PDA

View Full Version : Фантазияя..



danny06
08-05-2008, 22:27
разкажете за най - палавата ви фантазия която сте имали.. :P

just_a_girl_z
08-05-2008, 23:02
ох къде си мило да четеш какви неща пиша в твоя чест :-)
по темата: най-палавата ми фантазия е да правя секс в парк :oops: мн искам. :oops: даже и парк съм си харесала, но няма да го кажа че ще има мн който да дойдат да ни гледат :oops:

blackfate
08-06-2008, 05:27
Аз съм го правила в парк ... не е от най-удобните места ...Иначе ... да го правя с девойка ... Или на последната седалка на м/уградски автобус ... с мн мн мн малко хора в него ...

SINDEL
08-06-2008, 05:56
Разказвала съм - мъж ми да ме върже, бие и 4ука пред 10-ина други мъже, които накрая да свършат върху мен :)

blackfate
08-06-2008, 05:58
Разказвала съм - мъж ми да ме върже, бие и 4ука пред 10-ина други мъже, които накрая да свършат върху мен :)

На това му се вика фантазия 8-) Пожелавам ти да се сбъдне :P

LiloTa
08-06-2008, 08:29
Разказвала съм - мъж ми да ме върже, бие и 4ука пред 10-ина други мъже, които накрая да свършат върху мен :)

тва ме изкефи...

Bellatrix
08-06-2008, 08:31
Аз съм го правила в парк ... не е от най-удобните места ...Иначе ... да го правя с девойка ... Или на последната седалка на м/уградски автобус ... с мн мн мн малко хора в него ...
+ 1 :oops:

6iroka_usmivka
08-06-2008, 08:32
Разказвала съм - мъж ми да ме върже, бие и 4ука пред 10-ина други мъже, които накрая да свършат върху мен :)


йееееееееееееееее мноу смели фантазии направо ме заби хахаха стискам палци :-P

Puky
08-06-2008, 09:00
Е па мойта е друга.. :D
Значи да се клатим в ритъм толкова много , че чак леглото да се счупи (ама неговото легло е малко трудно да се счупи :oops: ) :D :D :oops:

Иии..

Секс на публично място може би.. В някой бар в тоалетната или ... :oops: :oops: :oops:

А и мъжо ми да ми прави френска докато карам колата.. :oops: 8-)

mimenceiii
08-06-2008, 09:12
А и мъжо ми да ми прави френска докато карам колата.. :oops: 8-)

:D :grin: :D Само си представям как ще трябва да си криви вратлето
докът го прави :razz: Я пробвайте да видим колко ще издържи :grin: :grin:

GetNasty
08-06-2008, 09:37
да духам на приятеля си докато кара със 130 по магистралата

Sofff
08-06-2008, 09:58
Ми примерно на море сме отиваме на някакъв купон и след него когато всички си тръгват оставаме само 2мата и го правим на брега на плажа и водата се стича по нас :)

Love0nlyMyself
08-06-2008, 09:59
да ме изнасили гаджето или 3ка с двама мъже :-D :D :D ама си остават фантазии

Pep1no
08-06-2008, 10:00
Ми примерно на море сме отиваме на някакъв купон и след него когато всички си тръгват оставаме само 2мата и го правим на брега на плажа и водата се стича по нас :)

+1 :-) :-) :-) :grin:

WaKo
08-06-2008, 10:01
да духам на приятеля си докато кара със 130 по магистралата

Това ми го е правила приятелката ми и ти казвам, че не си заслужава риска...

А иначе най-дивата фантазия - в по-ранните ми години - бесна оргия целия ми клас накуп, а в по-скорошни - целия ми курс в някоя аудитория на факултета - пък ние сме голям курс - към 150 човека :D

Puky
08-06-2008, 10:18
А и мъжо ми да ми прави френска докато карам колата.. :oops: 8-)

:D :grin: :D Само си представям как ще трябва да си криви вратлето
докът го прави :razz: Я пробвайте да видим колко ще издържи :grin: :grin:

аа Ше се навре между краката ... а пък ако изпусна спирачката.. :D :D

Wrathchild
08-06-2008, 10:27
Да го правя с жена, а мъжо ми да гледа...

GetNasty
08-06-2008, 10:36
да духам на приятеля си докато кара със 130 по магистралата

Това ми го е правила приятелката ми и ти казвам, че не си заслужава риска...

