PDA

View Full Version : Хеелп,ям кат откачен но не мога да надебелея :( :(



TehPro
08-05-2008, 16:54
Ами начи ям многу ама не мога да надебелея а се нуждая малко от тва..и то не малко..Може би не ям правилната храна?Ако някой има идея да сподели МОЛЯЯ :) Това ми е единствения проблем който не съм оправил все още и се надявам с ваша помощ да го опрая :) Имам Поднормено тегло за височината и годините ми. на 15,180см килограми..срам ме от себе си затва ако може да не споделям :( :( :(

Forest_girl
08-05-2008, 17:13
Ми по-добре тренирай нещо, щото само като ядеш ще надебелееш, а ако ядеш и тренираш, ще имаш мусколи и хубаво тяло :)

TehPro
08-05-2008, 17:16
Ами засега идеята ми е САМО да надебелея,преди тренирах и що годе постигнах по добро тяло ноо килограмчетата са ми прекалено малко..не прекалено ноо горе долу тежа малко повече от момичета на мойта възраст..тва е доста срамно ама...

BaBy_bS
08-05-2008, 17:24
ти сега не дебелееш,ама като надебелееш извднъж без да се усетиш ... става кофти и ще ти се иска да не си искал да дебелееш

TehPro
08-05-2008, 17:29
Ами не,точно обратното мисля аз обаче нз ква храна да ям и т.н.Иначе аз не искам са да стана 80 кг :lol: но кум 60+ поне :)

scoobydors
08-05-2008, 17:41
Експериментирай :grin: Опитвай различни храни и ти сам ще усетиш коя е най-тежката храна за теб т.е. тая която най-бавно се преработва от стомаха (как да разбереш? ами ядеш от нещо и чустваш ситост часове напред) :D И яж само такова.
Другия вариант е да се тъпчеш само с месо ( фитнес инструкторите го дават за натрупване на мускулна маса - няма да надебелееш, а ще натрупаш мускули ;) )

TehPro
08-05-2008, 17:44
Амм начи тоз 1-вия вариянт не съм се замислял миси мноу :grin:

Detestation
08-05-2008, 18:03
Най-сигурния начин да напълнееш е да ядеш повечко от
въглехидратните храни,мазното и сладкото.Иначе казано-яж по-често в "Макдоналдс" :D Въглехидратни храни са (ако не знаеш)-
-тестени изделия (хляб,разни закуски)
-бобови (ориз,боб,леща)
-картофи
-спагети,макарони,лазаня и бла бла
Гледай да ги ядеш във възможно най-големи количества...И ги съчетавай например с мазно...може и със сладко (кифла с шоколад)
Ама да не седнеш само да се тъпчеш-съчетавай яденето със спорт,че като пуснеш един шкембак ще се чудиш как да сваляш килограмите.
Айде,успех! :-)

scoobydors
08-05-2008, 18:04
Амм начи тоз 1-вия вариянт не съм се замислял миси мноу :grin:

За нищо :-)

Giva
08-05-2008, 18:13
Познавам едно момче,което яде като за последно сякаш.Тъпче тъпче и все е 60 кг.Така,че зависи.Явно имате бърз метаболизъм.Аз имам същия проблем-немога да напълнея колкото и да ям.Трябва да спортуваш.След тренировка си гладен като вълк :P

3vR
08-05-2008, 18:17
гадно ми е да го кажа, брат, щот ме кефиш, ама има глисти

TehPro
08-05-2008, 18:34
Значи мерска многу.Ами за глистите(тая дума я мразя) но нямам ;) изследванята показват другу :) А това за какво да ям и т.н. многу ми помогна наистина,не го казвам само за да се почувствате добре че сте помогнали на чоек или нещо от сорта :lol: не хваля хората без причина,но мерси много на сички :grin: :grin:

3vR
08-05-2008, 18:38
Значи мерска многу.Ами за глистите(тая дума я мразя) но нямам ;) изследванята показват другу :) А това за какво да ям и т.н. многу ми помогна наистина,не го казвам само за да се почувствате добре че сте помогнали на чоек или нещо от сорта :lol: не хваля хората без причина,но мерси много на сички :grin: :grin:

Регнат съм във форума поради 2 причини:
1)Защото сте тъпи и да ви бъзикам

ама щом съм казал че ме кефиш не си от онея тъпите

TehPro
08-05-2008, 18:53
Радвам са :) Ааа btw "брат" ми викат добрите фрс :) Мноу радва тва и аз така викам вече на секи ;) , брат :lol:

Van4y
08-05-2008, 19:18
моите килограми малк ли са - 171 ст. 52кг :shock: и аз немога да сложа още някое килце...виждат ми се кокалите :? иначе тренировката му е маиката 8)

Always
08-05-2008, 20:55
Въпрос на метаболизъм и аз съм така.
Можеш да пробваш да пиеш протеини, аз качих 7-8 кила от тях в рамките на 2-3 месеца.

