PDA

View Full Version : on-line магазин - мнение



LaPeNcEto0o
08-06-2008, 12:18
Искам да попитам някой поръчвал ли си е нещо от този сайт http://www.ines-shop.com/productdetails.php?id=373# и доволен ли е,
харесах си тези ботуши, всъщност аз отдавна съм си ги харесала, но ги няма никъде.. И сега като ги видях тук просто .. :grin:
Та..дали са оригинални? :?

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-06-2008, 12:41
Ботушките са много хубави, но на тези онлайн магазини аз им нямам много вяра! Не се знае дали ще са хубави найстина или ще са някое менте!

miloto_girl_4e
08-06-2008, 12:43
Попитай във форума на bg-mamma, там повечето майки си поръчват от интернет и знаят къде са хубави нещата и дали си струват парите :)

Isabelle
08-06-2008, 12:44
Ботушките са много хубави, но на тези онлайн магазини аз им нямам много вяра! Не се знае дали ще са хубави найстина или ще са някое менте!
ми като са менте има срок в който може да се върнат или ако не ти харесат още като ти ги донесат :)

Me4TaI_za_Me4ti
08-06-2008, 12:46
Аз си харесах едни бяло-сини маратонки за 49 лв. и като дам на поръчай ми излиза кошницата ви е празна... изобщо по-добре отиди в един оригинален магазин, пак ще дадеш 100 лв., но поне ще си убедена в качеството и няма да плащаш ДДС-та и доставки... но както си решиш :grin:

BaBy_bS
08-06-2008, 13:02
аз имам чанта,а сестра ми рокли,туники и чанти,купени он-лайн.нямат нито дефекти,нито нещо са се развалили,даже и подарък ни напраиха хората,защото поръчката беше голяма ... е сайта е френски де :)

Me4TaI_za_Me4ti
08-06-2008, 13:17
BaBy_bS, плс кажи го, ако нямаш нищо напротив :P :-)

GetNasty
08-06-2008, 13:23
аз имам чанта,а сестра ми рокли,туники и чанти,купени он-лайн.нямат нито дефекти,нито нещо са се развалили,даже и подарък ни напраиха хората,защото поръчката беше голяма ... е сайта е френски де :)

до сега не съм успяла да открия хубав онлайн магазин, който да не е Български и да доставя поръчките в БГ..ако има такива казвайте, че тея българските повечето не предлагат нищо хубаво.. :)

LaPeNcEto0o
08-06-2008, 13:35
Говорих с жената и каза, че ще има 38 след 2 седмици, ще ми се обади и хоп по Спиди.
Имам чувството, че като ми се каже НЕ за мен значи ДА,ДА,ДА ДАВАЙЙЙЙ :D
Мерси за отговорите.

Me4TaI_za_Me4ti
08-06-2008, 13:42
Каква жена... и по телефона ли тряа да се обаждаш да питаш за размери? :shock: :(

LaPeNcEto0o
08-06-2008, 13:48
Можеш и по Скайп.

Me4TaI_za_Me4ti
08-06-2008, 13:58
Дам, ще тръгна да търся и нейния МSN Messenger и ICQ номера й още малко, обикалям центъра, минавам през мола и си купувам... едно че ще меря, ще знам как ми се седи и удобна ли е самата обувка, ами ще мога да преценя струва ли си на място... но всеки си знае.

LaPeNcEto0o
08-06-2008, 14:35
Дам, ще тръгна да търся и нейния МSN Messenger и ICQ номера й още малко, обикалям центъра, минавам през мола и си купувам... едно че ще меря, ще знам как ми се седи и удобна ли е самата обувка, ами ще мога да преценя струва ли си на място... но всеки си знае.
Искала ли съм ти мнението? Освен по темата.Съобразявай се малко.

Me4TaI_za_Me4ti
08-06-2008, 14:41
И аз не съм ти искала мнението дали искаш моето, като си направила тема очаквай всякакви коментари. Както казах, аз бих разгледала бутиците, ти прави квото искаш, не ме грее как ще постъпиш, няма аз да изляза набутаната или прецаканата.

LaPeNcEto0o
08-06-2008, 14:47
И аз не съм ти искала мнението дали искаш моето, като си направила тема очаквай всякакви коментари. Както казах, аз бих разгледала бутиците, ти прави квото искаш, не ме грее как ще постъпиш, няма аз да изляза набутаната или прецаканата.
Абе момиче, я се виж какво пишеш само..Като съм направила тема, темата си има ЗАГЛАВИЕ и ТЕМА, която да се обсъжда.Я прочети правилата пак или по-добре някоя книга.

Me4TaI_za_Me4ti
08-06-2008, 14:55
А ти вместо да калайдисваш тенджери посещавай училище... 2 месеца да ходиш пак ще поумнеeш малко...
Да БЕ МОМИЧЕ, видяла съм ти и темата и заглавието, трябва да си страшно тъпа, за да се надяваш само на коментари "да, поръчай си ги от интернет"... и да постовете ми са специално по нея... съжалявам, че си пестих думите да те съветвам първо да разгледаш магазините, след това да купуваш от сайт в мрежата... самата ти не знаеш за какво става въпрос... жалко...

LaPeNcEto0o
08-06-2008, 15:05
Хаха.Няма да се занимавам с ПЛИТКОУМНИ хора.То човек само като прочете първото изречение от поста ти и му става ясно.

Isabelle
08-06-2008, 17:17
Кецките на Chuck Tailor са си класика аз доста търсих ама не си намерих.. По- добре си ги поръчай от нета

Isabelle
08-06-2008, 17:18
бтв в София има магазин на Converse