PDA

View Full Version : Страх ме е да не ни разделят.



princesa_viki
08-06-2008, 08:58
Дори не знам защо пускам тема,но имам нужда да споделя с някой и мисля,че тук е мястото.
Започвам по същество.
Майка ми изобщо не харесва приятеля ми,дори е против това да сме заедно.Страх ме е да не ни раздели.
Но не е само това проблема.Има шанс баща му да го вземе със себе си в Испания.Просто не знам какво да правя....А много го обичам,както и той мен...
Вие какво ще ме посъветвате?Как да постъпя?

Giva
08-06-2008, 09:02
Как мислиш че майка ти ще ви раздели?Ще те затвори у вас ли?Пробвай да и обясниш че той е много важен за теб и че го обичаш може да те разбере..а колкото това за Испания ... :( наистина много гадно,но нищо не е 100% сигурно все още нали така

slun4ice_90
08-06-2008, 09:03
Това,че се обичате е най-важното.Не позволявайте на никой да ви раздели и да ви пречи.Не живей и в страх,голяма грешка е и не е полезно... :? Успех. :grin: :-P :-) Да,не е приятно,че майка ти не го харесва,но ако те обича и иска да си щастлива ще отстъпи.Дано. :-P

hahavteen
08-06-2008, 09:07
И как ще ви раздели майка ти? Ще те заключи у вас да не излизаш никъде и да не се виждате?
Той завърши ли (за тебе знам на колко си ама за него забравих вече)? Ако да значи може да си намери някаква работа и не е зависим от родителите си и няма нужда са заминава.
Няма ли начин да остане в БГ с майка си или някой друг роднина?
Не мисля че можеш да направиш нещо... Опитай се да убедиш майка си че се чувствате добре заедно и не ти влияе зле. А тя защо не го харсва?

ЕДИТ: Докато съм си писала коментара(мислех че ще съм първа) някои хора са ме изпреварили и за това доста неща се повтарят...

princesa_viki
08-06-2008, 09:10
Тя смята,че той ме лъже и ме използва,защото си имаме малко проблеми.Опитвам се да не се тормозя,но не мога.
Всички около нея й говорят колко лош е бил,че е бил наркоман и тн.Разбирам я защо се притеснява,но не искам да я лъжа,че излизам с някой друг.А не знам дали ще ме разбере,ако й кажа,че е важен за мен. :(
Няма да се откажа обаче.Ако той остане в България,дори майка ми да ми забрани да се виждам с него,ще намирам начини и ще се виждаме.Просто не искам да става по този начин... :-# Той днес замина на море и няма да се виждаме 1 седмица и се надявам като се върне от там всичко да започне да си идва на мястото.

princesa_viki
08-06-2008, 09:14
И как ще ви раздели майка ти? Ще те заключи у вас да не излизаш никъде и да не се виждате?
Той завърши ли (за тебе знам на колко си ама за него забравих вече)? Ако да значи може да си намери някаква работа и не е зависим от родителите си и няма нужда са заминава.
Няма ли начин да остане в БГ с майка си или някой друг роднина?
Не мисля че можеш да направиш нещо... Опитай се да убедиш майка си че се чувствате добре заедно и не ти влияе зле. А тя защо не го харсва?

ЕДИТ: Докато съм си писала коментара(мислех че ще съм първа) някои хора са ме изпреварили и за това доста неща се повтарят...
Завършил е,обаче няма кой знае каква работа.Баща му поради други причини може да го върне там.Става дума за лъжи и такива работи.
Той постоянно се кара с майка си и тя е "За" да го върнат там.
Казвам "върнат",защото той беше 5 месеца в Испания.А само преди 2 си дойде и като се замисля,че чаках 5 месеца да го видя....и сега за 1 ден може всичко да се промени.... :cry:

Giva
08-06-2008, 09:27
И как ще ви раздели майка ти? Ще те заключи у вас да не излизаш никъде и да не се виждате?
Той завърши ли (за тебе знам на колко си ама за него забравих вече)? Ако да значи може да си намери някаква работа и не е зависим от родителите си и няма нужда са заминава.
Няма ли начин да остане в БГ с майка си или някой друг роднина?
Не мисля че можеш да направиш нещо... Опитай се да убедиш майка си че се чувствате добре заедно и не ти влияе зле. А тя защо не го харсва?

