мен! Толкова пъти се опитвам да говоря с него за това, но той сякаш не иска да ме разбере. Просто имам нужда да се грижа за него, както той се грижи за мен.

Sweet__Dream
08-05-2008, 14:28
Кажи му го.Настоявай да говорите,да те изслуша,да разбере,че имаш нужда от него.Понякога има такива моменти,но ти се постарай да ги преодолеете.Късмет и успехи. :) :wink:

Raderfort
08-05-2008, 15:12
Здравейте. Пускам тази тема с цел да намеря съвет. С приятелят ми вече сме заедно почти година и половина, обичаме се и не мислим за раздяла. Проблема е там, че имам чувството как нещата не са както преди... Няма я тази искра, когато се вгледаме в очите си. Забързаното ни ежедневие така ни завърта, че едва успяваме и да се виждаме. Да не говоря за всички останали проблеми... Едва ли не обичаме по навик, каквото и да означава това.
От него нямам оплаквания- никакви. Знам, че той е готов на всичко за мен, не един път ми го е доказвал, знам, че за него аз съм Единствената и не би погледнал друга... просто искам онази тръпка между нас да се върне, искам да ми показва емоциите си и да ми казва от какво има нужда, а не постоянно да мисли за това как да угоди на мен. Не искам да подтиска себе си заради мен! Толкова пъти се опитвам да говоря с него за това, но той сякаш не иска да ме разбере. Просто имам нужда да се грижа за него, както той се грижи за мен.
:grin: евала, че се обичате още :).
еми разнообразете с нещо живота си. и наистина поговори с него като искаш малко и ти да се грижиш за него. не вярвам да има против да го глезиш малко ;)

kifla
08-05-2008, 15:23
Просто си поговорете какво е било в началото и кака искаш винаги да е така,да я има искрата и тръпката . :)

haterkata
08-05-2008, 16:04
Просто си поговорете какво е било в началото и кака искаш винаги да е така,да я има искрата и тръпката . :)

plmn
08-05-2008, 16:16
Отидете на море.Далеч от всички и всичко, ще си припомните хубавите стари времена. :)

krisiiiiito
08-05-2008, 16:17
кажи му всичко това което каза и на нас :)

Lord_Of_The_Night
08-05-2008, 16:27
Евала ти права ето едно момиче което не мисли само за себе си,а и за човека с който е.Еми кажи му това което каза и на нас,правете нещо заедно различно което не сте правили досега.Ходете някаде на почивка или на разходка някаде дори за един,два дена.

sexa_na_kompleksa
08-05-2008, 16:31
Просто ви трябва малко разнообразие и почивка от напрегнатия начин на живот.

Bubles
08-05-2008, 16:34
Евала ти права ето едно момиче което не мисли само за себе си,а и за човека с който е.Еми кажи му това което каза и на нас,правете нещо заедно различно което не сте правили досега.Ходете някаде на почивка или на разходка някаде дори за един,два дена.

+1 :)

TehPro
08-05-2008, 16:39
Тамън да напиша мнение и видях че тези над мен са ме изпреварили :) Точно така,кажи му каквото каза на нас ,и ЕВАЛА че не мислиш само за себе си :grin: :P :)

BaiToq
08-05-2008, 19:03
Нормално.
Опитайте да разнообразите.

Giva
08-05-2008, 19:07
Освен разговора можеш да му направиш някоя изненадка.Почивката далеч от забързаното ежедневие също е много добра идея :)

natedog
08-05-2008, 21:50
Няма нищо странно в това ... просто продължавай в същия дух, недей прави простотии, за да "подобриш" нещата. Успехчета :)

sasha_90
08-06-2008, 11:45
Ако искаш говори с него за това,което ни написа.Но аз ти препоръчвам и още нещо:да внесеш малко разнообразие във връзката ви.

krasnaya
08-06-2008, 13:34
Благодаря на всички :) Да, и аз мисля, че е нужно малко разнообразие. Страхотни сте :grin: Ами.. ще си помисля с какво да го изненздам..ох.. трудна задача, мерси все пак. Надявам се да успея да го накарам да разбере, че в една връзка не само момчето трябва да се грижи за момичето си, но и обратно :)

Whyniser
08-06-2008, 13:46
Благодаря на всички :) Да, и аз мисля, че е нужно малко разнообразие. Страхотни сте :grin: Ами.. ще си помисля с какво да го изненздам..ох.. трудна задача, мерси все пак. Надявам се да успея да го накарам да разбере, че в една връзка не само момчето трябва да се грижи за момичето си, но и обратно :)
Естествено

-нова съм тук-
08-06-2008, 13:56
кажи му всичко това което каза и на нас :)