PDA

View Full Version : Какво всъщност означава за Вас секса?



MapTa
08-05-2008, 23:47
Какво означава за Вас секса, с кой бихте го правили? Има ли значение гадже ли е? Какво е истинския секс и с кого?

eveto_xx
08-05-2008, 23:54
За мен това е изразяване на чувства между двама влюбени.Прозвуча лекичко като съветите на баба ми,но за мен лично секса е това.И дали ще е с белезници, завързани очи,на полянки,в лодки,пак си остава това.Иначе го правя само с приятеля ми.Но принципно не виждам нищо лошо в секса "за една нощ" /тройки / четворки/петици /шестици /n-тици...

Escarina
08-06-2008, 00:55
Секса е потребност. От където и да се погледне е така. Винаги съм гледала на него като физическа нужда. Разбира се, ако е с любим човек е нещо невероятно, но си остава физическа нужда. Не мисля, че мога да дам определение за "истински секс". Хората с които бих го направила са малко, но би било качествено. Коато човека отсреща познава желанията и тялото ти, тогава дори и да няма любов става много.... много горещо.

psihiran
08-06-2008, 01:09
Секса е потребност. От където и да се погледне е така. Винаги съм гледала на него като физическа нужда. Разбира се, ако е с любим човек е нещо невероятно, но си остава физическа нужда. Не мисля, че мога да дам определение за "истински секс". Хората с които бих го направила са малко, но би било качествено. Коато човека отсреща познава желанията и тялото ти, тогава дори и да няма любов става много.... много горещо.

+1

Fx1
08-06-2008, 06:50
...Винаги съм гледала на него като физическа нужда...

На колко години си?
Така можеш да гледаш на секса след 20-25.

Escarina
08-06-2008, 06:56
...Винаги съм гледала на него като физическа нужда...

На колко години си?
Така можеш да гледаш на секса след 20-25.

17. Не виждам какво общо има възрастта с възприятеието на секса. В крайна сметка.. чувствата към отсрещния ги наричат любов, а плътските удоволствия-секс. Или греша?

aciko
08-06-2008, 06:58
...Винаги съм гледала на него като физическа нужда...

На колко години си?
Така можеш да гледаш на секса след 20-25.
Ако се съди по годините за физическа нужда,по точно това се среща при лелките на 35-40,на които мъжете са им омръзнали и търсят някоя млада,свежа мръвка!

aniezina
08-06-2008, 07:00
По принцип смятам, е секса е продължение на едно общо чувство и от двамата-физическото измерение на нещо сакранло. До сега няма човек с когото да съм правила секс и към когото да не съм изпитвала нещо.

Escarina
08-06-2008, 07:03
...Винаги съм гледала на него като физическа нужда...

На колко години си?
Така можеш да гледаш на секса след 20-25.
Ако се съди по годините за физическа нужда,по точно това се среща при лелките на 35-40,на които мъжете са им омръзнали и търсят някоя млада,свежа мръвка!

Мхмм.. А при останалите каква нужда е? :D

aciko
08-06-2008, 07:05
Засърбяло ги е пичето,и вместо да си го почешат,викат "Чешача" 8-)

exclusive__16
08-06-2008, 07:22
mi za seki sexa ozna4ava razlichno..za men --slivane na dve tela :D :D :D :D :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :razz: :razz:

Hilary_
08-06-2008, 07:38
За мен сексът е завършекът на една връзка...има значение с кой ще е и предпочитам да е с човек на който мога да разчитам...най добре е да ме обича (мое мнение!) ...истинският секс може би представлява удоволствието което изпитваш от него....включва желание и любов! :P :wink: :smt003

princesa_viki
08-06-2008, 07:38
НЕ бих правила секс с някой,който не обичам.За мен той е показване на любовта.И естествено,че бих го правила с гадже.
За мен това е много специално нещо и ако човека отсреща не го разбира,значи не е точния човек

MetalL
08-06-2008, 07:49
отдавна спрях да практивам секса само като спорт с некво курвенце с което съм се запознал преди 20тина минути...секса за мен е нещо..специално,но стига да бъде с любимия човек,иначе само физически-почти не виждам смисъл ... :P

----------------
Now playing on Winamp: Powerman 5000 - Return To The City Of The Dead (http://www.foxytunes.com/artist/powerman+5000/track/return+to+the+city+of+the+dead)
via FoxyTunes (http://www.foxytunes.com/signatunes/)

Puky
08-06-2008, 09:08
Може би Любов :-) ..Все пак няма да правя секс с такъв който не обичам.. :?

