PDA

View Full Version : Какъв тип момчета харесвате?



iv1ilo
08-05-2008, 22:35
kakvi predpochitate
qkichki,po edri,po drebni,normalni,nqkvi tarikatcheta,niski,visoki
ili nqma znachenie :)

Madn3s5
08-05-2008, 22:38
Има много такива теми,разрови малко :wink:

Vikitooo
08-05-2008, 22:40
Харесвам:
грозни
дебели
от прости нагоре
пияници
ниски 1.20

и т.н сещаш ce 8-)

iv1ilo
08-05-2008, 22:42
eee malko po seriozno

Vikitooo
08-05-2008, 22:44
Е па аз съм сериозна! :shock:

Nightalak
08-05-2008, 22:52
Е па аз съм сериозна! :shock:

Чудесно отговарям на изискванията :grin: проблем ли е че съм 200 + килца ? :lol:

Vikitooo
08-05-2008, 23:02
Е па аз съм сериозна! :shock:

Чудесно отговарям на изискванията :grin: проблем ли е че съм 200 + килца ? :lol:

Много слабичко бе муце. :( Кака ще те подхрани мъничко, не са коси 8-)

Nightalak
08-05-2008, 23:09
Е па аз съм сериозна! :shock:

Чудесно отговарям на изискванията :grin: проблем ли е че съм 200 + килца ? :lol:

Много слабичко бе муце. :( Кака ще те подхрани мъничко, не са коси 8-)

Ехехеей разтопих се направо сладурче ще трябва доста добре да готвиш в неопределени количества :razz: все пак трябва да поддържам форма нали работя за Gucci 8-)

Vikitooo
08-05-2008, 23:17
[quote=Vikitooo]Е па аз съм сериозна! :shock:



Ехехеей разтопих се направо сладурче ще трябва доста добре да готвиш в неопределени количества :razz: все пак трябва да поддържам форма нали работя за Gucci 8-)

Не се притеснявай..Всеки ден ще има различно меню и даже и в Армани ша те вземат 8-)

Nightalak
08-05-2008, 23:29
Олее край тогава ще може да си позволим и 4 ти хладилник 8-) билд бордовете че се тепат за моите снимки .. проблемът е там че PlayGirl показаха интереси към мен .. нали няма да ми се сърдиш :-o :D

Vikitooo
08-05-2008, 23:32
Олее край тогава ще може да си позволим и 4 ти хладилник 8-) билд бордовете че се тепат за моите снимки .. проблемът е там че PlayGirl показаха интереси към мен .. нали няма да ми се сърдиш :-o :D

Няма да ти се сърдя :(

Nightalak
08-05-2008, 23:36
Супер ще спа спокойно а утре че закусим у Мк Доналдс за да не се преумориш с готвенето .. вечерята е най важна :)

BaiToq
08-06-2008, 04:58
kakvi predpochitate
qkichki,po edri,po drebni,normalni,nqkvi tarikatcheta,niski,visoki
ili nqma znachenie :)
Ти малоумен ли си???
Няма да те харесат като
си напомпан идиот,дето не може да върже
2 лафа.
Няма да те харесат,ако си Ален Делон,
ама си пълен балуш.
Ако си селски бек,
и "тарикат"(каквото и да означава това
в този случай),пак няма да те харесат.

slun4ice_90
08-06-2008, 06:54
kakvi predpochitate
qkichki,po edri,po drebni,normalni,nqkvi tarikatcheta,niski,visoki
ili nqma znachenie :)Момчето на аватара ти не ме кефи... :?

MiLeNcHeToO
08-06-2008, 07:05
Лично аз харесвам високи момчета,без много мускули,нормални,нито слаби,нито дебели,симпатични.Но и да е най-красивия,ако няма добър характер,ако не ми е приятно с него,въобще няма да го погледна. :o
:grin: :D

Bubles
08-06-2008, 10:16
не много високи и да не са кой знае колко нацепени че аз съм малко дребна и като застана до някой огромен е малко смешно :-D а за харектер ... според мен всички са различни така че просто трябва да ми допадне като човек :) а и задължително да не е фешън че като им видя розовите блузки и ми се повръща... като туко-що излязъл от гей клуб е :?