TehPro
08-05-2008, 21:17
То има раблица.Тряат ти години,височина и кг и ти казва дали си поднормено,наднормено или си ок ;) мен ма дава малко под норменото,за жалост :(

soul1199
08-05-2008, 21:23
kartofi,spageti,pizzzzza,oriz,MYSAKA :grin: ,bob,le6a..ala bala

Van4y
08-06-2008, 18:39
каде е тая табличка яяяя линк :grin:

TehPro
08-06-2008, 19:02
Ам начи 1-фътъ не я помнъ къде амъ е тфа е по яку: http://dieti.gbg.bg/Interactive.asp?inter=1 добро тестче е ;)

Anub-oO-Arak
08-07-2008, 05:35
пич за хранителни добавки не си ли чувал ? :D

TehPro
08-07-2008, 09:38
Не :-P

Detestation
08-07-2008, 09:48
Хора,не можете да вярвате на такива тестове и таблици,всичко е индивидуално.Просто яж въглехидрати,сладко и мазно,комбинирай с фитнес,гледай се в огледалото и като се харесаш спри. 8)

scoobydors
08-07-2008, 11:01
" Вашето тегло е нормално! " :grin: :grin: :grin: Вашият индекс на телесна маса "ИТМ" 21.2 :grin: :grin: :grin:

desley
08-08-2008, 15:05
айде ще ти напиша диета ,която да спазваш всеки ден :D

сутрин - ставаш изяждаш 1 шоколад + 3 мекици
след 2 часа ядеш шдин кроасан
на обят към 12 - изяждаш една супа (шкембе,свинска,телешка - няква да е мн мазна :-D ) след супата ядеш няква манджа 8-) след това за десерт още един шоколад и кутия сладолед
след 2 часа си купуваш една мазна баница 8-) и я изяждаш придружено с бозица 8-)
след 3 часа тряя ядеш пак манджа :lol:
на вечеря си хапваш пак 1во,2ро и 3то ..като от супата искаш допълнително + 8 филии хляб и полвин литър бира :lol:
след 1 час пак ядеш нещо - този път по желание :-P
влизаш вечерта да се къпеш и си напълни устата с бонбони :D
после като седнеш на pc-то си вземи ...2 големи чипса,1 шоколад,2 кроасана,3 лукума,8 вафли и ги изяш !!
НЕМОЖЕ да се пие вода - пие се : кола,фанта,сокове .. :-D
повъзможност всеки ден изяждай един флакон бита сметана ( или както се казва ..онази дето е по торти и питиета :) )

тази процедура я изпълняваш всеки ден докато си харесаш заформените баджаци :lol: :lol:

УСПЕХ :lol: 8-) :lol: 8-) :lol:

TehPro
08-08-2008, 15:21
Тва ме уби! :razz: :razz: :razz: Мерси много,ще се постарая да направя нещо максимално доближаващо се до това ;) Все пак не всеки ден има едно и също,и не всеки ден има супа ;) Но за останалите неща е ок :grin: Мерси много че си се постарала да направиш това за мен :-) :-D :-) :)

scoobydors
08-08-2008, 16:27
айде ще ти напиша диета ,която да спазваш всеки ден :D

сутрин - ставаш изяждаш 1 шоколад + 3 мекици
след 2 часа ядеш шдин кроасан
на обят към 12 - изяждаш една супа (шкембе,свинска,телешка - няква да е мн мазна :-D ) след супата ядеш няква манджа 8-) след това за десерт още един шоколад и кутия сладолед
след 2 часа си купуваш една мазна баница 8-) и я изяждаш придружено с бозица 8-)
след 3 часа тряя ядеш пак манджа :lol:
на вечеря си хапваш пак 1во,2ро и 3то ..като от супата искаш допълнително + 8 филии хляб и полвин литър бира :lol:
след 1 час пак ядеш нещо - този път по желание :-P
влизаш вечерта да се къпеш и си напълни устата с бонбони :D
после като седнеш на pc-то си вземи ...2 големи чипса,1 шоколад,2 кроасана,3 лукума,8 вафли и ги изяш !!
НЕМОЖЕ да се пие вода - пие се : кола,фанта,сокове .. :-D
повъзможност всеки ден изяждай един флакон бита сметана ( или както се казва ..онази дето е по торти и питиета :) )