DEviL_BG
08-06-2008, 09:12
Чиста любов :shock: разбира се.

SK0RP10N
08-06-2008, 09:24
Sexa za men vodi do idiotski temi v tozi razdel na foruma

GetNasty
08-06-2008, 09:35
спорт

SINDEL
08-06-2008, 12:14
Какво е, а?
Хмм... нещо, без което не мога, най-успешният на4ин да си изкараш насъбралото се напрежение, най-красивият на4ин да покажеш на някого колко ти е близък, най-евтиният на4ин да си доставиш удоволствие... :)

scanadal
08-06-2008, 16:31
Дам,сексът е наистина просто физическа нужда,нещо потребно за тялото както е храната или въздухът.Не винаги върви ръка за ръка с любовта и слава Богу,че е така :D Всъщност няма връзка между любов и секс-всяко може да съществува поотделно без другото,както и двете едновременно.

SabrinaAa
08-11-2008, 21:42
zA MeN sExA e NeObHoDiMoSt PaK i E dObRe zA eDnA vRazkA... :-o :-o :-o

Amateur
08-11-2008, 21:47
Еми бих го правил само с гадже!Секса за мен означава още 1 стъпка във дадена връзка!

iulka
08-11-2008, 21:54
НЕ бих правила секс с някой,който не обичам.За мен той е показване на любовта.И естествено,че бих го правила с гадже.
За мен това е много специално нещо и ако човека отсреща не го разбира,значи не е точния човек
+1

x3eme
08-11-2008, 22:04
Какво означава за Вас секса, с кой бихте го правили? Има ли значение гадже ли е? Какво е истинския секс и с кого?
za men sexa be6e na4in na udovolstvie,na4in na relax...ni6to koi znae kakvo
sre6tnah momi4e koeto me nakara (nesuznatelno razbira se) da promenq vsi4kite si vuzgledi.sega za men sexa e ne6to mnogo specialno.4ak na4in da pokaje6 4ustvata si ne mislq 4e moje da bude no puk e na4in da pokaje6 doverieto si i privurzenosta si.blagodaren sum na moeto pilence koeto mi otvori o4ite po tozi vupros.zaedno sme ve4e 1 godina i za men istinskiq sex e sus lubimiq 4ovek i vseki put e razli4no i nepovtorimo :)

Chaos_Knigh7
08-11-2008, 22:42
Е сега пък.... какъв е този въпрос :D
Сексът е като Нокия - connecting people, а до това с коя бих - само със специален човек за мен ( след като пренебрегна един малък факт от миналото ми ) :grin: :grin: :grin:

TinkyWinky
08-12-2008, 11:49
НЕ бих правила секс с някой,който не обичам.За мен той е показване на любовта.И естествено,че бих го правила с гадже.
За мен това е много специално нещо и ако човека отсреща не го разбира,значи не е точния човек
+1
+ 1 ;-)

elioncheto {}
08-12-2008, 12:24
Отдаване на човека,когото обичаш - нещо много красиво и специално,ако го правиш от любов...поне за мен е точно това,или съм прекалено малка още и идиалистично настроена,или...цял живот ще го приемам само от тази гледна точка :)

literbebe
08-12-2008, 13:57
Нещо мн специално поне за мен.Не бих правила секс само за една нощ,защото все още съм на мнение,4е без любов вси4ко това и остава просто някакво кратко удоволствие ,което не може да донесе и кап4ица от това,което могат истинските 4увства,а и не бих могла да се отдам на някого,който не познавам от солидно коли4ество време :?

de_bella
08-12-2008, 13:59
Не бих спала с някой случаен щото изпитвам "сексуален глад",бих била само с човек,не просто когото харесвам,а имам доста по-сериозни чувства.секса е удоволствие,но и отговорност.

Maskata
08-12-2008, 14:01
Секса за мен е "СЕКС"! :-D

м!sS wendy
08-12-2008, 14:50
За мене секса е просто секс. Както казаха по-горе физическа нужда. Правила съм секс и с любов и без. И честно казано лично за мен е еднакво и в двата случай.

rozova_lady
08-12-2008, 15:03
Секса за мен е лично нещо между двама .

huligankata
08-12-2008, 19:03
Сексът е физическа потребност, нужда, начин за доставяне на удоволствие. И все пак той заздравява връзката (ако се прави от хора, които имат такава ест, иначе си е чисто начесване на полови органи), прави двамата по - близки и по - отпуснати в отношенията си. Не бих правила секс с непознат или с някой, към когото нямам чувства.