PDA

View Full Version : Отиващото си лято.



sexy_baby_originale
08-05-2008, 23:27
Кофти ли Ви е за свършващото лято?

На мен лично ми е много гадно от една страна,чепочвам училище,а това не ми се иска много много,а от друга страна ми е гадно,че няма да виждам някои приятели с месеци може би.Няма да има море и слънчеви,топли дни.Просто като наближава есента и най-вече 15 септември и самата магия на лятото изчезва,сякаш никога не е идвала и жаждата за нови приключения се усилва и ти се иска по-бързо и по-бързо да дойде следващата лятна ваканция.Да си зареден с нов хъс за лудории и оптимистично настроение за тях...На много от нас сигурно им е неприятно,че лятото свършва.Опишете чувствата,които изпитвате с отиващото си лято. :)

machoka
08-05-2008, 23:28
Е, пусни я тази тема в края на септември де, лятото тепърва започва ))

sexy_baby_originale
08-05-2008, 23:30
Август е и има още месец до края на лятото.

machoka
08-05-2008, 23:34
около средата на септември се прави най-хубавото море ;)

Riot
08-05-2008, 23:44
супер
дано не изгрява слънце никога повече :)

08-05-2008, 23:52
супер
дано не изгрява слънце никога повече :)
;)
Po me kefi zimnata vakanciq...

Nightalak
08-05-2008, 23:55
Лятото наистина те грабва и те въвлича в свят на лудорийки и весели неща .. но всеки сезон е красив и крие своите тайни :) През зимата празниците просто те съсипват от готини моменти .. да не говорим за Нова Година :D

Swinkenhoffer
08-06-2008, 00:06
Мразя лято.. жега е, задушно е и всички ги мързи. Да идва есен. :smt007

ЕPu
08-06-2008, 00:09
^дам, я верно по-добре да си заминава 8-) (нищо, че не съм видала морето още)
Много по-готино е като е студено. :-D

Seducti0n
08-06-2008, 00:37
Знаеш ли, ако не влагаш толкова много надежди и очаквания от предстоящото лято или какъвто и да е там сезон, ще си спестиш такива кофти размисли на по-късен етап...
И на мен ще ми липсва, ще ми пилсват незамените мигове с най-добрият ми приятел, ще ми липсват страшно много хора, емоции, преживявания, но с края на лятото не свършва живота ти.Идва ном перид-дъждовната есен, а после и зимата.
И нали знаеш-коледни джунджурийки, усмивки, аромата на канелени сладки и т.н и т.н.
Една мисъл за финал:
"Недей тъжи за времето отминало
не го завръщай даже и в съня,
нима се връща някога невъзвратимото
с предишния си блясък, смисъл и цена?! "

sh3_1s_7h3_0n3
08-06-2008, 06:28
Много ми е подтискащо като свършва лятото. ;/ За това никак не харесвам есента и зимата. Всичко коренно се променя... природата, хората, настроението, живота. Дори досадните туристи ги няма. Пустош. ...а много мразя да е 'тихо и спокойно'. :?

LINKNOT
08-06-2008, 06:51
Аз пък нямам търпение да свърши лятото. Омръзна ми да стоя у нас,а като изляза е топлик ...

Представям си се есента,разпиляните нападали листа,а аз си вървя с кецките,суичъра и чантата на даскало,а времето е приятно за разходки. Сигурно звучи странно,но наистина искам да свърши по-скоро лятото ... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/verschiedene/h086.gif

SINDEL
08-06-2008, 06:51
А стига бе! Още е на4алото на август, в момента си е най-лято.. Е да дойде средата на септември и тогава пускайте такива сърцераздирателни теми

FeelMyPain
08-06-2008, 06:55
Че по моето календарче още средата на лятото не сме стигнали..
Вие някви нови календари ли имате? :-o

Rowdy
08-06-2008, 07:26
когато дойдат зайците, идва и есента :grin:

Crissy [*]
08-06-2008, 07:33
Има още толкова много от лятото..Ама не искам да свършва топлото време и слънцето.

Boot
08-06-2008, 07:58
А който почва универс чак на първи октомври има ехееееее :-P

Миналото лято на мен горе долу по това време ми почна, преди това изпити и глупости, какво се оплаквате ебати

Alco
08-06-2008, 08:00
есента и зимата е по-яко за пиене, тъй че.. 8-)

Loshotia
08-06-2008, 08:32
Бе да се маха лятото. Ше пукна от жега ебати. По цял ден кисна вкъщи, щото имам навика да припадам на по- горещо, а вечер кат излеза няма места по парковете и заведенията.

