PDA

View Full Version : Страх от любовта



BezNick
08-05-2008, 20:47
Здравейте отново се обръщам към моите съветници а именно вие ... като всяко момиче и аз обичам момчетата да ми обръщат внимание и така нататък, но случи ли се и станат ли по сериозни нещата сякаш се плаша от любовта започвам да ставам неуверена и незнам дали го искам и въпросът е, че не знам защо се получава така ужасно е :( приятелките ми без проблем си хващат приятели а при мен е толкова сложно изисква толкова много време ... и пак го правя със неувереност питам се защо ли ... :-#

MayKyTy
08-05-2008, 20:54
Може би, защото скоро си била наранявана иии сега тпва ти е като някаква защитна реакция ?!? абе каквото и да е, е само период, така че спокс :-)

led_i_ogyn
08-05-2008, 20:59
И аз съм го минала...Недоверието в човека отсреща ;) Мии да така е..кофти е, ама ще ти мине...С времето ще откриеш човека,после втория,третия и тогава напротив - След всеки следващ мъж ще си по-уверена и по-уверена,защото ще знаеш,че твоя човек те търси както и ти него ;)

Love0nlyMyself
08-05-2008, 21:18
кофти ама се някога ще го преминеш тва ако ли пък не ще чакаш човек на който наистина можеш да му се доверш и да не те е страх

natedog
08-05-2008, 21:19
не е само при момичетата 8-[ :P и аз съм в такъв период но намерих момиче, което много харесвам и мисля да пробвам да видя какво ще стане. трябва да се прави нещо неможе да е така винаги. Преди го знаех, но сега вече го осъзнавам! Успехчета :)

punkrock
08-05-2008, 21:21
Еми защо ли ? Защото си неуверена, ти сама си каза.
За къде бързаш????

unicorn_f
08-05-2008, 22:09
познат ми е проблема ти..може би просто не вярваш достатъчно на момчета :-o

VilleBaby
08-05-2008, 22:18
и аз съм абсолютно същата...просто си мисля най-лошото , страх ме е да не ме наранят ...момчетата са ужасни понякога :(

Madn3s5
08-05-2008, 22:25
И аз съм същата.. с приятеля ми сме заедно от месец и нещо и още слагам всяка негова дума между чука и наковалнята.. знам че не е много време но така го отблъсквам малко по малко.. даже като каже че ме обича му се карам :?

Seducti0n
08-05-2008, 22:25
Всеки човек изпитва несигурност, но не е ли логично с течение на времето малко по малко да започнат да намаляват съмненията и колебанията?
Честно да ви кажа, не мога да ви разбера.Като си нямате гаджета мрънкате и отричате любовта, като си намерите половинка пък недоволствате, че отношенията ви се задълбочават и т.н.
Въобще наясно ли сте какво искате от този живот или просто сте свикнали да си задоволявате моментните капризи, а като се усетите, че прерастват в нещо по-сериозно да бягате като ужилени...
Сории, просто ми е гадно като чета такива теми и колкото и да ми се иска да проява разбиране, искрено ви се ядосвам, защото оценявате това което имате, чак след като изгубите и пак се почва с вечнага драма-"Нямам си гадже, моля за съвет, бла...бла"

Madn3s5
08-05-2008, 22:31
Всеки човек изпитва несигурност, но не е ли логично с течение на времето малко по малко да започнат да намаляват съмненията и колебанията?
Честно да ви кажа, не мога да ви разбера.Като си нямате гаджета мрънкате и отричате любовта, като си намерите половинка пък недоволствате, че отношенията ви се задълбочават и т.н.
Въобще наясно ли сте какво искате от този живот или просто сте свикнали да си задоволявате моментните капризи, а като се усетите, че прерастват в нещо по-сериозно да бягате като ужилени...
Сории, просто ми е гадно като чета такива теми и колкото и да ми се иска да проява разбиране, искрено ви се ядосвам, защото оценявате това което имате, чак след като изгубите и пак се почва с вечнага драма-"Нямам си гадже, моля за съвет, бла...бла"

Права си,но ако си била наранявана веднъж,сърцето ти трудно се отваря за следващия колкото и банално да звучи ..Има една такава песен на Usher - His mistakes в която се пее точно за тва как ТОЙ не иска да плаща за грешките на предишния,ама момичето от къде да знае че ТОЙ не е същия боклук или дори по зле.. Нали знаеш че се иска много време да се довериш на някой и само секунди да те разочарова..

