PDA

View Full Version : Просто искам мнение...



Bubles
08-05-2008, 19:56
.....

Lord_Of_The_Night
08-05-2008, 20:03
Еми според мен ти трябва да си прецениш дали си заслужава,защото ние и да ти кажем да го оставиш не е лесно,говоря от личен опит.Така че го питай като се върне какво ще правите от тук нататък и той дали иска да се съберете отново. :) Аиде успех и дано всичко се нареди при вас. :)

mysterious93
08-05-2008, 20:06
еми ако го харесваш пробвай но..си мисля че ще си изкарате добре месец заедно и после пак ще скъсате..абе ддз аз ако бях може би щях да се пробвам още веднъж но с едно наум..за да не страдам накрая ако стане нещо..за всеки случай

asasfdf
08-05-2008, 20:08
флиртува с теб на моменти, но не уточнява кога да се видите и често се чувства раздвоен между това дали да се среща с теб и си променя мисленето...какво всъщност го кара да се чувства несигурен?

t1n4e7o
08-05-2008, 20:08
Оххх мила... Ми знам ли и аз какво да ти кажа... Но мога да ти дам един съвет.. След като се върне и влезе в скайп му казваш следните думи : "Омръзна ми да ми се правиш на "Дръж ми шапката".. Казваи ден и час да се видим и да си поговорим като нормални хора, да си изясним отношенията веднъж за винаги, защото се уморих да чакам! Не мога цял живот да те чакам да ти стане на кеф и тогава да излезем? Кажи ми искаш ли го изобщо или да не си създавам напразни илюзии? " и тва е.. Напиши му го това и не приемай незнам за отговор, защото това ми е много познато.. Ще си те развърта както си знае ... Накарай го да ти каже ден и час в който да се видите и говоренето му е майката.. А дали ще си го върнеш? - това зависи от вас двамата :) Няма да се даваш на едно момче да те развърта я.. :-D

Успех! :-)

Bubles
08-05-2008, 20:13
флиртува с теб на моменти, но не уточнява кога да се видите и често се чувства раздвоен между това дали да се среща с теб и си променя мисленето...какво всъщност го кара да се чувства несигурен?

звучиш ми като някоя реклама от WS Teleshop :D разликата е че там знам кво следва а тука нещо не разбрах :-o и да ти кажа не се чуди дали иска да ме види той направо си настоява! просто от флиртчетата не остава време да се разберем защoтo накрая винаги някой трябва да стане набързо и да отиде някъде...

Bubles
08-05-2008, 21:16
охх туко-що ми се обади от тоя лагер доста пийнал и 1вия път ми каза ко прайш спиш ли? и затвори и после му пратих смс с надеждата 4е ще е неадекватен да го про4ете но сутринта ще се сети кво е правил.... оба4е имало и един трезвен и го про4ел и той пак се обади и му вдигнах супер ядосана и го питам кво искаш? и той каза нищо просто видях на небето едни звезди и беше написано името ти и се сетих за теб :) стана ми толкова яко и отзаде се чуваха възгласи кажи кажи и го питам кво да ми кажеш и той отговаря 1во на тях не сега ве няма ве а после на мен че съм пиян! :-D и ми стана много смешно после трезвения искал да говори с мен и ми каза 4е са изпили едно шише с текила и са супер пияни и да не ги слушам (по ирония тоя трезвения ми е бившо гадже) и после пак пияни сладур го надъхват да ми каже нещо :-D но за жалост така и не го чух тва нещо :o каза 4е друг път щял да ми го каже :) ама супер много се зарадвах :grin: :grin: :grin:

natedog
08-05-2008, 21:27
пффффффф отне ми 10 минути от безценния живот :-D както и да е ... в името на любовта се правят жертви :P значи според мен той е още незрял ... леко инфантилен ... несигурен ... както искаш го наречи! Обаче полага усилия и те харесва ... поне от това което си написала до такъв извод стигам. Сега всичко зависи от теб ! Ако искаш да сте заедно му го кажи!!! Ако не искаш просто го остави и толкоз . Успехчета :)