PDA

View Full Version : ех любов любов...



dark_player
08-06-2008, 11:16
Значи моято история е следната, аз не съм някакъв сваляч или плейбой, преди около 2-3 седмици се запознах с една колежка на една моя приятелка...момичето работи в магазин за бански.
Когато се запознахме седях и си говорихме близо 2-3 часа, влюбих се в нея, на следващия ден пак така...и усещах, че има нещо м/у нас, незнам дали греша, трудно разбирам момичетата, но тя се държеше много мило с мен, така няколко пъти само разговори, не се усмелих да я поканя на среща, ...скоро пак отидох да я видя , но тя не беше същата, държеше се по-отчуждено :( незнам какво да правя, много я харесвам , моля ви ако някой има съвет да го даде ":)
Благодаря предварително ! :-o :-o

sasha_90
08-06-2008, 11:20
Покани я да излезете.Ако откаже,означава,че вече н се интересува от теб.Тогава ти остава само да я забравиш.

Bubles
08-06-2008, 11:20
питай я какво става и защо се държи така... ние тука не можем да хвърляме боб и да ти кажем кво и има :)

dark_player
08-06-2008, 11:32
Не искам никой да ми хвърля боб...искам просто съвет... много съм хлътнал... луда работа не ми се беше случвало...до такава степен :(

unicorn_f
08-06-2008, 11:46
ами според мен щом се е държала така или си е намерила приятел или просто е била в кофти настроение :-o

sasha_90
08-06-2008, 11:51
Не искам никой да ми хвърля боб...искам просто съвет... много съм хлътнал... луда работа не ми се беше случвало...до такава степен :(
Тогава се постарай да я спечелиш,ако няма друг де.

Chaos_Knigh7
08-06-2008, 11:54
Възможно е да те е тествала, да види дали ще продължиш интереса си към нея, ако тя се държи дръпнато :D

Giva
08-06-2008, 11:59
Престраши се и я покани.От отговорът и ще разбереш дали има интерес към теб

cherinka
08-06-2008, 12:16
Държала се е мило.. просто защото всички хора се държат мило до няква степен с непознатите.. особено ако е била на работното си място.. :)
Щом си толкова много хлътнал по нея, какво чакаш? Отиди пак при нея! Това, че последния път ти се е сторила някак си дръпната, това не означава, че при най-малкото премеждие трябва да се отказваш и да си вкарваш некви филми в главата!
Говори си с нея, зарибявай я деликатно, комплиментчета ала бала, и така. И да се надяваме, че ще имаш успех!

Love0nlyMyself
08-06-2008, 14:31
Покани я да излезете.Ако откаже,означава,че вече н се интересува от теб.Тогава ти остава само да я забравиш.

+1

natedog
08-06-2008, 14:59
Това е наистина доста кофти ситуация :( и аз в момента съм с почти същия проблем и не знам все още какво ще правя ... Успехчета :)

gPa3HuTeJl
08-06-2008, 15:01
Купи си бански..

sladku_bebzi
08-06-2008, 15:08
Ем ти докато си се чудел и маел кво да правиш
се е появил друг :D
А може заради възпитанието си
да се е държала добре с теб
и просто да й е омръзнало.. ддз :-o

BaiToq
08-06-2008, 18:47
Може да е в цикъл... :?

ОФФ
Виц:
На един рокер му се явил господ
и му казал,че ще му изпълни 1 желание.
Рокерът:
Искам една огромна магистрала само
за мотоли от Калифорния до Хаваите.
Господ:
Абе не искаш ли нещо по-възвишено,
тва е много просто.
Рокерът:
Ок,искам да разбирам жените-
да знам защо плачат,какво искат,
как да ги задоволя...
Господ помислил и казал:
Магистралата с 6 или 8 ленти да е? 8-)
ОФФ

Andreev
08-06-2008, 18:50
в нея ли се влюби или в банския с който е била :razz:

BaiToq
08-06-2008, 18:51
в нея ли се влюби или в банския с който е била :razz:
Не.
В това под банския явно :lol:

dark_player
08-07-2008, 21:34
в нея ли се влюби или в банския с който е била :razz:
Не.
В това под банския явно :lol:

Нито в банския (защото не беше с бански, нито само в тялото й , тя е просто уникална)
Благодаря за сериозните отговори, при първа възможност отивам и й казвам...
Ако мь искьш 'ши мь имьш! :grin: :grin: :grin: :grin:
НЕ майтапа на страна, ама трябва да ида като имам свободно време!!!
:) :) :)