ЕДИТ: Докато съм си писала коментара(мислех че ще съм първа) някои хора са ме изпреварили и за това доста неща се повтарят...
Завършил е,обаче няма кой знае каква работа.Баща му поради други причини може да го върне там.Става дума за лъжи и такива работи.
Той постоянно се кара с майка си и тя е "За" да го върнат там.
Казвам "върнат",защото той беше 5 месеца в Испания.А само преди 2 си дойде и като се замисля,че чаках 5 месеца да го видя....и сега за 1 ден може всичко да се промени.... :cry:

Ами освен да поговориш с него да си промени държанието,за да не принуждава техните да го връщат в Испания.Ако държи на теб ще направи всичко възможно за да не се получи така.

Wrathchild
08-06-2008, 09:31
Добре, а какви точно са мотивите за да замине? Ако не се лъжа той беше пълнолетен и ако не иска не могат да го изтеглят там.
Говори с майка си. Кажи й, че държиш на него, че си имате проблеми, но това го има във всяка една връзка и че нещата, които се говорят за него не са верни, а ако бяха надали щеше да си с него.

princesa_viki
08-06-2008, 09:34
Добре, а какви точно са мотивите за да замине? Ако не се лъжа той беше пълнолетен и ако не иска не могат да го изтеглят там.
Говори с майка си. Кажи й, че държиш на него, че си имате проблеми, но това го има във всяка една връзка и че нещата, които се говорят за него не са верни, а ако бяха надали щеше да си с него.
Лъжите са в основата на всичко,т.е той лъже майка си и баща си за някои неща.
Да,той е пълнолетен,но все пак ако се противопостави трябва да намери къде да живее.
Силно се надявам баща му да си затвори очите този път,а майка му да го търпи,а моята майка да ме разбере...

MonSitY
08-06-2008, 09:40
щом се обичате ще се справите с трудностите!естествено е да се трвожиш,но не мисля че майка ти ще може да ви раздели.това с Испания е доста кофти но нищо не се знае със сигурност нали? :)

Wrathchild
08-06-2008, 09:40
Ох, отвратителна ситуация. Абе... мислете. Мислете много как да се измъкнете.

Love0nlyMyself
08-06-2008, 09:42
нали си обичате тва е най важното =] пък квото стане стане ако съдбата е решила ще се срещнете пак или изобщо да не се разделите успехи :)

princesa_viki
08-06-2008, 09:42
Ох, отвратителна ситуация. Абе... мислете. Мислете много как да се измъкнете.
Силно се надявам всичко да се подреди.Стискайте ми палци

Pliok0019
08-06-2008, 12:45
Абсолютно ли си сигурна, че майка ти не е права? Казвам го от опит. Понякога се отдаваме прекалено много на чувствата и не слушаме разума. А така е по-лесно.

За заминаването му в Испания не можеш да направиш нищо. Щом той е пълнолетен всичко е в неговите ръце - може да се противопостави, да бъде самстоятелен, да се издържа сам... Ще е ужасно трудно, да, но не е невъзможно.

Пожелавам ти единствено сила.
Успех!

plmn
08-06-2008, 12:49
Аз мисля, че ако има възможност за реализация в Испания, трябва да го "пуснеш".Каква е ползата да стои тук при теб, а да нямате пукната пара?(говоря принципно, не твърдя, че е така).Света е малък, винаги може да сте заедно...

princesa_viki
08-06-2008, 12:52
Той самият не иска да отиде там.Убедена съм,че там ще му е по-добре,но нито аз нито той искаме да заминава.