тази процедура я изпълняваш всеки ден докато си харесаш заформените баджаци :lol: :lol:

УСПЕХ :lol: 8-) :lol: 8-) :lol:

Хахаха... лелее :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Разби ме отвсякъде... :lol: И като я пробваш после кажи колко си надебелял и за колко време :-P

TehPro
08-08-2008, 17:30
Еми от утре почвам.Малко ше трябва да изхарча кинти за сладкишчета ама то си правя и кефа по тоя начин :-D :grin: :-) :razz:

muhumorko
08-08-2008, 18:36
Това, че ядеш като откачен не означава, че ще надебелееш ;)
Яж само два пъти на ден, огромни количества, хляб и после кажи дали не си надебелял ;)
Като през другото време не трябва да хапваш нищо. Защото ако ядеш през два часа засилваш метаболизма си и той още по-бързо преработва всичко ;)
А иначе не закусвай.

scoobydors
08-08-2008, 21:21
Е... сега последно кой да слуша момчето? :D Объркахме го нацяло май.... :lol: :lol: :lol: :lol:

chocoleptic
08-08-2008, 21:28
И аз съм така.
Ама мен си ме кефи де.

TehPro
08-09-2008, 09:20
Еми честно казано наистина доста се обърках вече :-P :-D Но май това с постоянното ядене е по добра идея..все пак повече хора са "за" честото хранене :)

muhumorko
08-09-2008, 10:48
Еми честно казано наистина доста се обърках вече :-P :-D Но май това с постоянното ядене е по добра идея..все пак повече хора са "за" честото хранене :)

Глупости!
:-o

Омг, намери да прочетеш нещо, че честото хранене няма да ти помогне по никакъв начин, защото засилваш метаболизма си и всичко се преработва още по-бързо от обикновено. о.О

Amateur
08-09-2008, 22:58
Ем не искам да те плаша ама иаз бях така 175см и 65кг бех хилка а се тъпчех здраво!На 16 счупих крак 1 месец в гибс без да излизам и за тоя месец станах 70,2 месеца по късно направих 17 бях 75кг сега съм 85,почни малко фитнес,яж повече яица аз така качих!

Always
08-10-2008, 00:28
desley, тая диета малко като за милионери... около 45 кинта излизат всичките тея неща приблизително :]
и още повече, че с такова ядене му давам да доживее до 40 най-много

cHaLGa KiLLeR
08-10-2008, 06:38
КоЛко сте зле самоооо!!!Един свестен отговор няма.Пич пии Super Mass не е скъпо и е супер ефективно 5 килаа за месец!Ако ти трябва нещо по-здраво креатин но не е препоръчително под 20г.

TehPro
08-10-2008, 10:57
Ам това Супер Мас къде го продават? :-o :) А иначе всички неща излизат към 15 лева на ден не 40 ;)

TomorrowCanWait
08-10-2008, 17:45
Амиии явно не ядеш правилната храна.....аз например както много исках да надебелея щот бях много слаба и сички ми викаха ай ай няма ли да дебелйш вече...и да видиш macdonalds чипсове пържени картофи и сякфи такива боклуци....иииии само като се тъпчеш не само дебелееш ами и стомаха ти се разширява....като видях че наистина почнах да напълнявам се стреснах и започнах да се храня по-здравословно...сега съм по-добре...като съвет мога да ти кажа..яж здравословна храна ааа всъщност колко килограма беше :) :) :)

cHaLGa KiLLeR
08-10-2008, 18:08
Млъкнете с тва мекици, сланина или кюфтета да яде!Подкрепям Венорьез
всякакви химий може да намериш по спортните магазини и специализираните за добавки.Μusashi мисля че бяха най-добрите магазини, само внимаваи кво точно копуваш за да няма после нова тема х#я ми е на петна!!!!!!

Vancho_Vanchoviq
08-10-2008, 20:13
Пич, по- добре не слушай тея дето ти препоръчват хранителни добавки. Те няма да имат почти никакъв ефект ако не се храниш правилно. Не съм толква голям специалист, но те съветвам да се консултираш с фитнес инструктор.

