PDA

View Full Version : Преследват ме!!!



problem!
08-05-2008, 21:48
Здравейте :) аз съм момиче на 15 години, живея при баба си на село, защото родителите ми са в чужбина.В селото има много цигани и те постоянно ни закачат с моите приятелки.Аз казах на баба ми и тя се оплака на кмета, той ги предупреди.Престанаха допреди няколко дена.Ето какво стана:
Легнали сме си ние с баба вече и гледаме телевизия, пред нас спря някаква кола.Не и обърнахме внимание докато не започнаха да викат и да бипкат с клаксона.Баба реши да излезе на вратата да види какво става.През това време аз бях зад нея да видя какво има.
И чувам аз някакви да викат да ме дават мен за жена на някакъв :shock: WTF??? Баба ги предупреди да се махнат защото ще извика полиция, но те продължаваха да викат да ме извежда мен да ме дават, че съм била добра...всякакви щуротий(циганска му работа).Те започнаха да я заплашват, че ще подпалят къщата.Баба влезе и набра полицията, но те си тръгнаха.Като дойде полицай му обяснихме какво стана и той каза, че ще вземе мерки, но не ми се вярва.Те са от тези богатите цигани имат връзки и в полицията...шибана работа.
Сега съм при една приятелка на гости в града.Страх ме е да се прибера, но пък не мога да оставя за дълго баба ми самичка, а и приятелката и родителите и не могат да ме издържат.Хора не знам какво да правя.Посъветвайте ме нещо кажете ми???

Riot
08-05-2008, 22:03
фентъзи

ViLeTo0o
08-05-2008, 22:10
фентъзи

Може и да има малко "фентъзи" но съм сигурна че не лъже , защото при мен е почти същото когато ида на гости при баба ми ... гадно е ... но чак такива проблеми не са ми правили, а и селото не е чак толкова голямо и всички познават баба и баба познава всички , така че мангалите не смеят да ми направят нищо ....

VilleBaby
08-05-2008, 22:11
само цигани ли има там ,бе...нямаш ли някви приятели момчета ходи с тях , няма да те закачат като видят , че си с момче според мен...аве ддз ...надявам се само темата да не е ебавка...

problem!
08-05-2008, 22:20
Не е ебавка бе хора цялото село е пълно с мангали даже вечер не излизам въобще.Имам момчета приятели, но те са по-малки от мен.Няма изход просто от тая ситуация.Искам да се махна от това шибано село, но не мога да оставя баба ми тя е на години вече не може да се оправя сама.

Chery
08-05-2008, 22:24
Незнам за теб..но аз преди 1 месец съм с една причятелка пред нас и идва един ( аз го познавам ототдавна) на 73 години черпи ни приехме ,но после вика айде да се целуваме и ние :shock: :shock: Той ни хвана ама ние неможем да избягаме :x И почна да ни целува ,да ни прави смучки,да ни опипва,искаше и др да правим но го сритахме и беш да ни няма...На другия ден той беше пребил една баба с бастуна и...и сега ме е много страх от него,,щото живее до нас :(

TheNewReligion
08-05-2008, 22:27
Това е ужасно . :shock: :shock: :shock: Не знам какво да ти кажа , освен да ти пожелая успех !

Chery
08-05-2008, 22:32
На кой от двете :? :D

Vikitooo
08-05-2008, 22:58
Боже Господи! Циганска работа! :shock:

P.С А междудругото те си кyпуват невестите. И ако е по-бяла дават повече пари, да знаеш само. 8-)

Pliok0019
08-06-2008, 00:15
Ужас..
Дано не се случи нищо.

WaterLilly
08-06-2008, 05:52
Ако бях на твое място щях да си намеря бейзболна бухалка или нещо такова! :-D Не можеш вечно да се криеш. Пък и ако те издебнат някъде, най-добре е да си "въоражена". Не мога да си представя така да те преследват! :shock: Тия сигурно са луди!

dmgto
08-06-2008, 06:48
И ние имахме подобен проблем но го рещихме.

Та една нощ са влезли да крадът кокошки от бабами 8-) ,но тя ги видяла и ги разпознала.Казала на полициятаи те почнали да я тормозят.Баща ми работи като охрана на 1 политик така да се каже(не искам да казвам на кои)И въпроснят политик пътува за някуде ите минават покраи селото.И те минават 3 бронирани 4ерни мерцедеса покраи кущата на баба ми.Тогава те пак нещо тормозят баба ми.Баща слиза заедно с още 5-6 мъже(големи с котюми и 4ерни о4ила и баща вика вие защо закачете маика ми.А те и жъоражени и циганите се насраха :D .И са баба ми кати мине покраи тях само си седят и я гледат злобно. :D

sexy_bebz
08-06-2008, 07:29
фентъзи


Изобщо не е фентъзи тва се случва в циганската ни държавав :booooomb:


А на авторката не знам просто какво да кажа...Единственото за което се сещам е да попиташ родителите си за съвет...Успех и дано спрат да те тормозят :S

Giva
08-06-2008, 07:47
Пфф тея цигани :-x само мизерии и инциденти правят :-x :-x :-x Незнам какво да те посъветвам освен както казаха по-горе да имаш нещо под ръка за всеки случай и дано да не се стига по далеч от приказки ! :(

GetNasty
08-06-2008, 07:58
яъй горката...нямаш си представа аз какви случки имам с тея цигани, ама те просто не са за пред форума..