Seducti0n
08-05-2008, 22:38
Знам какво е...
Аз се доверявам прекалено лесно, влагам всичките си надежди още от самото начало и в един момент оставам разочарована...
И от това боли и е гадно и се чувстваш безпомощен, наранен, объркан, в безизходица, все едно с това момче си отива и част от теб, защото тези надежди и блянове, са именно част от теб, част в която ти си вложил нещо от самия теб...
Ако момчето си заслужава, няма да му се наложи да съпреживява болката от предходни любовни разочарования на приятелката си, а ще намери начин да заличи раните, угорчените и болката.
Ще поставят заедно едно ново начало, като всичко лошо и отрицателно ще остане на заден план, където е и мястото на миналите вече неща...

Vikitooo
08-05-2008, 22:38
Казваш, че те е страх от сериозни враzки ли, аз пак не разбрах нещо. 8-)
Ако е така, никoй не те кара да се вписваш в сериозна връзка с дадено момче.


Или проблема е, че не можеш да си хванеш гадже? :-o

Off то немам думи с вас бе деца, вие наясно ли сте въобще какво искате?! :x

BezNick
08-05-2008, 22:40
ЦвЕтИт0 ти не ме разбра проблемът не ми е ,че немога да си намеря приятел а че съм неуверена чувствам се несигурна да направя каквото и да било към въпросното момче сега разбираш ли ме ... имала съм няколко приятели до сега ,но да не разказвам как са ставали нещата дано си ме разбрала правилно ;]

Seducti0n
08-05-2008, 23:06
Разбрах те още първоначално.
Просто ме хващаш в доста кофти момент, в който емоциите преливат една в друга и наистина ме хваща яд, като ви виждам, че имате приятели, а пък такива неща ви тревожат като несигурността.
Защо според теб я изпитваш, в кого е причината, защо е така, просто потърси отговор.

BezNick
08-05-2008, 23:15
Благодаря ви :) просто имах нужда от няколко съвета да видя вие как мислите сега отново ще размисля по въпроса и се надявам наи после да открия решение а може би то е просто да действам без да го мисля чак толкоз много .. нз но благодаря отново златни сте :-)

Seducti0n
08-05-2008, 23:22
Не се страхувай, наистина...и ме извини за неприсъщата грубост..
Успех с приятеля ти и дано откриеш отговорите (:

BezNick
08-05-2008, 23:30
Благодаря :)

BaiToq
08-06-2008, 04:59
Посегни към наркотици.

NightGuardian
08-06-2008, 06:32
Страх?Защо?От какво? :-o

balu4ka
08-06-2008, 06:43
Период в живота,в който всяко моми4е е минавало.Може преди това да си имала връзка..и да си загубила вяра на мом4етата ,или просто си била наранявана!!И си дала сметка за това !Този моментен страх ще из4езне с времето !споко :) :grin:

MonSitY
08-06-2008, 09:51
Здравей!! :) проблемът ти ми е до болка познат за съжаление.в такъв период си ти и аз.това е моментно.не гледай останлите!всеки се развива по различен начин.ти явно по трудно се слбижаваш с другия пол :) трябва тренинг и това е рецептата ;)

simba007
08-06-2008, 11:20
знаеш ли когато ти прочетох темата,ти ми помогна и на мен...Пускала съм много теми за един Мишо и се съм се чудела къде е проблема проблема е че аз съм неуверена.Може би и това,че мн. пъти съм била наранявана ми пречи...Но наистина разбирам ти проблема и знам какво е ако бях малко по уверена можеби сега щях да съм с него