TehPro
08-11-2008, 09:51
Еми мисля засега да се доверя само на храната пък по нататък ще виим да зема добавки. :)

Detestation
08-11-2008, 11:13
айде ще ти напиша диета ,която да спазваш всеки ден :D

сутрин - ставаш изяждаш 1 шоколад + 3 мекици
след 2 часа ядеш шдин кроасан
на обят към 12 - изяждаш една супа (шкембе,свинска,телешка - няква да е мн мазна :-D ) след супата ядеш няква манджа 8-) след това за десерт още един шоколад и кутия сладолед
след 2 часа си купуваш една мазна баница 8-) и я изяждаш придружено с бозица 8-)
след 3 часа тряя ядеш пак манджа :lol:
на вечеря си хапваш пак 1во,2ро и 3то ..като от супата искаш допълнително + 8 филии хляб и полвин литър бира :lol:
след 1 час пак ядеш нещо - този път по желание :-P
влизаш вечерта да се къпеш и си напълни устата с бонбони :D
после като седнеш на pc-то си вземи ...2 големи чипса,1 шоколад,2 кроасана,3 лукума,8 вафли и ги изяш !!
НЕМОЖЕ да се пие вода - пие се : кола,фанта,сокове .. :-D
повъзможност всеки ден изяждай един флакон бита сметана ( или както се казва ..онази дето е по торти и питиета :) )

тази процедура я изпълняваш всеки ден докато си харесаш заформените баджаци :lol: :lol:

УСПЕХ :lol: 8-) :lol: 8-) :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Хахахах тва ме уби! Само един съвет-пич,не спазвай тая диета! :razz: :razz: :razz:

Vancho_Vanchoviq
08-11-2008, 20:52
Гледай да ядеш на по- често. Примерно през 2 часа яж ако можеш :) И повече месо, картофи, извара, кисело мляко и такива храни :)

chocoleptic
08-11-2008, 21:33
desley, тая диета малко като за милионери... около 45 кинта излизат всичките тея неща приблизително :]
и още повече, че с такова ядене му давам да доживее до 40 най-много
Аз му давам 2 дена живот ..

SabrinaAa
08-11-2008, 22:31
glisti... :-o :-o

TehPro
08-12-2008, 09:47
glisti... :-o :-o

тц.. :grin:

Always
08-12-2008, 12:38
Пробвай с протеини за 2-3 месеца и виж дали ще има резултат - няма да ти навреди.
А някои спомена креатин - той ти дава повече енергия и е за по-интензивни фитнес тренировки. Ако ходиш редовно на фитнес можеш да го комбинираш - креатин + протеин.

IcemanChambers
08-14-2008, 22:11
Това, че ядеш като откачен не означава, че ще надебелееш ;)
Яж само два пъти на ден, огромни количества, хляб и после кажи дали не си надебелял ;)
Като през другото време не трябва да хапваш нищо. Защото ако ядеш през два часа засилваш метаболизма си и той още по-бързо преработва всичко ;)
А иначе не закусвай.

Така, закуската е най-важното хранене за деня, веднага щом станеш сутрин трее да се наядеш много здраво, най-добре с месо, въпреки, че не е много за закуска.После в деня трябва да ядеш често и по малко, това за метаболизма не го бях чувал досега, яде се често и помалко, за да може организма да усвоява цялата храна, която си приел, и това общо взето-малко, но често ! Айде успех, и вземи тренирай нещо

HardlyAwakened
08-15-2008, 06:55
KVA TRENIROVKA BEZ DA QDETE BE EI !!!! :-x

pandelka
08-15-2008, 08:22
Да са земи да ядеш...толкова че да станеш слон...а после няма как бързо да свалиш !

TRIUMPH
08-15-2008, 09:27
Хляб, хляб и пак хляб. Може да минеш 2-3 пъти през Мак*оналдс.

Doomcryer
08-15-2008, 16:37
протеин + фитнес ;]

DJACK
08-15-2008, 19:09
доста исчерпателни отговори но някой доста смешни и глупави.

Сагалсен съм за закуската че е най важното хранене за деня .Но не съм съгласен че като станеш веднага тряя се натъпчеш .
има си време след като станеш кога да ядеш -за теб е 20-30 минути.След като се сабудиш 20-30 минути и отиваш да хапваш. :D .
Но не важно е сам ода ядеш ами и какво ядеш ако ядеш солети и бисквити няма начин да надебелееш .
Има си диети високо въглехидратни диети и т.н
Но не ми се говори ся за това.
Наблагай повече на полезни храни а не на боклуци.
Яж месо, ориз,картофи,айца тва са основните кашкавал ,сирене,пилешко риба. и общо взето е това влез в форума на bb-team.org и разгледай за диетите за покачване на мускулна маса.


А който беше написал за креатина той ти дава енергия и не се оморяваш толкова но пък за сметка на това е и вредничък,не ти качва килограмите :D


А който каза хляб сам ода се тъпчеш вобще не го слушай дори избягвай хляба.Бях чел някаде че хляба е белият обиец хаха :D и до някаква степен си е така