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 09:13
...ми да то от тия мизерни цигани кво да очаква човек :-x :-x :-x :-x :-x :-x ...аз за това ги мразя толкова тия болни копелета :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ...и както винаги става в нашата скапана държава никой няма да вземе мерки :x :x :-x ...хм мен ако питате сички на сапун :-x :smt067

...а ти се пази...не може се да се криеш ама...айде успех :)

asasfdf
08-06-2008, 15:06
не ходете по села с цигани, а взимайте бабите си по аратаментите и къщите, където живеете..

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 15:42
не ходете по села с цигани, а взимайте бабите си по аратаментите и къщите, където живеете..


то не става така лесно колкото си мислиш....

hiphopDancing
08-06-2008, 17:15
Като ти кажат нещо, прави се , че не ги чуваш и звъни в полицията, разкрещи се за помощ преди да са те доближили... Много гадно положение, представям си колко си уплашена...пожелавам ти много успех, дано те оставят на мира :shock:

На нас веднъж един дядка също нещо мъмреше да ни черпи няква водка, ама ние не му обърнахме внимание... тва е много опасно, за тва човек трябва да не говори с такива и да гледа да избяга от тях преди да са го приближили... :(

Isabelle
08-06-2008, 17:32
в по-малките градове и селата е винаги така богатите цигани имат всичко и спр много пари и всичко е с връзки

t!nchety
08-06-2008, 19:24
Аман от цигани вече :x
Една позната също я преследваха цигани защото един си я беше харесал и постоянно я преследваха.Като разбраха каде живее едни циганки идваха у тях да я бият защото не искала да ходи с циганина... :?

SK0RP10N
08-06-2008, 19:25
Kaji im, che veche si napravila sefteto i shte vidish, kak shte te zaebat :razz:

petet
08-06-2008, 21:02
На кой от двете :? :D
Уффф много си смотана,представи си,че това може да се случи и на тебее...бахти народа...

Късмет моме.Сискам палци!!! :(

N0_feAR
08-06-2008, 21:22
Абе циганите сичките са шибана раута. Нали ваще са в чужбина, но предполагам имате апартамент или къща в града дет живеете. Що не отидете там с баба си докат ваще се върнат. В краен случай ако не може никога не ходи сама из селото най-малко 4-5 души да сте и си земи нещо тежко с теб или някво спрейче, няма шега тука, с мангали да си нямаш раута, особено на село шот там сте малко народ полицията на майната си и кофти е. А некво зверско куче у двора немате ли (ако са 2 още по хубу) :D Стискам палци моме

SeXyL[!]Nk@
08-07-2008, 06:14
Не е ебавка бе хора цялото село е пълно с мангали даже вечер не излизам въобще.Имам момчета приятели, но те са по-малки от мен.Няма изход просто от тая ситуация.Искам да се махна от това шибано село, но не мога да оставя баба ми тя е на години вече не може да се оправя сама.
Ами , ако имате апартамент или къща с ваще,някъде в голям град,с баба ти още сега си зимайте парцалките , купувайте си 2 билетчета и повече не се връщайте в това шибано село.

Love0nlyMyself
08-07-2008, 07:28
Боже Господи! Циганска работа! :shock:

P.С А междудругото те си кyпуват невестите. И ако е по-бяла дават повече пари, да знаеш само. 8-)



:lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D :D :D

SK0RP10N
08-07-2008, 08:46
Kupuvash si lyutiv sprei.
Ne sa skapi - maximum 10 kinta.
Rasish v ochite, ritash v topkite i biagash

Chery
08-07-2008, 12:32
На кой от двете :? :D
Уффф много си смотана,представи си,че това може да се случи и на тебее...бахти народа...

Късмет моме.Сискам палци!!! :(

Не просто и аз си написах един мой проблем в темата и питах за кой беше...знам че е много гадно и хич не се смея :? :-)

Pеps`K
08-07-2008, 14:01
ми явно си `арна булка за тях 8-) .....
сега сериозно, ми вземи подай оплакване в полицията...

SunShinePearl
08-07-2008, 15:12
аз ако бях на твое място заминавам при наще в чужбина ако няма как постояно си носи нещо с тебе някъв спрей както казаха и не се крии и наистина им кажи че си го правила и сигурно няма да те искат вече или ги убиждай наред или пък не им обръщай внимание и ги подминавай....о вече на спокойствие в собствената си държава неможе да живее човек аман от цигани :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x мн ги мразя :-x :-x :-x :-x :-x :-x

_Iskam_te_
08-07-2008, 15:38
Боже Господи! Циганска работа! :shock:

P.С А междудругото те си кyпуват невестите. И ако е по-бяла дават повече пари, да знаеш само. 8-)
Dam