MartyParty
08-06-2008, 11:28
На мен ПЪК ми харесват високи с коремчета. [-( Да ми готви ,да чисти и по възможност да обича деца,за останалото мога да се погрижа сама.

fche4
08-06-2008, 13:21
мн зависи.Мен ме кефат такива които са по-високи от мен и имат поне малко мускули :D ама и да нямат ако са сладури или имат як характаер не е проб.Та най-важното е характера и да си кавалер,да се държиш добре и с уваажение към момичето :) :)

Pliok0019
08-06-2008, 13:23
Да е висок. :D

sulley
08-06-2008, 14:03
ами,готини мом4ета,със собствен стил,добре сложени,със само4увствие,4ар,4увство за хумор и отвреме-навреме да показват акъл 8)

antifreeze
08-06-2008, 14:38
необикновени очи да не е злобен хейтър или непоправим романтик и... да носи кецове :D :D :D

natedog
08-06-2008, 14:50
:D :D Добре аз към съм 195см, към високи ли спадам ... или към някаква др графа :-P :-P . Успехчета

de_bella
08-06-2008, 15:58
И да кажа какви предпочитам явно не се придържам много към идеала си,щото сегашния ми приятел е далеч от представите,който имах преди това и въкреки всичко е най-красивото момче на света. :grin:

kykyto
08-06-2008, 16:05
Златната истина и между sulley и Whisskas . Аз знам какво искат жените от мъжа .... ТЕ НИКОГА НЕ СПОДЕЛЯТ САМАТА ИСТИНА повярваите 8) . Whisskas предполагам че се определяш като 10ка :D по скала 1-10

MiLeNcHeToO
08-06-2008, 16:05
:D :D Добре аз към съм 195см, към високи ли спадам ... или към някаква др графа :-P :-P . Успехчета
По скоро си в графа джуджета :D :-D

dreaml1nd_
08-06-2008, 16:11
много мусколестите са ужас...с тия изпукналите вени чак :shock: иначе със сигурност тр да е по-висок от менее т.е. над 170 и все пак да не е някъв, дето като го духна ще падне :lol: така де :) нещо средно 8)

Cookie_
08-06-2008, 16:17
метъли рулзззз ... :oops: няма напомпан метъл ... и слава богу ... ако може да е с дълга права коса ... като сегашния е просто перфекТен :P

Boyd
08-06-2008, 19:09
Лоши. :)
Такива, които не тичат по мен, за да ми казват, че ме обичат.
Всъщност такива,които рядко се сещат да ми го кажат...
Без цветя... и без гледане на залеза.
И тръшкане на телефона, когато се налага...
Мъже,които не ми позволяват да им се качвам на главата..
И излъчване тип "не всяка случайна пикла може да има нещо общо с мен"...
И по възможност татуировки.
А приятно-боцкаща, добре изглеждаща брада, още по-добре.
А такива мъже всъщност срещам все по-рядко... Всички почнаха да стават путки...

И жени харесващи такива мъже се срещат веднъж на 5 високосни.

П.П. На мен ми е неприятно като ми е по-дълга от 2мм брадата.

sladkata_bebz
08-06-2008, 20:15
Висок,русичък,зеленоок,кра ив сладкиш,който е страшно мил,нежен,страстен,внимате ен,забавен,умен,амбициозен ,упорит,понякога голям инат,разбиращ(или поне опитващ се)малко ревнив,но прекрасен човек.



ааа само да кажа,че го намерих (обявата е свършила работа :D )

ExTaSy__BaBy <3
08-06-2008, 23:27
метъли рулзззз ... :oops: няма напомпан метъл ... и слава богу ... ако може да е с дълга права коса ... като сегашния е просто перфекТен :P


Ааа ей тва е перфектния :grin:

vesinka91
08-07-2008, 05:19
Emi za vynshen vid kriterii nqmam smisal nese int koi znae kolko ot vynshnosta tova koeto me int shto za chovek e i poneje sym hodila s mn propadnali momcheta :) i sq se nadqvam da otkriq nqkoi dobyr i nejen myj koito da me obicha :) samo tova iskam :P

psychopath
08-07-2008, 05:42
при мен няма образец

sh3_1s_7h3_0n3
08-07-2008, 07:13
Искаш да станеш Mr Перфектен ли? ^^ 8-)