Rowdy
08-06-2008, 08:50
всеки сезон е хубав с нещо, обаче мене както винаги всичко ми омръзва.. :oops:

Loshotia
08-06-2008, 08:59
На мен тва ще ми е най- шибаната зима, ама все тая. Най- обичам зимната ваканция- бели мечки и бейлис на топло

Rowdy
08-06-2008, 09:42
На мен тва ще ми е най- шибаната зима, ама все тая. Най- обичам зимната ваканция- бели мечки и бейлис на топло
точноо.. или ром с кола :)

TheNewReligion
08-06-2008, 10:55
Не е края на лятото . Има още време . Да го използваме , пък като тръгнем на училище да става каквото ще . :-|

DisciplineAndOrder
08-06-2008, 11:07
лятото тепърва започва бе 8)

Pliok0019
08-06-2008, 11:22
Да свършва...Лятото е сезонът, който най-малко ми допада. Искам да отида научилище, да бъда с приятелите ми, да се махна от това провинциално градче на края на света, да дойда в София, да се забавлявам...

_showy_
08-06-2008, 11:38
Не обичам топлото време, така че даже се радвам, че идва есента.

SiNiStEr
08-06-2008, 11:44
Това лято ми беше най-тъпото.Добре,че скоро ще свърши.

t!nchety
08-06-2008, 11:46
Да, лятото тепърва започва :)
Мен ме изкефи супер много това лято и вече спокойно има разрешението ми да свърши. :-D
Беше супер яко, ама не искам да е постоянно лято, бих умряла...
Сега лятото ще свърши, ще свърши и есента ииии :grin: :grin:
Супер много обичам зимите, ама много! Толкова ще е прекрасно, стига тази година наистина да завали сняг... истински сняг, много сняг... Искам да обявят бедствено положение, толкова много сняг!
Вече нямам тъпрение, всъщност... Искам зима. :)
И аз съм така :-D
Обожавам зимата :smt007

Shadow_Walker
08-06-2008, 11:50
Ама.. то е август 0-o
Средата на лятото.
Къде тоз край, че не го виждам в момента, хъхъ :]

Ми не знам как ми действа края на лятото 0-o
като дойде, ще пиша пак :]

Romance
08-06-2008, 12:24
По принцип обичам лятото..топлите и слънчеви дни..прекрасно.
Но това лято е кошмарно.Всичките ми планове рухнаха,всичко върви все по - надолу и по - надолу и вече нямам търпение лятото да свърши, а и с него и всичко това
Като цяло хич не съм доволна...пълен провал :)

_MuMu7y_
08-06-2008, 12:35
Кофти ли Ви е за свършващото лято?

На мен лично ми е много гадно от една страна,чепочвам училище,а това не ми се иска много много,а от друга страна ми е гадно,че няма да виждам някои приятели с месеци може би.Няма да има море и слънчеви,топли дни.Просто като наближава есента и най-вече 15 септември и самата магия на лятото изчезва,сякаш никога не е идвала и жаждата за нови приключения се усилва и ти се иска по-бързо и по-бързо да дойде следващата лятна ваканция.Да си зареден с нов хъс за лудории и оптимистично настроение за тях...На много от нас сигурно им е неприятно,че лятото свършва.Опишете чувствата,които изпитвате с отиващото си лято. :)

има месец и половина още беее спХхХ :P

TellMeYourName
08-06-2008, 14:20
Дреме ми и без това обичам зимата повече 8-)

sexy_baby_originale
09-01-2008, 10:17
Остана малко до финиша... 8)

ReBeL
09-01-2008, 10:30
:cry: :cry: :cry: неее свършии

Seducti0n
09-01-2008, 10:32
Ох, и на мен ще ми липсва, въпреки че не си падам много по летните горещини...
оххх, имах страхотно лято, да се надяваме, че това ще бъде края на сезона, но не и края на започнатото от мен... (:

Gothique♫
09-01-2008, 10:45
Имах хубаво лято,с много весели моменти понякога и малко тъжни но винафи запомнящи се.Остават г/д 2 седмици и гледам да им се насладя щото после даскало тва онва докато свикна пак с обстановката.Тая ваканция доста бързо ми мина докато се завъртя и вече е 1-ви септември...Но сега идват супер красиви сезони:есен,зима прохладно зимата да завали снежеца коледа,нова година и докато се усетя пак ще е лято :D

AFT
09-01-2008, 11:47
Ае да е зима, ама без училището. :-D

Decu
09-01-2008, 11:56
А някои учат от 1 септември.. :Д

Не знам за вас, но аз вече искам да почваме училище. 8-)

nestle
09-01-2008, 12:25
И на мен ми е мн ама мн кофти че свършва лятото! Това беше най прекрасното лято до сега! Приятелят ми си идва след няколко дена - нямаше го половин година и се радвам....горе доло но...понеже тръгнах с друго момче и сега...абе големи каши иии почваме даскалооо пффф неискам неискам....Мразя зимата :( :( :(