А иначе най-дивата фантазия - в по-ранните ми години - бесна оргия целия ми клас накуп, а в по-скорошни - целия ми курс в някоя аудитория на факултета - пък ние сме голям курс - към 150 човека :D

вярно, че има голямо напрежение при мене, обаче при тебе по скоро кеф или страх? :? :-D

hgfh
08-07-2008, 13:06
аз съм скромна 8-) искам да правя секс някъде в някоя горичка или някаква полянка :oops:

malkyglezotika
08-07-2008, 13:15
А иначе най-дивата фантазия - в по-ранните ми години - бесна оргия целия ми клас накуп, а в по-скорошни - целия ми курс в някоя аудитория на факултета - пък ние сме голям курс - към 150 човека :D[/quote]


ne ne ne ti me razbi :D :D :D :D :D

Monina
08-07-2008, 14:08
Ми правила съм го навсякъде, по всякакъв начин. Умирам, обаче да пробвам с момиче и приятелят ми в тройка. Може и някой да ни снима. :grin:

Maskata
08-07-2008, 14:13
Ми правила съм го навсякъде, по всякакъв начин. Умирам, обаче да пробвам с момиче и приятелят ми в тройка. Може и някой да ни снима. :grin:
:-o :-o Damn
Аз иам хубава камерка... :-D

poolparty
08-07-2008, 20:50
Аз си изпълних секс-мечтата преди седмица. Бяхме на ваканция с жената и точно както си представях - връщаме се от плажа, пълня си ваната, лягам вътре с чаша уйски, а тя ми върти супер бавна свирка и спира за малко да си отпие от мартинито. След това душ и обяд навън. Точно както си го представях.
Сега трябва да си намисля нова - току виж и тя се сбъдне някога - например да ми прави двойна свирка с една нейна много добра приятелка и след това да ме гледа как я чукам...

sexy_baby_originale
08-07-2008, 21:34
Ох,моите фантазии са множко,но все пак ще споделя няколко от тях.
Да го направя на публично място извън България разбира се.Много ще се кефя ако е на Айфеловата кула във Франция :D би било много яко.

Сега като пиша този коментар ми хрумна още нещо . :D Да го направим в парк край някое красиво езерце с патици,ама малко се съмнявам през нощта да има патици ама карай.Докато се клатим в ритъм с музиката от близкия ресторант на отсрещния бряг на езерото без той да усети,да го завържа с белезници за пейката.Да си направя сефтето и да го зарежа в парка. :razz: :razz: :razz: Ох,горкичкия! :-D :oops: :-D

eveto_xx
08-07-2008, 21:42
А иначе най-дивата фантазия - в по-ранните ми години - бесна оргия целия ми клас накуп, а в по-скорошни - целия ми курс в някоя аудитория на факултета - пък ние сме голям курс - към 150 човека :D


ne ne ne ti me razbi :D :D :D :D :D[/quote]
Ако моя клас решим да си правим оргия,момчетата ще седнат да решават би-квадратни уравнения, или нещо тригонометрично, а момичетата ще се наложи да си направим лесбийско пари...

BurningDesire
08-07-2008, 22:04
Разказвала съм - мъж ми да ме върже, бие и 4ука пред 10-ина други мъже, които накрая да свършат върху мен :)
Леле мацка, ти ме разби с тоя отговор. Не, че е нещо много извратено, ами много ме порази откровеността ти. Честно, кефиш ме. ;)
Иначе и мойта фантазия, или по-скоро нещо, което искам да пробвам от любопитство, е секс с жена. Ако има навити да пишат ЛС. (Тва последното беше бъзик, да няма сега един куп ЛС-та :D :D)

SINDEL
08-08-2008, 03:55
^
Ами да, защо не. Те хората си ме знаят тука, едва ли изненадвам някого с подобни отговори ;)

poolparty
08-08-2008, 06:10
без той да усети,да го завържа с белезници за пейката.Да си направя сефтето и да го зарежа в парка. :razz: :razz: :razz: Ох,горкичкия! :-D :oops: :-D

Горката ти... :) Ако завържеш момчето, с което ти е сефтето за пейка в парка - едва ли ще правиш отново секс в същия град :) Но като мечта е ... интересна гадна хрумка :)