AnzaRe
08-07-2008, 07:17
А мисис коя ще е? :D

Cookie_
08-07-2008, 09:31
метъли рулзззз ... :oops: няма напомпан метъл ... и слава богу ... ако може да е с дълга права коса ... като сегашния е просто перфекТен :P


Ааа ей тва е перфектния :grin:
^^^ радвам се , че не само аз мисля така ! ... радваш ! :oops:

UNrealPoWeR
08-07-2008, 09:34
метъли рулзззз ... :oops: няма напомпан метъл ... и слава богу ... ако може да е с дълга права коса ... като сегашния е просто перфекТен :P


Ааа ей тва е перфектния :grin:
^^^ радвам се , че не само аз мисля така ! ... радваш ! :oops:


дам да е гологлав, с бакенбарди само, дебел, да има само два зъб и да е черен с названието ПЕТКО ЦИГАНИНА... аууууу умирам за такива момчета

тц тц тц баси тъпото...

Tod
08-07-2008, 10:49
падам си по клошари алкохолици ,които се кефят на рока :grin: 8) 8)

TehPro
08-07-2008, 11:37
мн зависи.Мен ме кефат такива които са по-високи от мен и имат поне малко мускули :D ама и да нямат ако са сладури или имат як характаер не е проб.Та най-важното е характера и да си кавалер,да се държиш добре и с уваажение към момичето :) :)
180 съм,мускили-малко(точно по изискване :-D ) кавалер,държа се добре и с уважение.. отговарям на сички изискваня,за характера нз на кое викаш добре..аз обичам различните неща,чувство за хумор имам :P ем ко друго? ;)


ами,готини мом4ета,със собствен стил,добре сложени,със само4увствие,4ар,4увство за хумор и отвреме-навреме да показват акъл 8)
мда собствен стил FTW! :P не да зяпаш сички и да се обличах като тях или държиш както всички.. самочувствие естеествено може ли без него :-D :D за хумора имам а акъл показвам дори повече от необходимото,само когато се налага де,не се прая на зубър постоянно :-P :lol:

Йеее отговарям на още 1 изискване :-D :grin: :-D

Едит: за чара са аз не мога да преценя ;) вие ше кайте 8)

Junona
08-07-2008, 11:55
Пеиятелят ми винаги е бил мой идеал - черна коса, зелени очи, не е мотант 3 метра, но не е и метър и 70 (колкото мен :-D ) Има страхотно чувство за хумор, винаги ме е разбирал като му споделям, смеел ми се е на простотийте и ме е подкрепял,дори да не съм била права сме правили така че да се окаже обраното :-D Нежен и страстен е в леглото Понякога различен понякога еднакъв, но винаги любим...Има още милион и едно качества, които в момента нямам много време че да ги споделям тук .. няма да ми стигне деня :-D :-D Но най-важното - Той е такъв какъвто е и 2ри като него няма - за това го харесвам и обичам :P Бъди и ти такъв и ще се намери някоя която наистина да те харесва и обичка :)

TehPro
08-07-2008, 11:59
Бъди и ти такъв и ще се намери някоя която наистина да те харесва и обичка
Ам то се намери вече,ако се отнася към мен това де ;)

trayana
08-07-2008, 16:21
mrazq te
:grin: :-o :-o :-o :-o

BulgariaZaBulgarite
08-07-2008, 16:28
мн зависи.Мен ме кефат такива които са по-високи от мен и имат поне малко мускули :D ама и да нямат ако са сладури или имат як характаер не е проб.Та най-важното е характера и да си кавалер,да се държиш добре и с уваажение към момичето :) :)
180 съм,мускили-малко(точно по изискване :-D ) кавалер,държа се добре и с уважение.. отговарям на сички изискваня,за характера нз на кое викаш добре..аз обичам различните неща,чувство за хумор имам :P ем ко друго? ;)


ами,готини мом4ета,със собствен стил,добре сложени,със само4увствие,4ар,4увство за хумор и отвреме-навреме да показват акъл 8)
мда собствен стил FTW! :P не да зяпаш сички и да се обличах като тях или държиш както всички.. самочувствие естеествено може ли без него :-D :D за хумора имам а акъл показвам дори повече от необходимото,само когато се налага де,не се прая на зубър постоянно :-P :lol:

Йеее отговарям на още 1 изискване :-D :grin: :-D

Едит: за чара са аз не мога да преценя ;) вие ше кайте 8)

Ау. Неповторимия!

