PDA

View Full Version : ЛЕВСКИ - ВЕРДЕР



lo0s3r
08-05-2008, 21:51
МНОГО ДОСТОЕН МАЧ НАПРАВИХМЕ!!! Евала на момчетата, че показаха толкова хъс и желание! Евала и че напълнихме сектор Б!!! Както играчите така и публиката даде всичко от себе си !!! Да си пожелаем през новия сезон да продължат да ни радват! Да имат успех както в България така и в Европа! Публиката да е все така невероятна и да е 12тия играч на Левски! Евала на тези, които дойдоха на мача, за да подкрепим заедно отбора! :smt006

bulgarche
08-05-2008, 22:35
ПФК Дузпа пак пропуснаха ;)

cSSiE
08-05-2008, 22:41
какъв хъс и желание бре изпобихме ги горките добре, че се измъкнаха без контузии и какъв капитан имаме Селянин, който неможе да се контролира и си изкарва червени картони Това ли е големия капитан, който оставя отбора си по време на мач Мача беше повече от ужасен добре, че вратар имахме Достоен мач друг път

psychopath
08-06-2008, 00:22
какъв хъс и желание бре изпобихме ги горките добре, че се измъкнаха без контузии и какъв капитан имаме Селянин, който неможе да се контролира и си изкарва червени картони Това ли е големия капитан, който оставя отбора си по време на мач Мача беше повече от ужасен добре, че вратар имахме Достоен мач друг пъта ние понеже нямаме 3ма контузени?!
ти футбол от вчера ли гледаш? явно да...

пс-много силен мач.
с такава игра сме шампиони 8)

cSSiE
08-06-2008, 07:52
какъв хъс и желание бре изпобихме ги горките добре, че се измъкнаха без контузии и какъв капитан имаме Селянин, който неможе да се контролира и си изкарва червени картони Това ли е големия капитан, който оставя отбора си по време на мач Мача беше повече от ужасен добре, че вратар имахме Достоен мач друг пъта ние понеже нямаме 3ма контузени?!
ти футбол от вчера ли гледаш? явно да...

пс-много силен мач.
с такава игра сме шампиони 8)
абе какви шампиони сме ти вярваш ли си Физически неможем да издържим бе за никъде не сме не ги ли видя изпопадах на терена отначало схващания и т.н. да не говорим колко грубо им играхме пф мач гледам преди да са родиш ве да ви имам оптимизма пак ще си пишем след някой друг ден (не съм фен на цска ) (анти-фен съм на българския футбол ) изпуснали сме ги вика а те коко шанса имаха а?

OtherDimension
08-06-2008, 08:12
анти-фен на българския футбол?


е т'ва е...

BlueGirl
08-06-2008, 09:24
Много хубав мач стана.Една чудесна проверка за състоянието на отбора.
Според мен момчетата се стараха,играха с много желание и хъс.
Браво на уникалната публика,която не спря да подкрепя Левски от първата до последната минута.
Видя се,че разполагаме с два равностойни състава,което е много добре.Съгласна съм с едно от мненията по-нагоре,че с такава игра няма кой да ни се опре в България.
За пореден път Георги Петков беше блестящ.Спаси няколко удара като вратар от световна величина :)
Вердер наистина са много силен отбор,втори в Бундеслигата,и да си мислим,че може да ги победим,е смешно,най-малкото защото ни превъзхождат ръстово.Както каза и Букарев,ние им отстъпваме по всички показатели,но не може да не се отбележи,че играхме почти цяло второ полувреме с човек по-малко и въпреки това стояхме съвсем достойно на терена.Сега някой ще каже,че германците не са играли на максимума от себе си,но дори и да е така,да удържиш Х с такъв класен отбор си е престиж.
Относно това за ританията изчетох много мнения и изобщо не съм съгласна,че трябва да се чувстваме виновни,че този или онзи ритнал някого си.А вие какво искате?Футболът не е балет.Случват се такива неща.Никой обаче не отбеляза,че в нашия отбор се контузиха трима...
И все пак мисля,че този отбор е тръгнал към правилния път.Убедена съм,че с течение на времето ще ставаме все по-добри :)

ULTRA_LEVSKI
08-06-2008, 09:57
ПФК Дузпа пак пропуснаха ;)

Твоето отборче с кой добър европейски отбор игра контрола, че нещо не се сещам?

cSSiE
08-06-2008, 10:10
анти-фен на българския футбол?


