PDA

View Full Version : Постъпих супер глупаво...



reAL_TRuth
08-05-2008, 15:28
Излизах с момчето,което харесвам от доста време.Направих голяма глупост... По принцип много момичета го харесват и преди съм си патила от него и затова се държах безразлично и гадно.Не бях никак в настроение...доста неща ми бяха на главата,а сега и това.
Той ми говореше,а аз се държах все едно не ми пука за него.
Момчето се ядоса и нормално.Каза,че можело пак да се видим,но се съмнявам.Както винаги прецаках всичко. :(
Какво да правя?Бих го потърсила,но не сега.Някак си предпочитам да мисли,че ми е все едно,а не че имам зор.
Какво бихте направили на мое място?

asasfdf
08-05-2008, 15:33
в какъв смисъл "патила"? забивал се е с други ли, какво?

reAL_TRuth
08-05-2008, 15:35
в какъв смисъл "патила"? забивал се е с други ли, какво?В смисъл ходили сме преди доста време и се разделихме по кофти начин.

Andreev
08-05-2008, 15:43
в какъв смисъл "патила"? забивал се е с други ли, какво?В смисъл ходили сме преди доста време и се разделихме по кофти начин.
единия от двамата е КОФТИ парче

Scouse
08-05-2008, 15:50
в какъв смисъл "патила"? забивал се е с други ли, какво?В смисъл ходили сме преди доста време и се разделихме по кофти начин.
единия от двамата е КОФТИ парче

8-)

haterkata
08-05-2008, 15:54
все едно слушам моята история с първото ми гадже..и ще ти кажа не го търси ти може и след месец дори но ще те потърси той.прави се на недостъпна-помага ;]]

asasfdf
08-05-2008, 15:55
а може да реши да се възползва от други момичета, които го харесват, а не са безразлични и гадни към него

haterkata
08-05-2008, 15:59
а може да реши да се възползва от други момичета, които го харесват, а не са безразлични и гадни към него

при мен не стана така,все още тича подире ми защото обърнах играта в моя полза

Erica
08-05-2008, 16:01
Излизах с момчето,което харесвам от доста време.Направих голяма глупост... По принцип много момичета го харесват и преди съм си патила от него и затова се държах безразлично и гадно.Не бях никак в настроение...доста неща ми бяха на главата,а сега и това.
Той ми говореше,а аз се държах все едно не ми пука за него.
Момчето се ядоса и нормално.Каза,че можело пак да се видим,но се съмнявам.Както винаги прецаках всичко. :(
Какво да правя?Бих го потърсила,но не сега.Някак си предпочитам да мисли,че ми е все едно,а не че имам зор.
Какво бихте направили на мое място?

Не бихме се държали тъпо...с него,щом неискаме да ни се разсърди...

SabrinaAa
08-05-2008, 16:15
opredeleno tova 'PRAVI SE NA NEDOSTAPNA" ve4e ne pomoga...tolkova e glupavo da haresva6 nqkogo i da se pravi6 4e ne e taka...tova e moeto mneni za vas nz !

Crissy [*]
08-05-2008, 16:20
opredeleno tova 'PRAVI SE NA NEDOSTAPNA" ve4e ne pomoga...tolkova e glupavo da haresva6 nqkogo i da se pravi6 4e ne e taka...tova e moeto mneni za vas nz !

Съгласна съм.Потърси го вместо да го чаках да му дойде от гъз воля!Иначе ти така и така отново ще направиш така,че да остане с впечатление,че не ти пука..

asasfdf
08-05-2008, 16:23
ако си помисля, че някое момиче ми прави прости номерца и ми става гадно, просто ще я оставя и ще потърся нещо по-забавно..

3vR
08-05-2008, 16:24
що питаш тея тъпаци от форума бе :D аз ти казвам да се самоубийш, аре скачай!

sexa_na_kompleksa
08-05-2008, 16:27
Замисляли сте се колко по-лесен щеше да бъде живота, ако бяхме винаги честни и откровени?

MartyParty
08-05-2008, 16:30
Глупаво наистина,но не непоправимо.Просто му се обади ,кажи му,че не си била в настроение и искаш пак да се видите.Ако и той няма нищо против да върнете лентата назад,значи всичко е наред.Не му ли се обадиш,само ще направиш глупавото,още по-глупаво.

Bubles
08-05-2008, 16:31
]
opredeleno tova 'PRAVI SE NA NEDOSTAPNA" ve4e ne pomoga...tolkova e glupavo da haresva6 nqkogo i da se pravi6 4e ne e taka...tova e moeto mneni za vas nz !

Съгласна съм.Потърси го вместо да го чаках да му дойде от гъз воля!Иначе ти така и така отново ще направиш така,че да остане с впечатление,че не ти пука..

+1

Giva
08-05-2008, 16:33
Глупаво наистина,но не непоправимо.Просто му се обади ,кажи му,че не си била в настроение и искаш пак да се видите.Ако и той няма нищо против да върнете лентата назад,значи всичко е наред.Не му ли се обадиш,само ще направиш глупавото,още по-глупаво.

точно :wink:

TehPro
08-05-2008, 16:35
opredeleno tova 'PRAVI SE NA NEDOSTAPNA" ve4e ne pomoga...tolkova e glupavo da haresva6 nqkogo i da se pravi6 4e ne e taka...tova e moeto mneni za vas nz !

НАПЪЛНО те подкрепям брат :) Може би помага при някой,но при мен едва ли ще помогне..ше ми е гадно доста време ноо ще го преодолея све някога..все пак ще опитам веднъж де,няма да я оставя така ноо ако и тогава се "прави на недостъпна" няма я потърся 2-ри път. :-D

twink
08-05-2008, 19:01
абе хора влизам и чета некъде четвъртия или петия коментар "обърнах играта в моя полза" кви са тия глупости излез пред него кажи ми всико точно и ясно и тва кви са тия игри ? Просто заставаш пред него казваш му еи съжалявам и т.н. казваш му че имаш чувства и така ако не ти върна ОК да си заминава, но ако чакаш и не стане нищо ... аз ако съм на негово място и едно момиче ме отреже веднъж изобщо няма да тичам по нея - бъди сигурна няма да иска да е момчето "лепка" от която не моге да се отървеш а и повярвай ми и ти не искаш тва.Бъди откровена с него и квото стане.

TehPro
08-05-2008, 21:24
Пак подкрепям пича.Отиаш кааш му сичко в очите и тва е.Преди не праех така ама вече осъзнах че така емного по добре. ;)

natedog
08-05-2008, 21:58
Аве хващай го пак... обади му се и толкоз! Успехчета :)