TehPro
08-07-2008, 16:37
Защо ме мразиш? :-P
Ам така си е кво неповторимия...ако щеш вервай,мнението ти не ми е от най важните,без да се обиждаш :)

Cookie_
08-07-2008, 16:40
по възможност със светли очи (сини , зелени) предпочитам сини) ... метъли ... дълги прави коси ... по възможност черни ... не напомпан ... смисъъл да не е мускулест ... по - висок от мен ... с чувство за хумор и хубава усмивка ... 2-3 години по - голям от мен ;) (описах момчето в което съм влюбена)

BulgariaZaBulgarite
08-07-2008, 16:46
Защо ме мразиш? :-P
Ам така си е кво неповторимия...ако щеш вервай,мнението ти не ми е от най важните,без да се обиждаш :)
Защо пък трябва да те мразя? Нищо не си ми направил, че да те мразя.
Просто те иронизирам.

TehPro
08-07-2008, 18:11
mrazq te
:grin: :-o :-o :-o :-o

Аз не говорех на теб :-D

BulgariaZaBulgarite
08-07-2008, 18:15
Пеиятелят мотант

BulgariaZaBulgarite
08-07-2008, 18:16
mrazq te
:grin: :-o :-o :-o :-o

Аз не говорех на теб :-D
Ок.

Cookie_
08-07-2008, 18:40
много я оспамихме тази тема :D ... :razz: :oops:

Sharpay
08-08-2008, 05:37
харесвам мъже които се държат с мен както подобава.. глезят ме и ми говорят както трябва.. иначе за външния вид.. хресвам огромни мъже.. не харесвам слаби.. :-o :-o

hgfh
08-08-2008, 07:50
ще започна от характера НАЙ - ВЕЧЕ ДА НЕ Е ЖЕНКАР щото такива най много ги мразя да показва че за него аз съм единствената и ако ми каже че ме обича да бъде искрено а външния вид няма голямо значение да е симпатичен :)

mariiche
08-08-2008, 13:57
със сигурност не това ,което ти е на аватара :wink:

TehPro
08-08-2008, 14:06
със сигурност не това ,което ти е на аватара :wink:
Това на аватара на предишния е момиче нз дали си забелязала :razz: :-P :razz:

mariiche
08-08-2008, 14:11
със сигурност не това ,което ти е на аватара :wink:
Това на аватара на предишния е момиче нз дали си забелязала :razz: :-P :razz:

имам предвид аватара на iv1ilo :D :D

trayana
08-08-2008, 14:14
mrazq te
:grin: :-o :-o :-o :-o

Аз не говорех на теб :-D
Съжалявам много!Това го написа братовчед ми,докато се къпех!Не съм целяла да обидя някого! :?

TehPro
08-08-2008, 15:38
Аз да ти приличам на обиден? :-D :D :grin: :razz: Аз и обиден са противоположни думи ;) :) :-P

iv1ilo
08-08-2008, 18:56
tova sum az na avatara
minalata g na baseina

Andreev
08-08-2008, 18:57
някой под 9 години може и да ти повярва :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