_LacrymoSa_
09-01-2008, 12:26
:cry: :cry: :cry: Защо лятото мина толкова бързо

CucuTy
09-01-2008, 12:33
Много обичам есента. : ))

SuNsEt
09-01-2008, 12:37
Ами,ако не почвахме училище нямаше да ми направи никакво впечатление,че лятото свършва. :-D Но,найстина и на мен ми е гадно,че идва 15 Септември.Е,какво...ще избутам и тая година и така.
Айде живи и здрави! :)

SuNsEt
09-01-2008, 12:39
А някои учат от 1 септември.. :Д

Не знам за вас, но аз вече искам да почваме училище. 8-) Това ми напомня,че цяла седмица сънувам как прекарвам часовете си в даскало. :lol: Даже сънувах,че госпогата по математика ми е ЛЕЛЯ :shock: ...Само даскало и нищо друго,братче...Ебати ужаса.

Shu7teR
09-01-2008, 15:59
Започвайте да броите дните до другото лято :)

TheBlack
09-01-2008, 16:02
az pyk iskam da svyr6i lqtoto, 6toto iskam da hodq na daskalo-prosto me prieha v novo i ...nali se se6tate :oops: :oops: :oops:

балон
09-01-2008, 16:02
не е чак толкова тъжно че свършва лятото ... вярно ше ми липсват дните. в който спя до обяд .. и хубавите моменти с приятели .. ии разни такифа споменчета... нооо все пак и в даскало става купон .. не се отчайвайте :D 8)

ScionOfStorm
09-01-2008, 16:18
отииива си лятото
идва есентааа

шаляляля :)

Е че какво гадно, есента е доста красив сезон. :)

Mirelchetoo14
09-01-2008, 20:34
Направо ми иде по цял ден да рева... Всяко начало на есента съм като ранено животинче, гоня последните топли дни и плача, че въздуха вече няма да гали, а ще щипе, че няма да мога да се пека на двора и да се кефя на леда, вместо да ме е яд, че ще си счупя нещо на него, защото е по улицата, а не в чашата ми... Абе направо все едно ми свършва живота. Идват гадните задължения, училището, студа, болестите. Вчера като беше облачно се примирих, че се е свършило с топлинката и че няма повече да се пека, ама като цъфна малко слънчице към 4 следобед ми излязоха сълзи от щастие... :cry: Искам да живея някъде по Австралия, Южна Африка или Хаваите есенно- зимния период... :cry:

kuklichka_bg
09-02-2008, 21:45
Кофти ли Ви е за свършващото лято?

На мен лично ми е много гадно от една страна,чепочвам училище,а това не ми се иска много много,а от друга страна ми е гадно,че няма да виждам някои приятели с месеци може би.Няма да има море и слънчеви,топли дни.Просто като наближава есента и най-вече 15 септември и самата магия на лятото изчезва,сякаш никога не е идвала и жаждата за нови приключения се усилва и ти се иска по-бързо и по-бързо да дойде следващата лятна ваканция.Да си зареден с нов хъс за лудории и оптимистично настроение за тях...На много от нас сигурно им е неприятно,че лятото свършва.Опишете чувствата,които изпитвате с отиващото си лято. :)

prolet lqto esen zima ko sq za seki sezon li temi da puskame....?
Dogodina pak golqma rabota mene mi omrazna malko ve4e ;p

psychopath
09-02-2008, 21:51
така или иначе не беше особено яко като цяло

TheNewReligion
09-02-2008, 22:03
Оххх, вече искам да идва училището... :) Това лято беше едно от най-хубавите ми, макар че в началото не беше особено забавно. Ходих на страхотна почивка (на петия ден исках вкъщи 8-) ), открих, че мога да се справя и сама с доста неща, и също така си отпочинах за две учебни години напред. :grin: Вече лятото наистина може да свършва и да идва училището и всичките отговорности покрай него. През ваканцията точно те- многото отговорности от, които принципно издивявам ми липсваха. :) Сега идва есента- сезонът, които преди презирах, а сега обожавам. :)

hahavteen
09-02-2008, 22:09
отииива си лятото
идва есентааа


И аз за тази песен се сетих като отворих темата 8-)

Доста глупаво и скучно ми беше през последните месеци и нямам търпение да свърши за да си дойдат всички от БГ :grin: Иначе аз завърших и чак октомври почвам в унито така че.. :)