е т'ва е...
ми това е няма какво да се залъгваме едни крадат други уреждат мачове Постоянно побоища по-зле станахме от турското да не говорим, че стадионите ни на нищо не приличат Даже на един приятелски мач си изкарахме картони и ги изпобихме ....

Rowdy
08-06-2008, 10:50
евала говеда, не очаквах толкова публика

i'm so excited!
08-06-2008, 12:41
яд ме е много че така и не успях да набарам билет за Б, и си стоях при семкарите. и за мирославко , който не си беше изял нескуика на закуска, ТА осра дузпата.
ама вердер натиснаха ного яко...

lo0s3r
08-06-2008, 14:29
особено на тоя сладур аршавин :-)

DarkmasteR_TB
08-06-2008, 17:18
Абе господа левскари,гледайте релно на нещата-това е просто един приятелски мач.И докато за левски,едва ли не,това беше мача на сезонЯ,за вердер мача си беше един обикновен приятелски,срещу хиляди пъти по-слаб отбор.И логично се разхождаха по терена...

Айде успокойте се малко

П.П.17' Бате Борисов 0 - 0 Андерлехт
:wink:

lo0s3r
08-06-2008, 19:08
на него ше му прави федероски...

брутален си 8-)

MUFC
08-06-2008, 19:10
Нямам думи !! ЦИГАНСКИЯ ШУМЕНСКИ ДЕКО СА УСРА ПРЕД ГОЛА !! Аз ако съм щтях да дам на ПЕТКОВ да я бии поне щеше да я вкара !!!

psihiran
08-06-2008, 19:15
Айде на левски се падна.. Батеборисов :Р

lo0s3r
08-06-2008, 19:16
ДА НАПЪЛНИМ СТАДИОНА!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

npmg_ultras
08-09-2008, 00:13
ама въобще не ви се получи лялякането на Ница :?

lo0s3r
08-09-2008, 08:16
Вие ултрасите от нпмг сте станали мноо лоши :?

kristo
08-09-2008, 10:43
Като цяло не много добър мач, а Вердер очевидно игра с не повече от 60% от възможностите си. Беше очевидно, че ако тръгнат по-сериозно да гонят победата, можеха да я постигнат когато и както си искат. А Левски се бори, но от чисто спортно-техническо естество стоеше доста зле на терена. Само с физика не става. Очевидно в халфовата линия на отбора няма особена координация, след като не могат да вържат повече от 2-3 паса без да сбъркат и да предоставят топката на съперника. И освен в защита, където Рабех наистина беше много стабилен и не сбърка нито веднъж, на вратаря Петков, Тиберканин и Гаджев, останалите футболисти бяха доста слабички като игра. С тази игра Левски не го очаква нищо положително в официалните мачове е Европа. А е и повече от очевидно, че Вили е доста посредствен и направо селски треньор. Не, че Мъри беше някакъв световен специалист, но в сравнение с него е направо Алекс Фъргюсън. Не ми е ясно защо Левски разчита на подобен направо смехотворен треньор.

psychopath
08-09-2008, 18:00
какъв хъс и желание бре изпобихме ги горките добре, че се измъкнаха без контузии и какъв капитан имаме Селянин, който неможе да се контролира и си изкарва червени картони Това ли е големия капитан, който оставя отбора си по време на мач Мача беше повече от ужасен добре, че вратар имахме Достоен мач друг пъта ние понеже нямаме 3ма контузени?!
ти футбол от вчера ли гледаш? явно да...

пс-много силен мач.
с такава игра сме шампиони 8)
абе какви шампиони сме ти вярваш ли си Физически неможем да издържим бе за никъде не сме не ги ли видя изпопадах на терена отначало схващания и т.н. да не говорим колко грубо им играхме пф мач гледам преди да са родиш ве да ви имам оптимизма пак ще си пишем след някой друг ден (не съм фен на цска ) (анти-фен съм на българския футбол ) изпуснали сме ги вика а те коко шанса имаха а?млъкни бе 8-)
като се научиш да пишеш тогава че говориш! 8-)