TehPro
08-09-2008, 09:15
tova sum az na avatara
minalata g na baseina

И под 9 да са,едва ли ще му повярват на тоз пич :lol: :-D :D

rai4etyyy
08-09-2008, 09:25
ОМГ яки мъже ... :-& Ужааас изобщо не ми харесват :? некфи културисти ... ,а пък и чак да са некфи клечки ... :D не ... Абе харесвам си добре оформени момчета :) и да са високи ,ако може колкото мен някъде :D и да не са пълнички нит дебели

gPa3HuTeJl
08-09-2008, 09:27
@BulgariaZaBulgarite

Тоя аватар ме стресира... :shock:

devine'
08-09-2008, 10:14
Ами то във всеки човек има по нещо хубаво, ама ако говорим за типаж ... Високи, средно телосложение, не държа да е фитнес маниак, много си падам по бръсната глава и набола брада :P Но най-важното е отношението му към мен ;)

eXciTeD
08-09-2008, 13:43
Лоши. :)
Такива, които не тичат по мен, за да ми казват, че ме обичат.
Всъщност такива,които рядко се сещат да ми го кажат...
Без цветя... и без гледане на залеза.
И тръшкане на телефона, когато се налага...
Мъже,които не ми позволяват да им се качвам на главата..
И излъчване тип "не всяка случайна пикла може да има нещо общо с мен"...
Момче съм. Това е истината... ще я отречат доста хора, но е така, станеш ли лесен и зависим, едва ли не роб...всякакъв интерес към теб изчезва... :)

vetev
08-09-2008, 13:50
Лично аз харесвам високи момчета,без много мускули,нормални,нито слаби,нито дебели,симпатични.Но и да е най-красивия,ако няма добър характер,ако не ми е приятно с него,въобще няма да го погледна. :o
:grin: :D

а баш ;д и аз така (: абе имам си перфектен мъж до мене въпреки и той да неще да го разбере :D си го оби4ам такъв какъвто е!!!ако ще да стане най грозното същество на света аз няма да спра да го оби4ам :)

tedy_hi91
08-09-2008, 17:10
мн зависи.Мен ме кефат такива които са по-високи от мен и имат поне малко мускули :D ама и да нямат ако са сладури или имат як характаер не е проб.Та най-важното е характера и да си кавалер,да се държиш добре и с уваажение към момичето :) :)
+1

voodoo.doll
08-09-2008, 18:12
Обичам откровени, естествени момчета, малко романтични, добрички, емоционални, така да го кажа, и дори чувствителни. Слабост са ми и тези, които пазят по нещо детско в себе си, радват се и на малките неща в живота, имат голямо чувство за хумор. Добре е да обръщат специално внимание на момичето до себе си и да го карат да се чувства най-специалното. Не казвам да прекаляват с комплиментите, но едно малко подаръче с или без повод, както и една маргаритка, откъсната при разходка в парка, е мил жест..
Не харесвам изкуствени, такива, които се преструват, играят някаква роля, само и само, за да им "вържеш", правят прекалено много комплименти и имат репертоар със заучени фрази. Много важно е и момчето да се поддържа перфектно. Много ми харесват футболистите по принцип, защото са с красиви тела. Но както всички знаем, по-важно от опаковката е съдържанието вътре, така че не винаги красотата гарантира добър характер.

Saymon90
08-09-2008, 18:20
kakvi predpochitate
qkichki,po edri,po drebni,normalni,nqkvi tarikatcheta,niski,visoki
ili nqma znachenie :)
Хм, естествено, че момичетата предпочитат добре сложени мъже... и не само момичетата. Нормално е :) Нооо всичко си има граници... има момент, когато добре изваяното тяло се превръща в една топка мускули, която никой не иска върху себе си... или под себе си :-| Но пък и кльощави не е много добре, тъй че... там някъде, по средата е перфектният :-D

voodoo.doll
08-09-2008, 18:21
kakvi predpochitate
qkichki,po edri,po drebni,normalni,nqkvi tarikatcheta,niski,visoki
ili nqma znachenie :)
Хм, естествено, че момичетата предпочитат добре сложени мъже... и не само момичетата. Нормално е :) Нооо всичко си има граници... има момент, когато добре изваяното тяло се превръща в една топка мускули, която никой не иска върху себе си... или под себе си :-| Но пък и кльощави не е много добре, тъй че... там някъде, по средата е перфектният :-D

С две ръце подкрепям казаното@@ ! :twisted:

mimoza16
08-09-2008, 18:25
bojkeleeeee :D:D:D:D ebati temata-ima sumati i takiva! ako obi4a6 nqkoi,van6niq vid ne e ot tolkova golqmo zna4enie
i vse pak- predpo4itam visoki maje :D