PDA

View Full Version : Искам да попитам?



sladkata_presi
08-05-2008, 15:36
Здравейте!Въпросът ми е повече към админите..искам да си направя форум но искам да попитам в кой сайт си направихте този форум?
Още съм нова в правенето и виждам че този е хубав,затова искам да действам така за да не съжалявам.
Ако не може да ми отговорите няма нищо изтрийте или заключете темата ако е безсмислена. :oops:

dmgto
08-05-2008, 15:41
И да ти кажат не е толкова лесно да си гоправиш да го разпространиш,да го поддържаш. :wink:

Lucho
08-05-2008, 15:51
Ами виж,няма нищо общо с глупостите които си написала.Първо ти трябва надежден хостинг.Второ ти трябва да можеш да пишеш ХТМЛ или ПЧП или пък ЦЕЕСЕС кодове...като за начало...трябва и да го поддържаш...ти говориш за под домейн или суб домейн /вседно тийн.хит.бг ама не е така / този сайт е на самостоятелен хостин и може да пуска сумати сайтове от рода на сайт.тиинпроблем.нет :) тъй че съветат ми е,още щом ти прочетох първият пост,по-добре си чети и пиши тука,щото ти надали на тоя етап ще се справиш с администрирането на сайт,а и надали имаш пари... :)

plmn
08-05-2008, 16:11
Ами виж,няма нищо общо с глупостите които си написала.Първо ти трябва надежден хостинг.Второ ти трябва да можеш да пишеш ХТМЛ или ПЧП или пък ЦЕЕСЕС кодове...като за начало...трябва и да го поддържаш...ти говориш за под домейн или суб домейн /вседно тийн.хит.бг ама не е така / този сайт е на самостоятелен хостин и може да пуска сумати сайтове от рода на сайт.тиинпроблем.нет :) тъй че съветат ми е,още щом ти прочетох първият пост,по-добре си чети и пиши тука,щото ти надали на тоя етап ще се справиш с администрирането на сайт,а и надали имаш пари... :)

Дали не се е отказала след като е прочела това. :lol:

Christ
08-05-2008, 16:37
Ами виж,няма нищо общо с глупостите които си написала.Първо ти трябва надежден хостинг.Второ ти трябва да можеш да пишеш ХТМЛ или ПЧП или пък ЦЕЕСЕС кодове...като за начало...трябва и да го поддържаш...ти говориш за под домейн или суб домейн /вседно тийн.хит.бг ама не е така / този сайт е на самостоятелен хостин и може да пуска сумати сайтове от рода на сайт.тиинпроблем.нет :) тъй че съветат ми е,още щом ти прочетох първият пост,по-добре си чети и пиши тука,щото ти надали на тоя етап ще се справиш с администрирането на сайт,а и надали имаш пари... :)

Дали не се е отказала след като е прочела това. :lol:

Не, защото е абсолютно невярно.


Форумите са готов софтуер.

Хостинг, поддъжащ php и mysql е достатъчен.

http://www.phpbb.com

Lucho
08-05-2008, 17:20
Безплатно ли ? Я иди се гръмни,бе... :? Ти нищо неразбираш,а и спамеиш на всичкото отгоре.. ами за хостинга на името кой ще плаща ? Или ще ползва тъп суб-домейн ? Така ли ? То ако е само за форум,няма да им стане...от този по-голям няма а ина безплатен хост на дали ще го минне...

Така или иначе,случаят е безнадеждеен !

sladkata_presi
08-05-2008, 17:25
Хора мерси много все пак разбрах някой неща!Много мерси! :grin:

alex
08-06-2008, 07:12
Sixxkiller е прав. Е, можеш и да не разбираш от изброените езици но тогава гарантирано няма да получиш съответния ефект.

Хостинга струва около 50 кинта на година ( качествения ). Името от типа .com струва около 10-15 лв в зависимост от регистратора който ползвате.

пхпББ вярно е софтуер с отворен код и като цяло е безплатен обаче е изключително да се овладее от не програмист. Има си тънкости които ако не е редактират в кода просто форума си остава ужасен. Нашия форум е така модифициран че дори не знам какво е останало от стария код.

И като за финал - стотици потребители от сайта ни са правили форуми и се ги рекламирали ли има едно много и ако правило - хората не обичат празните форуми. Така де... за какво ти е форум в който като напишеш нещо да чакаш отговор от себе си или от другите 3-ма потребителя. Тук дори да напишеш "дсасадас" има кой да ти отговори или нахрани :)

Lucho
08-06-2008, 07:20
:smt023 :smt023 :smt023

Аз затуй вече не се занимавам да правя форуми и само да мърлям занаята... :)

GetNasty
08-06-2008, 07:28
това е няй-якия форуууууууууууум! :-) 8-)

FeelMyPain
08-06-2008, 18:26
Тук дори да напишеш "дсасадас" има кой да ти отговори или нахрани :)
Такова хранене пада след такава фраза, че и Кирил и Методий съжеляват, че са измислили такива думички. 8-)

Lucho
08-06-2008, 19:09
Като ни четат глупостите,се обръщат в гроба сигурно.. :-D

SuNsEt
08-06-2008, 21:22
това е няй-якия форуууууууууууум! :-) 8-) +1 :-) :-) :-)

alex
08-07-2008, 06:19
Едва ли само се обръщат... по-скоро се въртят като перка на вентилатор :-D

Mooo6no
08-07-2008, 15:31
Така де... за какво ти е форум в който като напишеш нещо да чакаш отговор от себе си или от другите 3-ма потребителя. Тук дори да напишеш "дсасадас" има кой да ти отговори или нахрани :)
Зависи... аз имах форум, в които редовно пишеха 7-8 потребителя, но именно затова беше най-якия за мен форум, в който съм писал. Защото пишеха само любими и яки потребители... и нямаше кой да напише "дсасадас". Не потребителите правят качеството, даже напротив. Повече потребители --> повече тъпаци.

А аз навремето си направих в датата.... не беше много изгодно, щото плащах 2.40 всеки месец, но всичко си беше готово, макар и без някви специални екстри.

xaxa
08-09-2008, 09:21
това е няй-якия форуууууууууууум! :-) 8-) +1 :-) :-) :-)da poznaq regnati ste samo v toq..

sagrajdanke kak e v shumen :)

n00b
08-27-2008, 15:38
Името от типа .com струва около 10-15 лв в зависимост от регистратора който ползвате.

A другите, там .нет, .биз и т.н. не са безплатни или аз нещо бъркам :(

alex
08-28-2008, 08:04
Прав си. Всичко се плаща :)