BornFromPain
09-02-2008, 23:37
Идеално е че свършва. Не че имам нещо против който и да било сезон, ама бързо ми писват. Тия времена са все едно по 3-4 месеца да си въртиш само 1 стил музика..
Максимум месец е готино и после пак е слънце и жега... И после пак... И накрая искаш да се увиеш в топлото яке с хилядите джобове(много повече от на гадния ти къс панталон), да разбиеш снежна топка в смешната шапка на някой приятел като се напиете, да се хлъзнеш на спирката пред 30 човека и да се посмееш...
Даже започна да ми липсва зимата, но първо има есен на която също ще трябва да се насладя :]

merilin1
09-03-2008, 03:53
много повече ми харесва периода след 15ти септември, отколкото след 30 юни.... лятото - работа, повечето ми приятели ги няма, жега, само морето е хубаво... иначе 15 септември всички се връщат, в даскало по цял ден смях, купони, сбирки на класа... коледа, нова година...

PiruBloodz
09-03-2008, 03:55
мразя лято!

EarthShaker
09-03-2008, 09:26
кал мал, чорапи, хиляда дрехи, сутрин 6 часа ставаш - тъмно, студено и ти се спи невъобразимо... даскало: преписваници, домашни, уроци, контролни, пищови, оформяне на срокове, класни, поти ти се лайното докат се чудиш дали ще си следващия изпитан... не ме кефи нещо :Д само първата седмица ше е яко като не учим и скиваме зайците и тва е.. после ташак до другото лято

Shadow_Walker
09-03-2008, 09:43
Седя си в събота на една люлка в Търново в парка Габровски, а около мен листата пожълтели и окапали...самият въздух дъхаше на есен.
С компанията може би ще ходим на басейн отново... но като се огледа човек времето вече не е толкова топло и приятно.Дори онзи ден бях останал малко до по-късно и както бях по една тениска замръзнах...

Края на лятото е маланхоличен период...
дори повече от меланхоличен.

А същевременно не знам дали искам лятото да продължи.Мисля, че е време за нови приключения.Или иначе казано - даскалото ме зове.

HatebeeD
09-03-2008, 10:04
Не ми е кофти,че си заминава лятото,но и не горя от нетърпение да идва есента и зимата,защото с есента идва и даскалооо...Ама като се замисля предпочитам да е есен,защото на 35-40С не се стой....

Devilsplaymate
09-03-2008, 10:29
Жалко, че свърши лятото. Толкова хубави моменти, емоции. Но пък вече искам малко разнообразие във температурите, сезоните и хората (: Искам вече да почва училището (ако можеше да не се учи там обаче :-D), че да се видя със до болка познатите физиономии. Пък и обичам фарса покрай купуването на учебници, тетрадки, химикалки и всичко нужно за новата учебна година.
Абе мисля, че е време за промяна :).

Ice_Queen_
09-03-2008, 21:52
Лятото наистина те грабва и те въвлича в свят на лудорийки и весели неща .. но всеки сезон е красив и крие своите тайни :) През зимата празниците просто те съсипват от готини моменти .. да не говорим за Нова Година :D


ХЕЙДЪННН :smt007

TheGirlNextDoor
09-03-2008, 21:53
:) гадно,че свършва..ноо всяко зло за добро :) :) :) :)

LizZz
09-03-2008, 22:49
Още малко има, де..
Да не говорим за двата месеца климатизация, в които още съм в лятно часово време и настроение.

sixth^sense^f
09-04-2008, 15:07
ne iskam lqtoto da sv1rshva ... ... tva lqto beshe mn qko i kato se setq za daskaloto i vsichko mi e krivo ... mn se natajavam pri mis1lta 4e sled sedmica vs hubavo sv1r6va,priqtelite mi se zaminavam,6te vidq gadniq si klas ......a stavaneto rano prosto golqm problem mi e.... :smt089 :cry: :smt089 :cry:

zvezdichkaaa
09-04-2008, 15:19
ne iskam lqtoto da sv1rshva ... ... tva lqto beshe mn qko i kato se setq za daskaloto i vsichko mi e krivo ... mn se natajavam pri mis1lta 4e sled sedmica vs hubavo sv1r6va,priqtelite mi se zaminavam,6te vidq gadniq si klas ......a stavaneto rano prosto golqm problem mi e.... :smt089 :cry: :smt089 :cry:

Ааа ужас.Много гадно :( .

sherry
09-04-2008, 16:28
Не ми е много мъчно за отиващото си лято, по-скоро ми е притеснено за промените, които идват с това.
Ще живея на ново място, ще се запознавам с нови хора, общо взето почвам нов живот, а това винаги си е малко стресиращо.
Но мачока е прав, че септември е много добър месец за море-евтино е тогава, водата е топла, няма навалици.

ABSOLUTme
09-04-2008, 16:31
Вие си ревете,аз отивам на море на 15ти! :D